Atrast, kur pārdot līdzekļus no prusaku

Jūlijs 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 2 - The Garden of Eden [MULTISUBS] (Jūlijs 2019).

Anonim

Dar viena maždaug prieš 20 metų šalis nukentėjo nuo vienos problemos. Ši problema yra tarakonas. Būti labai atsparūs, naminiai tarakonai visada buvo ir lieka nekenčiami svečių namuose. Norėdami atsikratyti jų, turite žinoti, ką ir kur parduoti iš tarakonų lėšas. Jie yra daugybės infekcijų, teršalų ir tiesiog nemalonių vabzdžių platintojai visose jų apraiškose.

Buitinė tarakonai kaip Szkarada

egzistavo kelis šimtmečius, buitinė tarakonai gana nerimauti žmones, kurių namuose jie pasirinko kaip savo gyvenamąją vietą. Vabzdžiai yra labai tvirti ir lengvai pritaikomi skirtingoms sąlygoms. Todėl kova su jais vyksta keletą šimtų metų.

Pagrindinės veislės tarakonai gali būti priskiriami raudonai ir juodai. Jie gali ilgai gyventi be maisto, alkanas laikotarpis gali būti daugiau nei mėnesį. Be vandens jie gyvena daug mažiau - maždaug per savaitę. Tačiau svarbiausia, kad visą gyvenimą jiems reikia valgyti drėgną maistą ar atliekas. Tai daro juos labai atsparios.

Vienintelis reikšmingas vidaus tarakonų silpnumas yra jų termofilinis. Jie jaučiasi patogiai kambario temperatūroje ir aukščiau. Žema temperatūra jiems yra mirtina. Ne veltui Rusijoje atsikratyti tarakonu paprasta, bet labai efektyvi priemonė. Butas tiesiog užšaldė.Žiemą durys ir langai buvo plačiai atidaryti nameliuose ir atidaryti visą dieną. Negyvenant griežtai Rusijos žiemai, šie vabzdžiai žuvo. Metodas buvo sunkus, tačiau labai veiksmingas.

Šiuolaikiniame pasaulyje gaminamas ir parduodamas daugybė įvairių priemonių, skirtų skirtingų spektrų veiksmams. Kai kurios yra skirtos tarakūnams izoliuoti, kiti juos nužudo vietoje, o kiti ilgisi, o tai leidžia užkrėsti daugiau nuodingų medžiagų su tarakonais. Pakalbėkime apie juos išsamiau.

Šiuolaikinė kenkėjų kontrolė

Yra daug būdų kovoti. Medžiagos klasifikuojamos pagal:

 • Pavojaus laipsnis.
 • Ekspozicijos trukmė.
 • Atleidimo forma.
 • Namų ir profesionalus.

Buitinės ir profesionalios priemonės

Profesionalus įrankius paprastai naudoja patalpų tvarkymo specialistai. Paprastai juose yra cheminių medžiagų, todėl turėtų būti imamasi atsargumo priemonių su jais dirbti. Jei jie netinkamai naudojami, jie gali neigiamai paveikti žmonių sveikatą.

Namų ūkių ištekliai yra liaudies metodai. Jie įtraukti į vaistų vartojimą, pvz., Amoniaką. Ir taip pat rengiant "potions" iš įvairių komponentų. Be to, tai apima patys pagaminti spąstus. Jų komponentus galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje ir vaistinėje. Šis metodas nėra ypač veiksmingas.

Insekticidai

Veiksmingiausias kovos su Prusaks būdas yra cheminiai preparatai. Jie daro mirtiną žalą vabzdžiams. Tokius narkotikus reikia naudoti atsargiai.Gydymo patalpa turi būti izoliuota nuo vaikų ir naminių gyvūnų.

Saugios priemonės apima spąstus. Jie gali būti pagaminti iš improvizuotų priemonių. Norint pastatyti paprastą spąstai, jums reikia banko, popieriaus lapo, saulėgrąžų aliejaus ir nedidelio kvapo maisto ar maisto atliekų kiekio. Jie galės užvilioti vabzdį, kuris nebegalės pabėgti. Jie skirti nedidelei daliai vabzdžių ir yra lokalizuoti. Iš visų butų atsipalaidavęs atsikratyti tokio būdo gali nepasisekti. Bet jūs galite sumažinti jų skaičių.

Tarkojai gali greitai daugintis. Vienu metu moterys gali gaminti keliasdešimt palikuonių. Todėl spąstai nebus tokie pat veiksmingi kaip mes norėtume.

Nuodų poveikio trukmė

Visi fondai yra suskirstyti į 2 tipus:

 1. Momentiniai veiksmai.
 2. Ilgalaikis poveikis.

Įvairūs aerozoliai pagamina momentinį poveikį. Tai yra, kontaktuojant su nuodais, vabzdys tuoj miršta. Praleidus kambarį, nuodų poveikis išnyksta.

Geliai, pieštukai ir gaudyklės ilgaamžiai veikia. Apdorotas plotas gali būti pavojingas vabzdžiams iki kelių savaičių.

Preparatų išleidimo forma

Šiuo metu specializuotų parduotuvių lentynose galite rasti daugybę vaistų nuo tarakonų. Priklausomai nuo gamintojo, jų kaina skiriasi. Apsvarstykite pagrindines veisles:

 1. Aerozoliai, purškalai.
 2. Geliai, pieštukai.
 3. Spąstai yra lipni ir elektriniai.
 4. Ultragarsiniai siautėjimai.
 5. Dūmų granatos.
 6. milteliai.
 7. Koncentratai.
 8. Mikrokapsulės.

Kaip matote, išrado daug narkotikų. Bet kurie iš jų yra efektyviausi ir nelabai įstrigę piniginėje?

Aerosolai

Ar yra senosios kartos preparatai. Taip, dėl purškimo jie gerai įsiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas. Tačiau po pirmojo kambario nutekėjimo iš jų nebus. Ar tai dėmės ant popieriaus tapetų ir kitų blottingų paviršių. Be to, aerozolių naudojimas gali sukelti kenksmingų medžiagų patekimą į plaučius. Naudodami juos, dėvėkite kaukę, apimančią kvėpavimo takus. Bet tai nesuteikia 100% apsaugos. Niekada nenaudokite aerozolių kambario su mažais vaikais ar augintiniais.

Geliai ir pieštukai

Jie nėra pavojingi kaip purškalai. Faktas yra toks, kad toksinių medžiagų kiekis vabzdžiams yra per mažas, kad pakenktų žmonių sveikatai. Ir jei namai matė nedidelį skaičių tarakonai, tai yra geriausias būdas spręsti su jais.

Spąstai

Taip pat veiksmingas su nedideliu skaičiumi vabzdžių. Lipni gaudyklė gali tęstis tol, kol bus imama visa lipni juosta. Elektrinis galima atnaujinti, nes jis užpildytas. Minusas elektra yra tai, kad jis veikia iš tinklo. Tai spąstai vieta priklausys nuo vietos lizdą savo bute. Spąstus galima padaryti savo rankomis. Tokiu būdu galite sutaupyti daug pinigų, nes medžiagos jų gamybai tikrai bus namuose.

Ultragarsiniai randai

Panaši nauja kenkėjų kontrolės metodika. Kaip rodo pavadinimas, galite suprasti, kad jie gali atstumti tik vabzdžius, bet ne jį nužudyti. Tiesiog išstumiantys tarakonai su savo aikštėje, jūs negalite atsikratyti jų visiškai.Jie tikrai grįš. Be to, šis produktas kartais yra brangesnis nei kiti fondai. Už tai reikia atiduoti tūkstantį rublių.

Dūmų šaškės

Tai yra radikali priemonė kovojant su "Prusaks". Kadangi dujų susidarymas vyksta daug greičiau ir efektyviau, dūmų bomba kenkia tarakonams. Vienas tikrintuvas sugeba neutralizuoti visą buto plotą iki 300 m 2 . Norėdami apdoroti kambarį, būtina uždaryti visus langus ir duris, kad dūmai tolygiai pasklistų visoje patalpoje ir patektų į sunkiai pasiekiamas vietas. Nedelsiant yra dūmų. Apdorojus butą liko tik pašalinti negyvus vabzdžius. Kadangi šis metodas yra gana "įspūdingas", ne visi sprendžiami dėl jo taikymo.

Milteliai

Jie jau seniai išvedė daugiau šiuolaikinių metodų. Jie nėra praktiniai ir pavojingi žmonių sveikatai.

Mikrokapsulės

Atstovauja mažos polimero granulės, kuriose yra veiklioji medžiaga. Jie yra ilgalaikio veikimo preparatas, nes medžiaga palaipsniui išsiskiria per kelis mėnesius. Lipnios granulės tinka bet kokiam paviršiui. Tuo metu, kai vabzdys eina per apdorotą paviršių, granulės juda prie jo. Ir kartu su juo patenka į labiausiai nepasiekiamas vietas, užkrėstas jo broliais. Jie veikia tarakonų kūną ir iš vidaus. Mikrokapsulių veikimo principas gali būti lyginamas su epidemija.

Koncentratas

Koncentratas turi būti paruoštas laikantis instrukcijų. Tirpalas yra pavojingas žmonėms. Naudodamasis, tur ÷ tų būti naudojamos asmenin ÷ s apsaugos priemon ÷ s.

Visi šie preparatai gali būti rasti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje.Jie pateikiami labai įvairiai ir pagal kiekvieną skonį. Taip pat jie parduodami sodininkystės parduotuvėse. Jie turi priemones kovoti su visų rūšių kenkėjais. Kai kurie vaistai parduodami reguliariuose prekybos centruose. Be to, jas galima įsigyti internetu. Čia rasite išsamų kiekvieno iš jų aprašymą, privalumus ir kainą. Nuodų užsisakymas internetu yra labai paprastas, o jūs neturite išeiti iš namų.

Renkantis vabzdžių kontrolės priemones, reikėtų atsižvelgti į šiuos veiksnius:

 • Kiek jų yra jūsų namuose.
 • Kokio biudžeto turite?
 • Kaip greitai norite gauti rezultatą.

Verta prisiminti vieną paprastą dalyką: kartais greitai, nereiškia, kad yra veiksmingas. Jis turėtų būti praleistas kovojant tam tikrą laiką, tai gali būti poros savaičių ar mėnesio, kad visada pamiršti apie šią problemą.

Jei negalėsite išspręsti šios problemos savarankiškai, geriau kreiptis į sertifikuotus specialistus, kurie tikrai jį pašalins.