Features izmantot putekļu ar prusaku

Jūlijs 2019

Video: The Great Gildersleeve: A Motor for Leroy's Bike / Katie Lee Visits / Bronco Wants to Build a Wall (Jūlijs 2019).

Anonim

Tarp daugelio įvairių įrankių, sukurtų žmogaus atsikratyti žalingų vabzdžių, vaistų, kurie naudojami siekiant kontroliuoti tarakonai užima ypatingą vietą. Tarp šių vaistų yra dulkės iš tarakonų. Siekdama išsaugoti savo namus šventumą šių Ūsai kenkėjų vyro daugelį metų jis patiko tai, kad gamta ją atsižvelgiant, išrasti vis daugiau ir daugiau pinigų, bet yra ir tokių, kurie lieka populiarus, nepaisant to, kad jie žinojo, per pastarąjį šimtmetį.

Kas yra ir kas yra pateiktas dulkes

Dulkių - milteliai, parduodami dideliais sunkiųjų pakuotėse. Maksimalus kiekvienos pakuotės svoris 200 gramų. Tai yra nedideli specialios medžiagos, apsaugotos nuo šviesos ir drėgmės, paketai. Produktas taip pat gali būti supakuotas į mažus vamzdžius ar dulkes. Su -ai balti milteliai arba silpno pilkšvos atspalviu, turi aštrų kvapą. Jis gali būti naudojamas gydyti gyvenamųjų, pramoninių objektų, viešųjų Registracijos kambariai ar kitose vietose, kur galite rinkti vabzdžius.

Įrankis yra ne tik paprasta naudoti ir labai veiksminga, ji turi kitų neabejotini privalumų:

 1. Naudoti dulkių leidžiama tose srityse, kur žmonės gyvena. Apsinuodijimo milteliai jiems nedaro žalos. Jokio kvapo teigiamai paveikia tuos, kurie kenčia nuo alergijos ar astmos sveikatą.Dulkių naudojimas nesukels vienos ar kitos ligos išpuolių.
 2. Preparato sudėtis yra tokia, kad jo sudėtyje yra tik 1% veikliosios medžiagos. Todėl namų ūkių dulkes leidžiama naudoti net vaikų įstaigų teritorijoje.
 3. Jei kalbėsime apie veiksmingumą ir efektyvumą, tada 100% teigiamo rezultato yra tarakonų priemonė. Jis nedaro žalingo poveikio visiems tarakonams vienu metu, tačiau jo veikimo laikas yra daug ilgesnis nei aerozolių.
 4. Kartotinis gydymas atliekamas po dešimties dienų, jei reikia. Tai yra vaisto Douste trukmė. Nors, esant atviroje erdvėje, jis išnyko daug greičiau.
 5. Dulkes galite naudoti formoje, kurioje gamintojas ją įdiegė. Tačiau kai kuriais atvejais, vadovaujantis instrukcijomis, jis sumaišomas su vandeniu ir purškiamas per apdorotą plotą.

Dulkių naudojimas miltelių pavidalu

Kaip ir bet kuriam kitam insekticidui, pirmiausia reikia paruošti teritoriją, kuriai reikia apdoroti dulkes. Jie perkelia baldus nuo sienų, išleidžia spinteles ir spintos, suteikia prieigą prie sunkumų pasiekiamų vietų. Visi paviršiai turi būti išvalyti iš anksto dulkių ir užteršimo. Prieš purškiant miltelius dulkes, išdžiovinkite visus apdorojamus paviršius. Po to, būtina paruošti ir kas spręs insekticido purškimą.

Asmuo, kuris liečiasi su dulkėmis, turėtų dirbti tik guminėmis pirštinėmis, respiratoriais, galbūt net apsauginiais akiniais. Svarbu užtikrinti, kad purškiant nuodų patalpoje nebūtų nuomininkų, darbuotojų ar tiesiog pašaliečių.Prieš pradedant visus veiksmus, būtina parengti viską, kad per kelias dienas apdorotas kambarys būtų tuščias. Būtina pašalinti iš namų visus savo gyventojus, įskaitant akvariumo žuvis, paukščius, kačių ir šunų. Teritorija turėtų likti tuščia.

Taikyti produktą jokiu būdu nebūtiniems vietų ir paviršių kur stebimas masinis klasteris tarakonai:

 • mažiausių plyšių bei grindų ir grindjuoste.
 • Už dujinės viryklės.
 • Virtuvės spintelių kampuose.
 • Už šildymo vamzdžių.
 • Už karšto vandens tiekimo vamzdžiais.
 • Vietose, kur surenkamos šiukšlių ir maisto atliekos.
 • Pagal vonios kambarį ir po kriaukle virtuvėje.

Matydamas kitur vietose, kur kenksmingų vabzdžių arba kelio, kuriuo jie juda, būtinai užpildyti juos su milteliais ir supilkite sprendimą arba sukelti tankus sprendimą su teptuku, kaip reikalaujama pagal naudojimo instrukcijas.

Po kruopštaus tvarkymo kambarys uždarytas 24 valandas, per kurį durys, langai ar langai nėra atidaryti. Pasibaigus nurodytam laikui, jūs galite suteikti prieigą prie patalpos, tačiau iš anksto turite išleisti bent kruopščią valymą. Per šį valyti visų gydytų paviršiai su muilu ir vandeniu, turėtų būti kruopščiai nuplaunami, nuplauti švariu vandeniu, sausai nušluostykite. Atvėrus duris ir langus, suteikiant laisvą gryno oro prieigą. Atlikę valymą ir vėdinimą, jūs galite palikti keleivius į savo namus.

Įranga dulkių

Pirmiausia, verta paminėti, kad rinkoje yra kelias rūšis dulkės, skirtas atsikratyti kenksmingų vabzdžių. Visi šie fondai yra insekticidai, bet yra tarakonų priemonės turi daug funkcijų, kad yra labai skiriasi nuo kitų priemonių skaičių. Pineronilbutoksid - medžiaga, dalis miltelių buvo nuodų tarakonų. Tai su pagalba atnaujinti milteliai. Atlikus išsamų valymas po gydymo srityje gali palikti miltelių labiausiai neprieinamų vietų, kur negali gauti jokių vaikų, be gyvūnų.

Taigi dulkių "Švarus namas" ateina į rinką mažų maišelių, sudėti į šių mažų dozių penkiasdešimt gramų, bet vienas toks maišas yra pakankamai gydyti nesiimant papildomų priemonių kaip 10 m2 ploto.

buvimas pineronilbutoksida užtikrina, kad įtakos tarakonas nuodų milteliai bus kelias dienas. Tai leidžia sunaikinti kuo daug kenkėjų, be jokio pavojaus kitiems. Gamintojas nerekomenduoja tokio miltelių naudojimą tose srityse, kurios pasižymi dideliu drėgmės. Tai gali būti vonios kambarys, sandėliukas, namų apyvokos kambarys, tualetas. Medžiaga sugeria drėgmę ir praranda savo savybes. Kitos sąlygos yra nuodingos medžiagos išlaiko visas savo savybes, nepriklausomai nuo oro temperatūros aplinkoje.

yra

Patirtis naudojimas rodo daug vartotojų, kurie naudoja dostum tarakonai geriau, derinant ją su kitomis priemonė. Tarakonai vykdyti pats mažiausias daleles nuodingų miltelių, tačiau ji suteikia iš lervų mirties ir labai jauniems gyvūnams garantija. Tie, kurie patiko dostum tarakonai, teigia, kad didžiausias efektas gali būti pasiektas, jei po gydymo paslaugos arba gyveno su milteliais, naudokite kitą ir gelį, kuris sukels lervos mirtį ir net kiaušinius padėtas tarakonai.

Kita priežastis, kodėl verta naudoti tarakudo dulkes, derinant jas su kitais vaistais, yra tarakonų priklausomybė nuo nuodų. Praėjus trumpam laikui šie mustaciniai kenkėjai nustoja reaguoti į dulkes, tada įeina kitas insekticidas. Faktas yra tas, kad medžiaga, esanti dulkėse, gali prasiskverbti už tarakano apvalkalo chitinu ir nuodyti vabzdį. Tai reiškia, kad nereikia sukurti specialių sąlygų tarakonams, kad ši priemonė būtų vartojama kaip maistas. Tarakonai yra pakankami, kad jie būtų purvūs milteliais arba netgi pereitų per jį, o tai sukels vabzdžių mirtį.

atsargumo priemonės

Kaip ir bet kuri kita nuodai, dulkės kelia ypatingą grėsmę žmonių sveikatai ir augintiniams. Tegul šis pavojus yra nereikšmingas, tačiau jis egzistuoja, ir būtina imtis priemonių, kad namo gyventojai nebūtų neigiami. Dulkių valymas turi būti atliekamas tuščioje patalpoje, tačiau veikimo metu langai negali būti uždaryti. Svarbu suteikti šviežio oro tiems, kurie gydo. Visi langai ir langai uždaromi, kol laikas uždaryti patalpą ar dirbtuvę po dulkių purškimo.

Baigę darbą, turite atsargiai nuimti drabužius. Miltelių likučiai neturi patekti į akis arba atidaryti odą. Esant sąlyčiui, nedelsiant nuplaukite odą ir gleivinę su dideliu kiekiu tekančio vandens. Taršos gamybai yra nuodų, todėl reikia kruopštaus gydymo.