Par gultas bugs combat

Maijs 2019

Video: I Don’t Get Bite But Others Do – Bed Bugs and Your Apartment (Maijs 2019).

Anonim

A plokščio kvapo ir mažyčių raudonų taškelių ant lovos dažnai nurodo, kad namas apsigyveno klaidas. Jei Be to, ryte ant rankų ir kojų rasti kąsnio ženklai, dėl efektyvių vaistų paieška nužudyti bedbugs tampa akivaizdu.

Pasak daugelio pirkėjų, "Combat" prekės ženklo aerozoliai yra labai veiksmingi prieš klaidas. Tačiau ar "Combat Sprays" tikrai veiksmingi prieš "lovų klaidas"? Kaip jie saugūs žmonėms ir augintiniams? Toliau pateikiami atsakymai į šiuos ir kitus klausimus.

apžvalga

Mes sustojome ties išnuomotame bute su žmona ir iš karto supratau, kad ten gyvena ne tik visur tarakonai, bet ir blakėmis. Aš nusipirkau "Combat Multispray" nuo blakstienų ir tinkamai išlygiuotos. Kaip rezultatas, atsikratė ir lovų, ir tarakonų.

Aleksejus, Voronežas

Kodėl "Combatman" laikė veiksmingą gynybinę priemonę bedbugs?

Siekiant kovoti su blakėmis įmonė "Henkel (Korėja) siūlo naudoti dviejų tipų aerozoliais Kombat:

  • Kovoti SuperSpray arba modifikacija Kovoti SuperSpray Plius, kuria siekiama iš nuskaitymo vabzdžių, įskaitant bedbugs sunaikinimo.
  • Combat Multispray, kuris turi visuotinį poveikį šliaužti ir plaukiojantiems vabzdžiams. Jis gali būti naudojamas ne tik nuo spygliuočių, bet ir atsikratyti tarakonų, blusų, uodų, musių, lapų.

Abi medžiagos yra visiškai paruoštos vartoti, skirtingai nei koncentratai, kuriuos vis dar reikia atskiesti vandeniu.

Abiejuose aerozoliuose yra šiuolaikinių insekticidų. Sudėtis Superspreya - imiprothrin cyphenothrin ir turintys veiksmingą žarnyno adresų veiksmų vabzdžių. Susilietus su lovų klaidų viršeliais, šie insekticidai sukelia greitą paralyžią ir vėlesnę mirtį. Daugelio purškimo kompozicijoje - permetrinas ir tetrametrinas, kurie taip pat turi galingą žarnyno sąlyčio poveikį.

Pažymėtina, kad aerozoliai Supersprey ir Supersprey Plius bus palyginti su Multispreem ryškesnis poveikis blakėmis. Po jų taikymas diapazonas yra siauresnis nei Multispreya ir yra dalis insekticidų yra apskaičiuotas remiantis nuskaitymo vabzdžių.

Taip pat verta paminėti, kad, sprendžiant iš nuomonių vartotojų, kovos su ja Multisprey turi gana stiprų savitą kvapą, nors gamintojas sako apie jį kaip malonų citrinos kvapą.

Pirmiau minėti produktai pateikiami skirtingomis dozėmis, jie skiriasi ir kainuoja. Taigi, Combat Superspray kaina nuo klaidų bus apie 220 rublių. 500 ml talpos, ir "Multi-Spray" aerozolio (400 ml) kaina vidutiniškai kainuoja 160 rublių.

Kitas neabejotinas privalumas aerozolių Combat Supersprey naudojamas kovoti su bedbugs yra savo antibakterinių ir priešgrybelinis aktyvumas (grybai ir patogenai dažnai lydi blakėmis).

Įdomu

Specialūs tyrimai buvo atlikti, siekiant patvirtinti "Super Spray Aerosol" dezaktyvavimo veiklą. Į tokias žinomas medžiagas kaip linoleumas, plytelės, mediena buvo dedami įvairūs grybelinės ir bakterinės infekcijos patogenai. Tada Combat Superspray purškiamas ant jų.Po 15-20 minučių po purškimo paaiškėjo, kad daugybė kenksmingų mikroorganizmų (daugiau kaip 90 proc.) Mirė dėl pateiktų paviršių tipų.

"Combat Superspray" yra gana ekonomiškas naudojimas. Patogus šis įrankis iš blakstienų yra tas, kad jis turi lanksčią antgalį. Atitinkamai aerozolį galima švelniai purkšti vietose už grindjuostes, už paveikslų, į sienų ir grindų įtrūkimus (jei yra).

Purkštukų naudojimas taip pat leidžia pašalinti pastebimas dėmeles ant buitinių prietaisų šviesos spalvos arba ant sugeriančių paviršių, pvz., Tapetų, kai jie apdorojami.

Nors kovos priemonių kaina nėra mažiausia rinkoje, tačiau pakankamas šio aerozolio veiksmingumas tai pateisina.

Peržiūra

Aš naudoju nužudyti "Combat Superspray" klaidas. Tai buvo nelengva, nes ne visi gulbės mirė pirmą kartą. Aš turėjau dar kartą dirbti ant grindų po lovos, po čiužiniu ir už sienų nuotraukų.

Valentina Ivanovna, Saratovas

Kaip saugu žmonėms ir gyvūnams gydyti?

"Aerozol Combat Super Spray" - trečioji pavojingumo klasė (ty vidutiniškai pavojingas medžiagas). Savo sudėtyje yra naujos kartos insekticidai iš piretroidų grupės. Šios cheminių medžiagų grupės būdingos savybės yra labai toksiškas poveikis vabzdžiams, kartu su mažu toksiškumu šiltakraujų gyvūnų (gyvūnų ir žmonių) atžvilgiu.

Mažesnis kenksmingo poveikio žmonėms lygis, palyginti su kitomis insekticidų grupėmis, yra dėl to, kad net jei jie pateks į šiltakraują organizmą, jie bus labai greitai pašalinti iš jo, skirtingai nuo vabzdžių organizmo.

Manoma, kad toksinės piretroidų dozės šunims ir katėms gali skirtis. Ir insekticido suma, staiga nukentėjo aplaidumo šunų organizme (pvz, valgė apdorotų paviršių ar įkvėpus nuodingų dūmų) ir jokios žalos jai, už katės gali būti labai didelis.

Svarbu žinoti

Problema, kad bedenių atsparumas šiuolaikiniams insekticidams šiandien yra labai rimta. Pasak amerikiečių mokslininkas Gengloffa-Kaufmann 2005 metais JAV, tik apie 6% įmonių apie dezinsekcija įrenginių teigė, kad atsikratyti bedbugs per vieną apsilankymą, bet daugiau nei 60% bendrovės garantuoti klaidų sunaikinti per kelias vizitų.

Kaip teisingai naudoti "Combat" aerozolius?

Pagal instrukcijas, Kovoti su klaidomis, purkšti tam tikru atstumu nuo savęs (apie 20-30 cm). Būtina stengtis apdoroti ne tik aptinkamas buveinių buveines, bet ir vietas, kuriose jie galėtų tariamai judėti arba kur galėtų laikyti kiaušinius.

Kovoti turi būti elgiamasi sofos, kėdės, kilimai, lovos, vietas prie tapybos ant sienų ir įtrūkimų patalpose. Nenaudokite aerozolio kambariuose esantiems vaikams ir naminiams gyvūnėliams. Naudojant respiratorių, privaloma purkšti.

praėjus 15-20 minučių po purškimo, būtina namuose gerai vėdinti. Taip pat rekomenduojama plauti visas patalynes karštu vandeniu ir atlikti kruopščią valymą dulkių siurbliu.

Peržiūra

Iš lovų klaidų Combat Superspray padeda tik tai! Svarbiausia - nesigailėk už gydymo priemonę, visus plyšius reikia apibarstyti, bet geriausia, du ar tris kartus!

Elena, Minskas

Mes turime suprasti, kad beveik visada nuo bedbugs lengva atsikratyti.Pirma, jie labai gerai slepiasi nuošaliuose ir sunkiai pasiekiamuose kampuose. Antra, lovų klaidos jau gali atsirasti net į moderniausius insekticidus.

Galiausiai, bedbugs daugintis neįtikėtinai norma, todėl, jei gydymas nėra atliekamas sunaikinti visas nustatytas kiaušinių klaidų ir nebuvo atliktas laiku pakartotinį gydymą, naujos kolonijos blakėmis jūsų namuose rizika tampa labai didelis. Prisiminti tai.

Kaip sunaikinti visus gulbutus į butą

Naudingas video: kur slepiasi klaidos, taip pat svarbūs niuansai kovoti su jais