Līdzeklis skudras deet

Maijs 2019

Video: Our Miss Brooks: House Trailer / Friendship / French Sadie Hawkins Day (Maijs 2019).

Anonim

suprojektuota JAV armijos poreikius atgal į tolimas 40-ųjų praėjusio šimtmečio, dietiltoluenamidą (sutrumpintai - DEET), prieš tai patikrinusi savo veiklos rezultatus ir svarbiausia - saugumą žmogui - pradėjo aktyviai naudojamas ne tik kariniams tikslams, bet ir civilių gyventojų apsaugai. Ją naudojo medžiotojai, žvejai, ūkininkai, šiaurinių ir taigų regionų gyventojai. Vėliau tik namų savininkai pradėjo bandyti naudoti DETA iš skruzdžių, tarakonų ir kitų kenksmingų vabzdžių savo namuose.

Ir, kaip paaiškėjo, gana sėkmingai - DETA ne tik atstumia, bet ir insekticidą, nuodingas savybes. Ir tinkamai apdorojus patalpas, Ant-ant agentas DETA padės atsikratyti šių kenkėjų per palyginti trumpą laiką.

apžvalga

"Viskas buvo dėvimi su šių Kombat ir reidus. Ir aš paėmė paprastą pshikalku uodų su detoy ir apibarstyti ją į rūsį, kur skruzdėlės nuskaityti įtrūkimų. Taigi jie ten visi atrodo sustojo. Reiškia, kad mes į jūrą verta Penny, todėl aš reguliariai kartą per savaitę praeivį jį į rūsį ir daugiau skruzdžių namuose ten perimetrą. "

Sergejus, Vologdos

Savybės DEET

Anksčiau, siekiant išleisti ir išleidimo DEET rinkoje metų, buvo tikima, kad šis vaistas blokuoja nervinių impulsų į uoslės receptorių uodų transmisija. Paprasčiau tariant, vabzdys praranda "kvapą" ir nejaučia cheminės medžiagos kaip maisto šaltinio perdirbtos medžiagos.

Akivaizdu, kad šiuo požiūriu Ant-ant agentas DETA negalėjo būti veiksmingas. Galų gale, tai nėra atstumia vabzdžių ir apsaugo juos nuo rinkti maistą, nors šiek tiek trukdo naršyti erdvė: skruzdės pasinaudoti Uoslė ta pačia apimtimi, kaip ir vizija.

Tačiau naujesni tyrimai parodė, kad ankstesnis hipotezė apie veiksmų narkotikų mechanizmas pasirodė esąs neteisingas. DEET, yra iš tikrųjų dirgina uoslės receptorių vabzdžių. Per į uodų antenų laboratorijose net baltymų buvo nustatyta, kad reaguoja su molekulėmis DEET ir tada perduoti galingus impulsus į centrinę nervų sistemą vabzdžių.

Patarimas

Kaip paaiškėjo dar vėliau, DEET, efektyviai atstumia ne tik vabzdžius, bet ir erkes. Kuo didesnis DEET koncentracija transporto priemonės, tuo ilgiau jis apsaugo nuo parazitų, jei suteptas (arba aptaškytos) tik grynas, 100% reiškia, efektas išlieka 12-14 val kūno valymo tirpalu 30% - apie 3-4 valandas.

Su šiuo paaiškinimu tapo aišku, kad DETA galima aktyviai naudoti prieš skruzdes. Pirmieji eksperimentai parodė, kad vaistas yra tikrai veiksmingas, nors jis turi tam tikrų ypatumų.

DETA skruzdėlės, kaip veiksmingai

Remedy skruzdžių DEET priemonėmis yra žymiai skiriasi nuo kitų aerozolių insekticidas, kad neturi sunaikinti ar nuodyti vabzdžių. Tai veiksmingai atgraso juos nuo tų vietų, iš kurių jie dar nebuvo išgaruoti.

Žinoma, skruzdžių sunaikinimui DETA neduos. Bet su reguliariai narkotikų valymo įrenginiai gali būti tikri, kad vabzdžiai greitai nebebus vizitą.

DETA yra efektyviausias būdas išvengti skruzdžių butu. Taigi jis veikia saugiau nei kreida ir net boro rūgštis - vabzdžiai tiesiog bijo medžiagos kvapo. Todėl, norint efektyviai valdyti visą kelią vabzdžių patekti į namą, įskaitant dėžes įėjimo durys, lauko soffits langai ir ventiliacijos angos namuose.

apžvalga

"Aš nuolat konsultuoja visus siaubingai dvokiantis dulkių rūšių į butą nuo skruzdės apsaugoti įstojau paprastesnis nusiėmė nuo DEToy ir apibarstyti savo duris ir langus balkone - per šiuos skruzdėlės skinasi kelią į butą Tai reiškia normalų kvapą.. ir nekenksmingas žmonėms ir šunims.Antai bute negali gauti, ir aš nebijau dėl vaikų ir Roy ".

Irina, Ufa

Jei žinote išeitį iš savo slėptuvių vabzdžių - tarp plokščių, grindjuoste ir grindys, nišų ir skylių nuo kaimynų spragą, ir jie turi elgtis narkotikus. Svarbu pasirinkti optimalią produkto išleidimo formą, kurioje ji veikia ilgiausiai ir saugiausia.

Išleidimo forma ir kainų priemonės

pati nuo skruzdėlių narkotikų DEET yra kelių formų:

 • kremas skirtas odos gydymui. Kovoti su skruzdėlės Jis tinka visų pirma: kai taikoma grietinėlė, ji ir toliau veiksmingai ir ilgai dirbti, kol jis yra visiškai sausas, arba apliejimo. Grietinėlės trūkumas yra jo sudėtyje esančio glicerino buvimas, dėl kurio jis gali palikti riebius dėmės jo taikymo vietose.

 • Aerozolis - optimali forma, kuria rastos įvesties apdorojamos į lizdą. Tokių pačių vabzdžių judėjimo su aerozoliais kliūčių organizavimas yra neracionalus, nes jis greitai išgarina ir reikalauja dažno ir reguliaraus naudojimo.

 • DETA emulsija - kai taikoma nuo skruzdžių, praktiškai nesiskiria nuo aerozolio. Skirtumas tarp šių formų išleisti danga tik metodu: aerozolis purškiamas iš konteinerio, emulsija paprastai blotingas audinį ir Smeared paviršių.

Visi DETA pagrindu pagaminti produktai turi stiprią saldus kvapą, o storos formos yra baltos.

Kaina DEET, prieš skruzdžių priklauso nuo atpalaidavimo vaisto forma,:

 • kremas vamzdis 30 ml kainuoja apie 30 rublių
 • purškimo butelis - apie 70 rublių
 • emulsija buteliukas 100 ml - apie 100 rublių.

Pirkti DETA galima bet kurioje parduotuvėje ar internetinėje parduotuvėje. Jį gamina daugelis chemijos pramonės įmonių, todėl nėra prasmės atskirti vieno gamintojo. Svarbu tik patikrinti prieš įsigydami įsigyjamo produkto faktinį DETA turinį.

Patarimas

Per DEET pagrindu tepimo Išjungta, Ekstremalus, Taiga, Angarai, ir daugelis kitų. Visi jie yra tokie pat veiksmingi, kaip ir to paties pavadinimo produktas.

Saugumo ir taikymo taisyklės Technika DEET kovoti skruzdėles

kovoti su skruzdėles reiškia ant DEET pagrindu turėtų būti tvarkomi:

 • cokolis
 • sąnarių sienos su lubomis
 • langų rėmų ir dėžutės durų į namus
 • ritininės ant grindų
 • apatinėje pusėje ir vidiniame paviršiuje spintos
 • paviršiaus, paslėptas už baldų
 • atrado skruzdėlės skverbtis vietos namuose.

Jei skruzdė yra nustatyta ir gali būti lengvai pasiekiama su dulkių siurbliu arba karštu vandeniu, kreiptis DEET yra nebūtina. Tai labiau pagrįsta mechaniškai sunaikinti. Svarbu tik prisiminti, kad namuose skruzdžiams paprastai būdingos kelios lizdos, o vienos iš jų sunaikinimas pasitaiko retai.

eksperimentas, kuris esant pastoviai ir ilgą laiką naudoti ir kontakto su žmogaus kvėpavimo takų DEET gali sukelti tam tikrų nervų sistemos sutrikimai: galvos skausmas, dirglumas, sumažėjęs miego.

Tačiau tai svarbu nedelsiant gydyti odą su narkotikais. Naudojant DETA būstinėje, jis bus beveik nekenksmingas. Svarbu tik įsitikinti, kad vaikai ar augintiniai negali išpilti jau vartojamo narkotiko.

Dėl to DETA tikrai gali būti naudojamas nuo skruzdžių. Tiesiog neužmirškite, kad tai - atgrasančios, o ne įdėti ją per didelius lūkesčius, tikėdamiesi, kad jis bus sunaikinti visus kambario vabzdžių.

geriausia vieta naudoti jis yra kotedžai ir laikinai kolonizuoti namus, kuriame jums reikia atbaidyti skruzdėlės per trumpą laiką. Be to, dėka DEET universalumo gali būti taikomos tiek atstumti skruzdėles ir apsaugoti keleivius nuo uodų ir juodos musės patalpose.

Kaip atsikratyti buitinių skruzdėlės patarimai

paruošimas užnuodytus jaukus skruzdėlės kiaušinių ir insekticidų GET

Įdomios video, kuriame aprašoma labai originalią požiūrį į teisės gynimo priemones rengiantis skruzdės į namus