Satieciet tabletes no blusu komfortis

Maijs 2019

Video: Es esmu tetris meisters (Maijs 2019).

Anonim

Viena iš problemų, su kuriomis susiduria savininkų keturkojo studentams, yra kova su išorės parazitų, įskaitant blusų. Kovoti su šiuos veterinarinius klinikos ir vaistinės siūlo daug įrodyta priemonėmis, pavyzdžiui, purškiklių ir lašai Stronghold, pranašumas, Frontline ir kt., Taip pat peroraliniam, tarp kurių yra tablečių Komfortis blusų.

Tačiau tabletės taip pat turi savo savybes, kurias svarbu žinoti, prieš pradedant duoti savo gyvūną.

Įrankiai pašalinti blusas

Yra daug formų išmokėti lėšas (tiek importuotų ir vidaus), dėl blusų kontrolei. Tačiau, nepaisant gamintojų pastangų, jų ne visada lengva naudoti ir jiems dažnai reikalingi specialūs gyvūno įgūdžiai ir mokymai.

Kaip taisyklė, geriausias rezultatas reiškia, kad blusos duoti, kai naudojama komplekso, ir savininkas yra teisingas užduotis visi jūsų augintiniui funkcijos renkantis konkrečius Antiparazitinės narkotikus. Populiariausi narkotikai yra:

  • Lašai blusas iš pipetės
  • protivobloshinye antkakliai
  • Šampūnai nuo blusų
  • antibloshinye purškalai
  • tabletės blusų.

Svarbu:

Naudodamiesi kokia nors blusų korekcija, turite laikytis instrukcijų.

Nepaisant to, kad naudoti insekticidų paprastumas lašai, šampūnai ir aerozoliai yra vienas bendras trūkumas: apsinuodijimo galimybė lyžis vilnos (slizyvanie narkotikų).Kakliukai taip pat gali sukelti toksinį apsinuodijimą, o kai kuriais atvejais - gimdos kaklelio dermatitu. Tabletės yra tokios pačios kaip ir blusos, specialiai skirtos geriamam vartojimui, todėl minėti trūkumai nėra jiems būdingi, nors šiuo atveju ne visada įmanoma išvengti šalutinių poveikių.

Įdomu

Visi blusai turi labai blogą regėjimą. Šokinėjant, jie daro nemažai į priekį ir tuo pačiu metu negali atskirti žmogaus nuo medžio. Tačiau ant jų galvų antenų yra organų, dėl kurių blusos puikiai jaučia artėjančią auką ir pavojų, gaudydamas mažiausią oro drebėjimą. Todėl labai sunku sugauti juos rankomis.

Šiandien populiari blusų tabletes yra tokios kaip "Capstar", "Sentinel" ir "Comfortis". Apie tabletes komfortis mes taip pat kalbėsime dar išsamiau.

Comfortis - naujas žodis naminių blusų gydymui

Gyvūnų parazitinės infekcijos prevencijai ir gydymui dabar vis dažniau nustatomas spinosido grupės sisteminio poveikio insekticidai. Vienas iš tokių vaistų atstovų yra blusų "Comfort" tablečių. Norėdami geriau suprasti šio įrankio ypatybes, pažvelkime į jo naudojimo instrukcijas.

Pagal naudojimo instrukcijas, Comfortis tablečių veiklioji medžiaga - spinosidas - veikia parazitų nervų sistemą taip, kad sukelia paralyžius, o paskui - vabzdžių mirtį. Spinosada pradeda naikinti blusas jau praėjus 30 minučių po valgio, neleidžiant jiems nusiimti naujų kiaušinių. Ši medžiaga laikoma ekologiška.

Po "Comforters" vartojimo vaistas saugo gyvūnus per mėnesį, apsaugodamas juos nuo naujos infekcijos.

Prisiminkite

Jei kačiukas yra senesnis nei 6 mėnesiai, tuomet pasirodysime blusas Stronghold.Gydymas atliekamas 2 kartus maždaug per dvi savaites. Tačiau efektyviau vartoti tabletes nuo blusų komforto. Remiantis mūsų pastebėjimais, šampūnai nėra labai veiksmingi, nes jie veikia tik tada, kai jie yra ant odos paviršiaus ir ant kailio. Blauzdos turi būti gydomos, net jei gyvūnui nėra niežėjimo. Profilaktiškai tai yra pageidautina tai padaryti bent kartą per mėnesį. Jei nerandate "Komforto", tuomet taip pat galite naudoti "Flea Advantage" lašus.

Jekaterina, Maskva

Vartojimo metodai ir dozavimas, laikymo sąlygos Comfortis

Comfortis - tabletes, kurios naudojamos per burną, todėl jie netgi išleidžiami su jautienos aromatu. Vaistas skiriamas gyvūnui po valgio arba su juo, ir jį galima skirti jau nuo 14 savaičių.

Maksimali veikliosios medžiagos koncentracija kraujyje šunims siekia 2-4 valandas ir po 4-12 valandų katėms. Nustatydami Comfortis tablečių dozę, turite griežtai laikytis nurodymų, kad nebūtų pakenkta naminiams gyvūnėliams. Paprastai 1 kg svorio šunims skiriama 50-70 mg spinosado medžiagos, o kačių - 50-100 mg.

Peržiūra:

Aš perskaičiau tabletės aprašymą, buvau labai nustebęs. Tai nėra labai aišku, kodėl jums prašoma pašarų katę su tabletes, kai jūs tiesiog pakankamai, kad lašas ant šalvių. Blusos gyvena katės paviršiuje, o ne viduje. Tai kažkaip nelogiška. Jau nekalbant apie apkrovą kepenyse ir išmatų sistemoje. Žinoma, aš toli gražu nėra gydytojas, bet dėl ​​kokios nors priežasties mano intuicija man sako, kad, kai vartojate medžiagą, krūvis ant kūno bus didesnis.

Nina, Kazanė

Laikykite Comfortitis tabletes uždarose talpyklose 5-30 laipsnių temperatūroje nepasiekiamoms vaikams ir gyvūnams, atskirai nuo maisto ir pašarų.Tinkamumo laikas 3 metai. Po to, vadovaujantis instrukcijomis, daugiau negalima taikyti "Comfortis".

Kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

pagal instrukcijas, tabletės Komfortis kontraindikuotinas nėščioms arba laktacijos patelių, žinduolis kenčia nuo epilepsija arba turintys, pavyzdžiui, individualus jautrumas į formulavimo komponentų. Norėdami nustatyti tokio pobūdžio kontraindikacijas dėl jo vartojimo, geriau pasikonsultuoti su veterinaru.

Pirmą kartą vartojant vaistą, atidžiai stebėkite savo mokinį. Deja, tam tikrų gyvūnų naudojimas nuo blusų Komfortis tablečių, gali sukelti nepageidaujamų reakcijų į vėmimas forma, apetito praradimas ir mieguistumas.

Kur įsigyti Comfortis tablečių?

Šiuo metu Comfortis iš blusų nusipirkti zooplastuose ar veterinarijos klinikose nėra taip paprasta. Be to, patirtis parodė, kad ne visi iš šių įstaigų darbuotojų apskritai žino Komfortis tablečių (dabar šį klausimą rasite sau daugiau apsišvietęs).

Čia mūsų draugas internetas tampa lazda-bastardu! "Comforttis" tabletes galima nusipirkti internetinėse vaistinėse per dvi minutes be registracijos, net pristatant į namus ar pašto skyrius. Taip pat galite nusipirkti narkotiką skelbimais didelėse skelbimų lentose, pavyzdžiui, "Avito".

Peržiūra:

Dermatologas sakė, kad mūsų katė turi blusų dermatitą. Ir tai, kad mes badgered juos pakartotinai ir revolyushenom ir advanteydzhem ir neostomozanom - visa tai nesąmonė, jis rekomenduoja komfortis tablečių. Čia jie yra tik apie 2000 metu kate, ir aš turiu juos, aš atsiprašau, penkių …

Pakavimo produktų yra nuo 1 iki 6 tablečių.

Dozavimas taip pat skiriasi - nuo 270 mg iki 1040 mg veikliosios medžiagos.Prisiminkite, kad "Comfort" naudojimas griežtai laikantis instrukcijų, atsižvelgiant į gyvūno svorį.

Taigi, patogiausias ir patikimas būdas pirkti tabletes iš blusų "Comfort" - palikti paraišką vienai iš internetinių vaistinių svetainių. Palaukite pristatymo, tada vykdykite instrukcijas.

Ir atminkite, blusų - parazitai, kurie gali sukelti ne tik didelį susirūpinimą, bet ir realios žalos gyvūnų sveikatą (ir dažnai ir žmogaus). Jums reikia kuo greičiau atsikratyti jų. Tačiau, ką jūs naudojate, kad kovotumėte su šiuo blogiu, tabletes ar kažkuo kitu, kreipkitės į veterinarijos gydytoją niekada nebus nereikalingas.

Linkime Jums sėkmės ir geros sveikatos jūsų augintiniams!

Naudinga Video: privalumai ir trūkumai įvairių tipų lėšas iš Blusos gyvūnui

Kaip duoti tabletes gyvūnui