Remedy nokļūt prusaku: īpatnības piemērošanas

Jūlijs 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 4 - Lies in the textbooks [MULTISUBS] (Jūlijs 2019).

Anonim

Kova su kenkėjais turi būti tikslingas ir efektyvus, todėl reikia pasirinkti tik veiksmingas priemones, pavyzdžiui, "get" tarakonus. Šis vaistas bus tinkamai vartojamas su "nepasiūlomais svečiais".

Savybės narkotikų

"Het" - tai insekticidas naudojamas kontroliuoti kenkėjų įvairovė, įskaitant tarakonai. Tai yra koncentruota suspensija su gana stora konsistencija ir turi pieno arba šviesiai geltoną spalvą. Vaistas yra pakuojamas buteliukuose, kurio tūris yra 100 ml.

Svarbu atkreipti dėmesį į pakuotę, nes pastaruoju metu vis dažniau atsirado padirbtų imitacijų atvejai. Etiketė turi būti ryškiai geltonos spalvos ir turi raudonus kraštus. Vaisto pavadinimas parašytas gana dideliomis juodomis raidėmis ir anglų kalba. Dažai turėtų būti aukštos kokybės, todėl tekstas negali būti išplautas arba neryškus. Pati pakuotė yra balta ir nepermatoma.

Sudėtis

Iš "Het" struktūra apima plataus spektro Insekticidas chlorpirifosą (jis remiasi kitų vaistų svorio). Jo koncentracija yra nereikšminga ir sudaro tik 5%. Įrenginys turi vieną funkciją, kuri prisideda prie jos veiksmingumą: aktyvus ingredientas jame yra įdėtas į specialiai sukonstruotas pagal naujausius šiuolaikinių technologijų polimerinių mikrokapsulėmis.Jie pasiskirsto pagal vandens lipidų pagrindą ir ilgą laiką išlieka aktyvūs dėl tokios savitos apsauginės dangos.

Kaip veikia vaistas?

"Gauti" agentas turi kontaktinį neuroparalitinį poveikį vabzdžiams. Kenkėjų organizme jis gali patekti į vieną iš trijų būdų: per chitinines membranas, virškinamąjį traktą arba per kvėpavimo sistemą. Tai yra, net jei tarakonas tiesiog palietė dalį vaisto, jis tikrai dirbs. Atsiduria, polimerinės mikrokapsulės karto atskleisti ir chlorpirifos pirmoji sukelia raumenų spazmus, tada sukelia paralyžių visas sistemas, todėl atsiranda neišvengiama mirtis.

Agentas turi masinį poveikį, jo poveikis gali praeiti visais gyvenamaisiais tarakonais. Dalelės narkotikų likti užsikrėtusiu individu kūno paviršiaus ploto, ir jis bus užkrėsti kitus vabzdžius, kad tai reiškia pažodžiui išsklaidyti visoje populiacijoje, užtikrinant pašalinti visą koloniją.

Kaip naudotis?

metodas, laikomas literatūroje lydinčio narkotikų "Het" instrukcijas, ir apima kelis pagrindinius veiksmus:

 1. Pirma, ji yra rekomenduojama atlikti valymo pašalinti kai tarakonai, taip pat maisto likučius.
 2. Tada purtykite buteliuką su vaistu, atidarykite jį. Norint paruošti tirpalą, reikia vandens, o jo kiekis turėtų priklausyti nuo reikalaujamos produkto koncentracijos. Jei būstas yra labai užterštas, dalis emulsijos turėtų būti dešimt vandens dalių (ty litro). Jei tarakonų skaičius nėra labai didelis, naudokite penkiolika vandens, ty 1, 5 litrų.
 3. Sumaišykite koncentratą su vandeniu ir gautą tirpalą perkelkite į purkštuvo konteinerį.Sukratykite ir pradėkite apdorojimą, tai yra, purškite kompoziciją per kambarį.
 4. Po kelių minučių ventiliuokite kambarį, kad pašalintumėte vandens pagrindą (jis išgaruos, mikrokapsulės lieka ant visų paviršių ir toliau veikti).
 5. Praėjus maždaug trims ar keturioms savaitėms, jūs turite išvalyti, kad atsikratytumėte negyvų vabzdžių.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vietų klasteris tarakonų, tarp kurių korpuso ir briaunos, sritis po kriaukle ir palei grindjuoste, kad pagal šaldytuvo ir šalia šiukšlių kampų erdvėje.

Pakartokite gydymą per mėnesį, kad išskirtumėte visą koloniją, įskaitant jaunus, iškrėstus iš žmonių kiaušinių.

Svarbūs atsargumo

Į taikymo svarbu stebėti keletą atsargumo priemonių:

 • Atlikti tirpalo paruošimas ir purškimo pageidautina dėvėti pirštines ir respiratorių. Tai padės išvengti kompozicijos ant odos ir kvėpavimo takų.
 • Perdirbant patartina paprašyti visų nuomininkų palikti patalpas ir pašalinti iš jų naminius gyvūnus.

Kur nusipirkti narkotiką?

Galite nusipirkti "Get" įrankį specializuotuose skyriuose ar parduotuvėse, taip pat užsisakyti vieną iš internetinių parduotuvių.

Kaina

Vieno butelio vaisto kaina yra apie 800 rublių.

Privalumai ir trūkumai

Tai prasideda nuo neginčijamų privalumų, kuriuos "Get tool" turi:

 • Patikimas veiksmingumas. Šis poveikis pasiekiamas naudojant galingą insekticidą chlorpirifosą. Be to, jis yra įvilktas į specialių polimerinių mikrokapsulėse, ir vienas mililitre iš jų yra apie 70 iki 000 Šiuo atveju vabzdžių mirtis bus pakankamai kelios dešimtys.
 • Gana greitas efektas. Net jei kompozicija būtų ant tarakano lukšto chitininių lukštų, bet kuriuo atveju jis pateks į jo kūną ir pradės veikti kitą dieną. Mirtis ateis antrą ar trečią dieną. Ir maždaug per savaitę ar dvi jūs galite sunaikinti gana didelę koloniją, nes kenkėjai susisieks vienas su kitu ir tokiu būdu platins nuodų.
 • Ilgalaikis veiksmas. Polimerinės mikrokapsulės ilgą laiką lieka aktyvios ir toliau veikia keletą mėnesių po gydymo (iki šešių mėnesių). Tai reiškia, kad bus nužudyti ne tik suaugusieji, bet ir tie, kurie iš ateinančių kiaušinių išsiveržs.
 • Saugumas. Šis vaistas yra visiškai netoksiškas ir priklauso trečiajai pavojingumo kategorijai, todėl ją galima palyginti su įprasta stalo druska. Jei laikydamasis visų naudojimo instrukcijų ir saugos nurodymų, produktas nepakenks gydomo buto nuomininkų sveikatai.
 • Nėra nemalonaus, patvaraus, aštrio kvapo. Ištaisyti praktiškai nėra kvapo, tačiau vis dėlto galima pastebėti alkoholio ar citrusinių vaisių žievelės.
 • Platus poveikis. Produktas veiksmingas ne tik tarakonams, bet ir kitiems vabzdžių kenkėjams, kurie gyvena namuose ir apartamentuose, taip pat sandėliuose ir pramoninėse patalpose.
 • Ekonomiškas suvartojimas. Vienam buteliui pakaks namo arba erdvus butas.
 • Tirpalas gali apdoroti bet kokį paviršių, įskaitant tekstilės medžiagas. Joms nebus jokių pėdsakų ar skyrybų.

Trūkumai nėra tiek daug, jie yra tokie:

 • Gana gera proga pirkti neefektyvus ar net pavojingas padirbti.Būkite atsargūs pirkdami!
 • palyginti didelė kaina.
 • Gaukite ne tik parduoti, jis parduodamas tik specializuotose parduotuvėse, o ne visose.

Atsiliepimai

Daugelis teigiamai atsiliepia apie pasirengimą "Gauti", kuris dar kartą patvirtina jo efektyvumą. Štai keletas nuomonės:

 • "Gera priemonė, bet tarakonai žuvo ne pirmas kartas, turėjo praleisti dvi procedūros, tačiau pirmieji negyvi vabzdžiai ėmė rasti keletą valandų kvapo, nors ir ne stiprus, aštrus, bet vis tiek ten dingsta.. apie tris dienas. Dabar ten nėra tarakonai, bet ir vapsvų dingo, kurie tiesiog užpuolė mano balkonas. Taigi poveikis yra gera, bet kaina yra didelė. "
 • "Gauti" tikrai veikia ir labai gerai! Vienu metu atvedė visus tarakonus. Nors brangus vaistas, bet tai vertas. "
 • " Veiksminga, jei vartojama su kitais vaistais. Kaip nepriklausomas agentas su užduotimis ne dirbti. "

Naudokite" Het ", vadovaudamiesi instrukcijomis ir jums gali atnešti tarakonai.