Sugas kvēpināšana prusaku

Jūlijs 2019

Video: Maroon 5 - Sugar (Jūlijs 2019).

Anonim

Preparatų ir prietaisų, skirtų kovoti su vabzdžiais, gamyba neapsiriboja. Kiekvienais metais parduotuvių lentynose pasirodo nauji daiktai. Kaip pasirinkti tokį didžiulį prekių kiekį, tai bus tas, kas vieną kartą ir visiems laikui pavyks sutaupyti neišauktų kaimynų? Apsvarstykite vieną iš populiariausių ir ieškomų būdų naikinti tarakonus - fumigator.

Apie fumigator ir kaip ji veikia

Daugelis blogai įsivaizduoti darbo principo privalumus ir trūkumus fumigator. Jie ilgą laiką naudojamas namuose, siekiant apsisaugoti nuo tarakonų ir uodų, bet ne visi prietaisai veikia visu pajėgumu. Norint tinkamai pasirinkti, mes išsiaiškinsime, kurie iš efektyviausių yra efektyviausi. Pradėkime nuo pagrindinio ir nustatykite, koks yra fumigacija ir veiklos principas.

Fumigacija grindžiama medžiagos, kurios sudėtine medžiaga yra insekticidų, šildymu. Išgaruojant kaitinant, jie patenka į orą ir mirtinai veikia vabzdžius. Šie komponentai yra bendras pavadinimas - "fumiganti", taigi ir prietaiso pavadinimas - fumigator, šildytuvas toksinių medžiagų.

Prekybos tinklai siūlo platų įvairių tokių įrenginių modifikacijų pasirinkimą. Jie gali būti padalyti pagal jų savybes į dūmų, elektros ir vandens. Kiekvienas iš jų yra geras savaip. Visi trys tipai kombainams dirbti iš toksiška medžiaga ir nuodingus dūmus patekti į orą, kuris veda į masinio mirties vabzdžių šildymo principu, tačiau jie yra visiškai nekenksmingas žmonėms.Žemiau pateikiamas kiekvieno tipo prietaiso, skirto Prusak sunaikinimui, aprašymas.

dūmų Fumigaciją

dūmų Fumigaciją gali būti spiralės, kuri, deginimas, paskirsto nuodingų dūmų formą ir ji atstumia vabzdžius. Veiksmingiausias dūmų jutiklis yra "Raptor". Tai visiškai naikina tarakudų populiaciją apdorotame plote. Apsvarstykite, kokia yra Raptor dūmų bomba.

Jis skiriasi nuo visų kitų repelentų, gelių ir spąstų dėl jo gebėjimo sparčiai plisti visoje teritorijoje ir taip sunaikinti visus vabzdžius. Tai pasiekiama trimis pagrindiniais būdais:

 1. Kelionė į spiracles tarakonai ir tada į hemolimfa, jei visą paralyžių ir artėjančią mirtį.
 2. Insekticidas yra kontakto nuodai ir, patekęs ant apvalkalo, prasiskverbia tiesiai į vabzdį.
 3. nuodingų medžiagų gydymo kambaryje nusistovėti ant baldų, ant grindų, sienos ir išlikę asmenys bus susilietus su užterštu paviršiaus, ir krumpliniai iki ant kojų ir Chitinas likučių nuodų. Valydami antenas, nuodai pateks į žarnas ir paskatins jų mirtį.

Iš visų variklių asortimento iš tarakonų labiausiai efektyvūs yra peridotinių šaškių. Tokie prekių ženklai kaip Tsifum, City, Raptor ir Quiet Evening yra labai populiarūs. Naudodami juos, rekomenduojame klijuoti vėdinimo griliu popieriumi arba marlia. Vienintelis didelis trūkumas dirbant su šaškėmis yra ilgalaikis, bet ne ilgiau kaip savaitę stabilus specifinis kvapas. Būtina naudojant dūmų signalus nepamiršti atsargumo taisykles:

 1. Visos augintiniai ir žmonės turėtų palikti tarnavo kambarys
 2. Visos prekės ir namų apyvokos daiktai reikia sandariai supakuoti
 3. Nepalikite atidaryti langus ir balkono duris
 4. Būtina užtikrinti prieiga dūmų vonios ir kambarių
 5. Visi baldai yra būtina pereiti nuo sienų, stalų ir spintelių atskleisti
 6. Vėdinimo turėtų užsandarinti marlės juostelę
 7. Jei turite gaisro signalizacija, ji turi būti atjungtas ir sensoriai yra uždaromos taip, kad jis Ji neveikia

fumigator elektros

šalia jų kokybę ir populiarumą - fumigator su šildymo elementu plokštės, gydytiems su specialiu junginys.

Šis fumigatorius yra elektrinis prietaisas, kurio pagalba specialiuose buteliuose yra specialių plokštelių šildymas insekticidais arba skysčiu. Daugeliu atvejų naudojami atsparūs uodai ir migdolai. Siekiant efektyviau kontroliuoti vabzdžius, naudojamas skystis. Vienas butelis skysčio dirba tris kartus ilgiau nei viena plokštė. Populiariausi fumigatai, tokie kaip Reid, Mosquitol, Fumitox, Picnic ir Raptor. Raidas turi koregavimo funkciją ir turi laikmatį. Jame naudojamas skystis gali turėti kvapą iš eukalipto arba beveik bekvapiai.

Įdomu ir naujovė - ultragarsinis fumigatorius Raptor. Su jo pagalba jūs galite atsikratyti ne tik iš tarakonų, bet ir su pelėmis, musėmis, skruzdėliais ir kitais parazitais, kurių plotas yra iki 80 m². Šis prietaisas yra saugus žmonėms, gyvūnams ir nekenks aplinkos.

Paprastas naudojimas ir mažo energijos suvartojimas leidžia "Raptor" populiariam ir žemos kainos, prieinamos visiems gyventojų segmentams.

Norėdami pradėti dirbti, turite prijungti fumigatorį į lizdą, kuris yra ne mažiau kaip 20 cm nuo grindų. Indikacinė lemputė informuos jus apie aktyvavimą, o po to turėsite pasirinkti darbo režimą esant mažam arba dideliam dažniui. Vabzdžiams turite pasirinkti aukštus dažnius. Po kurio laiko nebijokite staigių vabzdžių įsibrovimo - tai laikinas reiškinys, susijęs su diskomfortu. Po kelių savaičių kenkėjai visiškai išnyks. Pagrindinis sąlyga yra ne išjungti "Raptor", kol tarakalai visiškai išnyks.

Sunaikinimas tokiu būdu yra daug pigesnis nei chemijos taikymas. Nereikia fiziškai stengtis paruošti kambarį. Įrenginys visiškai neišskiria kenksmingų cheminių junginių!

Diegdami įrenginį prie užuolaidų, užuolaidų ir kilimų, jūs sumažinsite našumą. Džiaugiamės, kad naudosime keletą fumigatų. Vienas prietaisas skirtas iki 80 m² ploto.

Aquafumiators

Populiariausias yra aquafumigator. Daugelis teigiamų atsiliepimų gavo vaistą "Raptor".

Koks yra šio įrenginio grožis? Tai labai paprasta naudoti. Jums tiesiog reikia išpilti vandenį į specialų konteinerį. Pagrindinė saugaus darbo su šiuo vaistu sąlyga - palikti kambarį tol, kol prasidės tankus išgaravimas. Atsargumo priemonės ir patalpų paruošimas yra tokie patys kaip ir dirbant su dūmų bombais. Verta, kad "aquafumigator" yra pigesnis nei kiti prietaisai.

Pagrindinė medžiaga, kurios sudėtyje yra aquafumigator, yra ciotonotrinas. Tai visiškai saugu žmonėms, bet daro žalą tarakonams. Rekomenduojama naudoti namuose su mažais vaikais. Kai jis naudojamas, miršta ne tik tarakonai, bet ir visi vabzdžiai, esantys apdorojamoje vietovėje.

Kaip aquafumigator veikia? Nuodai dedama į specialų konteinerį. Norėdami pradėti procesą, jums reikia įdėti aquafumigator į kitą konteinerį ir pridėti šiek tiek skysčio. Reakcija prasideda nuo garo, kurio sudėtyje yra citochromo arba kitų medžiagų, išleidimui. Garas įsiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas, ventiliacijos velenus, baldus ir net lovatiesiems. Taigi, jei ten yra ir klaidų, apie juos galite pamiršti.

Kaip ir visi tokių prietaisų, akvafumigator turi du trūkumus:

 1. Stiprus specifinis kvapas
 2. Negalima sunaikinti vabzdžių kiaušinius

Pirmasis trūkumas pašalinamas kruopštų vėdinti apdorotų erdvėje.Antrasis yra pertvarkymas po trumpo laiko.

Tvarkydamas namuose tarakonai jūs privalote sekti keletas patarimų gamintojas:

 1. Norėdami atlikti patiekalus ir produktus
 2. Leidiniai spintos ir naktiniai staleliai iš dalykų ir palikti duris atviras
 3. Atjunkite priešgaisrinės signalizacijos į
 4. Nustatyti akvafumigator buvimas kambario centre ant lygaus horizontalaus paviršiaus
 5. Gėlės, gyvūnai turėtų būti ne kambaryje turi būti elgiamasi
 6. iš naujo gydymas tarakonai 3 savaites už

prevencija Naudojant pirmiau nurodytą metodą kontroliuoti vabzdžių, ir tt Saugumo vila, galite atsikratyti blogos kaimynystėje kartą ir visiems laikams.