Application fenaksina bedbugs: atsauksmes un ceļvedis

Maijs 2019

Video: Ripped Mouth Zombie Makeup Application | Freakmo (Maijs 2019).

Anonim

Milteliai Fenaksin gamybos įmonė AGROVIT yra universalus vaistas blakėmis, tarakonų, blusų ir kitų vabzdžių. Į jos sudėtį įeina piretroido fenvalerato, kuris turi kontaktinį-žarnyno poveikį vabzdžių, taip pat žinomi šioje srityje vabzdžių kontrolės agento - boro rūgšties.

Dažnai visuotinės gynimo priemonės ne visada turi pakankamą poveikį atskiriems parazitams, ypač klaidoms, kurių paprastai sunku sunaikinti. Taigi pažiūrėkime, kaip efektyviai, pasak pirkėjų, fenaksinas tiksliai parodo, kaip atsikratyti lovų klaidų.

apžvalga

Fenaksin, žinoma, jis yra gerai kreipėsi į lygių grindų paviršiaus kilimas, tačiau, kaip paaiškėjo, klaidas randama ne tik ten. Vis dar nepatogu, kad mažiausias grimzlė sukels šias miltelius aplink namus. Išsibarstę priemones pagal čiužinio ir po kilimu, ten yra keletas klaidų, žuvo, bet po tam tikro laiko, iš kažkur atsirado dar kartą.

Julija, Astrachanė

Phenaxin ir Phenaxin Plus: ką reiškia pasirinkti kovos su klaidomis?

Be fenoksino miltelių, galima rasti dar vieną vaistą su beveik vienodu pavadinimu - Phenaxin Plus. Nes ji gamina tos pačios firmos AGROVIT, galima manyti, kad šis vaistas turėtų turėti dar stipresnį poveikį bedbugs, tarakonų, blusų ir kitų vabzdžių kenkėjų.

Tiesą sakant, skiriamasis fenaksino pliuso bruožas yra jo išlaisvinimas granulių pavidalu, kurie naudojami žemės ūkyje kovojant su loku. Nors jos sudėtis - galingas insekticidas fosforoorganinio grupei, vadinamai malationo, poveikis namų ūkio kenkėjų, pavyzdžiui, tų pačių klaidų, jis beveik nebus. Galų gale, spuogai yra kraujo krešuliai vabzdžiai ir nevalgyti šios priemonės.

Be to, jei milteliai gali laikytis vabzdžių galūnių ir gaubtų, tada kietų granulių agentas negali užtepti parazito chitino dangtelio. Pirkdami fenaksiną, šį momentą reikia atsižvelgti.

Peržiūra

Phenaxinas iškart mane traukia dėl jo pigumo. Klaidų mes neturėjome daug (aš net nežinau, iš kur jie atvyko!), Ir aš nusprendžiau pradėti nebrangiai. Man tai labai nepatinka, kad reikia ištirpinti miltelius per maiše esančius skylės punktus: kol jis išsisklaidė, galbūt kvėpavo, tada pradėjo čiaudėti. Bet apskritai, kol po gydymo klaidų nepasirodė.

Alain, Novosibirskas

Fenaksin

milteliai saugos Kaip jau buvo minėta, į Fenaksin miltelių apima iš sudėtinės dalys yra piretroidai grupės insekticidas - Fenvaleratui.

Kaip ir visi piretroidai, šis insekticidas turi silpną toksiškumą žmonėms, tačiau jo veikla prieš liemenių klaidų kiaušinius taip pat nėra pakankamai išreikšta. Tiesą sakant, piretroidas struktūra panaši į gamtos insekticidų vadinamų Piretrinai, kurios yra išdėstytos tam tikrų tipų ramunėlių žiedų struktūrą, ir iš kurių, beje, rengiasi Piretrumas miltelius, taip pat yra gana veiksmingas nuo bedbugs.

Šių nuodų veikimo mechanizmas ant gulbių yra grindžiamas jų nervų sistemos veikimo sutrikimu, po kurio vyksta paralyžius ir vabzdžių žūtėjimas.Šiuolaikiniai sintetiniai piretroidai yra gana stabili šviesoje, ir todėl turi ilgalaikį poveikį parazitų (apie mėnesį), kreiptis į 3 klasę pavojaus žmonėms ir naminiams gyvūnams. Tačiau laikantis apie perdirbimo metu, būtiną savo mylimą augintinį į kitą vietą, arba bent jau patalpų instrukcijas stenkitės lyžis gydomų gyvūnų paviršiai.

Svarbu!

Piretroidai turi ryškų toksinį poveikį žuvų ir bičių, todėl, ketinanti taikyti priemones Fenaksin geriausias laikas valyti akvariumą iš kambario, jei turite vieną.

Privalumai ir trūkumai priemonėmis

Kalbant apie privalumus ir trūkumus Fenaksin reiškia, reikia pažymėti, kad tai yra veiksminga tik nedaugelyje klaidų bute, o žmonių nuomonių apie šį gerą šou. Be to, į jau kol ir gerai paslėpta nuo čiužinio raukšlės ar įtrūkimų ant kiaušinio blakėmis sienos, ji neturi beveik jokio poveikio.

Tai taip pat turėtų būti suprantama, kad plačiai naudojami siekiant kontroliuoti tarakonai boro rūgšties milteliai, susidedantys Fenaksina neturės įtakos blakėmis poveikį, nes šie parazitai maitinti išimtinai žmonėms kraują. Boro rūgšties veiksmai tarakonų yra pagrįstas nuo sąlyčio su vidaus vabzdžio medžiagos ir jos vėlesnio dehidratacijos kūno.

Be to, atsižvelgiant į tai, kad blakėmis, skirtingai nuo tarakonų, palyginti mažai persikėlė namie ir beveik nebus perkelti lėšas jūsų kojų, insekticidas miltelių pavidalo neturės didžiulį neigiamą poveikį visai kolonija (moterys) parazitų, todėl geriau jį naudoti kartu su bet kokiu papildomu insekticidu.

Nepaisant to, Fenaksin, kaip blakėmis gynybą, ir turi daug privalumų, lyginant su kai kuriais kitais vaistais. Pirmiausia, mes atkreipti dėmesį į šiuos teigiamus aspektus:

  • maža kaina (. Apie 40 rublių per pakuotė);
  • pakankamas saugumas žmonėms ir naminiams gyvūnėliams;
  • ne labai ryškus kvapas.

Pagrindinis trūkumas yra priemonė, ko gero, kad kiaušinis blakėmis nepasiekiamoje už miltelius perdirbimo srityse gali toliau augti, o tai reiškia, kad kai po klaidų gydymo laiko tikrai atsiras namuose dar kartą.

apžvalga

Kaip bendrabutyje studentui teko susidurti su bedbugs negailestingai lijo ant jų ir Fenaksin miltelių (kaip tai pigiausias iš kitais būdais), o aerozolis purškiamas ir patalynės merginos virti. Tik tol, kol čiužinys ant vienos iš vieneto lovos nepasikeitė, nieko padėjo!

Andrejus, Maskva

Kaip naudotis instrukcijas nuorodą

Narkotikų parduodamas maišuose po 100 ar 200 gramų. Paprastai pakanka paprastai pakrauti apie 30 kvadratinių metrų plotą. m. (iš 5 gramų per 1 kv. m norma.). Pagal instrukcijas, krepšys Fenaksina atsikratyti blakėmis reikia pradurti tam tikru taškų, ir pabarstyti miltelius per atsiranda skylė tariamų spūsčių ir kelionių klaidas žemės:. Ar baldų paviršius, grindis po kilimu, lova pagal čiužinio ir tt

milteliai gali išlikti aktyvūs apie mėnesį, todėl vaikų ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje, ji gali būti ten išvyko ilgalaikėje perspektyvoje. Tačiau mes visi žinome, kad namuose, kur yra vaikų ar smalsus gyvūnas, tokios vietos, kartais egzistuoja tiesiog negali. Todėl, keletą valandų po gydymo paviršiaus kaip geriausiai būti nuvaloma drėgnu kempinė ir muilo sodos tirpalu, ir vėdinti pati saugykla.

Jei vaisto Fenaksin poveikis buvo mažas, tai gali reikšti, kad blakėmis numeris namuose yra aiškiai ilgiau nei tikėtasi. Tokiu atveju gydymas gali būti kartojamas po kurio laiko, fenoksino miltelius sujungiant su kitais insekticidais aerozoliu pavidalu.

Be to, mes turime suprasti, kad nėra stebuklingas vaistas blakėmis nepadeda pati, jei mes ignoruoti sudėtingą apdorojimą namuose, įskaitant plauti karštu vandeniu, patalyne.

Kaip aš galiu atsikratyti blakėmis save ir tai, ką niuansų kuriuos reikia apsvarstyti, kai

Įdomybės Video: atrodo taip blakėmis ir jų lervų