Labot bedbugs insekticīds

Maijs 2019

Video: WE HAVE BED BUGS. (Maijs 2019).

Anonim

Ne taip seniai pasirodė įdomi naujovė insekticidų rinkoje: klopomoras - kriauklių gynimo priemonė. Vaisto aprašymas rodo, kad pastaruoju metu buvo sukurtas Dezinfekcijos tyrimo institutas, kurio paskirtis - greitai ir veiksmingai išardyti lovų klaidas. Kaip parodė praktika, priemonė turi tam tikrų privalumų ir didelių trūkumų.

insekticidu: struktūra ir funkcija vaisto

paruošimas insekticidu - šviesiai geltonos spalvos skaidrus skystis, talpyklėse po 300 ml. Turi vidutinio stiprumo kvapą, panašų į vietinį Dichlorvosą. Šių medžiagų buvo naudojami insekticidas kompozicijos:

  • organinis tirpiklis (vieta kompozicija)
  • permetrinas
  • cipermetrino
  • butoksidas.

Vaistas veikia paralyžiuotas vabzdžius, po trumpo laiko po sąlyčio su juo, žūsta kenkėjai. Jis gerai išlaiko paviršių, jis ilgą laiką veikia po naudojimo. Yra 3 klasės pavojus žmonėms ir šiltakraujų, tai yra, yra tam tikras pavojus, bet mažas.

Įdomu

Mokslininkai įrodė, kad iki šiol piretroido grupės medžiagos geriausiai veikia naminius vabzdžius, įskaitant klaidas. Šie insekticidai yra gaunami iš augalinės žaliavos - persikų ramunėlių alkaloidų - ekstrahuojant tirpikliais. Turiu pasakyti, kad profesionalūs dezinfektoriai atkreipia dėmesį į akivaizdų narkotikų "Forsyth" ir "Klopomor" panašumą.Vienintelis svarbus skirtumas yra tai, kad Klopomor yra mažiau koncentruotas, tuo tarpu jis kainuoja daugiau.

Reitingas:

"Kai jojimo kaime, nusprendžiau tiesiog pirkti nieko iš klaidų jie nuolat turi pasirodė kasmet prieš perkant Forsyth, ir dabar pardavėjas rekomenduojama insekticidas - nauja terpė minėta kompozicija beveik … ta pati. Dar pridūrė, kad Insekticidas pirkti gana sunku Maskvoje, bet jie turi ten jį į parduotuvę. Na, tai tik paėmė vieną butelį. tai gana brangus (RUB 600 vertės), o tik butelis vos 2 sofos pakankamai. Ir 5 vienetai turėtų būti nupirkti visam kambariui. Tai, žinoma, padėjo, bet kodėl tokia t Aš ir toliau imsiu tik Forsyte ".

Inga Petrovna, Maskva

yra veiksmingas insekticidas: apžvalgos ruošimo

apžvalga №1:

"Atsižvelgiant į internete narkotikų nuomone nusipirkau insekticidas pastabą:. 3 butelius 620 rublių, ir tai yra vieno kambario butas. visi išsiųstas į šalį, ji pasiliko nuodyti parazitų. beje, dėl eksperimento vardan splattered dėl bankų iš insekticidą ir augalų tiek ten gyvena klaidą pamatyti, kiek jis mirs. klaidą buvo gyvas apačioje, o kitą dieną! tai ne pokštas. bute yra visi tvarkomi, ne tik sofos ir lovos, tačiau sienos, kampai, įtrūkimų rezultatai:. 3 dienas alkanas klaidą ai plienas yra daug agresyvesnis nei jie pradėjo pulti dieną, be baimės visiems ar kas nors apskritai, išvada:. priemonės lygiosios 1 tašką, brangus ir visiškai nenaudingas Galioja tik tiesioginio kontakto su bug, šis pareiškimas ašarojimas dichlorvosas (dvokia tik.. ")

Ana, Ekaterinovka

apžvalga №2:

"Neseniai teko pakrypti namų bedbugs tiesiog jėgų nebebuvo šių naktinių budrumo buvo nustebintas, kad purškia visus parazitus rūšių net vaistinėse..Man buvo rekomenduojama Klopomor: kaip naujausias, labai veiksmingas formulė. Užstrigo gana brangiai, bet man reikėjo rezultato, todėl aš jį paėmė be galvojo. Jo kvapas šiek tiek primena vietinį "Dichlorvos", kuris anksčiau buvo parduotas. Kaip aš jį panaudojo: gausiai pabarstė, kur mačiau plyteles. Sofa, už sofos, skirtingi kampai ir keliai. Kitą naktį ramiai miegojo, o po savaitės pakartojo procedūrą. Bedbugs netapo, tik čia preparatas nėra toks ekonomiškas. Patartina paimti 2 butelius. Ir dar geriau dėvėti pirštines ir kaukę, kad nebūtų kvėpuoti "

Sergejus, Saratovas

apžvalga №3:.

" Aš niekada maniau, kad klaidų gali atsirasti miesto bute švarus. Man tai yra kokia nors nonsensija, tykyba. Tačiau kilo problema, ir tai buvo būtina ją išspręsti. Kalbant apie forumų apie gulbių sunaikinimą, buvo atmesta, kad yra klopomorio preparatas, kuris juos greitai gali pašalinti. Paaiškėjo, kad "Klopomor" nėra taip lengva pirkti. Buvo būtina ieškoti internetinių parduotuvių, nes "Klopomor" Čeliabinske, mes neturime akis, aš mačiau iš pardavėjų. 2 buteliukai (užsisakę rezervu) gelsvam vandeniui įpurškė. Išleidimo forma yra patogu, nieko neatsisakote. Aš purškiamas visas įtrūkimų ir sofos rėmas ir minkštų baldų pati toks protingas pakankamai apdoroti: paėmė švirkštą sėkmingai priemonėmis ir švirkščiamas į apmušalų. Nėra jokių dėmių, jokių pėdsakų ir klaidų. Tik dabar gydymas turėjo būti pakartotas 1 kartą, ir aš taip pat dirbo be kaukės, šiek tiek kauliau, mano akys laistė. Apskritai, nieko, geras įrankis. Padeda išvalyti butą iš šio blogio "

Sasha Ismailov, Čeliabinskas

naudojimo instrukcijos narkotikų

Insekticidas -. Gana toksinė medžiaga iš kvapo ir sudėties primena dichlorvoso skystas.

yra, kodėl ji yra būtina, kad jį naudoti labai atsargiai ir griežtai laikantis naudojimo instrukcijų, ir taip išvengti sąlyčio su vaikais ir gydytų gyvūnų paviršius ir vaisto pora. Darbus reikia atlikti gumines pirštines, respiratorių ar kaukes. Galite nešioti chalatą papildomai apsaugoti odą.

Naudojimo būdas: paviršius turi būti apdorotas 20 cm atstumu po purtyklės. Reikia purkšti parazitų, jų lizdų ir galimo prieglobsčio kišenės: sofos arba rėmas, kurių galinio paviršiaus baldų, įtrūkimų, grindjuoste, pagal slenksčio paviršiaus.

Produktas yra toksiškas, todėl 1 pakuotė rekomenduojama naudoti ne mažiau kaip 30 kvadratinių metrų paviršiuje. m

Po 15 minučių po gydymo kambarys gali būti ventiliuojamas ir plauti visus kontaktinius buitinius paviršius muilu su natrio tirpalu pirštinėmis. Purškiama forma agentas veikia 30 dienų, todėl nereikia kartoti gydymo.

Kaip rodo praktika, ne visada įmanoma laikytis instrukcijos nurodymų. Pvz., 1 buteliuko pakanka tik 1-2 lovoms, bet ne 30 kv.m. m., todėl vaistas yra neekonomiškas.

apžvalga

"Kai nerekomenduojami bedbugs Spray insekticidas, buvo skeptiškai perskaityti, kad šio širdį." Galingas nuodų "tik insekticidas augalų -. Kai Persų Daisy Juokiasi veltui įrankis bus susidoroti su kenkėjais. čia yra tiesiog šurmulio daug buvo. Aš turėjau ne tik pabarstyti, bet plauti ir tada visas paviršius. dvelksmą truputį, ir šiek tiek per brangu … bet rezultatas yra verta. Nors kitais būdais aš ne bandė, gal yra kažkas geriau. "

Tanya, Kovel

Apibendrinant galima pasakyti, kad Klopomor veiksmingai įtakoja gumbeles, greitai jas sunaikina ir aktyviai lieka ant paviršiaus iki 30 dienų. Tačiau tam tikra išsiskyrimo forma (purškimas) kartais padidina insekticido toksiškumą asmeniui, nes jis gali patekti į kvėpavimo takus.

Turiu pasakyti, kad vaistas Klopomor, kurio kaina yra gana didelė (480-620 rubliai, priklausomai nuo vietos), ne visada pateisina vartotojų lūkesčius. Tai labai ekonomiškai išleidžiama, o dozatorius (buteliuko nosis) ne visada leidžia jums naudoti produktą sunkiai pasiekiamose buto vietose. Reikalingas tolesnis paviršiaus apdorojimas muilo-sodos tirpalu.

Pestiliai sako su aiškumu: už šiuos pinigus galite gauti daug veiksmingesnes ir patogesnes priemones - pavyzdžiui, "Executioner", "Clovoron" arba "Tetrix". Tačiau galutinis sprendimas visada yra vartotojas.

Jei turite patirties, kaip panaudoti Klopomor kovoti su vidaus klaidomis, būtinai palikite atsiliepimus komentarų laukelyje šio puslapio pabaigoje.

Kokie yra svarbūs niuansai, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis gydymo priemonę dėl lovų klaidų

Svarbūs faktai apie lovų klaidas ir veiksmingų šių parazitų sunaikinimo metodų aprašymas