Bloch izskatās un izskatās tā dzēlieni cilvēks

Jūlijs 2019

Video: Suspense: Beyond Reason (Jūlijs 2019).

Anonim

Blusos yra kraujo čiulpus parazitai. Jie neturi sparnų, tačiau tai neturi įtakos judėjimo greičiui ir diapazonui, vienas šuolis gali būti lygus vienam metrui aukštyje. Žmonės yra labai maži, juos galima matyti tik artimoje nuotraukoje arba mikroskopu, ruda spalva. Rekomenduojame apsistoti kilimuose, kitose grindų dangose, taigi įkandykite pačias kojas.

Bloch atrodo - tipai blusų

Jūs galite būti tikri, jei jūsų namuose katė ar šuo pradeda elgtis netinkamai, subraižyti, jie yra susiję ektoparazitų. Nuo amžių šių vabzdžių pavyko užpildyti visą pasaulį. Toks mažas jie visada aktyviai ieško potencialių vežėjų, per kuriuos jie įveikia neįtikėtinus atstumus.

Vabzdžių įgijo milžinišką populiarumą muziejaus mikrominiatiūrinių netgi galite grožėtis šedevras V. Aniskina "batų blusų".

Yra keletas tipų mažų vampyrai:

 • šuo (charakterizuojamos pagal plokščio kūno plaukus, kabliai, ilgi užpakalinių kojų);
 • katės (dydis 2-3 mm, tamsiai spindi spalva);
 • vištiena arba naminiai paukščiai (dideli dydžiai su raguotų erškėčių buvimu vyrams);
 • Žiurkė (pailgos korpusas, dydis iki 4 mm);
 • žmogus (ruda-juoda spalva, apie 4 mm).

Kasdieniniame gyvenime mes dažnai susitinkame su kitomis rūšimis: lova, rūsys, linas.Priklausomai nuo amžiaus, jie keičia spalvą nuo juodos iki raudonos, vertė svyruoja 1-5 mm.

Taip pat yra dar vienas pavadinimas, nuoroda į visą pagal jį, kurie pesters žmones ir gyvūnus miške - Briedį (laukinių) blusas, erkes, kai juos vadina. Jie turi plokščią kūną, atkaklus storos kojos, aštrių straubliukas, nuolat bando kabintis į plaukus. Todėl, paliekant mišką, reikia apžiūrėti ir išbrinkinti kraujas.

Žolelių gyvas ant medžių, žolių, krūmų. Dydžiai 2-3 mm, jie turi sparnus.

Jūros smėlį galima rasti Azijos, Afrikos, Tailando, kitų egzotiškų šalių pakrantėse. Ji siekia 1-2 mm, kaip krevetės, ruda spalva.

Kokių blusų rūšys žmones įkando ir kas yra pavojinga?

Šis klausimas kelia susirūpinimą daugeliui žmonių. Iš tikrųjų sąkandis gali bet kurį iš šių kraujo čiulpti, tačiau akivaizdaus pavojaus kiaulių yra laikmenos - žiurkės blusų vektorius vidurių šiltinės, hepatito, encefalito ir kitų ligų bauginančių yra namų ūkio blusų. Jūros sukelia sarkopsilozę, vaistažolių - stiprią alerginę reakciją.

Kas blusas skiriasi nuo utėlių?

Nepriklausomai nuo to, kad blusos ir utėlės ​​minta žmogaus kraujo ir gyvūnų pavyzdžių duomenų įvairiais

 • yra šeimos nori gyvūnai (tik kartais bite žmonių), utėlių - žmogaus;
 • skirtingai nuo mažos dėmės, blusos dydis yra apie 3-4 mm;

  gyvūnų parazitai šokinėja aukštai, o utė nežino, kaip;

 • d kiaušinius, utėlių jie pridedami prie asmens plaukus, o jų pusbroliai in įvairiose vietose vaisiui
 • mėlynos spalvos yra pilkos spalvos, blusose - rudos-juodos spalvos.

Kiaušiniai blusų katėms atrodyti - kaip rasti kiaušinius

Blusų kiaušiniai yra pailgos formos, dydis 0, 5-1 mm, panašiai kaip smulkių grūdelių baltųjų augalų.Kai šiltas oras po dviejų dienų kiaušinių virsta lerva, kai jis yra kietas, šis procesas užtrunka porą savaičių. Tada ateina liemenėlė ir suaugusiųjų parazitų fazė.

Katėje labai sunku rasti kiaušinį. Be fakto, kad jie yra labai maži, moterys visada jas palieka, todėl paieškos procesą dar sunkiau. Individualūs egzemplioriai gali būti stebimi gyvūno plaukų linijoje, ant bet kokių kitų paviršių, kur kenkėja vaikščiojo.

Kadangi žmogaus blusų įkandimų - Bites iš blusų žmogui atrodo

Nepaisant to, kad parazitams yra maži žaizdų, kai jie yra skausminga, jie Užkandote dar daugiau klaidų. Labai svarbu žinoti, kaip jie siekia tiksliai diagnozuoti, kad suteiktų reikiamą pagalbą, apie kurią mes kalbėsime žemiau.

Žiūrėkite įkandimus žmonėse ir gyvūnuose, kaip ir po kitų vabzdžių. Joms būdingas mažų dydžių paraudimas. Dėl odos elastingumo gali būti nepastebėta pačios punkcijos vietos. Grįžęs iš gamtos pėsčiųjų, nugalėtojų vietas dažnai galima supainioti su filialų įbrėžimais.

Įkandimų metu yra stiprus skausmas, po kurio pasireiškia stiprus niežėjimas. Atstumas tarp jų gali būti iki vieno centimetro.

Ką blusų įkandimas atrodys vaikams?

Kūdikių įkandimai yra ryškesni. Tai gali būti būdingi keliai, susidedantys iš dviejų ar trijų punkcijų. Jaunuoliai yra labai jautrūs, nes jutikliai, kai jie įkando, panašūs į juostą. Pažeistoje zonoje dėl odos kraujosruvos atsiranda niežėjimas ir neryškios raudonos pleistrai. Laikui bėgant jie tampa tankesni, yra abscesas.

Kai kuriais atvejais blusų atstovų išpuolis gali sukelti alerginę dilgėlinę.

The blusų, nei kanda gydyti išvengti niežulys

Jei įkando parazitų, nedelsiant gydyti visus muilo apraiškas. Tada įdėkite kažką šalto, užtepkite antiseptinį vaistą, pvz., Alkoholį, kad užkirstų kelią infekciniam procesui.

Norėdami pašalinti turėti neigiamos ir prisidėti prie greito žaizdų gijimą, galite naudoti vaistinėje vaistus (hidrokortizono kremas, losjonas kelaminom).

Alergija blusoms įkandimų vaikams kaip gydyti?

Tuo atveju, kai vaikas jau šukavimas žaizdą, jie turi būti dezinfekuoti peroksidu ar žalia dažų, tada taikyti sieros tepalas ir tvarstį.

Dažnai vaikai susiduria su alerginėmis reakcijomis, tokiu atveju jiems reikia skubios kvalifikacijos specialisto pagalbos, jei reikia, lovos poilsiui. Prieš aplankydami gydytoją, vaikui reikia skirti antihistamininį preparatą.

Alergija gali apsimesti šiuos simptomus: viduriavimas, patinę limfmazgiai, kabantys kūno temperatūrą iki 39 ° C, bėrimu, dirglumas.

Nuo liaudies receptų, skirtų odos apraiškų naudojamas sodos tirpalu, obuolių sidro actas, sulčių gysločio lapų ir daugiau gydymo.