Instrumenti spray baron prusaku

Jūlijs 2019

Video: Esoteric Agenda - Best Quality with Subtitles in 13 Languages (Jūlijs 2019).

Anonim

Jei butas ar namas yra daugybė tarakonų, tuomet būtina nedelsiant pradėti kovą su šiomis vabzdžiais. Ir tai geriau tai naudoti tikrai veiksmingą ir patikrintą įrankį, pavyzdžiui, "Baronas". Tačiau prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas ir sužinokite pagrindines apdorojimo taisykles.

Kas yra šis įrankis?

"Barono" produktas yra pagamintas patogioje purškimo formoje ir naudojamas patalpoms iš tarakonų. Vieno buteliuko tūris yra 100 ml.

Sudėtis

Vaisto sudėtis yra moderni ir turi daug insekticidų fipronilo. Jo koncentracija yra tik 0, 3%. Viena vertus, to nepakanka, ir šis mažas turinys paaiškina mažą toksiškumą narkotikui. Tačiau, kita vertus, ši suma yra šešis kartus mažesnė už minimalią dozę, reikalingą tarakulių veiksmingam numarinimui.

Vaisto poveikis

Šis vaistas veiksmingai ir greitai naikina tarakonus. fipronilas Jo veiklioji sudedamoji dalis yra klasifikuojama kaip kontaktinių insekticidų, t.y. vabzdžių infekcijos jis pakankamai minimalus kontaktas su apdoroto paviršiaus. Medžiaga nurijus arba per korpuso chitino kiaukuto, arba per virškinimo organų (jei asmuo yra Valgysime apsinuodijimų maisto), arba per kvėpavimo takus.

Medžiaga veikia tiesiogiai nervų sistemoje ir turi neuroparalytines savybes.Fipronilas, patenkantis į kūną, pertraukia impulsus per nervų galus, dėl kurio atsiranda beveik visų svarbių tarakonų organų ir sistemų paralyžius. Ir kai kvėpavimo sistema yra paralyžiuojama, uždusimo metu mirtis iškart prasideda. Pažymėtina, kad užsikrėtusio individo aktyvaus komponento visoje populiacijoje yra sąlytis su kitais vabzdžiais. Kaip rezultatas, jie užsikrėsti ir pradeda užpildyti A namą ar butą kolonija naikinimą "Baron". - tai veiksminga priemonė masinio naikinimo.

Vaistas veikia gana greitai. Taigi, pirmieji negyvi vabzdžiai bus rasti po kelių valandų po gydymo kambario. Per kelias dienas praktiškai visi gyventojai mirs. Savaitė iš tarakonų neliks nuosėdų.

Kaip pateikti paraišką?

"Barono" įrankį lengva naudoti. Jis yra visiškai paruoštas naudoti, todėl jums reikia atidaryti buteliuką ir pradėti apdoroti. Purškite produktą 20-25 centimetrų atstumu nuo paviršiaus ir apdorokite visas kambario vietas, kuriose dažniausiai randami tarakonai.

Reikalinga tvarkymas turėtų būti taikomos šiose srityse:

 • Vonioje jums reikia purkšti agentas remiantis audito liukas, kad po kriaukle ir vonia, vandens vamzdžių erdvėje, taip pat ventiliacijos grotelių perimetrą.
 • Virtuvėje, tvarkymo veikiami sritis pagal ir už viryklės ir šaldytuvo, po kriaukle, prie šiukšlių gali po stalu, prie mikrobangų ir virtuvės vieneto, tai yra, tie plotai, kuriuose paprastai yra maisto ir vandens.
 • Vonioje turi būti purškiamas ant purškimo angos perimetras audito liukas, taip pat kanalizacijos ir vandens stovų.
 • Atsižvelgiant į koridorių tikrai atkreipti dėmesį į grindjuoste, aplink durų perimetrą ir apdailos gydymo, taip pat turimus laiko tarpsnius.

Paprastai visiškas sunaikinimas tarakonai trūksta vieno gydymo, bet užtikrinti įsigalioja po vieno - dviejų savaičių, jūs galite praleisti jį dar kartą ne tik sunaikinti išlikusių vabzdžių, bet ir užkirsti kelią naujų atsiradimui, iš kaimynų arba iš įėjimo.

atsargumo

turi laikytis tam tikrų atsargumo priemonių, siekiant maksimaliai padidinti saugaus naudojimo aerozolių:

 1. Po gydymo, rekomenduojama vėdinti kambarį pusvalandį pašalinti kybo ore dalelių narkotikų, taip pat pašalinti kvapą.
 2. Vengti patekimo į akis, burnos ertmę ar nosį. Jei visa tai atsitiko, būtina kruopščiai nuplauti paveiktą vietą tekančiu vandeniu.
 3. Neleidžiama naudoti purkštuku asmenims iki pilnametystės, taip pat mažiems vaikams.

Kur nusipirkti ir kiek tai kainuoja?

Vieno butelio kaina yra 1150 rublių. Ieškoti reiškia "Baron" ūkinių prekių parduotuvių ir specializuotų padalinių nėra lengva, kaip gali, ji yra prieinama nedideliais kiekiais ir ne visuose miestuose. Bet jūs galite užsisakyti internetu. Apsilankykite oficialioje svetainėje, palikite savo duomenis ir palaukite, kol bus gautas vadybininko skambutis, kuris patvirtina informaciją. Pristatymas atliekamas Rusijos paštu ir paprastai trunka apie dvi savaites. Mokėjimas atliekamas gavus, o pristatymo kaina - tik 250 rublių.

Privalumai ir trūkumai

Argumentai narkotikų "baronas":

 • Tai reiškia, veikiantis tik dėl tarakonų, ji yra visiškai saugus augintiniai ir vaikams, nes veikliosios medžiagos koncentracija yra nereikšmingas.Taigi, vaistas gali būti naudojamas ne tik vietinei savidės dezinfekcijai, bet ir veterinarijos medicinoje parazitų sunaikinimui.
 • Gamintojas yra visiškai įsitikinęs vaisto veiksmingumu ir užtikrina tarakonų sunaikinimą, todėl jis yra pasirengęs grąžinti pinigus klientui, jei po gydymo vabzdžių kiekis nepasikeis.
 • Gydymo metu visi nuomininkai gali būti patalpoje, o tai yra neprivaloma, o tai yra labai patogu.
 • Išleidimo forma užtikrina pilną apdorojimą ir net purškimą. Purškalo dalelės padengia visą paviršių ir neleidžia vabzdžiams - kenkėjams.
 • Ekonomiškas suvartojimas. Vienas butelis skirtas maždaug du šimtus paspaudimų. Šis kiekis yra pakankamas visam butui. Paprastai du trečdaliai butelio eina į tarakonų naikinimą dviejuose kambariuose. Tačiau likusio kiekio neturėtumėte išmesti, tačiau palikta galimam pakartotiniam apdorojimui.
 • Preparatas neturi nemalonaus ar aštraus kvapo. Po gydymo galite pajusti lengvą mentolio kvapą, kuris neterks ir nesukels nemalonių pojūčių.
 • Jei perkate keletą paketų, galite gauti nuolaidą.
 • Labai paprasta programa. Pirma, jums nereikia imtis jokių papildomų veiksmų, nes purkštuvas yra visiškai paruoštas naudoti. Antra, išleidimo forma yra labai patogu, todėl apdorojimas užtruks ne ilgiau kaip 10 - 15 minučių. Trečia, po patepimo nereikia atlikti bendro valymo, pakankamai plaukiojančių lyčių, kad atsikratytų mirusių tarakonų.
 • Jūs galite lengvai ir greitai nusipirkti produktą, nepalikdamas namo.

Trūkumai:

 • Didelė kaina.Tačiau jei manote, kad priemonė yra efektyvi, o išlaidos yra ekonomiškos, tada apdorojimas gali būti laikomas ne itin brangu.
 • Deja, norint rasti vaistą "Baronas" parduotuvėse nėra lengva, tai yra labai retai parduodant.

Atsiliepimai

Atsiliepimai rengimo "baronas"

 • "Su tarakonai invazija susidūrė maždaug prieš trejus metus, kai mūsų kaimynai pradėjo remontą ir nuo tada yra tęstinė kovoti Šie vabzdžiai Ką nebandžiau, bet.. visi veltui. Visos grindjuosčių lipnus, nuolat kvepia aerozolių ir tarakonai nors, kad, eziukas nuodų tyliai. Bet kai man buvo patarta priemones "Baron". Aš tvarkomi vonios kambarys, virtuvė ir prieškambaris, o ryte rado tarakonas lavonų. Tačiau Aš nesu nustebęs, nes anksčiau juos matiau, bet visiškai nesunaikino kenkėjų. Jis veikia. Bet po savaitės, vyksta į virtuvę naktį, aš supratau, kad tai yra visiškai švarūs! Nuo vabzdžių neatrodo. "
 • "Geras buitinis purškimo. Nemaišykite nieko, ko jums reikia, galite iš karto pradėti gydymą. Kvapas yra, bet atrodo, kad mentoliu, tai nėra nemalonus. Paskelbta tai kitą dieną (aš gyvenu Maskvoje). Kadangi apdorojimas vyko dešimt dienų, ir per šį laiką niekas nebuvo tarakonas. "
 • "Bandė dešimtys lėšų, nepadėjo atsikratyti tarakonų. Bet tai" baronas "buvo malonus siurprizas. Paprastas ir patogus naudoti, nieko kvepia beveik kaip vabzdžiai tikrai o mirti greitai."

Jei vabzdžiai neduoda jums gyventi taikiai, gauti "Baron" priemones ir nužudyti visus tarakonus!