Kā atbrīvoties no prusaku dzīvoklī

Maijs 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 2 - The Garden of Eden [MULTISUBS] (Maijs 2019).

Anonim

tarakonas Rusijoje dažnai vadinamas "tarakonas", nes yra tuo metu mano, kad šie vabzdžiai išėjo Prūsijos (dabar Vokietija). Savo ruožtu, vokiečiai įsitikinę, kad jie buvo importuoti iš Rusijos, ir vadina juos Russen. Tiesą sakant, pagauti vėsaus klimato Europoje iš Vidurinės Azijos, ir Europoje raudonos tarakonai, šilumos mylintis vabzdžiai gali taip plačiai padauginti šildomose patalpose reguliariai, kad atsikratyti jų šiandien dažnai tampa didelė problema.

tarakonas gali valgyti įvairų maistą, pirmenybę drėgnas maistas, ir jie neturi sustoti valgyti popieriaus ir tapetai pasta. Jie gali ne tik gyventi apartamentuose, bet ir įmonių virtuvėse.

Kadangi raudonos tarakonai Dažnas kontaktas su atliekomis, jis gali tapti įvairių infekcinių ligų ir parazitinėmis priežastis ir per molting viršelius, gali sukelti sunkias alergines reakcijas iki astma išpuolių laikotarpių išsikrovęs.

Liaudies būdai atsikratyti tarakonų

tarakonas gali gyventi be maisto ilgai, bet su vandens trūkumo, jie miršta per savaitę. Todėl, viena iš labiausiai populiarus tarp žmonių reiškia atsikratyti tarakonų čempionatas išlaiko boro rūgšties miltelių, kurie, jei nuryjama, sukelia sunkią dehidrataciją vabzdžių.

Tai labai paprasta padaryti masalas su miltelių arba boro rūgšties tirpale.Už tai, kad susimaišytų arba žalias kiaušinis virtas bulvių koše su boro rūgšties miltelių į srutų valstybės, kad būtų galima formuoti rutuliukus. Be to, jie turėtų būti išskaidyti į galimas Prusakio grūstis (po korpusais šalia šiukšliadėžės).

Šio atsikratyti tarakonų būdas yra labai lėtas veiksmas. Be to, jei namas turi mažą vaiką nuskaitymo aplink butą ir traukti į burną viską, turime nepamiršti, kad gali sukelti tai reiškia priešingai.

Kitų žmonių sprendimo būdai prūsų gana populiarus savadarbių spąstų su lipnia bazės (ant storo popieriaus turi būti priklijuotas ant dvipusio juosta perimetru, įdėti viduryje masalas). Taip pat verta paminėti yra stiklainiams su per masalas pozicijos forma gaudyklė ir sutepti vazeliną arba augalinio aliejaus skirtumai.

Deja, atsikratyti tarakonų būdais galite tik iš dalies, nes vabzdžių kiaušinėliai tokius spąstus neturės jokio poveikio, o po kurio laiko nemalonūs svečiai galės pasikartoti.

atstumti tarakonai dažnai naudojami augalų ir aromatiniai aliejai su intensyvaus kvapo, pavyzdžiui, lauro lapus, šakeles šeivamedžio uogų, eukaliptų, eglės, kedro aliejaus.

The ultragarsiniai repelentai ir elektros spąstai

yra gana populiarus tarp žmonių, kaip ultragarso repelentai nuo tarakonų ir elektros spąstus. Ultragarsiniai prietaisai turėti įtakos pagal skleidžiantys aukšto dažnio tarakonai poveikis skamba žmogaus ausis negirdi (žmogaus ausis gali suvokti garsus dažnį ne daugiau kaip 20-22 kHz). Šios lėšos yra labai brangios, o patys gamintojai teigia, kad siekiant didesnio poveikio reikia vienu metu įtraukti kelis skausmui.

Apskritai, galima pastebėti, kad su rimtu tarakonų invazija ultragarsu nebus labai veiksminga priemonė problemai spręsti.

Pramoninės gamybos elektrinėse spąstelėse "Prusaks" vilioja ir sunaikina elektros iškrova didelės įtampos. Prietaiso idėja yra gera, tačiau veiksmo perimetras yra nedidelis, o ant jau pritvirtintų raudonųjų tarakonių kiaušinių tokie spąstai neveikia. Tačiau su nedideliu bute esančių vabzdžių skaičiumi elektros spąstai padės tyliai, efektyviai ir be pernelyg didelio triukšmo ir nemalonaus kvapo atsikratyti tarakonų.

Chemija kovos su tarakonai raudona

Vienas iš mažiausiai toksiški žmogui cheminėmis priemonėmis atsikratyti tarakonų yra insektidinės kreidelės (lazdelės), kurios yra paralyžinis poveikis vabzdžių, nors ji yra žymiai silpnesnis nei geliai. Toks mažas (pvz, kreida "Maša") yra gerai tinka siekiant išvengti vabzdžių migracija iš kaimyninių patalpų, tačiau norint atsikratyti daugelio tarakonai, jie nėra tinkami.

Sparčiai sunaikinimas tarakonai ir naudojimo paprastumas (reikia purkšti tik vietose galimas vabzdžių buveinių) teikia insekticidų kaip purškalai, pavyzdžiui, "Global", "Raid" ir kt. Tiesa, jų poveika ne tokia ilgai, kaip geliuose, o nuodingi garai yra labai alergiški ir gali palikti vėdinimo sistemą į kitus apartamentus.

Populiariausi geliai ("Pasaulinis", "Raptor", "Dohloks" ir kiti), be to, insekticidas, ten taip pat yra riebalų bazė, siekiant užkirsti kelią džiovinimo ir specialius MEDŽIAGOS masalus, veikdama kaip masalas.

gelių "Bendrosios" ir "Raptor", kaip kontaktiniai-žarnyno agentai, naudojami gana stiprių insekticidų chlorpirifoso, kuris sukelia disfunkcija nervų sistemos ir mirties vabzdžio.

Vaistas "Dohloks" yra insekticidas fipronilas. Kai Prusakai su ja susiduria, taip pat pažeidžiamas nervų impulsų perdavimas, tačiau mechanizmas šiek tiek skiriasi.

Palyginti su aerozoliais, geliai yra ekonomiškesni ir, be to, ši vaisto forma gali išlaikyti savo savybes 1-2 mėnesius. Šie agentai turi menkesnis toksinį poveikį žmogui, nes reakcija sukelia tik valgyti juos vabzdžius ir insekticidas koncentracija yra per maža, kad sukelti žalos asmeniui ar gyvūnui.

Tačiau gamintojai nurodo, kad pakuotėse neturėtų būti leidžiama patekti į mažojo vaiko rankas arba naminių gyvūnėlių burną. Taip pat verta galvoti, kad jums reikia taikyti gelius ant sauso paviršiaus.

Atsikratyti tarakonai su profesionalų

Ieškodama į kiek laiko atsikratyti tarakonų klausimą pagalba, turėtumėte atkreipti dėmesį į paslaugų, profesionaliai užsiima dezinsekcija patalpų. Šiandien daug privačių įmonių dėl tarakonų, skruzdžių ir kitų vabzdžių naikinimo, kuris už tam tikrą mokestį galės valyti namą nuo įsibrovėlių ilgainiui naudojant sudėtingus aukštos kokybės cheminių medžiagų.

Ir dideliuose kambariuose, pavyzdžiui, virtuvėse bendrovei ar biure, ši paslauga bus tik gaila kovoje su tarakonais.

Būtina būti pasirengę už tai, kad dezinsekcijos, tikriausiai primygtinai sunaikinti grisus vabzdžių kaimyninių vietovių, nes parazitai gali gana greitai judėti visame pastate, panaikinus savo vietos išnykimo pastangas.

skverbtis Way tarakonai namuose ir būtinų prevencinių priemonių

už Raudonplaukis tarakonas gyvenime turi tris privalomus sąlygos egzistavimą

  • šilta
  • vandens
  • ir pakankamas kiekis maisto.

Žinoma, atimti šiuos vabzdžius šiluma problemiškas modernių butų, bet pašalinti vandens nuotėkių ir prieinamą maistą prie stalo ar grindų yra įmanoma. Išdžiovinkite ją pakankamai gerai vakare kriaukle ir kitų vietų didelės drėgmės, reguliariai imti šiukšlių ir nesikauptų maisto likučių ant stalo, virtuvės kriauklė ir spintelės.

Kartais raudoni tarakonai gali patekti į kambarius, jei jie dažnai valgo. Šiuo atveju, jūs turite išleisti į kambarį dezinfekuotas ir užkirsti kelią tolesniam snacking ne virtuvėje.

Siekiant išvengti tarakonai judėjimą iš kaimynų reikia kapitališkai suremontuoti grindjuoste, durų ir langų siūlės ir orlaides uždarytas tankus tinklelis.

Laimingi vabzdžiai gali paslėpti įvairių įtrūkimų, už laisvas nuo sienos su tapetais ir plytelėmis, kituose kabinos virtuvėje ir vonios kambaryje, todėl įsitikinkite, kad gydyti šias vietas tinkamas priemones (pavyzdžiui, insekticidas kreidos ar gelis nuo tarakonų).

Naudinga vaizdo įrašą: kodėl tarakonai yra nepašalinama iš buto

An gamybos namų gaudyklė tarakonai Pavyzdžiui