Par meža bedbugs un viņu iekļūšana dzīvoklī

Maijs 2019

Video: GTA V Gameplay - Sneaking into Michael's Mansion (Maijs 2019).

Anonim

Miško klaidos bute - apskritai, gana retas reiškinys, nes jie nėra žmonių parazitai ir gali atsitiktinai patekti į namus. Paprastai tai atsitinka tais atvejais, kai miškuose - jų natūraliose buveinėse - padidėja drėgmė ar atsiranda miškų gaisrai.

Šie nenuoseklūs miško gyventojai gali tik išgąsdinti žmones savo nepatrauklios išvaizdos, tačiau jie negali nieko blogo padaryti.

Miško klaida - kaip atpažinti?

Miško klaida, kurios nuotrauką galima pamatyti žemiau, turi suplaktą kūną, panašų į netaisyklingą penkiakampio formą.

Šio vabzdžio spalva yra nuo purvino žalios iki rudos, priklausomai nuo rūšies. Miško klaida turi ilgą aštrių galūnę, kuri ištempia jaunų medžių žievės ir žolinių augalų kapilarus, o po to iš jų paima sultis. Žiemai gali būti arba po medžio žievės, arba ant žemės žalumynų.

Miško klaida pakartoja, o ne išeina iš maitinimo vietos. Moteris išdėsto iki šimto kiaušinių ant augalų lapų ir stiebų, juos taip stipriai pritvirtindama, kad kiekvieną kiaušinį sunku nugriauti nykštu.

Kiaušinėlio vystymas trunka apie 10 dienų, po kurio atsiranda lerva, primenanti iš išorės augintą individą, bet mažesnė ir šiek tiek kitokia.

Transformacija iš lervos į imago trunka apie 30 dienų, tuo laikotarpiu būsimoji miško žalia apsisprendė išgyventi kelias linijas.

Nei sunku atpažinti miško klaidą tarp kitų savo giminaičių.Jo kūnas turi būdingą formą, platus ir storas, ir konkrečią spalvą.

Yra kelios rūšys, šių vabzdžių, ir kiekvienas paveikslas yra pakankamai originalus. Nuotraukoje yra keletas atstovai įvairių tipų miško klaidų:

Kas yra klaidų gali netyčia patekti į namus?

Miškų klaidą gali netyčia būti namuose, o tai reiškia, kad kaime nei mieste. Pastaruoju atveju toks reiškinys yra retenybė. Daugelis žmonių tiesiog painioja jį su augalėdės skydblakės, kuris yra dirbamos žemės parazitas.

augalėdės skydblakės tiek kaip mišką klaidų jų spalva, bet, kaip matote, daugiau ryškus:

augalėdės skydblakės vadinama blakė Skunk savo atskirą kvapas , tačiau miškas klopik toks stiprus kvapas nėra.

Yra keletas rūšių Hemiptera, kurie gali būti painiojami su miško blakė

  • miško klaidą, vienas iš didžiausių atstovų šeimos gynėjų (16 mm), chitino danga turėjo senosios bronzos spalvos.

  • gynėjai Krūminių dantų: rudi klaidą su ataugų į dantų forma, kuri preys jaunų vikšrų.

  • Amerikos klaidą: nauja Rusijos rūšių, kurios taip pat gyvena miške ir minta jaunų pumpurų, todėl jų išdžiūvimo ir ėduonis.

Kodėl miško klaidas skristi į namus

Miško klaidas gyventi tokiomis sąlygomis, kurios padeda jiems idealus temperatūros ir drėgmės. Jei situacija keičiasi ir ateina staigus vėsinimas, atšilimas arba labai įvairaus drėgnumo, vabzdžiai pradeda migruoti, ir rasite komfortą žmogaus būstą. Dažnai tokios miško klaidų invazijos stebimos gaisrų metu.

Komentarų:

"Mes nuolat skristi kai vabalai, atsižvelgiant į informacijos internete kaip miško klaidas skaitau, jie neatrodo, kad reikia žmonių įkąsti, ir iš tikrųjų butuose jie nieko nedaro, kaimynais. Jie taip pat skundžiasi apie tai kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną randame penkių daiktų ir išmesime juos lauke, jie vėl grįžta pas mus ".

Aleksandras, Orekhovo-Borisovo

"Prie mano namo auga didelis medis, tad jo bute nuolat patenka klaidas. Ir šiek tiek kai kurie ir daugiau miško … jis tiesiog nežino, ką daryti. Į mūsų miestą visa jų invazija, visi skundžiasi ir man apskritai šio medžio košmaras -. tai už juos kaip tiesioginis kelias į mano namus aš nusipirkau iš Reid skraidančių vabzdžių, bet efektas buvo labai trumpai pastebėti "..

Ana, Vladivostokas

Ar miško klaidos ir jų įkandimai pavojingi?

Miško klaidos įkvėpimas nesukelia pavojaus, ypač todėl, kad šie vabzdžiai neturi linkę įkardyti žmonių . Daugelis žmonių painioja šių vabzdžių, erkių, bet tai iš esmės neteisinga: erkės yra parazitai, šiltakraujų gyvūnų (ir jų įkandimas gali sukelti sveikatos problemų), o klaidų yra parazitinės ant augalų.

Miško klaidos gali sukelti nuostolius ir sunkumus, jei jie pradeda dauginti dekoratyviniais, sodo augalais ar maistiniais augalais. Šiuo atveju jie yra panašūs į medžio skydus: abi šios rūšys parazituoja augalus ir periodiškai atsiranda žmonių namuose.

Vaizdo įrašas: Miško klaidą arti iki

Žinoma, yra bedbugs įkandimas, kuris gali būti labai skausminga ir nemalonu. Kartu su buitinėmis lovų klaidomis taip pat yra grobuoniškos klaidos, kuri yra gana didelė (iki 2 cm) ir maitinasi mažais bestuburiais. Jis turi ilgą čiulpimą, kuris žūva voras, imituodamas aukų sumušimą tinkluose.Piktžolės įkanda yra skausminga, tačiau pačios plėšrūnai retai patenka į asmens namus, o įkandimų atvejai paprastai yra išskirtiniai.

Kaip atsikratyti miško klaidų namuose?

Specialistai nerekomenduoja naudoti stiprios cheminės medžiagos ar kenkėjų kontrolės, kad atsikratytų miško klaidų. Net jei mieste tikrai padidėjo veiklą šių vabzdžių ir jie tiesiog "patraukti" butas, tai geriau tiesiog pabandyti neleisti jiems patekti.

Tai galima padaryti naudojant įprastą tinklelį nuo uodų. Miško lankytojas turi pakankamai didelių dydžių ir jokiu būdu negali išlaikyti šios patikimos kliūtys.

Paprastai miesto miško klaidų invazijos yra laikinos, o vabzdžiai grįžta į įprastines buveines greičiau. Nereikia net nerimauti, kad miško klaida gali apsigyventi namuose ir pakenkti jos gyventojams. Žmonėms šis augalų kenkėjas yra visiškai nenaudingas.

gaisrui klaidas rekomenduojamas tik rinkti savo butą ir mesti pro langą, uždarymo sandariai.

Kaip miško griovys, miško klaida turi nemalonų kvapą, bet ne taip stiprus.

Reitingas:

"Kai mes turime namą miško klaidas, man buvo siaubas, ypač kai pamačiau vabzdžių šalia lovelėje pora, bet per televiziją pasakyti, kad šiandien mes turime Chabarovskas galimo invazijos į miško klaidas ir, kad.. jie yra labai draugiški. Apartamentai yra tiesiog bėga miško gaisrą. Aš tada nurimo ir net žudyti juos nebuvo. tiesiog vyksta kiekvieną dieną, kažkas pamatys, ir mesti pro langą. Pripratę atlikti šiuos klaidas su savo plikomis rankomis, nors aš bijojau šliaužiantis. "

Valerija, Chabarovskas

Taigi, jei miške staiga atsiranda miško klaidų, nesijaudink.Galbūt šie vabzdžiai nėra labai malonūs, tačiau jie nesugeba pakenkti žmonėms, nes tokios klaidos yra tik augalų sultys.

Jie daro didelę žalą žemės ūkio paskirties žemei ir sodams, sugadina derlių, tačiau tuo pat metu yra visiškai saugūs. Jūs neturėtumėte net bandyti sugalvoti sudėtingų kovos su miško klaidomis metodų. Lengviausias būdas - paprasčiausiai išmesti savo retus atstovus iš lango ir daugiau nebijokite.

Raudonplaukio klaida - linialus apsaugas (klaidų tigras): makrofotografija