Kā un ko var nogalināt utis un nits uz galvas

Maijs 2019

Video: Land of Hope and Glory (UK 'Earthlings' Documentary) (Maijs 2019).

Anonim

Kill nužudyti utėlių ir nitų - dvi užduotys iš esmės skiriasi sudėtingumu ir tampa aišku, dažniausiai yra tik praktikoje. Kaip ir vaistas yra veiksmingas, o negyvi vabzdžiai beveik nukrenta po plauko, tačiau čia yra krūtys, kurios buvo ir lieka plaukuose. Ir per savaitę ar dvi iš jų išperinti jauną lervų parazitų, ir viskas prasideda iš naujo …

Faktas, kad utėlių ir jų lervų suaugusiems - pakankamai pažeidžiamos vabzdžių miršta nuo sąlyčio su daugeliu insekticidų. Ir čia nitų - utėlių kiaušiniai yra gerai apsaugotas nuo nepalankių aplinkos veiksnių tankus apsaugine danga, todėl atsparus daugumai pediculicides fondų poveikį.

Pavyzdžiui, daugelis šiuolaikinių pediculicides reiškia, kad utėlių naikinimo įtakos jų nervų sistemą ir sukelti vabzdžių paralyžių po mirties. Tokie vaistiniai preparatai gali prasiskverbti per kepenų kvėpavimo takus (kiaušidės), o nervų sistema pati patenka į kraują. NIT taip lengva gauti insekticidas negali, ir net nardymo nitų tame pačiame tirpale permetrino (galingas šiuolaikinio insekticidas) nebūtinai jį sunaikinti.

Taigi nužudyti nitų turi būti parinktas specialiai šiam tikslui lėšų, kurios Ovicidinis veiksmų, tai yra apsinuodijimo utėlių kiaušinius. Arba jūs galite mechaniškai sunaikinti nitus, šukant jas specialia šukomis - tai, beje, ne taip sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Eiti į pastabą

Smegenis sunaikinti agentai beveik visada sunaikina suaugusius utvus. Tai reiškia, kad pasirenkant tinkamą narkotikų už parazitų kontrolės gali nužudyti nitų ir utėlių, kaip sakoma, "vieną smūgį". Svarbu tik atidžiai perskaityti instrukcijas tokiems vaistams, nes daugelis iš jų turi kontraindikacijas ir, jei piktnaudžiauja, gali būti pavojingi žmonėms.

Kaip užmušti glindų specialius preparatus

Galbūt efektyviausias iki šiol preparatai glindų - tai reiškia, turintis iš esmės Organiniai fosforo junginiai. Tokios medžiagos yra, pavyzdžiui, karbofosas ir chlorpirifosas. Čia, beje, ji taikoma visiems žinomiems dichlorvosą - vienintelis svarbus dalykas čia yra nepainioti su moderniais dichlorvosą, nebeturi nieko bendro su "sovietine" pavadintas insekticidas (šiuolaikinių dichlorvosą įvairių markių naudojami saugesnis žmonių sveikatos insekticidus iš grupės piretroidai).

Šie organofosfato insekticidai paprastai laikomi gana toksišku žmonėms. Be to, jie dažnai sukelia įvairių dirginimo sąlytį su oda, todėl priešais utėlių dažniausiai nebėra.

Tačiau malationo tikroms koncentracijoms yra vis dar naudojami žudyti utėlių ir nitų į sudėtį, pavyzdžiui, šiuos vaistus:

  • purškalai utėlių ir glindų Para-Plus - čia malationo yra dalis preparato kartu su papildomu insekticidais permetrino ir piperonilbutoksidas. Visi šie chemikalai trys nervų agentai turi poveikį utėlių, bet malationo gali prasiskverbti per odą tiesiai į kūno glindų besivystančių lervų jame.Aerozolis kreipėsi į plaukus per visą jų ilgį, taip pat ant galvos odos, švelninamasis plaukus pirštais. Po to produktą reikia leisti stovėti 10 minučių ir nuplauti tekančiu vandeniu.

  • Šampūnas Pedilin - tik remiantis malationo ir keli lengva naudoti nei para-Plus. Pedilin taikomas plaukų kaip šampūnas ir bet kuris kitas, ji yra palaikoma apie 20 minučių ir nuplauti. Per šį laiką, insekticidas sugeba ne tik nužudyti utėlių, bet ir didelę dalį glindų.

Įdomu

Operacinės principas malationo (tai vadinama malationo) yra tai, kad blokuoja fermento cholinesterazės, kurios, savo ruožtu, yra skirtos blokuoti pernelyg spaudai acetilcholino. Pastarasis yra neuromediatorius, kuris sukelia kai veikiami nervų receptorių raumenų susitraukimo.

Todėl, kai malationo blokuoja cholinesterazės, acetilcholinas kaupiasi dideliais kiekiais organizme ir sukelia susitraukimą (spazmas) iš vabzdžių raumenis. Vos per keletą minučių po išgėrimo malationas vabzdžių utėlių visiškai paralyžiuotas, o tada mirė gana greitai.

ir aerozolio Para-Plius, ir šampūnas Pedilin gali ne tik nužudyti utėlių ir nitų, bet taip pat sukelti šalutinį poveikį vystymuisi. Tiesioginio pavojaus žmogaus nervų sistemos malationo šių vaistų sudėtis yra ne tokia greitai neutralizuoti organizme (vabzdžių, tokių "neutralizuoti" medžiaga negali būti gaminami).

Tačiau abu preparatai gali sukelti alergijas ir dirginimą ant odos. Dėl šios priežasties ir para-Plus ir Pedilinom nerekomenduojama sunaikinti utėlių vaikams iki 3 metų amžiaus, taip pat nėščioms ir maitinančioms moterims.

Mes sunaikiname utukes ir nitus su liaudies gynimo priemonėmis

Norėdami sunaikinti utukes ir nitus, taip pat galite ieškoti liaudies medicinos. Kai kurie iš jų yra geri, nes jie yra vienodai pavojingi suaugusiems vabzdžiams ir jų kiaušiniams.

Daugeliui liaudies vaistų nuo vagių trūkumas yra jų padidėjęs pavojus žmonėms, ypač netinkamai vartojamas. Pavyzdžiui:

  • Žibalas, actas ir vandenilio peroksidas gali tiesiog sudeginti utis ir nitus ant plaukų. Tačiau, naudojant juos, visada yra didelė tikimybė, kad cheminis nudegimas bus daug pavojingesnis nei patys parazitai. Vandenilio peroksidas, be to, taip pat nuleidina plaukus: beveik neįmanoma nušviesti utėlių ant galvos, nepakeičiant plaukų spalvos. Kalbant apie žibalo naudojimą, vaikai dirba šalia atviros liepsnos šaltinio. Ne mažiau apgailėtinas yra tai, kad mažai tėvų tėvai klaidingai atskiedžia acto esmę ir gydo plaukus su tokiu tirpalu vaiku.

  • Spanguolių sultys atveria plaukus, bet jų negalima visiškai sunaikinti. Gerai parodyta, yra šios priemonės su šukomis šukavimasis su utėliais derinys.

  • Kaukinis vanduo taip pat toksiškas nitims, kaip ir utėlėms. Galbūt tai gali būti laikoma viena iš geriausių liaudies pedikulicidinių priemonių: jei atidžiai stebėtumėte, ar vaistas nepatirtų burnos ar nosies, tai neturės žalos.

Priemonės, pavyzdžiui, įvairių žolelių eteriniai aliejai ir dedekliai nuo utėlių, ypač prieš nius, dažniausiai yra neveiksmingi. Tokios medžiagos atgraso nuo vabzdžių, tačiau, jei parazitai niekuomet negali eiti nuo galvų, jie išgyvens gydymą.

Ką daryti, jei … nežudysiu merginų?

Taip pat yra labai veiksmingas būdas, kuriuo paprastai nėštumo metu nepaisoma, o poveikis yra tik pažeidžiamiems suaugusiems uosis ir jų lervoms. Šis gydymas yra suderinamas su parazitų ciklo plėtros:

  • Pirmas padarė utėlių naikinimo pat saugūs, kaip įmanoma, naudojant, pavyzdžiui, d ÷ l dimetikonas (purkšti arba Nydala Paranit) pagrindu - medžiaga yra saugus, net jei netyčia naudojamas viduje. Plaukuose liko gyvi tik nits.

  • Po tokio gydymo palaikoma 10-12 dienų pauzė, per kurią visas lervas pašalinamos iš visų užuominų.
  • Tada atliekama pakartotinė jaunų opos generavimo metodo išvada. Paprastai šiuo atveju galima beveik visiškai nužudyti utes, nenaudojant ypač pavojingų preparatų.

Šio metodo minusas yra jo trukmė, tačiau apskritai šis požiūris pateisina save.

Saugūs būdai nužudyti uosis

Ir pagaliau nužudyti nitus ir utes senovėje, mechaniškai pašalindami juos iš plaukų. Jei naudojate specialius šukos pediculicides, šis procesas gali gerokai palengvinti ir pagreitinti: šukos tipas NitFree ir AntiV šukuoti daugiau nei 90% utėlių iš plaukų.

Pašalinti nitų nuo plaukų kaip įmanoma, atsukus savo prisirišimą prie plaukų spanguolių sulčių arba šampūnas LiceGuard, tada šukos šukos per vonią ir išskalauti.

ir užsienyje aktyviai vyksta šiluminės sunaikinimo utėlių ir glindų ypatingą plaukų džiovintuvai kelią, bet taip toli, kad Rusijos rinka dar nėra pristatė įrangą už šio metodo taikymo.

Ir, be abejo, paprasčiausias ir prieinamas būdas atsikratyti utėlių ir niežų - sunaikinti jų buveines.Norėdami tai padaryti, tiesiog nuplaukite užkrėstus plaukus. Jei šis požiūris yra įmanomas estetiškai ir stilingai, jis yra racionalesnis ir lengviau jį naudoti.

Naudingas video: kaip išlaisvinti utėlių vaikas

Kaip visiškai pašalinti utėlių ir nosis nuo plaukų naudojant šuką AntiV