Instrumentu medilis tsiper lai apkarotu bedbugs

Maijs 2019

Video: Keberiokšt Dolce musica Žibuoklė Dainų dainelė 2002 (Maijs 2019).

Anonim

Kalbant apie transporto priemonės iš klaidų Medilis Tsiper, kurių taikymo sritis yra labai plati, tai reikia pasakyti, kad jos kūrėjai ne sugalvoti nieko radikaliai naujo kovoti su įvairių kenkėjų. Galų gale, vaisto pagrindas yra sintetinamas 70-ųjų insekticidas cipermetrino.

Nepaisant to, dėl savo mažo toksiškumo žmonėms ir gerą poveikį vabzdžių, kad nuodų šiandien yra plačiai naudojami žemės ūkyje už kenkėjų kultūrų, pavyzdžiui, erkių ir skruzdės kontrolės ir namie nužudyti blakėmis, tarakonai ir blusos.

Apskritai, galima pastebėti, kad Medilis Tsiper, į žmonių nuomonę, ją taikyti, yra gana veiksminga ir gana saugus būdas bedbugs.

apžvalga

Kai mes atrado bedbugs namus, ilgai maniau, ką reiškia naudotis prieš juos, taip, kad nebūtų pakenkta mūsų katė. Mes nusprendėme tinkamai išplėsti Medilis-Cyper. Kad nebūtų rizikuojama, jie pasiėmė kačiuką kelioms dienoms savo mamai. Mielės tikrai sugebėjo sunaikinti. Ir prieš tai, kai atvedėme katę, mes kruopščiai nuplaukėme viską ir vėdino butą.

Julija, Briansko

Medilis Tsiper reiškia yra koncentruotas geltonos spalvos skystis su atskira kvapo iš kurių yra Tirpalo, purškimo atsižvelgiant į galimus perkrovos ir kelionių klaidų srityje. Rospotrebnadzor narkotikų aprobuotas naudoti soduose ir priemiesčio teritorijose, taip pat sveikatos kurortų, pensionus ir stovyklavietės, kuris taip pat patvirtina savo mažą toksiškumą žmonėms.

Rospotrebnadzor rezoliucija - tai tikrai geras, bet tegul atidžiau pažvelgti, kaip tikrai saugiu būdu.

Ar priemonė yra saugi?

cipermetrino medžiaga į kurį bedbugs rengimo Medilis Tsiper priklauso nuo sudėtinės dalys yra piretroidai, kurie yra panašūs savo sudėtimi fiziniams piretrinų, esančios kai kuriuose augaluose ir turi stiprų toksinį poveikį kenksmingų vabzdžių grupei. Piretroidai sintezuojami pramoninėmis sąlygomis ir veikia šiek tiek lėčiau nei piretrinai. Tuo pačiu metu jų poveikis yra ilgesnis, o šviesos įtaka yra stabilesnė.

Šios medžiagos veikia daugeliui vabzdžių, be to, jos laikomos ne toksiškomis žmonėms, kaip kitų grupių insekticidai. Taip yra dėl to, kad piretroidai greitai pašalinti iš šiltakraujų būtybių (žmonių ir naminių gyvūnų tos pačios) kūno, o vabzdžių, jie lieka ilgesniam laikui.

Dėl poveikio mechanizmas bedbugs

Kaip ir visi sudėtinės dalys yra piretroidai, cipermetrino veikia nervų sistemą vabzdžių paralyžiuoja tiek lervoms ir suaugusiųjų blakėmis. Prarijus, ši medžiaga gali labai pakenkti nervų impulsų eigai. Atitinkamai visa vabzdžių nervų sistema yra labai greitai užblokuojama, o tai baigiasi dėl klaidos.

Patarimas

The prieš bedbugs žmonės seniai naudojami augalai su stipriu kvapu pelynas, bitkrėslė, laukinių rozmarinų. Be to, geras insekticidai poveikis turi Dalmatinas ramunėlių žiedai (Piretrumas cinerariaefolium), kurių sudėtyje yra Piretrinai medžiaga naikina vabzdžius.Gerai išdžiovintos gėlės, tokios ramunėlės gali būti naudojamos kovojant su įvairiais parazitais. Verta pamiršti juos į ugnį gamtos atostogų metu, o įvairūs uodai ir migdolai tai visai nepatinka!

privalumai ir trūkumai lėšų Medilis Tsiper

cipermetrino preparate yra kontaktas-žarnyno insekticidas, t. E. Medžiaga, kuri gali įsiskverbti į vabzdžių, ne tik per šėrimo, bet taip pat per išoriniais gaubtais. Tai yra šio nuodų savybė, padedanti veiksmingai kovoti su klaidomis su Medilis Ziper pagalba purškimo forma.

Kadangi blakėmis yra kraujo čiulpti vabzdžių, tada paspauskite juos su užnuodytas masalas ar insekticidais gelio nėra lengva, nes klaidų negali valgyti šiuos nuodus maiste, pavyzdžiui, tarakonų. Tačiau purkštuvu yra patogu ir lengvai tvarkomi lovų lizdai butuose.

Reitingas:

Lit Medilis kaip parašyta instrukcijoje ir apibarstyti gera vieta pagal čiužinio ir po kilimu prie lovos. Tiesiog tuo atveju, jie nusprendė eiti į daką kelias dienas, kad nebūtų kvėpuoti nuodais. Kai jie sugrįžo, jie pamatė, kad ištaisymas tikrai padėjo. Po čiužiniu ir ant kilimo buvo susitraukusios klaidos. Nuo to laiko jie pamiršo apie juos.

Ana Igorevna, Žemutinis Naugardas

privalumai Medilis lėšos gali būti paaiškinti tuo, kad ji išlaiko ilgą laiką ant apdorotų paviršių (apie mėnesį) ir yra atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl pamiršti apie perdirbimo įrenginius. Be to, neseniai atliktas tyrimas (2003) parodė, kad Medilis-Tsiper, taip pat kiti produktai, remiantis cipermetrino, ne priklausomybę vabzdžiai.

Iki trūkumus reiškia tai, kad jis yra parduodamas, kaip koncentratas, iš kurių vis dar turi parengti savo sprendimą purškimo.Ypatingas narkotiko kvapas, ne visi įkvepia kambario gydymą.

Svarbu žinoti!

Jei Country House netoli nuo kai blakėmis gydymas, bitės, tada šis įrankis gali veikti ant jų.

apžvalga

Kai kaimynai pradėjo remontą mūsų bute buvo bedbugs. Mes bandėme juos išskirti su skirtingais milteliais ir kreidelėmis, bet tai nedavė didelės įtakos. Veterinarijos vaistinėje pardavėjas patarė Medilis Zieper nuo kilpų ir kitų vabzdžių. Žinoma, tai nepatogu, kad turėčiau augti vandeniu. Purškiamas iš įprastinio purškimo (pirštinėse ir respiratoriuje!). Keista, bet tiesa - kitai dienai mes nuvalėme mirusius parazitus iš lovos! Ir jau keletą metų mes neradome klaidų.

Aleksandras, Tiumenė

Ir čia yra kaip reklama Medilis pinigų klipas Tsiper

Dozavimas ir metodai apdorojimo namuose

Parengti tirpalo koncentratas iš buteliuko Medilis Tsiper reikia išmaišyti vandenyje penkias minutes. Galutinis tirpalas primins pieno spalvą. Jei vanduo yra paimtas iš tvenkinio, jį reikia šiek tiek išfiltruoti arba laikyti prieš sumaišant.

Gautas skystis turėtų būti naudojamas per 8 valandas arba net geriau - jį paruoškite prieš apdorojimą. purškimo priemonės gali būti naudojant skirtingus purkštuvai ir purškimo net (nedideliame plote). Svarbiausia, kad jis gali būti purškiamas tolygiai.

Tai reiškia gana švelniai vartojimą. Net daug klaidų gamintojas rekomenduoja į 1 litrą vandens užtrukti apie 2 ml koncentrato, kuriame bus apdoroti apie 20 kv. kvadratiniai metrai. Taikymo norma yra apie 50 ml gatavo tirpalo už 1 kv.m.M.

Jei mažų klaidų skaičius, tada purkšti tik reikia įdėti dauguma jų pulkų: ant sofos, lovos, plotas po kilimu prie lovos. Jei bedbugs yra daug, be to, šiose vietose, mes taip pat turėtų elgtis grindjuoste, nuorintojai, įvairių įtrūkimų, kilimai ir paveikslai (nugaros pusėje), tai yra vieta, kurioje klaidas galime judėti ir įsikurti.

Be to, apskaičiuojant gatavo produkto koncentraciją, labai svarbu apdoroto paviršiaus sugeriančios savybės. Mediena, sofos dangtelis arba kilimas sugeria skysčių šulinėlį, todėl tiriant šias vietas tirpalo koncentracija gali būti padvigubinta.

Nors Medilis Cypher ir mažai toksiška žmonėms ir gyvūnams, tačiau tai gali būti, tai yra nuodai savo esme. Todėl, ketinant sunaikinti klaidas su juo, nepamirškite apie paprastas priemones, tokias kaip gumines pirštines ir apsauginę kaukę.

Po kambario apdorojimo būtina jį vėdinti. Gydymo metu gyvūnus ir vaikus reikia pasiimti iš namų.

Jei turite savo patirtimi su priemonėmis Medilis Tsiper nužudyti klaidas namuose, būtinai palikite atsiliepimus - tiesiog parašykite jį komentaruose laukelyje šio puslapio apačioje. Galbūt jis padės kitiems pasirinkti tinkamą.

Ar turėčiau pasikliauti karbofosu, kovodamas su klaidomis

Daugiaaukščiojo pastato gyventojus užpuolė lovos klaidos