Par bedbugs kodumi un to ārstēšanas

Maijs 2019

Video: Como eliminar chinches de cama (Maijs 2019).

Anonim

Liežo klaidų įkvėpimas yra ne tik nemalonus ir neestetiškas, bet ir gana skausmingas. Be to, kai kuriems žmonėms jie gali sukelti alergiją ar netgi sunkesnes patologines sąlygas. Būtent todėl namų ar turistinės pirmosios pagalbos vaistinėlėje visada verta turėti tinkamą priemonę vabzdžių įkandimams. Taip pat naudinga žinoti, ką tiksliai ir kaip gydyti įkandimų klaidas.

Vabzdžių įkandimų gydymas ir gydymas

Paprastai lovų klaidų įkandimas nesukelia rimtos žalos. Paprastai didžiausia žala nuo jų yra trumpas niežėjimas ir gijimas raudonų taškų visame kūne. Nuotrauka rodo gana rimtą odos pažeidimą, kai jį įkando daug bedbugs:

Kaip juos gydyti? Norėdami pašalinti niežėjimą ir diskomfortą, galite naudoti paprastas priemones, kurias lengva rasti namuose ar įsigyti artimoje vaistinėje.

Pagrindiniai gydymo būdai po klaidų įkandimų yra šie:

  1. Skalauti įkandą vandeniu įprastiniu muilu arba skalauti su soda.
  2. Taikyti ledu arba gydyti įkandimo vietą su petražolių sultimis ar šviežia bulve.
  3. Sunkios niežėjimo gydymui padės "Afloderm" tepalas arba senoji Vietnamo žvaigždutė. Pastarasis, beje, yra ne tik geras užkandimų išgydymas, bet ir būdas išvengti žaizdos infekcijos.
  4. Propolio alkoholio tinktūra gerai dezinfekuoja ir pašalina uždegimą.
  5. Jei prasideda klaidų klaida arba prasideda alerginė reakcija, paveiktą vietą galite tepėti su menopauzinu.

Apskritai, gydant alergijas, reikia vartoti antihistamininius preparatus, tokius kaip diazolinas ar dimetrolinas. Tačiau, priskyrus juos sau, yra pakankamai pavojinga, prieš pradėdami veikti, turėtumėte pasikonsultuoti su savo gydytoju.

Namų medicinoje kabinetas turi būti priemonė nuo vabzdžių įkandimų. Jie yra naudingi ne tik nuo spygliuočių, bet ir užpuolus uodai ar lapai. Galite naudoti šias parinktis:

  1. Amoniakas. Dezinfekuoja ir šalina niežėjimą.
  2. Gelio Fenistil arba tepalo Gelbėtojas. Beje, abu šie preparatai ne tik sumažina įkandimo būklę, bet taip pat užkerta kelią alerginėms reakcijoms.

Žinant, kaip gydyti įkandimų klaidas, galite saugiai eiti į kelionę į šalis, kuriose jie randami net dideliais kiekiais, nei turime. Tačiau nereikia lipti į bėdą ir sustabdyti akivaizdžiai akivaizdžias "buggers".

Daugeliu atvejų net ir rimtais įkandimais galite elgtis be specialaus gydymo. Tačiau tepalai ir geliai paprastai pagreitina pažeistų gijimą.

Kokie yra klaidų įkandimai ir kiek laiko jie praeina?

Į klausimą: "Ar lova klaidų įkandimas pavojingas?" - sunku vienareikšmiškai atsakyti. Paprastai dauguma žmonių juos toleruoja, tačiau kai kuriais atvejais yra galimos komplikacijos, kurioms reikia specialaus gydymo.

Dažniausiai pasitaikantis skundas yra alerginė reakcija į įkandą. Jis gali pasireikšti staiga ir yra gydomas (sustabdytas) antihistamininiais preparatais. Deja, negalima išvengti alergijos, išskyrus tai, kad reguliariai vartoja tabletes.

Žaizdos infekcija yra labai reta, nes nakties metu įkandimas išdžiūsta ir tampa padengta pluta. Tačiau norint apsisaugoti, geriau dezinfekuoti įkandimus.

Beje, klaidų įkandimas prasiskverbia pakankamai greitai - 2-3 dienas, tačiau šiek tiek padidėjęs pilvo skausmas gali trunkti šiek tiek ilgiau.

Pastaba:

Paukščiai gali būti šių ligų sukėlėjų: kokieelles, tularemijos, Chagos ligos, raupsų, tuberkuliozės, maro, juodligės. Tačiau iki šiol nebuvo užregistruotas atvejis, kai žmogus užkrėstų šias lovų klaidas su šiomis ligomis. Vis dėlto tik hipotetiškai egzistuoja tokia tikimybė.

Blogiausiu atveju vagys gali sukelti gyvybei pavojingą anafilaksinį šoką. Tokiu atveju gydymas turėtų būti nedelsiant pradėtas.

Tai įdomu:

Anafilaksinis šokas (anafilaksija) yra neatidėliotinos ūmaus alergijos būklė, kelianti grėsmę paciento gyvenimui. Yra kraujagyslių ir raumenų spazmas, labai sutrinka kvėpavimas, mažėja kraujospūdis, smegenų audiniai negauna reikalingo deguonies kiekio. Asmuo turi nedelsiant hospitalizuoti.

Vaikai labiausiai reaguoja į klaidas. Dėl mažo kūno svorio mikrocirkuliacija po pastovių įkandimų dažnai sukelia geležies stokos anemiją.

Toliau nuotrauka apie vaiko alerginę reakciją į klaidas:

Nutukimo įkandimas nėštumo metu neturi įtakos vaisiaus vystymuisi ir sveikatai. Tačiau bendra motinos nutrūkusi nuotaika negali neigiamai paveikti embriono būklės.

Reitingas:

"Mes turime ilgą laiką butas buvo atliekami bedbugs, negalėjo gauti juos atsiimti pirmąjį įkandimo tik man ir mano vyrui, o vėliau persikėlė į kambarį, mažas (3 metai), ir jis taip pat pradėjo pabusti įkando savaitę prasidėjo.. pastebėsime, kad vaikas tapo besaikis ir blyškus.Pediatras sakė, kad kuriant geležies stokos anemija, nes kanda buvo daug daug "

Olga, Kijeve

Peržiūrėkite:.

" Visų mano šeima baisi alergija į bedbugs įkandimų. Prieš dešimt metų jie atėjo, mes turėjome nedelsdami kreipkitės SES. Dabar situacija kartojasi. Pabuskite iš kelių įkandimų, iš kurių temperatūra pakyla ir pradeda kasytis visą kūną. Tik tabletes ir yra gydomi. Laukiame iš dezinsekcijos, kuris galą į šią košmaras atvykus. "

Olegas Pavlovič, Kazanė

Stresas, kaip dažniausią pasekmė įkandimų bedbugs

Nors bedbugs įkandimų, net jei jie nėra gydomi, nėra labai pavojingas ir dauguma žmonių, tačiau jie gali labai paveikti psichinę būklę. Kodėl tai vyksta?

  • neramus miegas veda prie nuolat nuovargis, depresija. asmuo dažnai pabunda jausmas apie save parazitų, ir ilgą laiką negali miegoti.
  • lepus žmonės įkando nemalonių vabzdžių tikras šokas. Įranga rimtai jos imasi, kad užkrėstas tiesiogiai jų bute, savo lova. Jie jaučia, kad purvinas ir "išniekino".
  • reakcija vaikus į iš bedbugs įkandimų gali būti skirtinga. Kai reaguoja ramiai, o kiti gali būti net bijo eiti miegoti. Be to, iš bedbugs įkandimų išprovokuoti košmarus. dažnai šie sapnai pasirodo vabzdžių vaizdų.

Kartais, be mokymosi, kaip išgydyti su bedbugs įkandimų, žmonės pradeda ieškote už streso ar stiprių migdomųjų išgydyti. Ji taip pat neatneša jokios naudos sveikatai.

Reitingas:

"Kai namuose būta klaidų, vaikas bijojo eiti miegoti turėjome įtikinti jį eiti miegoti su juo, jei matyti ryte kanda kūną, pradėjau tikrą isterijos …

Mes, žinoma, taip pat buvo niūrus, bet nepasiekė tokių kraštutinumų. Netrukus "Karbofosas" spaudė spygliukus ir jie daugiau nerizikavo. Bet vaikas tada turėjo psichologas vairuoti - jis negalėjo patikėti, galėčiau miegoti ir niekas ant jo lipti Mano uošvė išrankus į siaubo "

Ana, Sergiev-Posad

.". Kai jos darbuotojai atliko remonto darbus, ji atvyko praleisti naktį su savo vyru. Ir tuo metu mes turėjome klaidų iš kažkur. Ir tai nepaisant to, kad aš nuolat valiuosi, viskas yra švari, kaimynai yra gana įprasti.

Mes prabudau naktį baisi rėkti-in-law - ji pamatė jos klaidą sėdi. Sumušė mus siaubingai, vadinamas bums ir sluts. Tai buvo įžeidimas išgirsti tokį dalyką. Juolab, kad stipriai parodė savo pasibjaurėjimą, jis atsisakė miegoti ir naktį poilsio sėdėjo virtuvėje. Dabar sako, kad ji tada beveik širdies priepuolis neturi atsitikti. "

Jelena, Maskva

Apskritai galima teigti, kad ypatingas gydyti bedbugs įkandimų nereikia ir negali paniką, kai jie sudaro. Tačiau, jei žmogus žino savo polinkio alergija, tai geriau, kad būtų saugūs ir gydyti įkandimo antihistamininių tepalą.

lėšos iš vabzdžių įkandimų pageidautina turėti kiekvienoje medicinos kabinetas. Jie gali padaryti gerą darbą, o ne tik kovojant su įgėlimo, o ne tik klaidas, bet ir kitų vabzdžių.

tai ypač svarbu prisiminti tuos žmones, kurie dažnai zhayut pobūdį ar keliauti didesnius atstumus. specialusis agentas į pėsčiųjų pirmosios pagalbos padėti išvengti diskomforto ir

reakcijų įgėlimo. Taigi, geriausia apsauga nuo bedbugs įkandimų yra šių parazitų namuose nebuvimas.Norėdami tai padaryti, svarbu ne tik efektyviai pasirinkti tinkamą insekticidą (žr., Pavyzdžiui, "Veiksmingiausių klaidų priemonių apžvalga"), bet ir tinkamai kreiptis į kambario gydymo procedūrą.

Dažnai paaiškėja, kad po to, kai skubiai apdorojo kambarį, savininkai tikrai sunaikina beveik visus parazitus ir pamiršta apie jų įkandimus porą savaičių. Tačiau klaidų kiaušiniai išgyvena, o po kurio laiko jaunos lervos vėl pradeda užmušti nesėkmingus imtynininkus. Kruopštus narkotikų nurodymų ir jų stebėjimas paprastai padeda išvengti tokių problemų.

Kaip pasirinkti tinkamą bedbugs sunaikinimo paslaugą

Naudingas video: ką daryti su alergija vabzdžių įkandimams