Forsyth bedbugs

Jūnijs 2019

Video: Bedbugs in bedroom, mattress, and books.mp4 (Jūnijs 2019).

Anonim

Nuo klaidų atsiradimo niekas neapsaugotas - tai "įsibrovimo" šių vabzdžių namuose daug priežasčių, ir ne visada už tai netvarkingumas šeimininkai priežastis. Gulbės gyvena labai senose namuose arba gali būti iš kaimynų, bet bet kuriuo atveju jas reikia išimti naudojant įvairius metodus, įskaitant insekticidus.

Pagrindinis trūkumas insekticidų - jų toksiškumo, nes šie preparatai sudėtyje stiprus medžiagų, kurios yra kenksmingos žmogui ir naminiams gyvūnams, bet ji yra, kuriems taikoma didelio efektyvumo.

Nepaisant to, mažiau toksiški turto naudojimas - pavyzdžiui, tokių kaip Forsyth - bedbugs pat gali būti grindžiama ne tik kalbant apie kainos / kokybės, bet taip pat, kalbant apie efektyvumą.

Forsyth: cheminė sudėtis ir savybės

vaistas yra universalus įrankis klaidas, muses, skruzdėlės, uodai, blusos ir kiti simbiotinėje kenkėjų ir jų lervos sunaikinimo.

Insekticidas yra plačiai naudojamas medicinos praktika, taip pat didelių ir mažų objektų įvairių kategorijų (sandėlių, ūkių ir D. pan.), O gyvenamųjų pastatų.

Sudėtis: Forsyth (Forssayt) yra preparatas, kurio koncentracija yra 25% koncentracijos organfosforo fosforo junginyje. Pagalbinėse medžiagose yra stabilizatorių, antioksidantų, taip pat kvepalų ir tirpiklių.

Suderinamumas: lengvos auksinės spalvos koncentratas su aštriu kvapu, kuris greitai išnyksta.

Veiksmas: vabzdžių-akaricidiniai, skirti kovoti su vabzdžiais. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, reikia tiesioginio kontakto su vabzdžių nuodai (kiaušiniai nenužudo).

Kai naudojant bedbugs likutinė veiksmingumas Forsyth reiškia išlieka nuo trijų iki penkių mėnesių, sukurti apsauginį barjerą. Veiksmas dėl paralyžius poveikio vabzdžių simbiotinėje, kylančių dėl sąlyčio su individualios aktyvaus agento kompozicijos.

Toksiškumas reiškia Prognozavimo:

 • Be garų emulsijos koncentratas nebuvimas reiškia IV pavojingumo klasė (vidutinio sunkumo arba mažos rizikos turtą). Esant vienkartiniam sąlyčiui su odos paviršiumi, lengvas etapas gali sukelti paraudimą. Patekus į gleivinę, jis turi ryškų dirginančią poveikį.
 • Poveikio lygis šiltakraujų organizmų, kai nuryti turi III klasei pavojų ir gali sukelti sunkią cheminę apsinuodijimo.
 • Darbas emulsija Garai yra II klasės rizikos ir ilgalaikių įkvėpus gali sukelti alergiją, galvos svaigimas ir alpimas, iki sunkaus apsinuodijimo.

Laikymo sąlygos: išgydyti Forsyth vabzdžių turi būti saugomi sandariai uždarytas, sausoje patalpoje, temperatūrų intervale nuo -30 iki + 40 ° C temperatūroje

Naudojimo instrukcija lėšų iš Forsyth bedbugs ir kitų kenkėjų yra taisykles dėl narkotikų, kad gali padėti išvengti nemalonių pasekmių, ir visiškai atsikratyti parazitų naudojimui.

Taigi, kaip teisingai taikyti Forsyte?

savybės skirti kovai klaidų

Prieš naudojant priemones Forssayt bedbugs, blusų, tarakonų ir kitų vabzdžių kenkėjų turi būti paruošti iš emulsijos darbo skaitikliu, 1 buteliukas litrui šalto vandens - temperatūra mažas sumažina Spalgums kvapo preparatas.

 • reikia 2, 5 litrų darbo emulsiją 25 kvadratinių metrų perdirbimo įrenginiams bedbugs, skruzdės ir erkių. m.
 • Norint apdoroti patalpas iš tarakonų, už 15 kv. m užtruks 1-5 litrus darbo emulsijos. m
 • Blusų sunaikinimas atliekamas naudojant 5 litrus vandens emulsijos per 50 kv. m.
 • Su musių ir jų lervų pražūtį, ir erkių dideli objektai reikia nuo 20 iki 50 litrų darbo emulsija kas 200-500 kvadratinių metrų, atitinkamai. M.

yra svarbu nepamiršti, kad už plokščių blakėmis Forssayt pakankamai praskiestas už 50 ml per santykiu 1 perdirbimo reiškia litro šalto vandens ir gerai gydyti vabzdžių buveines anksčiau išmontuoti baldų. Ypač atidžiai reikia apdoroti:

 • vidines dygiųjų ir lovų dalis;
 • pagalvėlės ir čiužiniai;
 • baldų išorinė pusė, įskaitant grindų ir sienų dalis;
 • Jungiamosios detalės ir visi mechanizmai.

Nemažai klaidų bute, drabužių ir patalynės apdorojimas nėra būtinas. Po 5-7 valandų po gydymo ir vėdinimo patalpa yra gyvenama.

Klaidos gali ilgai išeiti iš savo buveinių, bet nebus jokių įkandimų. Laikui bėgant visi kraujo sergančių žmonių turėtų išnykti.

Peržiūra:

Jei tikrai norite atsikratyti gulbių, nesileiskite ir eikite į savo rajono SES. Pirkti ten Forsyte iš blakstienų - tai daug padeda, beje, ir ne tik nuo blakstienų, tai tikrinama asmenine patirtimi. Profilaktikai vėl gydykite.

Natalija, Jekaterinburgas.

Didelio ir ilgalaikio vabzdžių kaupimosi atveju jų perkėlimo vietos yra papildomai apdorojamos: plytelės, įtrūkimai, kampai, sienų apmušalai, įtrūkimai į tinką.Be to, norint pasiekti geriausią rezultatą Forsyth geriausia naudoti kartu su barjerinių veiksnių (pavyzdžiui, Klopoveron ar trichlorfono) - todėl jūs galite pasiekti, kad iki 2 metų poveikį.

Taikant priemones bedbugs ir kitų vabzdžių Forssayt namuose, svarbu laikytis saugumo priemonių, kurios teikia nurodymus:

 • vielos apdorojimo, naudojant asmenines apsaugos priemones: Specialūs pirštinės, akiniai, kaukė RPG-60 arba respiratorių, suteikiant 2 laipsnio apsaugą nuo aerozolių, organinių junginių ir azoto.

 • Gydymas turėtų būti atliekamas gerai vėdinamoje patalpoje, iš kurios anksčiau buvo pašalinti visi gyvūnai ir augalai.
 • Po vaisto vartojimo sienos rekomenduojama neplauti, tai duos ilgalaikio poveikio.

Peržiūra:

Nemanau, kad norėčiau į juos patekti, bet deja turėjau. Vasarą namuose jis radęs juos visur, net virtuvėje pats paėmė persekiojimą, naudojo Forsyte. Bet vieną senų sofų dar reikėjo išmesti. Ir klaidos niekada negrįžo - tai jau buvo metai.

Petras, Maskva.

Patekus į akies gleivinę, nuplaukite paveiktą vietą šaltu vandeniu ir kreipkitės į oftalmologą. Rankų odos paraudimas dėl sąlyčio su vaistu dažniausiai praeina šiek tiek laiko. Jei taip nėra, pasikonsultuokite su dermatologu.

Nurijus, Forsyte gali sukelti apsinuodijimą ir vėmimą - šiuo atveju būtina nedelsiant paskambinti greitosios pagalbos automobiliu.

Apžvalga kainos Forsyth

Jei klaidas sunaikinti tiesa jums, tada jūs tikriausiai jau uždavė klausimą: Kur pirkti ir kiek tai Forssayt apie išlaidas.

Ekspertai Dezinsekcinis paslaugos teigia, kad vaistas yra neprieinama asmenims, ir tai nenuostabu: PRIEMONĖS reiškia profesionalus ir parduodama skardinėse apimtis nuo 5 iki 10 litrų per gana didelės išlaidos, nuo 2400 iki 10 000 rublių už filtro.

Nepaisant to, galite įsigyti "Forsyte" savarankiškam naudojimui tiek statybos, tiek sodo prekybos centruose, tiek tiesiogiai pačioje SES. Pavyzdžiui, Forssayt-Fighter priklauso 1 litro buteliuke. Produkto kaina svyruoja nuo 600 iki 800 rublių.

Apibendrime šiek tiek. Kova su lovų klaidomis turėtų būti atliekama naudojant kokybiškas ir veiksmingas priemones, kiek įmanoma saugias žmonėms ir gyvūnams. Prie santykinai saugių narkotikų skaičiaus galima priskirti ir įrankį Forsyte.

Svarbu prisiminti, kad, kaip ir su bet kuriuo kitu insekticidu, Forsyth reikalauja kruopštaus tvarkymo ir išsamų tyrimą iš instrukcijos - vienintelis būdas išvengti nemalonių pasekmių sveikatai.

Vaizdo įrašas: iš klaidų graužikų naikinimas bute

pavyzdys Atminkite bet bute erdvė turi būti tvarkomi iš į pirmąją vietą klaidų.

Ar carbofos padeda sunaikinti klaidas