Efektīvākais līdzeklis gultas bugs, kas mājās

Maijs 2019

Video: Rally Latvija 2011 (Maijs 2019).

Anonim

Butas yra vieta, kur žmogus praleidžia didžiąją dalį laiko. Labai dažnai gyvenamuosiuose namuose yra nepageidaujamų nuomininkų - klaidų. Atsikratyti jų nėra taip paprasta, nes jie dauginasi labai greitai. Dabar nėra vieno metodo nuo vabzdžių. Bet kaip jie yra veiksmingi, leiskite sužinoti.

Efektyvūs gynimo blakėmis

AS profesionalus įrankis taip pat yra sunku pasirinkti. Geras paruošimas turėtų būti įrodytas insekticidas. Atminkite, kad jei kompozicija nėra visiškai nudažyta, tada jūs rizikuojate įsigyti nenaudingą medžiagą. Mes taip pat turime naudoti saugius kovos metodus. Šiuo metu daugelis gamintojų gamina vaistus ir yra veiksmingi, saugūs ir už prieinamą kainą. Namuose labai svarbu nenaudoti per daug nuodingų medžiagų.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

Iki šiol, rinka siūlo ne veiksmingas ir saugus, tačiau tuo pačiu metu ir profesinio šautuvu. Labiausiai paklausa:

  • Executioner;
  • Klopomoras;
  • Kovos vadas;
  • Carbophos;
  • Gauti
  • Tetrix

Šis sąrašas gali būti tęsiamas su kitais narkotikais.Tačiau ne visi iš jų yra naudojami namuose.

Priemonės nuo blakstienos. Gaukite, kaip taikyti - atsiliepimai

Šis profesionalus ginklas beveik neturi kvapo. Tik veisimo metu galite išgirsti apelsinų ir alkoholio aromatą. Jis turi būti praskiedžiamas vandeniu santykiu 1:10 arba 1:20, priklausomai nuo to, kiek kvadratų yra plokščios. Norėdami atsikratyti parazitų, turite laikytis tikslių proporcijų. Tirpalas įpilamas į purškimo pistoletą ir purškiamas cokolis, palangė, baldų sienos, bet ne minkšti baldai.

Ši cheminė medžiaga uždirbo tik gerų atsiliepimų. Jis padėjo atsikratyti parazitų, net ir bendrabutyje, kur tris kartus buvo dezinfekuoti SES. Šis ląstelinis parazitas taip pat gerai išsiskiria šiuo tirpalu. Moteriai pavyko išsimaudyti po daugelio metų gyvenimo įsigytame čiužinyje. Pakanka vienkartinio purškimo čiužinio.

Priemonės prieš klaidas Pakabinti - atsiliepimai apie programą

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau čia …

Namuose dažnai naudojamas Executioner. Šis veiksmingas ginklas gaminamas Rusijoje ir Vokietijoje. Žmonių liudijimai rodo, kad kova su vabzdžiais trunka tik kelias valandas. Tuo pačiu metu jie nebėra. Tačiau jo naudojimas nepagrindžia didelių išlaidų. Viename kambaryje reikia ne mažiau kaip 20 butelių. Todėl ši profesinė medžiaga yra perkama rečiau.

Cucaracha gydymo priemonė dėl lovų klaidų bute

Cucaracha taip pat yra gana stiprus skystis.Jį patyrė nė vienas butas, o rezultatas buvo teigiamas. Parazitų sunaikinimas atliekamas atskiestą agentą, taigi taupomas nebrangus preparatas. Namuose naudokite jį saugiai, bet jūs turite pasirinkti tas vietas perdirbimui, kur vaikai nesilipoja. Tačiau efektyvi "Cucaracha" turi pasaulinį minusą. Ji negali atsikratyti kiaušinių. Todėl po poros savaičių būtina antrą dezinfekciją.

Aerosolio švarus namas yra veiksminga priemonė, bet ne visiškai saugi. Tai geriausiai tinka kovoti su liga parazitais, sako žmonių atsiliepimai. Tai patogu paraiškoje, nes ji neturi būti praskiesta. Tiesiog purškite vabzdžių ir visų buveinių. Aerozolis taip pat nesunaikina kiaušinių, kurie kyla dėl naujų "gyventojų" atsiradimo. Tai sukelia alergijas! Vis dėlto, remiantis atsiliepimais, galime pasakyti, kad gatvės klaidos, kurios dažnai patenka į sodą, nesunaikina purslų.

Kaip pasirinkti priemonė bekvapis bedbugs bute

Jei butas negali būti eteryje bent 12 valandų, tada jums reikia nusipirkti vaistų be kvapo. Tokiems susirūpinimams:

1. Kukurūzai Mashenka

2. "Dust Clean House" ir "Phenaxin"

  • 3. Aerosol Combat ir Reid
  • 4. Skystis reiškia Get, Delta zoną, Fufanon ir Xulat C25.
  • Šie preparatai naudojami namuose, gamyklose, gamyklose ir kitose įmonėse. Jie yra saugūs, jei dezinfekcija atliekama pagal taisykles.
  • Įrankių Tetriks bedbugs atsiliepimai

Turbūt labiausiai galinga priemonė bedbugs bute - tai Tetriks. Jie atlieka profesionalų SES parazitų naikinimą. Pirkite tai nėra lengva, galite įsigyti iš gamintojo ar stoties.Kvapas yra stiprus ir trunka ilgą laiką. Tačiau "Tetriks" atsiliepimai yra tik geri. Parazitų atsikratymas padeda tik kelias valandas. Šiuo atveju jis taip pat nužudo kiaušinius. Jei jį naudojate namuose, po procedūros reikia vėdinti butą ir keletą kartų plauti apdorotas vietas plovikliu ir švariu vandeniu.

"Raptor from bedbugs" padeda - atsiliepimai

Tai, kad šis kovos su parazitų padėjėjas gauna neigiamų atsiliepimų. Patyrę teigia, kad "Raptor" be uodų nepažeidžia klaidų ir kitų vabzdžių. Galite nusipirkti net vaistinėje, nes gamintojas padarė jį saugiai asmeniui. Bet tai nepadės atsikratyti parazitų. Po keleto kasdienių procedūrų žmonės, kurie jai patyrė, liko be piliečių.

Kaip atsikratyti gulbių į butą sau liaudies gynimo priemonėmis

Jei namuose negalėsite dezinfekuoti cheminiais vaistais, tada liaudies padės. Nė vienas iš butų vabzdžių bijo lapuočių. Paskirkite žolių šakas į parazitų buveinę, pakeiskite jas į šviežias, kad visiškai nulenktumėte. Galite užpilti gulbių lizdus su verdančiu vandeniu, jis nužudys kiaušinius. Nė viename nacionaliniame recepte nenaudojamas terpentino, acto ir salicilo rūgšties tirpalas. Atminkite, kad šie metodai yra saugūs, o ne veiksmingi. Jie tik išgąsdina parazitus ir gali pasitraukti, jei jų yra labai mažai. Po pirmųjų palikuonių liaudies metodai negali jų atsikratyti. Jie yra naudingi prevencijai.

Atsiliepimai apie efektyviausią šaligatvių gynimo būdą namuose

Žmonių atsiliepimai padalino pirmąją vietą tarp narkotikų "Get" ir "Tetriks". Abu šie vaistai yra saugūs žmonėms laikantis gydymo taisyklių.Jie padeda atsikratyti netgi didelių bedugnių šeimų. Vaistas naikina kiaušinį. Yra apžvalgų, kuriose teigiama, kad daugelį metų butas buvo apgyvendintas parazitais, ir jie buvo įsikūrę net ir sienų plyšiuose. Po 2 kartų naudojant šias priemones, nė vienas vabzdys išgyveno. Po 3 metų klaidos nebėra. Šių skysčių kaina nėra maža, bet geriau pirkti vieną kartą nei išleisti pinigus vienkartiniais būdais.