Cik ātri un droši dot blusas ir kaķis

Maijs 2019

Video: Big LOL Surprise (Maijs 2019).

Anonim

Kova su blusų katėms - problema paprastai yra sudėtingesnis nei per tą patį procesą kačių ar kačiukų. Pagrindinė problema čia slypi katėms linkusioms į nuolatinę kelių dienų meilės reikalus, o tai ypač svarbu gyvūnų, kurie gyvena nuosavuose namuose ir butuose ant apatinių aukštuose.

Tokios katės suleidžia parazitus su pavydžiu reguliarumu ir ne mažiau rūpestingai jas perneša į namus. Todėl, galvoti apie tai, kaip iš blusų gauti katę, tokių revelers savininkai yra gana dažnai. Laimei, šiandien reiškia gyvūnas atsikratyti blusas labai daug, o iš tikrųjų, blusas eliminacija yra teisingas pasirinkimas veiksmingų ir saugių priemonių, o tada - tinkamai naudoti jį.

Jokiu būdu mes neturėtume žinoti apie blusų buvimą katlyje ir kalbėti apie tai, kad jie vis dar kabo. Blusos yra ne tik nuolatiniai parazitai, kurie kramtyti ir priekabiavus gyvūnus, bet ir daugelio pavojingų ligų vežėjai. Ir mylintis savininkas niekada leisti, kad jo augintinis buvo veikiami gaudyti pavojingą ligą, nes nenoras vėl dirbti nuo parazitų rizikos.

Todėl, jei atsirado katės parazitai, su jais reikia kovoti. Bet prieš pašalindami blusas iš katės, turite pasirinkti tinkamą priemonę, kuri tikrai sunaikins šiuos blusas. Su šiuo pradėkime …

Įrankiai blusų katėms

visos lėšos, kurios galėtų būti taikomos pašalinti blusas iš kačių, yra skirstomi į keletą tipų:

  • Lašai blusas ant keteros - Paprasta naudoti, bet o pakankamai veiksmingos ir saugios priemonės.Sunaikinti blusas pačiam gyvūnui, taip pat tam tikrą laikotarpį (nuo kelių dienų iki kelių savaičių), apsaugo nuo naujo infekcijos. Labiausiai pagrįsta pašalinti tokius blusas iš katės, kuri retai apsilanko gatvėje ir atsitiktinai užsikrečia blusomis. Svarbu stebėti saugumą: lašelių veikimo principas grindžiamas insekticido prasiskverbimu į kraują po oda, o gyvūnams, kuriems yra didelis jautrumas, dėl to gali išsivystyti alergijos. Labiausiai žinomi lašai yra iš blusų Advantage, Frontline, Hartz, Bars ir Blochnet.

  • Purškalai iš blusų - tai priemonė greitam ir visiškam parazitų pašalinimui. Gyvūnui jie yra palyginti saugūs, bet šiek tiek sudėtingesni nei lašai. Jo naudojimo sritis yra stipriai užkrėsta parazitais, bet kitaip sveika katė (liga gyvūne gali sustiprinti insekticidų toksinį poveikį pačiam gyvūnui). Purškalai turi silpną likutinį poveikį ir apsaugo gyvūną nuo parazitų geriausiu tik kelias dienas. Dažniausiai yra blusų purškalai, pavyzdžiui, "Frontline", "Hartz", "Bolfo".

  • Blusų šampūnai - ypač tinkami veisti parazitus katėje su labai jautria oda ir geru kailiu. Antiblokavimo šampūnai tinka gryniems gyvūnams, tačiau norint sėkmingai juos naudoti, kačių maistas turėtų būti bent jau toleruojamas. Šampūnų prekės ženklai yra daug, gerai įrodyta, p. Bruno, Beaphar, Rolf klubas, Phytoelita ir daktarų zoologijos sodas.

  • Blusų apykaklės - labiau tinka apsaugoti nuo pakartotinio užkrėtimo, nei iš kačių veisti blusas. Tačiau su švelniu gyvūno įsišaknijimu, užblokuotas apykaklė yra pakankama, kad blusos galėtų palikti gyvūno kailius. Ši priemonė netinka katėms su jautria oda ir parodų pavyzdžiais - dėl apykaklės dažnai ištrinama vilna ant kaklo.Tačiau, apvadai yra tiesiog būtini gyvūnams, kurie daugiausia laiko praleidžia gatvėje. Dažnai jie naudojami kaip papildoma prevencijos priemonė. Ypač efektyvūs, bet ir brangūs yra "Kiltix" apykaklės - jie užtikrina apsaugą iki šešių mėnesių. Daugiau prieinamas, bet greitesnis išnaudotų Hartz ir Beaphar.

Yra ir specialių miltelių iš blusų, tačiau katėms jie naudojami labai retai. Tokie vaistiniai preparatai reikalauja daug darbo ir paprastai nėra tokie pat veiksmingi, kaip, pavyzdžiui, lašai ar purškalai.

Į pastabą

Reikėtų pasiruošti tam, kad iki visiško blusų pašalinimo reikės nusipirkti kelis fondus. Galų gale, prieš pareikšti blusas į katė, neįmanoma nuspėti, ar jis įvyks įrenginys yra alergiškas ar ne bus blusų atsparūs konkrečiam insekticidas į lašų ar purškalų. Tačiau dažniausiai gyvūno pašalinimas iš parazitų įvyksta greitai ir nereikalauja papildomų pastangų.

Liaudies gynimo būdai blusoms dažniausiai yra neveiksmingi ir gali būti naudojami tik kaip papildomi vaistai, kurie didina pagrindinio vaisto poveikį.

Blusų veisimosi tvarka katlyje

Norėdami pašalinti blusas iš katės, reikia griežtai laikytis konkretaus vaisto nurodymų. Prieš pradedant procedūrą, gyvūną reikia šukuoti, jo skalbinius reikia nuplauti, vietą, kur laikomas naminis gyvūnėlis, kruopščiai apdoroti insekticidais ir nuplauti.

Blusos lašai ant odos išdžiūvo į odą ir trina pirštais tol, kol visiškai absorbuojasi. Kai kurie lašai turėtų būti išplisti keliose vietose išilgai stuburo. Svarbu tai padaryti, kai katė negali išpilti vaisto nuo vilnos.

Kai purškite katę, reikia nuolat stumti plaukus ir įplėšti produktą tiesiai ant odos.Priklausomai nuo instrukcijoje pateiktų nurodymų, gyvūną negalima nuplauti ir leisti jam praplauti po 0, 5 - 3 valandų po gydymo. Tada pageidautina maudytis po tekančiu vandeniu.

Naudodamas antiblokavimo šampūną, katė nuplaunama, kaip ir bet kuri kita. Patartina plauti insekticidinį šampūną plauti gyvūno plaukus paprastu šampūnu.

Naudojant bet kokią kortikos priemonę katėms, pageidautina dėvėti apsauginį blokinį apykaklį, kad apsaugotų jį nuo pakartotinės infekcijos. Jei jūs nuolat dėvite gyvūną ant apykaklės, jūs turite jį nešioti mažiausiai visą gatvių trasą (ir, pavyzdžiui, per tuos pačius meilės reikalus).

Saugumas ir atsargumo priemonės blusų kontrolei

Dauguma šiuolaikinių kačių ir kačių blusų gynimo priemonių yra pakankamai saugios ir jų naudojimo metu nereikia imtis specialių atsargumo priemonių. Vis dėlto: jei naudojate lašelius ant laistymo, reikia stebėti

  • , kad jų katė nebūtų laižymas;
  • Pirmąsias kelias dienas dėvėti blusų apykaklę reikia valdyti taip, kad katė ant kaklo nepažeistų. Insekticidas nuo apykaklės gali sukelti alergiją ir odos sudirginimą;
  • Naudojant purškiklį, būtina apsaugoti gyvūno akis ir burną, tačiau tuo pačiu metu jo galvą reikia elgtis taip pat, kaip ir kitos kūno dalys.

Naudodamas kovos su blokais vaistus, nuolat reikia patikrinti, ar kačių atsirado bet kokia šalutinė reakcija - pykinimas, vėmimas, dusulys, karščiavimas. Jei tokie ženklai yra randami, tai turėtų būti parodyti veterinarui.

Eikite į pastabą

Nesijaudinkite, jei po purškimo purškalo pasireiškė šiek tiek padidėjęs seilėtekis. Dauguma jų yra alkoholis, o seilė yra įprasta gyvūno reakcija į jo patekimą į kūną.

po sėkmingo starto iš kačių blusas turėtų būti gydomi Šie parazitai visą namą: jei vabzdžiai buvo po kilimais, į įtrūkimų ar už grindjuoste, jie vėl įkąsti katė, kai narkotikų praeina iš jų.

Apsauga blusų

Ir, pagaliau, visada reikia nepamiršti, kad geriau neleisti katės blusų, nei vėliau kovoti su jais. Norėdami tai padaryti pavasario sezono pradžioje gyvūno, nuolat vaikščioti gatvėje, apsirengęs blusų apykaklės, ir jo sofos namuose kelia pelynas sijas arba bitkrėslė, specialų skyrių su levandų kvapo (pavyzdžiui, galite imtis kandis skyrių). Pageidautina šukos jūsų augintinio reguliariai ir apžiūrėti jo kailį, jei atsiranda blusos net ir mažais kiekiais, jie bus matomi, ir jūs galite pradėti kovą su jais, kol rimta infekcija.

Labai svarbu neleisti katytojui bendrauti su gatvės benamiais gyvūnais. Bet tai ir katė pusinės eliminacijos periodas chuliganų, o likusi pusė aikštelėje. Todėl, turite būti pasirengę už tai, kad iš pirmo aptikti parazitas galėtų atnešti blusas iš jūsų katė greitai ir tikrai kiekvienas tokio ūsuotas bandit savininkas.

Naudinga Video: Kaip gydyti nuo blusų katė namuose

Blusos turėti gyvūną: ką daryti? Veterinariniai patarimai