Kā atbrīvoties no žurkām - nekā pret žurku indēm?

Janvāris 2019

Video: Playmobil Batalla por el tesoro medieval 5 El ataque del dragon (Janvāris 2019).

Anonim

Šie parazitai yra pavojingi ne tik todėl, kad jie gali sunaikinti pasėlius, bet taip pat gali plisti ligas. Šie graužikai yra pavojingi tiek žmonėms, tiek naminiams gyvūnėliams, todėl jūs turite atsivežti juos iš savo namo, sklypo, rūsio ar viščiukų kooperacijos. Yra įvairių būdų, tačiau labiausiai žinomas yra specialių cheminių medžiagų naudojimas. Tai apima Žiurkė, Goliatas, Mororatas, Žiurkė ir pan. Tačiau cheminiai vaistai gali turėti įtakos ne tik parazitams, bet ir žmonėms. Todėl namuose dažnai naudojami įvairūs liaudies gynimo būdai.

Kaip sodinti žiurkes namie

Gydytojams, įskaitant pelių ir žiurkių nuodus, galite naudoti liaudies priemones. Žemiau yra vienas iš labiausiai žinomų būdų, kaip galite namuose apsinuodyti kenkėjais:

  • 1. Džiovintos bulvės sumaišomos su gipsu didelėje talpoje.
  • 2. Čia pridėta šiek tiek cinamono - užtenka tik vieno štampavimo.
  • 3. Į indą supilamas stiklinis vandens.
  • 4. Po kruopštaus maišymo iš mišinio reikės išardyti mažus kamuoliukus.
  • 5. Šie rutuliai turėtų būti dedami visur, kur šie parazitai gali pasirodyti - garaže, privačiame name, daugiabučiuose namuose, viščiukų kooperacijoje ir kitose patalpose.

Toks paruoštas mišinys veiktų kaip nuodai namie gardžiu, savo rankomis.Be to, į nuodų taip pat gali būti pridėta žemės riešutų sviestas - tai gali būti gaudyklė, nes pritraukia žiurkių.

Žiurkių patepimo priemonės yra efektyviausios.

Kuris reiškia žiurkių patepimą yra pats efektyviausias? Yra įvairių pranešimų apie vaistus nuo pelių ir kitų kenkėjų, tačiau daugybė teigiamų komentarų yra apie Goliato paruošimą, kuris kokybiškai nuodų žiurkes. Tai laikoma greita. Gyvūno mirtis prasideda po kelių dienų. Išgėrus graužikų, namuose deguoniui nepakaks, ir jie bus ieškoti gatvėje. Didžiulis pliusas yra lūpos ir kvapo namuose nebuvimas.

"Moratorat" gali veiksmingai išspręsti šią problemą. Jo veiklioji medžiaga brodifacum etch kenkia ir sukelia mumifikaciją po gyvulio mirties. Viena tokių vaistų nuo pelių ir kitų graužikų pakuotė kainuoja tik 50 rublių.

Kaip pašalinti žiurkę ir pelę iš namų

Taip pat yra visiškai saugios priemonės žiurkėms ir pelėms patekti į namus. Daugiabučiuose namuose dažnai miltus, cukrų ir soda dedama į konteinerį. Po to, jums reikia supilti mišinį į konteinerius, kurie yra dedami į visas problemines sritis, kuriose reikia pašalinti parazitus.

Kaip pašalinti žiurkių iš vištienos košės liaudies gynimo priemonėmis

Šie kenkėjai gali užspringti viščiukus, vilkti kiaušinius ir sugadinti visą vištienos košę, gniuždydami skylutes. Taigi jūs turite juos pašalinti iš čia. Kad nebūtų apsinuodijami žmonės, galite galvoti apie šį klausimą net pastato statybos metu - ant žemės paviršiaus sumontuoti vieną sluoksnį griuvėsių su skaldytu stiklu. Jei to nepadarėte, jūs turite juos nuodyti. Pvz., Galite naudoti karbidą, šluotą, lazda ir kitas spąstus.

Parazitai taip pat ištraukiami su katės pagalba. Tačiau nepamirškite, kad jis gali būti įdomus viščiukams, todėl būkite atsargus, kai priimsite šį sprendimą. Yra ir kitų gyvūnų, kurie padės atsikratyti žiurkių. Pavyzdžiui, jų priešai yra ežiukai. Pagalba taip pat gali turėti žąsų. Jie ne tik miega protingai, daro garsus šurmulys, bet taip pat gali užmigti ilgauodegiu gyvūnu.

Daugiau nei nuodų žiurkių viščiuko?

Yra specialių priemonių, pavyzdžiui, jaukų su nuodų forma, kurie yra tinkami žiurkėms mėsyti vištienos kooperacijoje. Jie turėtų būti dedami tose vietose, kur viščiukai nepasiekia, nes nuodai gali turėti neigiamą poveikį naminių paukščių būklei. Dėl žiurkių žolių viščiuko yra naudojamos tokios priemonės kaip "Rykliai" ir "Zoocumarinas".

Įdomus modernus variantas graužikų pašalinimui iš vištienos kooperatyvo gali būti repelerija. Garso impulsai, kurie išskiria tokius impulsus, sukelia didžiulę graužikų paniką. Dėl šios priežasties jie palieka patalpas ir negrįžta į ją. Labai svarbu, kad šie riebalai būtų neutralūs viščiukams ir kitiems gyvūnams, todėl juos galima naudoti ne tik daugiabučiuose namuose, bet ir viščiukų kooperacijose.