Tautas vērtējums līdzekļu no prusaku

Jūlijs 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 4 - Lies in the textbooks [MULTISUBS] (Jūlijs 2019).

Anonim

Tikriausiai, nėra žmonių, kurie negalėtų būti susipažinę su tokia kaip tarakonas vabzdžių. Jie gali pristatyti milžinišką kiekį žmonių į visas problemas rūšių. Šie vabzdžiai visada pasirinkti sau patogiausią aplinką gyventi. Jų buveinės - patalpa be pakankamai šviesos, kuri yra drėgna ir dulkėtas. Jie yra visaėdis vabzdžiai. Tai netrukdo jiems įsikurti tose vietose, kur visada galite rasti maisto, vandens ir atliekų liekanas.

Anksčiau problema susijusi su tarakonų buvimo ne visada priešinosi veiksmingą sprendimą. Dabar net didžiausias skaičius tarakonai gali būti greitai pašalinta. Rinkoje jau yra į laiko patikrinto produktuose, kurių kokybė yra aukšto lygio.

Preparatai

apsvarstyti veiksmingiausias priemones, kurios yra ant aukščiausių pozicijų atitinkamose reitingą.

Globol

Tai pastos, kurios yra efektyviausias. Ji įgijo daug populiarumo tarp vartotojų dėka stiprių medžiagų, esančių jame. Pagrindinis aktyvus komponentas narkotikų veikia chlorpirifosą. Tai yra 0, 5% koncentracija. Makaronai priklauso 4 pavojingumo klasė. Vokietijos gamintojo garantijos, ji yra visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams, gyvenantiems kartu su jais tame pačiame kambaryje. Tačiau, kaip atsargumo priemonė rekomenduojame vengti tiesioginio kontakto su narkotikų.

Pasta turėtų būti naudojama mažų žirnių pavidalu. Jie turėtų būti dedami ten, kur pastebima dauguma vabzdžių. Veiksmų principas grindžiamas parazitų maitinimuis ir toliau juos perduodamas jų giminaičių buveinėms. Taigi, daugybė vabzdžių pradeda mirti. Remiantis pastebėjimais, didžiausias jo naudojimo poveikis pastebimas per pirmąsias porą savaičių.

Pagrindiniai "Globol" privalumai yra šie:

 • Veiksmingumas priemonių, leidžiančių atsikratyti didelės tarakonų populiacijos.
 • pradeda veikti greitai.
 • Veiksmas trunka ilgą laiką.
 • Vabzdžiams nėra priklausomybės.

Naudojant šį įrankį jis nerado jokių trūkumų. Todėl ši pasta yra rekomenduojama kaip veiksminga medžiaga kovai su parazitais. Priemonių įvertinimas nuo tarakonų užima 1 vietą, turint 10 iš 10 taškų.

Regentas

Medžiaga yra veiksmingas įrankis, su kuriuo taip pat galima kovoti tiek su tarakonais, tiek su Colorado vabaliukais.

Specialistas klasifikuojamas kaip žarnyno kontaktinių insekticidų klasė. Jo pagrindinis tikslas yra kovoti su vabalas. Tačiau ilgą laiką tarp vartotojų tai yra populiari ir kaip priemonė tarakonų naikinimui.

Gamintojas išleidžia Regent kapsulių, miltelių arba ampulių pavidalu. Šiuo atveju medžiaga gali turėti skirtingą koncentracijos laipsnį, kuris priklauso nuo gyventojų skaičiaus.

Su daugybe vabzdžių, rekomenduojama praskiesti keletą medžiagos kapsulių 250 ml vandens, tada reikia sumaišyti tirpalą. Toliau jis taikomas ant paviršiaus, per kurį tarkačai dažniausiai judėti.Fipronilas veikia kaip pagrindinė medžiaga, kuri veikia vabzdžius. Ji turi didelę koncentraciją. Ekspertai priskiria tai 2-oje medžiagų grupei.

Gamintojas rekomenduoja vartotojams perdirbti iš tarakonų naudojant gumines pirštines ir specialų respiratorių. Po gydymo turėtumėte palikti kambarį porą valandų. Per 2 dienas turite atidžiai nuplauti kambarį ir vėdinti.

Kaip vartotojai, pagrindiniai privalumai:

 • grandinės efekto buvimas.
 • Po poros valandų vaistas pats pradeda veikti.
 • Nenaudoja.
 • Pasibaigus jo naudojimui, nėra jokių pėdsakų.

Regentas turi šiuos trūkumus:

 • Regentas yra toksiška medžiaga.
 • Turi trumpą galiojimo laiką.

Lėšų reitinge jis užima 2 vietą, turėdamas 9 iš 10 taškų.

Gauti

Pateikia panašios žinomos cheminės medžiagos analogiją, kuri populiarėja tarp vartotojų pagal pavadinimą Gett. Tačiau "Gett" jau buvo nutrauktas, todėl vietoj to turėtumėte naudoti "Get". Tai insekticidas, turintis didelį spektrą veiksmų. Su jo pagalba jūs galite veiksmingai kovoti ne tik su tarakonais, bet ir su gulbėmis, skruzdėliais ir kitais vabzdžiais. Ekspertai taip pat atkreipia dėmesį į šio vaisto poveikio barjerą, kuris padeda sustabdyti vabzdžių patekimą į namus.

Pagrindinis elementas yra chlorpirifosas. Tai visiškai saugu tiek žmonėms, tiek naminiams gyvūnėliams. Prieš vartodami vaistą praskieskite vandeniu, kurio koncentracija yra nuo 1 iki 10, dažniausiai naudokite buteliuką vienam litrui vandens.Tada jis turi būti purškiamas ant paviršiaus, kuris dažniausiai roplūs tarakonai. Kitą mėnesį sunaikinami visi šios šeimos nariai.

Gaukite gali būti puikus įrankis prijunkite jaukus. Šiame procese šios kategorijos kenkėjų naikinimas bus greitesnis.

Vartotojai atkreipia dėmesį į tokius įrankio privalumus:

 • Veiksmas prasideda po to, kai vabzdžiai nuskaitymo virš paviršiaus, kuriame jis purškiamas.
 • Nereikia tikėtis, kad mityba užkrečia vabzdžiais.
 • Nėra toksiškumo.
 • Šešių mėnesių veiksmingumas bus pasiektas reikiamu lygiu.

Vartotojai pažymi didelę šio produkto kainą kaip pagrindinį trūkumą. Fondų reitinge jis užima 3 pozicijas, turėdamas 8 iš 10 taškų.

Дохлокс

Medžiaga parduodama kaip gelis. Ekspertai priskiria tai grupei vadinamųjų insekticidinių vaistų. Fipronilis yra pagrindinė 0,05% koncentracija. Medžiaga turi mažą toksiškumą, palyginti su gyvūnais ir žmonėmis. Dohloks priklauso 4 laipsnio pavojui. Jo veikimo principas yra tarakano nervų sistemos nugalimas. Dėl šios įtakos atsiranda vabzdžių paralyžius ir vėlesnė mirtis. Visa tai vyksta 8 valandas.

"Dohloks" gaminamas želė, įdėta į švirkštą su plonu galu. Tai turėtų būti taškas taškuose, kur gyvena tarakonai. Pirmieji požymiai apie vaisto poveikį vabzdžiams prasideda po 6 valandų. Maksimalus medžiagos poveikio laipsnis įvyksta 3 dieną.

Pagrindiniai šio įrankio privalumai:

 • Greitas vabzdžių poveikis.
 • Priimtinos išlaidos visų kategorijų vartotojams.
 • Mažas toksiškumas medžiagai.

Šiuo atveju gamintojas vis dar rekomenduoja vengti tiesioginio medžiagos sąlyčio su asmeniu ar gyvūnu. Remiantis specialistų pastebėjimais, pagrindinis korekcijos trūkumas yra priklausomybė nuo tarakonų. Jo naudojimas turėtų būti keičiamas kitomis medžiagomis.

Įvertinus priemones nuo tarakonų, jis užima ketvirtąją poziciją, turinčią 8 iš 10 taškų.

Kova su

Specialistai rekomenduoja Combat kaip visiškai saugią ir veiksmingą kovos su tarakonų priemonę. Tai gana paprasta naudotis. Vaistas yra diskas, kuris taip pat vadinamas spąstu. Tokiame diske yra masalas. Jaukas turi medžiagą, vadinamą hidrametylnonu.

Priemonių principas yra tas, kad, valgydami jauką, tarakonas pradeda stebinti kitus atstovus. Gamintojas garantuoja visišką vabzdžių grupės utilizavimą per 2 savaites nuo medžiagos poveikio. Ši priemonė gali trukti 3 mėnesius.

Pagrindiniai vaisto privalumai:

 1. Nėra toksiško medžiagos.
 2. Nėra alergijos vaistui.
 3. Vaistas yra labai patogu vartoti, jis nepalieka pėdsakų ir neturi kvapo.
 4. Įkvėpimo metu vabzdžių nėra priklausomybės.

Reitinge jis yra 5-oje vietoje, jis turi 8 iš 10 taškų.

Norėdami pasirinkti tinkamiausias priemones iš reitingų, būtina atkreipti dėmesį į tarakonų populiacijos dydį. Taip pat svarbu laikas, per kurį jie gyvena būstinėje. Jei neseniai gyvena vabzdžiai, galima naudoti vaistus su mažomis sąnaudomis.Jei tarakonai yra daug ir jie ilgą laiką yra butuose, turėtumėte naudoti brangus vaistus. Abiem atvejais, prieš pradedant gydymą, pasirinktas butas reiškia, kad vabzdžiai neturėtų patekti į vandenį.