Olas bedbugs un to iznīcināšana

Jūnijs 2019

Video: BED INTRUDER SONG!!! (Jūnijs 2019).

Anonim

Nepaisant jų mažo dydžio, gulbės, nusėdančios šalia žmogaus, yra labai didelės problemos. Jų reprodukcija vyksta taip greitai, kad pradiniame etape sunku pastebėti šių vabzdžių išvaizdą. Be to, kubelių kiaušiniai ir lervos paprastai yra paslėptos sunkiai pasiekiamose vietose, o tai taip pat apsunkina jų sunaikinimo procesą. Ir kraujo įsiskverbimo procesas yra gana neįprastas, kurio tikslas - anksti spartinti gyventojų skaičių.

Gydymas apsikrėtimo pagalba atsinaujina. Vyras tvirkina moterį pilvą ir į ją įpurškia spermą. Per penkias valandas po poravimosi moteriai pradeda kiaušinius. Dienos metu moterys gali laikyti iki 12 kiaušinių, o visą gyvenimo ciklą - iki 500 vienetų.

Vaisingumo bedbugs ir greitis dauginti priklauso nuo maisto gausos ir palankios temperatūros sąlygomis:

  • blakėmis negali toleruoti maža (mažiau kaip minus 10 ° C) ir aukšta temperatūra (virš + 45 ° C),
  • optimali temperatūra plėtros kiaušiniai ir lervos blakėmis nuo + 20 ° iki + 35 ° C temperatūroje, žemesnėje temperatūroje išsivystymo lygis sulėtėjo
  • klaidas lervos išsirita iš kiaušinių, priklausomai nuo temperatūros, po 5-25 dienų. Be to, priklausomai nuo temperatūros, ligos lerva per 30-90 dienų susidaro suaugusiesiems.

Norint suprasti, kaip sėkmingai nužudyti bedbugs ir jų kiaušinius, būtina žinoti atgaminimo Šie vabzdžiai, išvaizdos ir buveinių savybes.

Kaip yra iš blakėmis kiaušiniai

Jei radote sau klaidas, būtinai kažkur jau ten ir nustatantis jų kiaušinius. Negalima švaistyti laiko, geriau pradėti ieškoti iš karto, kad būtų galima įvertinti problemos mastą ir pradėti jas sunaikinti. Norėdami rasti parazitų, būtina, pirma, įsivaizduoti, kaip blakėmis atrodyti kiaušinius, ir, antra, tai geriau apginkluoti didinamuoju stiklu, nes kiaušinio dydis yra labai mažas, ir, trečia, reikia žinoti, kur klaidas kiaušinius.

Toliau pateiktoje nuotraukoje ant čiužinio esančios lovos klaidos kiaušiniai yra vos matomi. Kaip matote, jie nėra taip lengva atrasti:

Taigi, kiaušiniai blakėmis primena ryžių, jie yra pailgos, skaidrus-baltas arba gelsvas, šiek tiek išlenkti, su "dangteliu" dėl ne ilgesniam nei 1 mm ilgio pabaigoje ir padengta lipni medžiaga, per kurią kiaušiniai yra saugiai pritvirtinti prie bet kokio paviršiaus ir bet kurioje vietoje. Nepainiokite klaidas kiaušinius su jų išmatomis, kuri yra būdinga tamsios spalvos (nuotraukoje žemiau matote baltus kiaušinius ir išmatos beveik juodos klaidas).

Sankaboje paprastai yra nuo 5 iki 12 kiaušinių. Kiekvienas Panelių klojimas bando įdėti skirtingose ​​vietose teikti palikuonių išlikimą ir sumažinti iš kiaušinio žmogaus sunaikinimo riziką.

kur klaidas kiaušinius

Būtina prisiminti, kad klaidą - tai labai slaptos vabzdžiai, kurie minta naktimis, todėl per dieną sunku susitikti. Dažniausiai bėdų buvimas namuose rytais aptinkamas nuramintų aukų. Taigi, parazitinės kiaušiniai turėtų atrodyti taip arti, kaip įmanoma miegamojoje asmeniui kaip lervų ir klaidų patys linkę įsikurti arti maisto šaltinis. Ir turint omenyje, kad klaidų negali toleruoti dirbtinį apšvietimą ir žemą temperatūrą, ir jų buveinių bus tamsus, sunku pasiekti ir patogu veisti.

Jei ryte radote klaidų įkandimus, tada pradėkite ieškoti iš lovos. Norėdami atrodyti būtina, čiužinys, lovos drabužiai, įtrūkimai lovoje, kampai, plytelės, naktiniai staleliai. Be to, jei nuo mažų siurbėlių buvimo problema turi daug veikia, bedbugs gyvenvietė plotas plečiasi smarkiai, ir jų lizdai galima rasti aplink namą: tapetai ir kilimai, knygų, paveikslų rėmai, baterijų elektros, vėdinimo. Jei turite naminių gyvūnėlių, tada juos reikia patikrinti. Visus objektus atsargiai patikrinkite iš visų pusių, nes kiaušinius galima pritvirtinti bet kurioje pozicijoje. Dažnai šalia sankabos yra kruvinų lervos ir suaugusieji, taigi, jei rasite kažkokį šių vabzdžių grupę, būtinai atidžiau pažvelgsime ir pamatysite jų kiaušinius.

Kaip efektyviai sunaikinti klaidų

Jei jau susidūrė su blakėmis problemų namuose ir bandė juos gauti, žinote, kad bando atsikratyti šių vabzdžių kiaušinius, kartais, turėjo būti kartojama kelis kartus. Atrodo, kad šie nemalonūs parazitai išnyko, kai staiga per porą savaičių viskas prasideda dar kartą. Ir už šį užburtą ratą priežastis yra gana paprastas: sunaikinti pačias klaidas, ne visi moka tinkamai dėmesį į kiaušinių sunaikinimą, tikėdami, kad nėra grėsmės. Tačiau juose paslėptas visas pavojus. Kubelių kiaušiniai yra daug, jie yra paslėpti sunkiai pasiekiamose vietose, be to, jie yra labai atsparūs daugeliui naikinimo būdų, įskaitant chemines.

Norėdami suprasti, kaip efektyviai nužudyti kiaušinius, turite iš pradžių nustatyti namuose esančių kraujo mėgėjų buveinę. Norėdami tai padaryti, būtina atidžiai išnagrinėti visas galimas jų perkėlimo vietas, paminėtas aukščiau.Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į patalynės, čiužinio ir minkštų baldų sulygius ir siūles, į lovos plyšius, ant sienų ir grindų šalia lovos.

Jei tyrimas nesuteikė rezultatų, o kiaušinių dėjimo nebuvo, tai verta. Skalbinius reikia virti mažiausiai 20 minučių. Čiužiniai, baldai ir įvairūs įtrūkimai turi būti apdoroti karštu garu arba 150 ml verdančio vandens, 20 ml žibalo ir 15 ml terpentino tirpalu. Jei yra vietų, kuriose fono paveikslėliai juda toli nuo sienos, arba fone yra įtrūkimų, taip pat geriau apdoroti šias vietas ir tada klijuoti tapetą.

Jei perdirbimas vyksta šaltuoju sezonu, gatvėje turėtumėte išimti baldus, antklodes, pagalves ir kitus užterštus daiktus, o dieną palikti šalčiui (ne aukštesnėje kaip -20 ° C). Po to viską išplaukite karšto vandens tirpalu su soda ar peroksidu. Kambarys taip pat yra gerai vėdinamas.

Taip pat galite naudoti įvairius šiuolaikinius aerozolius (pvz., Dichlorvosas) arba miltelių preparatus nuo gumbų, tačiau reikia turėti omenyje, kad jie ne visada yra veiksmingi sunaikinant kiaušinių klaidas. Be to, atsižvelgiant į tai, kad šių vaistų sudėtyje yra kenksmingų medžiagų, būtina laikytis nurodymų ir laikytis saugos priemonių, kai apdorojama patalpa.

Jei visos šios procedūros nepadėjo, verta kalbėti apie šią problemą su kaimynais, galbūt vabzdžiai iš tavęs kreipiasi. Šiuo atveju atsikratyti klaidų turėtų būti sujungtos.

Savęs kova su gulbėmis yra labai kruopšta ir ilgai trunkanti procedūra, o jei esate pasiryžęs pasiekti rezultatų, turėsite praleisti laiką ir energiją apdirbti visą kambarį iš šių vabzdžių ir jų kiaušinių.Priešingu atveju klaidos grįš ir vėl.

Jei nenorite spręsti šią problemą savarankiškai, geriausias sprendimas yra kreiptis į konkrečių organizacijų, dalyvaujančių dezinsekcija iš bedbugs. Specialistai atliks būtiną patalpų valymą pagal saugos reikalavimus.

Kaip elgtis su blakėmis problemos namuose, jums svarbiausia - ne atidėti savo sprendimą ant nugaros degikliu arba kovoti su nedideliu vabzdžių gali išsivystyti į tikrą mūšį su sveikais minios siurbėlių.

Ką reikia žinoti apie blakėmis sėkmingo kovos su jais

sunaikinimas bedbugs: efektyviausias būdas