Ja dzīvoklis ir inficētas melnās prusaku…

Maijs 2019

Video: Abortion Debate: Attorneys Present Roe v. Wade Supreme Court Pro-Life / Pro-Choice Arguments (1971) (Maijs 2019).

Anonim

Jei juodas tarakonai bute kaimynų jaustis visiškai savininkai, jei jie apsigyveno šiukšlių šalinimo, tada labai greitai jie bus įdėti į visą namą ausis ir savo namuose, taip pat.

Ar įmanoma, kad jūsų švara neleistų vabzdžiams priprasti prie jūsų gyvenimo erdvės? Taip, nepriekaištinga švara namuose, susipažinti su maisto trūkumas ir santechnika priežiūra puikios būklės - sunkių "neigiamas" argumentų juoda tarakonas. Mažai tikėtina, kad jis norės ilgai likti šiame kambaryje, tačiau jis tikrai nustos paklausti, ar virtuvėje liko neplautų patiekalų.

Kai nuomininkai padarė klaidą, vabzdžiai grįš savo takuose ir veda brolius. Taigi, jūs turite juos visiškai sutvarkyti.

Pirmiausia susipažinkime su juodais tarakonais, o tada pamatysite, kaip juos atsikratyti, jei jie ateina į namus.

Kas yra pavojingesnis: juodieji tarakonai ar raudonukai?

Rusijos butuose dažniausiai yra dviejų rūšių tarakonai: juodos ir raudonos. Bet jie retai sutampa tarpusavyje. Jie pašildomi vienodomis sienomis, jie reikalauja to paties maisto šaltinio. Visa tai sukuria konkurenciją.

Ir atrodo, kad interspecific kovoje nugalėtojas yra tarakonas.

Šiek tiek neatsargus požiūris juoda patelė tarakonas jų palikuonių veda prie to, kad kai kurie iš kiaušinių palikti be priežiūros, yra valgyti nariai bet tarakonai (tiek raudonos ir juodos) natūra.Dėl šių vabzdžių kanibalizmas yra gana natūralus reiškinys.

Be to, kol juodieji tarakai pasiekia brendimą, tuo metu yra laikas augti ir veisti daugiau nei vieną kartą prūsų karta. Todėl juodųjų tarakonų skaičius auga lėčiau negu raudonos spalvos.

Taigi, gal neturėt bijoti jų išvaizdos? Tačiau didelis, pasiekti trijų centimetrų, juodasis tarakonas ilgio, šiek tiek pobloskivayuschie chitino lukštais, išsiskiriantis nemalonų kvapą ir gali sukurti neįtikėtiną greitį - tai reiškinys vis dar nenatūralus modernaus buto.

Atrasti šį labiausiai nemalonus milžinišką ginklą ant virtuvės, vonios ar tyrinėti (OH, siaubo!), Pateko į lovą, netyčia sodrognoshsya ir prisiminti "tarakonas" Chukovsky.

Ar yra kokybės, kad prilygsta juodas tarakonas su raudona: artumo bet jų yra labai nepageidautinas asmeniui, tai žmogaus būstai gyvūnai teršia atliekų produktų, praradimą laidus ir prietaisus.

Į plokščių juodos tarakonus, kurie ateina iš kanalizacijas, rūsius, šiukšlių konteineriai ir vežančių ant jų kūnų, neįtikėtinas skaičius patogenų buvimas - prastos sanitarinės būklės patalpų pasirašyti ir reali grėsmė sveikatai. Ypač jautrūs infekcijai yra įdomūs vaikai.

Grybų juodųjų tarakonų kovos būdai

Žmonės nėra naudojami rizikuoti brangiausiomis. Nuo vyras sužinojo, kad šie synanthropic vabzdžiai ne tik malosimpatichnye, bet ir labai žalingas, tai su pirma uolumas pradėjo atsikratyti juodos tarakonai. Ir jis pavyko tai padaryti.

Galima sakyti, kad atsikratyti vabzdžių yra labai įmanoma užduotis.

Apsvarstykite pagrindinius kovos su juodais tarakonais būdus, kurie kasdien gerėja.

 • Mechaninis naikinimas. Galbūt pirmasis ginklas tarakonams yra sneaker. Jis sugeba sunaikinti vieną zazevavshuyusya asmens, bet visiškai neefektyvus masinis invazija tarakonai.
 • Terminis poveikis - būdas atsikratyti juodos buitinių tarakonai, nužengė pas mus nuo neatmenamų laikų. Tai susideda iš pastato užšalimo. Šių modernių aukštųjų pastatų su centriniu šildymu gyventojams šis būdas techniškai neįmanomas.
 • Repelentai - tai ne žudymas, bet tik atsipalaiduoti tarakonai. Kažkas pastebėjo, kad juodieji tarplaukos netoleruoja kai kurių stiprių kvapų. Beveik kiekviena šeima, kuri turi patirties bendraujant su kenkėjais, turėti savo mėgstamą priemonė arsenalą atsikratyti juodųjų tarakonų invazija: lauro lapai, rugiai, surinkta žydėjimo laikotarpiu, šeivamedžio uogų gėlių ar kvapnios skaistenis.

  Natūralių produktų vartojimas yra kyšis su savo saugumu. Deja, ar tarakonai, laikui bėgant, pamiršo, kaip atskirti kvapus, arba tiesiog naudoti juos, bet dažnai gali rasti juos nuskaityti per virtų jų puokštės.

 • Spąstai. Kohlas vairuoti tarakonas iš namų yra sudėtingas dalykas, buvo nuspręsta jį įveikti gudrus. Žinoma, norint pritraukti prie tarakonų, naudojami maisto produktai. Iš maisto, esančio garsioje vietoje, vabzdys niekada neatsisakys.

  Štai kur ateina jo nelaimė. Žmogiškoji fantazija neturi ribų. Eksploatacijos delikatesas į stiklainį sienos ir jos naftos sutepti vieną galite būti tikri, kad išoriškai po tokio valgio saldus juodasis tarakonas nebuvo išrinktas.Toks pat poveikis pasiekiamas, jei pakeliui į masalą tepinėja lipnią masę, į kurią vabzdys tvirtai laikysis.

  Šiuolaikiniai vabzdžių gaudymo įrenginiai yra dar sudėtingesni. Jei tarakonas yra pagunda masalui, jis bus nužudytas elektros iškroze ir netgi dezinfekuojamas ta pačia elektros energija. Ir tai kova su juoda tarakonai metodas yra trūkumas: turite pirmą vabzdžių gaudyklę

 • Insekticidai - chemijos pramonė, veiksmų dėl vabzdžio kūno, žuvo jį kryptimi. Ši didžiulė medžiagų grupė, kuri skiriasi nuo struktūros ir veikimo mechanizmo. Šie vaistai gali padėti atsikratyti tarakonų, kai visa tai yra bejėgiai. Tačiau vabzdžiai streikuoja kiekvieną su savo gyvybingumu ir sugebėjimu išgyventi netgi valgant nuodus.

  Kai kuriais atvejais, yra už šio reiškinio paaiškinimas: jei apsinuodijo tarakonas rasti dar vandens lašas gerti, daugelio insekticidų poveikis neutralizuojamas arba susilpnėjo. Gamintojai siūlo priemones atsikratyti juodos ir raudonos tarakonai įvairiomis formomis - geliai, spalvotieji pieštukai, aerozolių, miltelių. Naudojant daugelį insekticidų, ypatingą dėmesį reikia atkreipti, nes jie yra toksiški žmonėms ir gyvūnams.

  Tačiau yra priemonė, kuri laimėjo ypatingą gyventojų užuojautą. Tai boro rūgštis - naudojama ilgą laiką, pigus, gana saugus žmonėms ir iki šios dienos yra veiksmingas kovojant su juoda tarakonas insekticidais.

Įdėkite kontrolės Punch

žmonių pasipriešinimą, ar tai senamadiškas spąstus ar insekticidų-the-art, turėjo savo poveikį didelių juodų tarakonai dar sugebėjo atsikratyti.Niekas šurmuliuoja į šiukšliadėžę, niekas neapslėgs plyšių, kai užsidega šviesa virtuvėje.

Ar tai yra paskutinė pergalė? Tikriausiai ne. Kaip parodė praktika, daugiabučių namų nuomininkai, dažnai nežinodami vienas kito nei vardo, nei veido, sukelia mirtiną klaidą, bandydami gauti juodųjų tarakonų be kaimynų paramos. Vabzdžiai linkę migruoti iš buto į butą, išvaizda virtuvėje, kur anksčiau nebuvo tarakonai, gali reikšti tik vieną dalyką: vienas iš kaimynų paskelbė jiems dar vieną karą.

Būtų teisus derinti pastangas, apdoroti visus apartamentus tuo pačiu metu ir suteikti kontrolinį streiką prieš pagrindines juodųjų tarakonų patalpas - žalius rūsius, šiukšlių dėžes. Tikslingiau patikėti tokį įvykį kenkėjų kontrolės specialistams. Tik tada galime tikėtis, kad juodieji tarakonai bute nebus rodomi labai ilgai arba galbūt niekada.

Vaizdo įrašas: pažvelk į juodųjų tarakonų išvaizdą