Rīks klopoveron no gultas bugs

Maijs 2019

Video: Vizualizācijas rīks | praktizē Pievilkšanās likumu katru dienu (Maijs 2019).

Anonim

Klopoveron - įrankis prieš bedbugs vidaus gamybos, kuri šiuo atveju yra didžiulė sėkmė Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (užsienyje parduodami pavadinimu "Nakvynė Bugs Killer Pro").

iki 1991, narkotikų buvo beveik nežinoma mases, o dabar jį galima įsigyti tik specializuotose interneto parduotuvėse, kurios dirba tiesiogiai su gamintoju.

Įdomu

Atrodo Klopoveron buvo sukurtas 1987 metais sovietų mokslininkai, ir nuo to laiko buvo pripažinta lyderė pasaulyje. Pirmas vaisto bandymas buvo atliktas ant povandeninio laivo "Olga", kuris buvo labai stipriai užkrėstas gulbėmis. "Clovoron" netikėtai jūreiviams ir patys mokslininkams visiškai sunaikino lovų klaidas. Nuo to momento korekcija buvo naudojama visose ginkluotųjų pajėgų ginkluotosiose pajėgose, o tai labai palengvino kariuomenės gyvenimą. Gamtos paslaptį mokslininkai saugojo. Galiausiai, 1991 m., Atvykę į Amsterdą jūreiviai dalijasi Klopveron su pakrantės viešbučio administracija. Netrukus visas pasaulis žinojo apie miltelius.

Turiu pasakyti, kad dėl Clovoron veiksmingumo jis yra palyginti brangus: 250 gramų miltelių vidutinė kaina yra 1800 rublių.

Vaisto sudėtis ir

principo, dalį narkotikų gamintojas nurodo šiuos elementus:

  • Bio-reagentus;
  • Gyvūninės ląstelės;
  • Nuodai su bendros formulės C51H32N2O8 - turi poveikį, kuris paralyžiavo raumenų sistemą vabzdžių.

Maždaug po valandos po kontakto su agentu, klaida miršta. Šiuo atveju vaistas yra beveik nekenksmingas žmonėms ir šiltakraujų gyvūnų.

Atsiliepimai paruošimo Klopoveron

Peržiūrėkite №1:

"Kai klaidos jau gana gavo, nusprendė užsakyti internete vaunted Klopoveron kaip jis, žinoma, nesakau nieko, bet savo sveikata ir ramybė daug brangesnis siuntinys atvyko.. iš Maskvos apie savaitę, iš karto apdorojami ir laukė rezultatų. turi būti sąžiningas, netikiu savo akimis. tik vakariniai klaidas patys pradėjo išlįsti iš visų plyšių ir miršta ant grindų. tai buvo žvilgsnio! Nei vaistas yra ne beveik atidavė Paimkite Clovorone - tikrai to nepasiduos. ".

Savely, Tomskas

apžvalga №2:

"Tai yra labiausiai puikus įrankis Gaila, kad Klopoveron pirkti Ukrainoje yra beveik neįmanoma turėjo apibėgti visą interneto apsipirkti, perforavimo informacijos, ne visi Rusijos … imtis mums pristatyti, bendrauti su muitinės paprašė nusipirkti savo draugu, kuris yra verslo kelionė į Rusiją išvyko jis ieškojo, ir sako, kad kur pirkti Klopoveron Maskvoje -.. beveik niekas nežinojo Bet kai gavau prestižinį priemonės džiaugsmas žinojo nėra ribų tvarkomi.. kruopščiai visą butą, įskaitant mėgstamas vietas. Tylios parazitai sąžiningi - net pirštinės nesate apsirengę, aš pamiršau aš nežinau, kad yra naujos kartos nuodų, bet klaidas netaptų rytoj Paprastai "

Vasilijus, Berdianskas

apžvalga №3:

..! "Sveiki. norėjau pasidalinti savo kovos su bedbugs patirties. Aš gyventi Maskvoje, bendruomeninė, ir ką klaidas žinojo iš savo patirties. Atvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas maniau, kad jis niekada pamatyti jį dar kartą, bet daugiau. Tačiau ten jis buvo.Šie parazitai pasirodė naujame švariame aukštybiniame aukšte, kur nėra nuolaužų, viskas visada yra tiesiog lizdus, ​​kad spindėtų! geriausias pasirengimas Rusijoje, aš žinojau, buvo vadinamas Klopoveron, ir mes jį pagamino kita bendrovė, pakuotė sako "Bedbugs žudikas Pro". Turiu pasakyti, kad priemonė yra labai verta. Skirtingai nuo kitų insekticidų, Clovoron iš bedbugs veikia pirmą kartą, tuo daugiau jie negrįžta. Jei staiga pasidengiate tokiu užpuolimu, pabandykite rasti tik šią priemonę. Aš išbandžiau daug jų, bet dar geriau nemačiau "

Marina, Santa Rosa (CA)

apžvalga №4:.

" Bet mūsų Aukštuminiai palėpėje suremontuoti ir nuo tada visiems veisiamų klaidų. Aš nežinau, kaip jis susijęs, bet pastebėjo visi nuomininkai. O, kaip mes tiesiog jų neuždega. Ir Dichlorvosas, ir Masha, ir virtas vanduo … supjaustyti. Creep save, kaip naujas. Aš buvau taip atsibodęs, kad jau galvoju apie buto keitimą ir išvykimą iš čia. Ačiū Dievui, vienas iš kaimynių sugebėjo mums patarti Clovoron milteliais. Iš pradžių jie buvo skeptiški, nes prieš tai jie turėjo laiko išbandyti daug pinigų. Bet šį kartą tai buvo ne taip. Išpylė virš įtrūkimų, kampų, ant lovos uždėjo šiek tiek miltelių - ryte pamačiau daugybę bedugnių lavonų. Mes nebuvo tokie laimingi, bet mes tiesiog šaukėme džiaugsmo. Skubiai pradėjo eiti aplink savo kaimynus ir viską rekomenduoti visiems. Netikėk tai - mūsų kruopštumas greitai išvalė visą namą. Mes patys tiesiogiai simbolių jaučiamas. "

Aleksas ir Anna Savinova

Nurodymai vartoti narkotiką

Didelis privalumas vaisto Klopoveron yra jos mažas toksiškumas žmonėms ir šiltakraujų gyvūnų. Žinoma, mes negalime išvengti tiesioginio kontakto su nuodais, bet atsitiktine tvarka Nedaug nieko neįvyks.

Taip pat svarbu tinkamai apdoroti kambarį. Tai padės pasiekti geriausią rezultatą.

Klovoronas yra parduodamas miltelių pavidalu, tačiau profesionalūs dezinfektoriai kartais naudoja tą pačią medžiagą mikrogranuliuose. Milteliai gali būti ištirpinti vandenyje, o ši kaukė skleidžia gumbų gumbas. Taip pat galima atlikti sausą valymą - tiesiog pabarstykite ten, kur klaidos dažniausiai randamos.

Prieš apdorojimą turite paslėpti įvairius buities daiktus, maistą, drabužius. Tai daroma siekiant užkirsti kelią insekticidų dulkių nusodinimui. Dėl tos pačios priežasties rekomenduojama naudoti kaukę, pirštines ir apsauginius drabužius su ilgomis rankovėmis. Ypač svarbu laikytis tokių reikalavimų dirbant su miltelių pavidalu.

apžvalga

"Neseniai bandžiau Klopoveron. Priemonė yra gera, bet taip pat turi būti pripratę jį naudoti. Mes paėmė miltelių, išsibarsčiusios visame bute. Kai aš maniau kauke nešioti, todėl Klopoveronom įkvėpti, ir visi drabužiai buvo tai smulkių dulkių Nors ji gali būti buvau neatsargus, aš nežinau apskritai, mano patarimas -.. suknelė, kad buvo ne gaila aš esu po šiuo atveju buvo nunuodytas, bet jūs niekada nežinote, kaip tai veikia -. viskas tas pats nuodas Ir visi klaidas yra miręs. "

Olegas, Mytishchi

apdorojimas atliekamas tose vietose, kur bedbugs ir visose kabinos bute: galinėje sienelėje baldų, su grindjuoste, paveikslų rėmai, sofos ir lovos rėmams, pagal palangės ir aplink parduotuvėse.

Galite naudoti butą po apdorojimo, kaip įprasta, bet jūs negalite įveikti apdorotų vietų arba vaikščioti ant jų bare kojomis. Antrą dieną būtina nuplauti grindis, tuo metu visą egzistuojančią bedugnių populiaciją mirs.Gali būti, kad per kelias savaites reikės pakartoti gydymą. Tai reikės padaryti, jei butas išgyveno kiaušinių klaidas.

Cloveron yra labai galinga ir veiksminga priemonė, naudojama visame pasaulyje. Jis gali būti naudojamas net jei butas yra labai užterštas, kai kiti objektai nebeveikia.

Unikalus komponentų derinys leidžia užmušti vabzdžius per kelias valandas ir užkirsti kelią gumbų populiacijai. Deja, mūsų šalyje tai yra gana sunku gauti, ir vis dar nėra pinigų masinio pardavimo. Pirkti Kijeve Dobilas netgi išeis, išskyrus tai, kad jis užsakytas specializuotose rusų interneto parduotuvėse.

Naudingas vaizdo įrašas apie teisingą gydymo nuo bedbugs sprendimą

Taigi, iš tikrųjų pačios lovos klaidos ir jų lervos atrodys