Funkcijas mājas prusaku audzēšana

Maijs 2019

Video: Suspense: 100 in the Dark / Lord of the Witch Doctors / Devil in the Summer House (Maijs 2019).

Anonim

Jų minios nereikia duoti asmeniui apie jų poilsio namuose sienos juda, tai jie spiečius visų kampų. Kažkas panašaus į tam tikrą akcijai priešiškumo ir baimės, žmonės sako apie tarakonus, jau seniai gyvena su jais greta. Vaizdiniai posakiai padėti aiškiai metu, padauginkite kaip tarakonai, ignoruojant nuolatinius bandymus savininkas atsikratyti jais ir parodyti neįtikėtiną vaisingumą.

Fanatiškas didės asmenų skaičiaus, gebėjimas atrodyti kaip griaustinis iš giedro dangaus, savo nepažeidžiamumą į daugelio nuodų ir radiacijos įtaką net stebinti, įkvėpti baimę ir tapti anekdotai proga.

"Tamsiai ir su ūsais", gali pasigirti, kad yra pagrindinis veikėjas daugelyje literatūros kūrinių, tačiau, dažniausiai neigiami.

Žmogaus neapykantos istorija, kad tarakonai

Kai jis ateina į ne iš gražiausių tipo nariuotakojų atstovų jautrūs žmonės pasibjaurėjimą trūkčiojimas pečių. Tie, kurių butai nedaro pavojaus tarakonų reprodukcijai, abejingai pasuks. Ir tik keli gali valandas maloniai pasakyti apie vabzdžių grakštumą. Galima pasigrožėti neeilinį manevringumą šių specialius elementus iš faunos pasaulyje, jei ne istoriškai įsišaknijusių priešiškumą tarp Homo sapiens ir tarakongyviai.

Mokslininkai sako, kad tarakonai protėviai jau egzistavo nuo paleozojaus eros laiku ir saugiai persikėlė visas pasaulines pakeitimus žemėje.Jie pasirinko tropinių miškų atmosferą. Būtent ten išsivystė idealios sąlygos tarakonų kačiukams, šilumos ir drėgmės mėgėjams.

Žmogus išmoko statyti namus, suteikiant visą sezoną komfortą sau ir jo mažesniems broliams - tarakonams. Vabzdžiai pasirinko pastatus, visada maistas ir apsauga nuo stichinių nelaimių. Jie noriai užėmė nišą šalia žmogaus, pavertę Sinanthropus, kuris labai padidino jų gebėjimą atnešti palikuonis.

Drovūs, įnirtingi tvariniai, užfiksuoti nuotraukose, nėra labai patrauklūs, ir kai tarakonai pradeda daugintis aktyviai, jis tampa nepakeliamas. Senosiomis dienomis niekada niekas netrukdė kovoti su tarakonais, kuriuos jie turėjo ištverti. Tokių kempinių buvimas būstinėje buvo laikomas gerovės ženklu. Kur savininkai yra prasta, ir tarakonai neturi nieko valgyti.

Rusijos imperatorius Petras I patyrė tvirtą nepatinka tokiam nekviestam svečiui ir tuo pačiu metu savininkams, kurie leido vabalą atgaivinti savo namuke.

Nežymus, iš pirmo žvilgsnio, būtybės žiūri tam tikrą vaidmenį žmogaus visuomenėje. Per pastaruosius šimtmečius vargu ar kas nors negalėjo pasigirti visiško trūkumų namuose.

Vienas gerai žinomas kepėjas, pabėgusio nuo generalinio gubernatoriaus teisiojo pykčio, išsiskyrė tarakoną, iškeptą rozine. Savo virtuvėje augantys vabzdžiai išaugo labiau drąsiai, kad, meistriškai įsisavinant kiemus, jie pateko į keptuvę su tešla. Taigi, dėl tarakonų smalsumo, banalių kepenų nešvarumų ir išradingumo atsirado bandelės su razinomis.

Geresni žmonės apsigyveno savo namuose, tuo daugiau troško jie prikibo prie tarakonų, populiacijų skaičius sparčiai augo, tačiau žmonija taip pat tapo nesuderinama.Daugiasluoksnė statyba yra priimta vabzdžių į urą. Vandens tiekimas yra didžiausias civilizacijos laimėjimas. Nuotekų vamzdžiai, šildymo radiatoriai - tiesiog rojų, kuriuose priskiriami tarša ir drėgmė.

Ir nerūpestingas žmonių požiūris į vaisių tarakonus ilgą laiką buvo vertinamas. Ir nesvarbu, kiek pertraukia atsakingi nuomininkai, ginti savo teises į gyvenamąją erdvę kovojant su apgailėtinais ožkomis, kurie nori gauti naudos kito asmens sąskaita, visada bus.

Tokių draugiškų žmonių gyvenimas yra abejotinas malonumas, bet tai nėra taip blogai. Veisiantys tarakonai įsibrauna batus, knygas ir šventus šventuosius - buitinius prietaisus, ir tokie "piliečiai" teisme neužtrauks. Kartais mokslininkai randa naujų trūkumų broliškoje brolijoje, teigdami, kad ji yra bronchų astmos vystymosi priežastis ir daugelio nemalonių ligų sukėlėjų vežėjas. Pirmiau minėtasis veda prie to, kad jau įtempti žmogaus santykiai su tarakonais yra paskutiniai.

tarakonų paplitimas

Namu tarakonai reprodukuoja kaip tipiški jų klasės atstovai, seksualiai. Specialistas lengvai atpažins vyrą iš moters. Tikras susidomėjimas šių gyvūnų veisimu ir jų seksualinėmis charakteristikomis parodo biologus ir terroumistus, entuziastingai egzotiškus. Vargšas, nenorėdamas tapti tarakonų kariuomenės savininku, nepaiso jų su didinamuoju stiklu, norėdamas nustatyti, kokią seksualinę padėtį jos teritorijoje padaugėjo.

Dėl tarakonų paviršiaus būdinga didžiulė rūšių įvairovė. Dauguma Rusijos požiūriu žinomų rūšių turi šias savybes:

  • vyrukas yra šiek tiek mažesnis už moterį.
  • Išaugusiame vyne galima aptikti būdingus išaugimus paskutiniame segmente.
  • Vyrams yra šiek tiek geriau išvystyti sparnai, o išskirtiniais atvejais jie gali atlikti nedidelius skrydžius.

Moteriški tarakonai sugeba šiek tiek blaškyti savo sparnus, pakviesdami poruotis, - pradinį atkūrimo proceso etapą. Vyrai už tai yra pasirengę featams: kai kurie sugeba nuimti šiek tiek, Madagaskaro šnypšti tarakonai skelbia grėsmingus garsus ir užpakalis "ragai". Jie organizuoja tikrus mūšius, įrodančius savo teises moterims.

Po apvaisinimo moteriai yra kiaušiniai. Paprastai jie turi apsauginę kapsulę - edemą.

Pakeitimai, kurie atsiranda vabzdžių struktūroje gyvenimo metu, vadinami metamorfozėmis. Tarakūnai turi neišsamios transformacijos tipą: kiaušiniuose atsiranda lervos, jos yra iš eilės, o kiekviena tolesnė lerva vis labiau primena suaugusįjį.

Visą gyvenimą moterys pakartotinai atlieka kiaušinių įdėjimą. Taip pat yra įdomi funkcija, po poros sukūrimo vyriškos lyties lytinių ląstelių ilgis laikomas moteriškame kūne, pakartotinės sankabos susidaro net ir be ankstesnės kopuliacijos.

Dauguma gyvenamuosiuose vabzdžiuose yra lervos, kurios nepasiekė brendimo.

Iš gyvenimo kartu su žmonėmis, vabzdžiai laimėjo daug. Namai ir apartamentai yra patikimai apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų, namų ūkiai dosniai teikia nuostatas, kurios leidžia labai greitai ir patogiai tarakonus padauginti.

Visur esantis raudonas tarakonas

Leisk man įsivaizduoti, populiarus bėgikas šiuolaikinių rusų virtuvių - raudonas tarakonas, pavadintas dėl spalvos.Blattella germanica - vadinasi, tai zoologai. Jis taip pat turi daug slapyvardžių. Vienas iš jų, tarakonas, atspindi šio erzinančio gyvūno nuotykių istoriją. Manoma, kad jie atvedė į Rusiją savo, anapus gimusių, savo kuprinės ir paltai, karius, grįžusius namo po karo su Prūsija.

Priešingai, vokiečiai yra įsitikinę, kad tarakonas atvyko į Europą iš Rusijos, o Vakarų Vokietijoje vadinamas prancūzais. Jis aplankė visur. Jis sugebėjo laimėti konkursą su juoda tarakonas, nes jis greitai pasiekia brendimo, daugiau produktyvus ir ilgiau rūpinasi jų palikuonių, taip pat laikas nuo laiko valgo juodųjų tarakonų kiaušiniai dažnai palikta rūpintis patys.

Tarkane moterys visur patinasi pati ir palieka ją tik tuo metu, kai lervos yra visiškai brandžios ir pasirengusios išeiti.

Tarakonų vystymasis nuo kiaušinio iki suaugusiojo stadijos trunka apie keturis mėnesius. Esant pakankamai aukštai aplinkos temperatūrai, ji yra pasirengusi poruotis po 3 mėnesių.

Baigiantis brandinamam laikotarpiui, kuris trunka iki 30 savaičių, vienas žmogus gali suteikti gyvybę bent šimtui vaikų. Visuotinių raudonųjų tarakonų reprodukciją riboja tik trūksta vandens ir maisto.

Kur daro tarakonai ir ar jie mirs kaip dinozaurai?

Per pastarąjį dešimtmetį, o gal ir šiek tiek daugiau, gyventojai daugiabučių namų buvo nukaldintos pagal jų virtuves iki tarakonas, neribotam laikui, išlaikytinių nėra. Ar chemija tikrai veikia? Arba tuo pačiu metu visi kaimynai tapo labai švarūs, nustojo nutekėti čiaupai ir visi tarakonai pabėgo ieškodami maisto ir gėrimų? Tai mažai tikėtina.

Mokslininkai buvo sunerimę dėl staigaus jų išnykimo.Versijos pateikiamos dar neįtikėtinai skirtingos. Kažkas teigia, kad mūsų apartamentuose pasirodė per daug beskonis, pagal vabzdžius, dalykus. Jie netinka genetiškai modifikuotam maistui, paslaptingiems dažikliams ir konservanciams, kuriems šis žmogus jau yra įpratęs.

jiems nepatinka linoleumo kvapas, senų knygų stygius su klijuotomis puslapėmis spintelėse. Jie buvo nužudyti per korinio ryšio arba sunaikinto ozono sluoksnį, ir jie tapo civilizacijos auka.

Ar jie patyrė dinozaurų likimą? Vargu. Tarakonai pakartotinai įrodė savo sugebėjimą prisitaikyti prie nepalankiausių sąlygų. Ar jie gali atlaikyti jonizuojančią spinduliuotę, ar gali jiems pakenkti aukšto dažnio radijo bangų? "Prusak" valdo be maisto iki 20 dienų, be abejo, jis neturės laikinų sunkumų.

Nenaudokite vilties, kad kovos su tarakonais metu pasirodė dviašmenis. Nėra jokių abejonių, kad jie grįš į savo namus. Jie suderins su pakeista žmogaus mityba, pabandykite sintetinius dantų valytuvus ant danties, sugadinsite plastiką. Ir su šiais asmenimis, kurie išgyveno kovoje dėl egzistencijos, bus sunkiau valdyti. Jie galėjo tapti stipresni, gudresni, judesni.

Taigi, laukiame naujo etapo mūšio su tarakonais, kovos su jų masine dauginimu mūsų teritorijoje.

Kodėl aš negaliu išgerti tarakonų iš buto

Iš tarakonų lėšų panaudojimas