Bites bugs: vislabākā zīme vienīgais pārtikas produktu bugs - cilvēka asinis.

Maijs 2019

Video: Military Lessons: The U.S. Military in the Post-Vietnam Era (1999) (Maijs 2019).

Anonim

Tai nėra sunku atspėti, kad vabzdžiai gyvena bute. Visos gyvos būtybės, įskaitant parazitus, gali ne tik palikti savo gyvybinės veiklos pėdsakus. Simptomai atsiradimas bedbugs bute yra labai būdingi ir gali padėti aptikti buveinių šių vabzdžių. Jei pastebėsite juos laiku, galėsite daug greičiau atsikratyti lovų klaidų ir grįžti į ramią gyvenimą.

Įkandimų klaidos: patikimiausias ženklas

Vienintelis maisto produktų klaidas - žmogaus kraujas. Siekiant gauti ją pakankamais kiekiais ir tuo pačiu metu apsaugoti save, klaida nori medžioti tamsoje.

Jis ropoja ant veikiami odos pradūrimui odą jos aštrių mouthparts, patekti į kraujagyslę, iš kurio siurbia reikalingą kiekį kraujyje. Tuo pačiu metu specialus kanalas straublelio leidžia klaidą skirti ypatingą medžiagą, kuri leidžia odai nejautrus metu, blokuoja nervų galūnės. Žmonės dažnai nesibaimina nuo įkandimų ir nejaučia jų.

Reguliarus įkandimo ženklų išvaizda ant kūno yra vienas iš baldakių apraiškų bute.

Išgėrus pirmąją kraujo dalį, klaida juda šiek tiek toliau ir daro kitą įkandą. Nuotrauka rodo, kad pėdsakai keletą klaidų įkandimų primena originalų takelį:

Reitingas:

"Mes galvojome, kad alerginės vaikai, nėra aišku, kas.Per daugelis iš šių raudonųjų taškų buvo. Tai atrodė kaip vėjaraupiai. Jie pradėjo ieškoti maisto, pažvelgti į augalus. Bet man buvo gėda, kad daugelis taškų aiškiai išdėstyti išilgai linijų. Kaip kažkas ropliai po oda. Taigi, pediatras pasakojo mums iš karto ir sakė, kad tai yra gulbės. Jie pasuko į savo vaikų kambarį sofą ir išpūšė mane amoniaku. Aš niekada nematėme tokio siaubo. Šios klaidos yra swarmed kaip į skruzdėlynas … "

Ana, Charkovas

Be to, blakė paprastai neliečia kūno vietas su plaukais. Jis nori, kad sklandžiai odą, kurios gali būti greitai ir lengvai įkandimo per. Raudonas taškas atsiranda įkandimo vietoje. Požymis įkandimas blakėmis - stiprus niežulys ir deginimas, dažnai -. sunkus patinimas

paprastai turėtų būti nustatyta tik ryte ir žmonės gali imtis juos alerginės reakcijos, tačiau atitinkami vaistai neteikia jokio reljefo, ir raudonos dėmės plotas tik vienas pakyla.Šešėlis.

Bedbugs įkąsti visiems, tačiau dažnai įkando yra moterys ir vaikai. Taip yra dėl to, kad klaida yra lengviau įkąsti per savo plona oda, o kraujagyslės moterys ir vaikai yra arčiau odos.

Taškų įkandimų priklauso tik nuo blakėmis bute gyventojų. yra buvę atvejų, kai labai parazitais užkrėsta nuo žmonių organų, buvo 300-400 įkandimų per naktį.

tai galima teigti, su pilna atsakomybe, kad Bites yra vienas iš būdingiausių simptomų Nakvynė Re apartamentuose, Svarbu tik atskirti juos nuo kitų vabzdžių įkandimų ir alerginių apraiškų.

Iš bedbugs kvapas bute

nėra neįprasta išgirsti šis sakinys: ". Butas kvepia bedbugs" Atrodo juokinga, bet moksliškai pagrįsta.

Tiek suaugusiesiems, tiek ir lervoms yra speciali liauka, kurios nėra kitų namų vabzdžių. Geležis išskiria ypatingą paslaptį, kuri išsiskiria būdingu klaidų kvapu.

Vabzdžių išmatos, panašios į mažus juodus taškus, turi tą patį kvapą. Tie, kurie jį jautė, apibūdina silpną dėmę, panašią į sugadinto konjako arba rūgštųjų aviečių kvapą.

Specialistai gerai žinau iš patirties, kad toks bute kvapas yra daug klaidų namuose ženklas.

Dėl klaidų kvapas bus jaučiamas labiausiai netoli reguliariai buveinių - į lovą srityje, už spintelių, už palangės, rėmeliai nuotraukoms.

apžvalga:..

"Aš niekada tikėjo, kad bedbugs tikrai gali pakeisti kvapą į kambario žmonos motina sakė, kad mūsų bute kvepia bedbugs, bet mano žmona ir aš maniau jis buvo tik senų baldų kvapas Kai atvykome su dvi dienas žvejybai, siaubas: užsienio kvapas tikrai yra, tai ne iš plieno baldai išradimas kruopščiai peržiūrimi ir nustatė už sofos šių parazitų! ".

Sasha, Kursko

Žinoma, kvapas - tai beveik neabejotinai iš bedbugs buvimo ženklas, bet žmonės ne visada jaučia ją, nes uoslė greitai pripranta prie pastovaus aromatu. Didžiausia tikimybė iš naujo "šnipinėti" į savo butą - atvykimas iš poilsio, iš dachos.

Jei nenorite turėti visišką pasitikėjimą tuo, kad kvapas yra tikrai atitiko aprašymą, būtina atkreipti dėmesį į kitų požymių bedbugs bute.

Šie klaidas į lovą

Kartais, ankstyvieji simptomai iš bedbugs buvimą bute nesuteikia absoliučios garantijos, ir norite pamatyti kraujo atžalų, kaip sakoma, "gyvai". Norėdami tai padaryti, yra būdas: turite vakarą paskirstyti ant lovos balto lapo (ant kurio tamsios vabzdžiai yra aiškiai matoma), išjunkite šviesą ir laukti 2-3 valandų nakties pradžios.

Po to šviesa turi būti įjungta staigiai. Jei namuose yra spygliuočių, tada bent keli iš jų būtinai bus ant lovos.

Kai blakėmis įkąsti asmenį, jie, skirtingai nuo uodų, ne švirkščiamas į fermento, kuris padeda jam krešėti greičiau kraujyje. Todėl iš karto po išgėrimo iš žaizdos, išleidžiami keli lašai kraujo. Žinoma, miego metu žmogus įjungia lovą ir dažnai lieka lakštai.

Norėdami juos aptikti, turite pašalinti antklodę ir atidžiai apsvarstyti lapą dienos šviesoje. Kraujo lašai ant patalynės - vienas iš tiksliausių požymių, susijusių su lovų klaidų buvimu.

gyvenimo pėdsakai bedbugs

Bedbugs pažymėti savo buvimo butą, ne tik kvapas ar įkandimo žymes ant žmogaus kūno, bet ir kitus simptomus ir požymius

  • Kaip ir kitų gyvų būtybių, jie vyksta virškinimo procesas, kuris baigiasi su išleidimo nesuvokiamo maisto likučiai.
  • Lovų klaidų paskirstymas yra skystas, tamsiai rudos spalvos. Tačiau ore jie greitai sustiprėja ir tampa sunkūs.
  • Paprastai klaidą išvalo išmatos netrukus po valgio. Todėl, siekiant aptikti vabzdžių atliekų produktai gali būti bet kur, ypač daug jų bus lovos šalia, ir galbūt sau - ji taip pat yra tikras ženklas, pasiklysti kažkur netoliese bedbugs. Pievagrybių išmatoms būdingas žemos kokybės konjako kvapas.

Norint nustatyti parazitų populiaciją bute, yra dar vienas svarbus bruožas. Kiaušiniui išsiveržus, kiaušinio nimfa auga ir keliauja keliauja. Vabzdys pašalina viršutinį chitino dangą, kuris kiekvieną kartą tampa tankesnis ir tamsesnis.

Jei butas yra daug bedbugs, tuos "odos" galite rasti beveik visur.

Visi bugs buvimo požymiai butuose su aukštu tikslumu lems vabzdžių buvimą. Tačiau labiausiai šokiruojantis ir tiksliausias fakto, kad užkrėsti butą vabzdžiais, patvirtinimas bus pamatyti parazitus savo akimis.

Kai kyla mažiausiai abejonių, būtina patikrinti visas galimas buveinių buveines. Taip pat tai turėtų būti daroma, jei kaimynuose randama spąstų. Tikėtina, kad netrukus jie apsigyvens kaimyniniuose apartamentuose.

Kur iš buto atsiranda lovų klaidos ir kaip elgtis su jais tinkamai

Kaip pasirinkti paslaugą žudyti spygliuočių?