Cik parādās utis viedokļa tautas būs

Maijs 2019

Video: 300 lakes rally 2 diena.mpg (Maijs 2019).

Anonim

Uosis yra vienas iš nemalonių žmogaus parazitų. Bet civilizuotas žmogus kovojo apsaugoti save ir savo artimuosius nuo šių vabzdžių, bet šiandien jie yra lengva pasiimti viešose vietose, vaikų darželių ir net mokyklose. Būtent dėl ​​šio neigiamo žmogaus požiūrio į uosis, kad žmonių suvokimas beveik visada traktuoja infekciją kaip blogą poelgį.

Taigi, pažiūrėkime, kokie iešutai kilę iš populiarių įsitikinimų ir pritaria.

Laimingumo ir nelaimingo atsitikimo ženklai

Kodėl atrodo obuoliai? Žmonių pranašumai tai paaiškina greitu atvejų atsiradimu ir sunkumais, kuriuos reikės spręsti skubiai. Beje, norint prognozuoti, kiek šių bėdų bus, galite užauginti ausų skaičiumi: kuo daugiau jų, tuo blogiau.

Taip pat yra šiek tiek kitoks versija: utėlių, kuri randama ant kūno ar savo apatinius, prognozuoti savo "laivo kapitonas" ateities nesėkmių. Pamatyti tas pačias utėlių atvirose kūno vietose ar netgi veidus - ekonomikos nuskurdimui, žalai turtui. Kitaip tariant, atsiranda finansiniai nuostoliai ar dideli smurtiniai dalykai.

Galite nustatyti, kokie tikslūs ąriukai yra numatyti, ir jų vietą ant galvos. Jei dauguma utėlių yra sutelkta į pakaušį, tai reiškia, kad jūs negalite nerimauti - visi blogi įvykiai jau praėjo. Jei utėlių mieliau renkasi kaktos srityje, tai blogai - tiesiog laukia nemalonumai, ir jums reikia pradėti ruoštis jį dabar.

Ir tai daro kitas ženklas: jei utėlė pasirodė visoje šeimoje, tai gali būti ateities didelių problemų ženklas. Paprastai tai yra dėl artimojo giminaičio mirties, ugnies ar apiplėšimo. Žinoma, kai atsirado utėlių, negalima pradėti paniką, bet geriau būti atsargiems.

Įdomu

Kai kurie populiarūs ženklai sako, kad galite nustatyti, iš kur kilo nelaimė. Jei utėlių užmėtys mergaitė, tuomet ji patirs problemų iš vyro. Žmonėms šis ženklas veikia priešingai, ir jie turi bijoti netyros apgauti nuo ponios.

Yra populiarių ženklų apie vaistus, susijusius su vaikais. Vienas iš jų teigia, kad utėlė yra pasodinta kūdikiams, kol tėvai pradeda patirti finansinių sunkumų. Tačiau, jei yra visiškas griuvėsiai, tada užuogos išnyksta taip staigiai, kaip pasirodė.

Šiek tiek sutinku su uosis atsiradimo priežastimis

Pievų išvaizda dažnai siejama su tam tikrais žmogaus veiksmais. Pavyzdžiui, manoma, kad utėlė yra pasodinta tiems, kurie vaikystėje mylėjo, kad garbintų vyšnios "klijus". Tiesą sakant, vyšnių klijai, žinoma, nėra jokių medžiagų, galinčių kažkaip sukelti problemą.

Kad išvengtumėte galvos skausmo, rekomenduojami ženklai niekada nedėkite skrybėlių ant valgomojo stalo. Labiausiai tikėtina, kad tai yra dėl pradinės pagarbos vietos maistui suvartojimo ir nepriimtinumo jos "desecration" užsienio objektų.

Ir iš kur yra ataka? Tautos senovės požymiai užtikrino, kad šie vabzdžiai yra neatskiriama žmogaus dalis, ir jie gyvena teisingai savo kūne. Kai ateina laikas ir atsiranda tam tikrų įvykių, utėlių išeina (per odą arba ant galvos) ir apsigyvena plaukuose.

Iš tiesų, utėlių tiesiog negali gyventi ir išeiti iš žmogaus kūno. Šie vabzdžiai yra įprasti parazitai, kuriuos perduoda asmuo, jau užkrėstas pedikuliu.

Galite lengvai rasti ženklus (jie yra labai dažni šiandien), kurie sako, kad uosis yra gimsta iš nervų ir emocijų. Daugelis žmonių į tai įsitikinę, atsižvelgdami į utėlių atsiradimą kaip į bendrą ligą, atsirandančią dėl sumažėjusio imuniteto prieš stresą.

Tiesą sakant, pedikulozė neturi nieko bendra su imunitetu ir nėra infekcinė liga. Jei asmuo nesusiliečia su kitu pacientu ar nėra užkrėstų dalykų, tuomet uosis tiesiog niekur nebus rodomas. Jie neišplisti per orą, pvz., Mikrobus ar bakterijas.

Uosis ir oras

Kaip mes matėme aukščiau, atsakymui į klausimą "ką pėdsakai pasirodo" ženklams skirtingais būdais. Įdomu yra tai, kad tai ne visada yra susijusi su bėdomis ar nelaimėmis, kartais vabzdžiai tiesiog žada pasikeisti orą.

Dauguma šaltinių rodo, kad utėlė yra lietus ir blogas oras, bet niekada geras oras. Čia yra keletas liaudies pastabų apie utėlių ir orų:

  • ūsys pradeda aktyviai nusileisti virš galvos ir drebėti - lietaus lietui.
  • Jei utėles nuskaitys ant drabužių ir nerimauja - būk blogas oras ir griaustinis.
  • Ozdeliai išsibarsčiusios - vairuos galvijus į galvijus (bus lietus).

Į pastabą

Populiarus įsitikinimų teigia, kad utėlė yra skirta asmeniui kovoti su savo tingumu ir nenoru kažką daryti. Tam tikra prasme tai yra tiesa: kai atsirado utėlių, tuomet nenoriai, būtina išspręsti jų greitos pašalinimo problemą naudojant medicinos preparatus.

Geri ženklai apie utėlių atsiradimą

Ar yra kokių nors gerų ženklų, jei uosis yra pasodinta?Kaip paaiškėja, įsitikinimai ne visada žada juodąją juostą savo gyvenime, kai jie atsiranda.

Ilgą laiką buvo manoma, kad žmogus, kuris neturi jokių utėlių, bus nelaimingas, nes net vabzdžiai jį apeina. Kai kurie ženklai sako, kad uosis buvimas pranašauja laimę ir turtus, nors pats vabzdys buvo laikomas "nešvarus".

Rasti iš draugo ar svečio pasirodymą buvo geras ženklas ir pažadėjo ilgus draugiškus santykius be ginčų, nesutarimų ir susiskaldymų. Kasdieniame gyvenime netgi buvo įprasta ieškoti šių vabzdžių savo svečiams, kurie buvo laikomi dideliu garbingu ženklu ir ypatingu namų savininkų išdėstymu. Nors parazitų paieška tęsėsi, buvo griežtai draudžiama valgyti.

Taip pat senovėje buvo sakinys: "Lousy - tai pasisekė". Žmonės, kurie negyva su utėlėmis, buvo laikomi labai įtartinais.

O jei griuvėsis praėjo per mirusiojo kūną ir tai matė giminės, tada mirė teisusis ir jo siela eina tiesiai į rojų. Vis dar gana dažnai yra nuorodų į utukes kaip sėkmingo darbo simbolius. Buvo manoma, kad svetingas savininkas namuose privalo turėti utėlių kaip gerovės simbolį.

Geri šių kraujo pasirodančių vabzdžių požymiai greičiausiai susiję su praeities šimtmečių higienos būkle. Rusai žmonės visada mėgsta maudytis vonioje ir nepaneigdavo (skirtingai nei užsieniečiai), tačiau dažniau "kartą per savaitę" buvo skalbimas. Likusią dienos dalį nebuvo jokios higienos, išskyrus rankų plovimą ir plovimą.

Tuo pačiu metu daugiavaikės šeimos gyveno kaimo kotedžuose, kurių nariai dažnai miega "ramybėje" ar kaimyninėse parduotuvėse. Šiuo atveju visos mergaitės turėjo ilgus plaukus, vyrai turėjo garbę barzdoms ir garbanoms prie pečių.Žinoma, jei mažiausiai vienam žmogui (pvz., Vaikui) pasirodytų uosis, tada pedikulozė lengvai pasklido visoje šeimoje.

Atsikratyti utėlių neskuba ir dažnai egzistuoja kartu su jais daugelį metų, be to nieko gėdingai nerandate. Tik XX a. Pradžioje higiena ir medicina vystėsi tiek, kad galėjo sustabdyti visišką infekciją su utėlėmis.

Dauguma populiarių ženklų apie utukius atsirado senais laikais, todėl jie atspindi tų metų žmonių nuomonę. Pavyzdžiui, čia yra keletas įdomių ženklų:

  • Jei nužudysite utėlių ir neplaukite rankų, tada jūs mirsite agonijoje.
  • Negalima purtyti trupinio ant grindų - bus utėlių.
  • Nereikia skaičiuoti citrusų, rastų kitoje - jie taps tavimi.

Ženklų, nurodytų žmonių ženkluose, yra gana prieštaringas. Galite jį naudoti ir prognozuoti savo ateitį, arba jūs galite su juo elgtis skeptiškai.

Bet kuriuo atveju uosis randama net ir šiuolaikiniame išsivysčiusiame pasaulyje, ir jie gali būti užsikrėtę bet kurioje viešoje vietoje. Vienintelis dalykas, kurį galite tiksliai pasakyti: pedikulozės išvaizda tiksliai žada finansines išlaidas gydytojo apsilankymui arba kokybiško šampūno ar šukos įsigijimą.

Būkite sveiki!

Įdomus video: kas yra pedikulozė ir įvairūs mitai apie utėles