Par slazdus skudru mājas dzīvoklī

Maijs 2019

Video: #1 skudras (Maijs 2019).

Anonim

Skerdenos spąstai, priklausomai nuo dizaino ir veikimo principo, gali būti gan veiksmingos, tiek visiškai nenaudingos. Tuo pačiu metu beveik niekas nėra priklausomas nuo jų kainos ir modernumo - jų efektyvumą lemia pirmiausia darbo principas.

Šiuo atžvilgiu savarankiškai pagaminta spąstai iš plastiko dangos gali būti efektyvesni už importuotą produktą keliems šimtus rublių.

Spąstų veiksmų principas

Visi spąstai iš skruzdėlių butuose yra skirti sunaikinti įkvepiamus vabzdžius. Visi šie įrankiai gali būti suskirstyti į keletą tipų:

 • spąstus, kuriuose vabzdžiai pritraukia kvapo, o patekus į jauką, jie yra ištepti užterštais milteliais arba skysčiais. Ateityje gruntas grįš į lizdą, kur jis atsikratys nuodų arba yra apsinuodijęs pats, bandydamas išgydyti save. Dėl to jis ne miršta iš karto, bet po kurio laiko, geriausia - po to, kai prasiskverbs į lizdą. Ten nuodai sunaikins kitus asmenis, įskaitant gimdą. Tokios vietinės skruzdėlės spąstai yra efektyviausi, jie taip pat gali būti gaminami atskirai.

 • Lustai su nuodais, vadinami spąstais, nes jie yra specialiuose plastikiniuose paketuose, skirtuose gyvūnams apsaugoti. Mielės yra linkusios patekti į koloniją maitinti gimdą. Šie įrenginiai taip pat yra labai veiksmingi.

 • Spąstai, kur vabzdžiai žūva - su Velcro, su elektros iškrovimu arba per stiprus nuodus.Nepaisant akivaizdaus efekto, šie spąstai yra mažiausiai veiksmingi prieš skruzdes, nes žagavimo darbininkų naikinimas praktiškai neturės jokios įtakos kolonijos gyvenimui.

Menkių kovos tikslas - sunaikinti gimdą (arba karalienes) kolonijoje. Be to, darbo skruzdėlės labai greitai išnyks. Jei gimda išliks gyvi, pašarai bus nuolat parenkami maistui ieškoti maisto.

Atitinkamai, bet kokios veiksmingos spąsties tikslas yra priversti darbuotoją ant ant namo užteršti nuodų.

Į pastabą

Pagrindinis tokių žvalgybos veiksmų, kurių uždelstas veiksmas, žavesys yra tai, kad su jais sunaikinti nebegalima žinoti, kur jis yra. Tai gerai žinoma darbuotojams, skruzdinukams, o užduotis - susitvarkyti.

Todėl, prieš įsigydami skruzdėlių spąstus, turite suprasti, kaip įsigyjamas produktas veikia. Jei tai tik lipni juosta pakuotėje arba namas su insekticidu, kuris užmuša vabzdį, geriausia atsisakyti pirkti.

Eiti į pastabą

Visi insekticidai, naudojami šiuolaikiniuose spąstuose, kelia mažai grėsmės žmonėms ir naminiams gyvūnams. Tik valgant didelius kiekius iš jų - daugiau nei vienas arbatinis šaukštelis vienu metu - gali būti alerginės reakcijos ir vėmimas. Tačiau spąstų metu paprastai net tokio nuodų kiekio paketas nėra.

Bet kokiu atveju, spąstai nedelsiant padarė , ir netgi netinkamiausiu jų skruzdžių naudojimu geriausiu atveju po kelių savaičių išnyks butas.

Norint gauti rezultatus nuo spąstų, turite juos tinkamai pritaikyti.

Gaudyklių naudojimo taisyklės

Skudurų gaudyklė yra šiek tiek panašus į brangų restoraną Maskvoje: pagrindinės trys jo veiksmingumo taisyklės yra vieta, vieta ir dar kartą jo buvimo vieta.

Tiesą sakant, spąstai, kur skruzdėlės dažniausiai eina, gali padėti sunaikinti visas skruzdėles kambaryje. Bet net kelios dešimtys lėšų, sutvarkytų kaip baisios, bet jei jos nepasiekė, būtų pinigų švaistymas.

Geriausios vietos, kuriuose galima nustatyti spąstus bute, yra šie:

 • ant takai - jie yra aiškiai matomi su daugybe vabzdžių kambaryje. Skruzdėlės dažniausiai važiuoja raumenimis pažymėtais maršrutais, o takuose - į visas linijas. Spąstai turi būti dedami arba tiesiai ant kelio, arba kuo arčiau jo, kad vabzdžiai kvapo masalą.
 • Grindų ir sienų jungtys, grindjuostės ir linoleumo briaunos - paprastai čia yra mikroskopinių skylių, atstovaujančių vartai į sieną kenkėjų pasaulį.
 • Spalvos už virtuvės baldų, retai valomos ir lengvai dulkintos.
 • Sandėliuose ir izoliuotose lodžijose.
 • Sienos, ribojančios priekinį ar šiukšlių dėžę.
 • Ventiliacijos velenai.

Žinoma, kiekvienas būstas yra unikalus, ir skruzdžių judėjimo vieta, taip pat jų lizdų vieta gali būti visiškai nenuspėjama. Yra kompiuterinių sistemų blokų ir spintelių liemenių kišenių vabzdžių sureguliavimo atvejai.

Čia geriau šeimininkė žino savo butą, ir kuo atidžiau ji yra, tuo daugiau galimybių ji turi tinkamai išleisti vabzdžių naikinimo priemones.

Svarbu!

Skruzdžių spąstai praktiškai nenaudingi naudoti sode ar sode. Net jei sugebėsite sunaikinti jų malonį, daugelis jų išnaikins (atsižvelgiant į tai, kad skruzdės gyvena atvirame lauke, niekada nepaliekant paviršiaus) yra neįmanoma.

Visi spąstai turi būti tikrinami su tam tikru reguliarumu. Geriau - bent kartą per dvi savaites. Iš kai kurių vabzdžiai gali visiškai perkelti visus nuodus kitoje aktyviu ingredientu yra sausas, trečias iš negyvų skruzdėlių skaičius tapo toks didelis, kad jie perdangos insekticidas.

Jei patikrinimo metu paaiškėja, kad gaudyklė neveikia, ji turėtų būti pakeista.

Menkių spąstus galima nusipirkti, ir jūs galite tai padaryti patys. Abu metodai turi privalumų ir trūkumų, o abi kompetentingos požiūris bus veiksmingas. Šiandien yra visas populiariausių spąstų, specialiai sukurtų kovai su skruzdėlėmis, sąrašas, prieinamas ir patikimas.

Spąstai Kovoti Superattack

Kovoti spąstai skruzdžių - Korėjos gamybos įmonėje, atsižvelgiant į gamintojo padėti išvalyti skruzdėlių namus per tris mėnesius. Kai tikrinamos realiomis sąlygomis, skruzdės išnyksta per 4-5 savaites.

Svarbus privalumas Combat Superattack spąstus skruzdėlės - už gyvūnų ir vaikų saugumas: Gidrometilnon kaip veikliosios medžiagos nepasiekiamoje bet pirštu arba liežuviu.

Pirkdami skruzdėlių gaudykles, kovoti gali vienas po kito arba iš viso 4 vnt pakuotėje. Pirmuoju atveju kaina bus maždaug 150 vienos gabalėlio, antroje - apie 450 rublių už keturias gaudykles.

apžvalga

"Aš nunuodytas skruzdėles namuose kažkur tris mėnesius. Pieštuku rūšių, boro rūgštis. Iš tikrųjų, mažiau nei jų buvo tik po gaudyklių pirkimu kovinei skruzdėlės. Po savaitės jie pradėjo sugauti akis yra daug mažiau, o per mėnesį susitiko tik vienas vonios kambarys.Jis pasirodė greitesnis, negu gamintojas pažadėjo. "

Tatjana, Riazanės

Spąstai raptor

Pitfalls tarakonai raptor yra gana veiksmingas nuo skruzdėlių, jie dažnai parduodami su insekticidais aerozolių ir gelių iš to paties gamintojo.Labai efektyvus, nes geriausiomis spąstų tradicijomis daugiausia dėmesio skiriama nuodų plitimui pačiomis skruzdėlėmis ant skruzdžių.

apžvalga

"Aš nusipirkau vieną kartą nustatyti Raptor Yra dvi spąstų ir purškimo purškimo CAN nėra net praversti:… Aš paspęsti spąstus netoli rūbinėje, iš kurios skruzdėlės nuskaitymo plyšių, ir jie dingo per savaitę"

Oksana, Lvovo

Spąstai RAID

RAID - Camye neefektyvus spąstai skruzdės, nors jie yra lengviausia nusipirkti. Jie skirti kovoti su tarakonais ir sutelkti dėmesį į vabzdžių sunaikinimą, kuris buvo valgomas masalas.

skruzdėlės yra labai sunku nešioti vienetų masalas į lizdą, o lizde spąstai gyvenimas RAID praktiškai jokio poveikio. Iš kitų naminių vabzdžių tokie spąstai veikia tik nuo tarakonų.

Gaudyklės rece: nuo to, ką ir kaip jie yra pagaminti

labai veiksminga analoginių importo gaudykles būtų galima pagaminti savo rankomis turimų lėšų. Jų pagrindu yra boraksas arba boro rūgštis.

 • Boro rūgštis sumaišoma su kitais ingredientais, kad pagamintų masalą. Atskirame straipsnyje mūsų tinklalapyje pateikiami receptai tokiems mišiniams (žr. Skiltį "Ants in the apartment"). Paruoštos jaukos supakuojamos į dėžutes ir dedamos į susirinkimo vietas su skruzdėlėmis.
 • ypatingu lėkšte arba paprastas plastikiniu dangteliu pilamas grynas boraksas arba boro rūgšties taip, kad būtų visiškai padengti dugną ir viduriniosios apvarvėti uogiene arba medaus. Minkštikliai, kurie pateks į saldumyną, bus užtepami nuodais ir nunešę į priešakį.

Kurdami masalą, svarbu tinkamai išlaikyti nuodų kiekį recepte. Tokiu atveju, skruzdėlių skėčiai savo rankomis visada bus pigesni už tą, kuri yra supirkta rinkoje.

Ir mes visada turėtume prisiminti, kad nuo skruzdėlių spąstai, net ir efektyviausi, nesuteikia greito rezultato. Jei čia ir dabar reikia pašalinti kenkėjus, o ančiulio vieta yra žinoma, racionaliau naudoti insekticidus aerozolių forma.

nuodų masalo paruošimas skruzdžių bazėms, remiantis boro rūgštimi

)