Mājās aizsardzības līdzekļiem pret prusaku

Jūlijs 2019

Video: Moscas,mosquitos cucarachas repelente natural (Jūlijs 2019).

Anonim

Dėl tarakonų buvimas bute - labai varginantis problemą, kurios sprendimas turi būti greitai ir neišsamus. Ir jei specializuotos priemonės sukelia nepasitikėjimą ar baimę dėl jų toksiškumo, tai visiškai galima naudoti vietinius. Sužinokite, kuris iš jų yra efektyviausias.

Įrodytas receptai

Jei nusprendėte nuodų tarakonus, kurie gyvena bute, namuose, tai yra, be insekticidų pagalba, turėtumėte pasirinkti gerą įrankį, kuris tiksliai padės atsikratyti šių kenkėjų.

Boro rūgštis

Veiksminga namų gynimo priemonė prieš gyvenančius tarakonus bute yra boro rūgštis. Nors gyvūnams ir žmonėms tai yra praktiškai saugi, vabzdžiai turi kenksmingą poveikį, dėl to paralyžius. Tačiau norint pasiekti pageidaujamą efektą būtina pasiekti, kad komponentas pateko į kenkėjų organizmą. Kadangi jis neturi patrauklaus kvapo ir skonio, jums reikia naudoti papildomus ingredientus - jaukus. Taigi, jūs galite sumaišyti vienodais santykiais su boro rūgštimi ir cukrumi iš miltelių, o kvapui pridėti vaniliną. Šis mišinys yra paskirstytas ant plokščių konteinerių (pavyzdžiui, virš dangtelių) ir tvarko jas aplink butą, ypač tose vietose, kur yra kenkėjų.

Boro rūgštis galima pridėti prie žaliavinės tešlos. Tešlos rutuliai turėtų būti išdėstyti per kambarį, kuriame buvo pastebėti kenkėjai. Norėdami tešlą, galite tiesiog sumaišyti miltus ir vandenį.Norint padaryti šį jauką patrauklesnę tarakonams, pridėti šiek tiek cukraus.

boraksas

Kitas veiksmingas namų agento - grąžtą, t.y., natrio druska jau buvo aprašyta anksčiau su boro rūgšties. Į etch tarakonų būti sumaišyti 150 - 200 gramų konkretaus elemento, apie 70 gramų cukraus miltelių ir krakmolo, taip pat keletas paketėlių vanilino (suteikė patraukli kvapą). Po to į mišinį įpilkite vandens, kad sudarytų kompoziciją, kuri panaši į pastos struktūrą. Padalinkite jį į porcijas, padėkite ant dubenėlių ar popieriaus lapų ir paskleiskite aplink butą.

Buru galima naudoti ir šiek tiek kitaip. Virkite mažą bulvę ir kiaušinį (tikrai kietai virtą). Nulupkite bulves, sumaišykite su tryniu. Į šią galutinę masę įveskite vieną ar dvi šaukštus borako. Jūs gausite tyrę, kuri padės apsinuodyti tarakonais. Tiesiog skleisk aplink butą ir palauk.

Boro rūgštis kiaušinio

neigiamą poveikį tarakonai ir nuodų, paruoštus iš dviejų šaukštų boro rūgšties ir vienos trynio hardboiled kiaušinį. Pirma pasiekti masinę vienodumą, tada padalinti į porcijas ir platinti butą, ypatingą dėmesį skiriant sritims kaupimo kenkėjai: į pagal virtuvės stalo ir po kriaukle srityse visame dubenys gyvūnų ir dėžę erdvėje, kartu grindjuoste.

Gaudyklė

Pabandykite padaryti kokią nors gaudyklę namuose. Norėdami tai padaryti, imtis nedidelį banką (pvz, L) ir užpildyti jį su alaus, sulčių ar saldaus vyno. Kraštus ir vidines sienas reikia tepti augaliniu aliejumi, vazelinuku ar riebalais. Norėdami naktį palikti šį prietaisą virtuvėje.Suvą jūs tikrai rasite aukų viduje, nes vabzdžiai reaguos į kvapą ir skubės į skardines, patenka į skystį ir netgi tam tikru mastu susiduria su alkoholiu. Tačiau jie negali išeiti iš spąstų, nes jo sienos ir kraštai bus slidūs.

Taip pat galite pasinaudoti šia spąstu: supjaustykite škotišką gabalėlį, įdėkite nedidelį kiekį medaus arba džemo į lipnios pusės vidurį. Padarykite keletą tokių jaukų ir paskleiskite juos aplink kambario perimetrą, kuriame dažniausiai pastebėjote kenkėjus. Tiškinukai jausmas saldus kvapas ir skubėti ant scotch, klijuoti prie jo.

Kiti liaudies gynimo būdai

  • Jei nuspręsite apsinuodyti kenkėjais naudojant liaudies gynimo priemones, pabandykite naudoti šį receptą. Kibiras iš vandens ištirpinkite keletą šaukštų amoniako (atsargiai ruoškite skiedinį) ir plaukite grindis gatvėje, prie durų prie įėjimo, vonioje ir virtuvėje. Ryškus kvapas bus išgąsdinti nuo kenkėjų, ir jie išeis iš teritorijos.
  • Nurodžius nacionalinius receptus, galime pavadinti žibalą, kuris buvo išbandytas daugiau nei vienai kartai. Naudodami nereikalingą audinį, kempinę ar teptuką, ją reikia naudoti ant pagrindo plokštės, išilgai baldų perimetro ir kitose išvaizdos srityse ar vabzdžių kaupimosi. Šis receptas veikia, nes pagrindinio komponento kvapas yra gana aštrus, ir jis bus išgąsdinti nuo kenkėjų.
  • Stipri ir stiprus terpentino kvapas, taip pat jis gali būti naudojamas kenkėjams priekabiauti. Jis naudojamas taip pat kaip ir žibalas.
  • Kitas nemalonus kvapo ingredientas yra metanolis. Takelėto užkimšimo vietose ji yra naudojama kempine ar šepetėliu.
  • Jei yra keletas kenkėjų, gali būti naudojami vegetatyviniai liaudies gynimo būdai. Veiksmų principas yra gana aštrus ir dažnai nemalonus kvapas. Taigi, jūs galite pasirinkti tokius augalus, kaip geranija, poulus, vyresnio amžiaus, paprastojo, lauro lapai ir panašiai. Stenkitės paprasčiausiai išdėstyti šviežių arba džiovintų šakų arba paruošti nuoviras ar užpilas.
  • Prie kovos prijunkite eterinius aliejus, pavyzdžiui, kedrą, eukaliptą, gvazdikėlį.

Svarbūs taisyklės kovoti su

ir naudojamų priemonių prieš tarakonus, kurie gyvena bute, veikė ir buvo tokie pat saugūs, kaip įmanoma, kad visi nuomininkai turėtų laikytis tam tikrų taisyklių:

Aktualijos

agentas turėtų būti naudojami tose vietose, kur tarakonai atsiranda dažniausiai (ty ten, kur yra maistas ir vanduo) arba judėti. Tai apima aplink grindjuoste erdvę, po kriaukle ir stalu, apie krano šalia dubenys augintiniai, vonios kambarys, taip pat aplink kai baldai (stalai, stovai) perimetrą.

Tuo pačiu metu galima naudoti keletą kovos priemonių, tai žymiai padidins efektyvumą.

Sauga

Per maras iš tarakonų bute, nepamirškite apie visiems gyventojams, ypač vaikams ir naminiams gyvūnams saugos, nes jos gali būti ištaisyti gydyti ir išbandyti ją, ir ji grasina apsinuodijimo. Ir to išvengti, tai geriau palikti masalą tik naktį (tai bus pakankamai, nes vabzdžiai laikomi naktinė) ir uždarykite kambarį taip, kad nebūtų SAG augintiniai į juos.

Net jei esate tikri, kad buto tarakonai ne daugiau kairėje pusėje, o maras būti veiksmingos, tai nereiškia, kad vabzdžiai neateis vėl, jie gali migruoti ant grindų ir skirtinguose kambariuose pro duris ar lubų.Ir taip, kaip prevencinė priemonė turėtų būti periodiškai kartojamas gydymo išvengti antrą ataka "nekviestus svečius".

Maisto ir vandens izoliacija

Atminkite, kad kenkėjai gali pasirodyti tik bute, kuriame yra tinkamas vartoti maistas. Tokie vabzdžiai gali valgyti beveik viską, įskaitant maisto liekanas, atliekas, šiukšlių turinį. Taigi tikrai veiksmingos kovos ir išvengti pakartotinio atsiradimo tarakonų, visi galimi tiekimo šaltiniai patalpų turi būti pašalintas. O tai reiškia, kad būtina laiku Išmeskite šiukšlių ar sandariai uždarytą kibirą, kruopščiai ir laiku plauti indus ir virtuvės indai, kasdieninės mankštos valymo virtuvė, valymo naktį dubenėlį maisto gyvūnams, ir siųsti į šaldytuvą visas produktų ar jų Išliko iš stalo ir kitų baldų.

Apkritę vabzdžiai ilgą laiką negali gyventi be vandens, todėl juos galite nužudyti troškulyje. Naktį (pagrindinis bruožas tarakonus - naktinis) pašalinti arba padengti sandariai visus vandens šaltinius (virduliai, vožtuvai, dubenėliai gyvūnams) apriboti prieigą prie jų.

Jei vienas iš būdų, naudojamų namuose, nebuvo veiksmingas, tada pradėkite naudoti kitą. Net jei pastebėjote, kad nuodai veikia prieš tarakonus, jis turi būti pakeistas reguliariai išdėstyti ant plokščių dalių švieži, nes efektyvumas mažės su laiku, kuris leis marą kenkėjų mažiau veiksmingas.

Verta prisiminti, kad ji buvo atsižvelgiant vabzdžiai turi unikalius prisitaikymo gebėjimus, tai yra, jie net gali priprasti prie toksiškų poveikių ir nuodus.Taigi, namuose naudojamos lėšos turėtų būti periodiškai keičiamos, todėl kova bus veiksmingesnė.

Kad kenkėjų kontrolė būtų veiksminga, saugi ir paprasta, naudokite patikrintus liaudies receptus.