Par borskābes izmantošana no skudrām dzīvoklī

Maijs 2019

Video: ХРУСТЯЩИХ ЛИЗУН ! (Maijs 2019).

Anonim

Iš visų liaudies gynimo nuo kenksmingų vabzdžių boro rūgšties namuose yra labiausiai žinomas. Jis buvo naudojamas net tada, kai nebuvo žinomi paprasti šiuolaikinių insekticidų analogai. Ir sėkmingai ir efektyviai. Boro rūgšties naudojimas nuo skruzdėlių neprarado savo aktualumo šiandien: ji vis dar pasakojama kenkėjų pajėgų butų, namų ir pramoninių pastatų įvairovė.

Kaip šis įrankis veikia ir kaip jis teisingai naudojamas norint gauti norimą efektą? Paimkime.

Boro rūgšties savybės

Boro rūgštis yra plačiai žinomas antiseptikas. Prieš karą jis buvo naudojamas ne tik atviroms žaizdoms gydyti, bet ir geriamam vartojimui.

Bet vėliau, specialieji tyrimai rodo, kad reguliariai naudojant boro rūgšties išsiskiria per inkstus žmogaus organizme lėčiau nei daro. Kai kaupiasi iki tam tikro kiekio, jis tampa toksiškas. Rūgštis pakeista kitomis modernesnėmis antiseptinėmis priemonėmis, tačiau ji toliau aktyviai naudojama gamyboje.

Pati, boro rūgštis - balti kristaliniai milteliai, bekvapiai, beskoniai, šiek tiek tirpsta vandenyje. Jis yra plačiai naudojamas pramonės ir mokslinių tyrimų veiklos trąšų paruošimo nuotrauką, branduolinės energijos pramonės ir daug daugiau kur.

Mes taip pat suinteresuotos jo naudojimu nuo vietinių skruzdžių.

Beje …

Vieną kartą boro rūgštis, net vartojama maisto pramonėje kaip priedas E284, tačiau vėliau ji uždrausta dėti į maisto produktus.

Reaguodama į natrio junginius, boro rūgštis sudaro borakso druską, ne mažiau pavojinga skruzdėms nei pati rūgštis. Dėl šių medžiagų savybių panašumo į skirtingus receptus, juos galima lengvai pakeisti vienu metu.

Pirkite boras ir boro rūgštis iš skruzdėlių beveik bet kurioje vaistinėje: jie parduodami kaip milteliai ar tirpalai ir yra gana nebrangūs. Tačiau, norint paruošti pakankamą kiekį jaukų, reikės įsigyti keletą medžiagos pakuotės ar butelių, nes vaistas yra išrašytas be recepto.

Kiek yra veiksminga boro rūgštis nuo skruzdžių

Boro rūgštis nuo skruzdžių yra efektyvi tuo, kas paveikia jos nervų sistemos darbą. Po to, kai absorbcijos žarnyne yra paskirstytos periferinių nervų skruzdžių ir sukelia rimtų sutrikimų, nervų sistemos, kuri per kelias valandas virsti paralyžių bei žūtį vabzdžio.

Įdomu tai, kad net jei broliai nevalgysite nukrito iš boro rūgšties Ant liekanas, jie lauks paties likimo: mirtis už vieną skruzdę gana pakankamai maža suma nuodų. Jei radote skruzdėlių lizdą ir pabarstyti jį visi aplink kietas turinį vieną paketėlį rūgštimi 50 rublių, beveik visa kolonija miršta.

Tačiau jei yra žinoma kolonijos vieta, ją lengviau sunaikinti dulkių siurbliu ar verdančiu vandeniu. Tik tada, jei nemalonu sugauta, būtina "žaisti" su boro rūgštimi.

Sūkuriai iš skruzdėlių veikia vienodai.

apžvalga

"Visi aplink pirkti šimtus rublių jokių skruzdės skardines, ir tada vis dar kenčia, kol butas laikys juos.Aš tavo motinos patarimų pirko penkis paketus boro rūgšties, išsibarstę palei virtuvėje ir aplink šiukšlių dėžę ir apskritai apie skruzdėlių pamirštų grindjuoste "

Ksenija, Teplodar

Boro rūgštis žmonėms:. pavojingas ar ne

asmeniui boro rūgšties ir gręžimo praktiškai pavojinga Be to, jie yra gana nekenksmingas visi gyvūnai:. toksinių savybių medžiagos turi daugiausia vabzdžiais, todėl, nepriklausomai nuo to, ar jis yra tarakonų bute, blusos ar Buitinė skruzdėlės, boro rūgštis bus veiksminga kt. TIV juos visus. Tik blusų jis nuodija lervų stadijos (suaugusiems valgyti tik kraują ir nebus nuodai).

toksiškumas žmonėms boro rūgštis gali būti tik tada, kai vartoja per daug. net miltelių pakelį (10 gramų), netyčia suvartojo vaikas mažai tikėtina, kad sukelti net labai silpnas alerginę reakciją. už rimtas apsinuodijimas yra būtina, kad šio narkotiko, kuris niekada naudojami nuodai rengimo nuo vabzdžių suma.

Beje, labai nuodų su boro rūgšties skruzdėlės galima pasiruošti daugelio populiarių receptų, ir gali būti naudojama forma, kurioje jis parduodamas vaistinėje.

apžvalga

"Maniau, ilgą laiką ir išmokti nuodyti skruzdėlės boro rūgšties. Galiausiai jis nusprendė. Man buvo pasakyta, kad ji net nebuvo toksiškas vaikams. Šūdas jaukų su glicerinu, išsikeroti už šaldytuvo ir spintelių, dvi savaites jie ten popylilis. Skruzdės ne visiškai išnyko, tačiau jie aiškiai tapo mažesnis. ir tada buvau vaistinėje, kur aš nusipirkau rūgšties, patarti pabarstyti jį į ventiliacijos virtuvėje. Štai ką davė rezultatą!Matyt, ten ir skruzdėlės atėjo, nes tada nė vienas iš šių namų yra nematėme. "

Aliona, Kijevas

Boro rūgštis ir boraksas prieš skruzdės yra geras tuo, kad atskiri grūdai Prigludęs vabzdžių pabėgioti ant miltelių placers jo kojos ir kelionės juos taip ilgai, kaip kenkėjas nepašalina juos su jų žandikauliai ir nuodų. tuo pačiu būdu, šie grūdai patekti į patį lizdą, kur jie pradeda pakrypti net ir tie skruzdėles, kad niekada palieka koloniją.

Taigi Taigi, boro rūgštis leidžia sunaikinti mu lizdą ravev net kai skruzdėlynas vieta yra nežinoma.

Receptai ir taisyklių boro rūgšties prieš skruzdės

Paprasčiausiu atveju, boro rūgštis miltelius skruzdėlės kontrolės byrėti vietose dažniausiai susiduria su vabzdžių. Ir tik po grindjuoste, pagal spintos virtuvėje, prie šiukšlių gali pabarstyti tai bet kuriuo atveju: skruzdėlės bus tikri, kad rasti kažką suvalgyk čia

bet dar patikimai ir efektyviai pritraukti skruzdėles į boro rūgšties ir sukelti juos ar valgyti, ar priskirti. antilė, kad pašarų savo artimiesiems. naudojamos šiam tikslui keletas receptai apsinuodijimų su boro rūgšties iš skruzdžių

  • į pusę puodelio vandens pilamas 5 g boraksas arba boro rūgšties, yra tada dedamas 10 gramų medaus arba džemo ir 40 gramų cukraus, mišrių ir pilamas į plokščią indą. Jis turėtų būti dedamas šalia šiukšliadėžės: šis naminių skruzdžių masalas yra labai efektyvus, nes vabzdžiai puikiai kvepia.
  • 2 šaukštus arba du kiaušinių trynių yra sumaišytas su puse borakso arba boro rūgšties šaukštelis, ir gautas mišinys ruošiant mažų kamuoliukų, suyra, kur skruzdėlių yra dažniau.

Svarbu!

Per pastarąjį receptą jūs negalite padidinti borakso arba boro rūgšties dozę: sumažintas koncentracija yra sukurta taip, kad net jei Ant pašarų šalia jauko, tada turite laiko įtraukti daugiau gabalas lizdą mirtį. Būtina padidinti dozę, ir darbuotojo skruzdėlės mirs šalia lovio, o šiuo metu kolonija gamins naujus.

  • į vandens šaukštas įpilkite 2 arbatinius šaukštelius glicerino, medaus šaukštelį A iš borakso ir 1 arbatinis šaukštelis trečiosios, 5 šaukštai cukraus, visų kruopščiai persikėlė ir masė Roll masalas. Gauti nejudinti rutuliai gali būti skaidomi visur, kur skruzdės gali važiuoti.

Žinoma, naminiams gyvūnėliams nepageidautina rasti jaukų ir juos valgyti. Šiame kontekste nėra nieko pavojingos, bet naminiams gyvūnams tai taip pat nebus naudinga.

Reikėtų suprasti, kad skruzdžių su boro rūgštimi negalima greitai pašalinti. Geriausiu atveju šis procesas truks dvi ar tris savaites. Tačiau šis metodas yra veiksmingas, net jei skruzdžių lizdas yra už buto ribų. Esant tokiai situacijai, net galingiausi aerozoliai bus nenaudingas ir paprastas boro rūgšties arba boraksas - į dešinę. Taigi Rankų kantrybės ir boro rūgšties ir skruzdės yra labai greitai gausite savo namuose ilgą kelionę … Jei kas nors iš savo kolonijų dar gali vaikščioti …

paruošimas užnuodytas masalas boro rūgšties ir kiaušinio trynio