Vai utu parādās nervos?

Maijs 2019

Video: Official "Tell the World" Feature Film (Maijs 2019).

Anonim

Tik nervai, be kitų priežasčių, infekcijos ir kitų žmonių ant galvos utėlių negali pasirodyti. Esami idėją, kad kiaušiniai ar utėlių patys miega galvos odą, kol asmuo yra ramus ir pradeda spiečius ir sukelti niežulys tik tada, kai nervų jaudulys yra pseudoscientific mitai, nelogiška ir pagrįsta jokiais tyrimais.

Nepaisant to, spekuliacijos apie tai, kaip utėlių atsirasti nervų sistemos yra plačiai paplitęs ne tik provincijos rajonuose, bet ir miestų, gerai išsilavinusių gyventojų. Turėtų elgtis tai kaip liaudies tikėjimuose reliktas.

Tačiau ar utėlių atsirasti nervų sistemos idėja, net turi ryšį su mokslo kai kuriais atžvilgiais.

apžvalga

Aš niekada nežinojo, kai mano močiutė man pasakė, kur yra žmogaus utėlė nervai. Kaip žmonės nėra nervų, padaryti kažką utėlių - vabzdžius, ir tik patinka, kad jie nebus rodomi. Tačiau universitete tai būtent taip atsitiko. Aš išsiskyrė su savo mylimuoju skandalas ir ašarų, labai neramu, pradėjo studijas ir pradėjo. Itched visą galvą, aš nusidėjau alergija, aš negalėjau miegoti, o tada pradėjo aptikti nitų. Kartų ant pagalvės pora rado Galvinė utėlė save, ir aš turėjo eiti į mano tėvai per savaitę ši medžiaga nuodų žibalo. Dabar aš suprantu, kad uosis nuo streso - tai gana tikra.

Alain Myrgorod

Kaip yra utėlių ant galvos tikrai?

Specialistai-parazitologai jau seniai sužinojo, kaip atsiranda utėlių ant galvos ir kitų kūno dalių. Vienintelis būdas gauti utėlių ant žmogaus galvos ar kūno yra tiesioginis perdavimas iš kito žmogaus. Paprastai tokia infekcija atsiranda artimai bendraujant, bučiniai, seksualiniai veiksmai, žaidimai, imtynės.

Jūs taip pat galite nešioti vaistus per higienos ir plaukų priežiūros produktus - šukutes, rankšluosčius, plaukų juosteles, plaukų klipus. Tačiau šis metodas yra retesnis, o svarbus vaidmuo plintant kaukes nesijaučia.

Pastaba:

Grybelis gali būti perduodamas stovinčiose vandens telkiniuose vandeniu - visos utėlys yra atsparios hipoksijai ir per dvi dienas negauna vandens. Indijoje yra užkrečiamų vaistų su gurmanų utėliais atvejai, kai jie plaukioja į neturtingų upių upių viešus paplūdimius.

Drabužiai ir apatiniai drabužiai, kurie daugiausia praleidžia savo drabužius ir apatinius drabužius, gali su tokiais drabužiais ir plisti, jei keli žmonės dėvi drabužius. Net galvos gryba gali būti perduodama per kaukes.

Yra mokslininkų teiginys, kad emocinio susijaudinimo būklė yra patrauklesnis utėms. Šie parazitai daugiausia vadovaujasi kvapo, o nervų žmogus yra aktyvesnės prakaito liaukos, ir jis gamina stipresnį ir stiprų skonį.

Tačiau, atsižvelgiant į mažą uosis judrumą ir negalėjimą skristi, jų reakcija į nervų žmogaus kvapą gali būti paaiškinta tik tuo, kad jie perkelti iš vieno šeimininko į kitą, o ne spontaniškai. Todėl, net jei yra pavojų užkrėtimo nuo nervų perdavimo tikimybė, tada dėl šių parazitų plitimo jis labai mažai veikia.

Namai pat populiari teorija, kad galima įsigyti, jei nervų sistemos utėlių, turi šias pozicijas savo esme:

  • utėlių ir jų kiaušinėlių neveikti galvos, neįrodo pats ramioje asmeniui.
  • Utėlių stresas atsiranda, ar atsakant į galvą mintis, ar nuolat paskirstymo prakaito, o iš karto po pradžios valgyti ir įkąsti žmonės.

Tokioje teorijoje yra daug nelogiška.

Pirma, ji nepaaiškina, kaip uogos iš pradžių yra galvos ir kur jie ateina iš nervų. Galų gale paveldėjimo būdu jie neperduodami, bet jei jie perduodami iš kito asmens - kodėl jie tam tikrą laiką sustoja?

Antra, šiandien žinoma, kad utėlių negalima numirti daugiau nei kelias dienas. Todėl daugelį metų jų svajonė yra mokslinė nesąmonė.

Ir pagaliau, neaišku, ką nervų žmogus yra tiek daug patrauklesnis maisto šaltinis, nei ramybės, kad paskutiniame utėlių negaliu net maitinti aktyviai.

Pastaba

Ši teorija turi keletą galimybių. Tarp jų - išvaizda ant kūgio galvutės, kurioje uosis užplūsta. Manoma, kad net tokios spurgų nuotraukos yra prieinamos. Tai taip pat yra fikcija: utėlių negalima įsikurti po žmogaus oda. Tačiau dažnai kitas parazitas - poodinės erkės yra supainiotos su poodinėmis utėlėmis.

Akivaizdu, kad tokios teorijos yra savotiškas tautos pasaulio įvaizdžio atavizmas, kuris palaipsniui tampa pasenęs. Tačiau dėl jų buvimo daugelis žmonių naudoja neteisingus būdus kontroliuoti parazitus ir netgi prisideda prie jų plitimo.

Ūlos nuo streso: ar tai utai?

Kitas atsakymas į klausimą, ar yra utėlių iš nervų, tai yra visiškai skirtingi lėktuvas: utėlių nuo streso - tai ne utėlių ir įprasta alergija ar dermatitas nervus.

Tiesą sakant, utėlių atsiradimas nervų sistemos gali būti lengvai supainiotas su simptomais odos liga ant galvos, apsimetę niežulys. Pavyzdžiui, psoriazė yra būdingas niežulys, su banguota išvaizdą intensyvumo. Daugiausia jis atsiduria emocinio susijaudinimo momentuose. Ir prieš patyręs dermatologas tiksliai diagnozuoti ligos pati, pacientas gali jausti, kad jie turi kokių nors utėlių nervus.

Dermatitas taip pat gali pasirodyti ant nervų, ir jai užuominos nėra nieko panašaus.

Kartais utėlių atsiradimas nervų sistemai gali būti priimtas niežai, kuris yra sukėlėjas nėra utėlių ir erkių. Tačiau, niežai dažniau lokalizuojasi ant rankų ir kūno, bet ir ant galvos gnybtu taip pat gali atsiskaityti. Čia jie yra ir gyvena pačioje odoje, o ne iš išorės ir sukelia stiprų niežėjimą judėjimo metu. Žinoma, niežai taip pat nėra nervų.

atskirti nuo niežai utėlių (utėlių užkrėtimo) gali būti niežėjimas išvaizda ant kūno dalyje, kuri yra ne apaugusi plaukais, taip pat iš glindų ant plaukų ir matomų taškų įkandimų nebuvimas.

Nuotraukoje žemiau galite matyti pėdsakai galvos utėlių buvimas - tai nėra svarbu, nervai buvo braižymo aplink įkandimo ar tiesiog niežulys:

Tuo kitų nuotraukų - žmogaus ranka, užsikrėtę niežais

Tačiau, siekiant išsiaiškinti, ar ten gali būti utėlių nuo nervų, ar ne, nepakanka, kad žmogus jau kenčia nuo jų. Jam reikia konkrečių veiksmų instrukcijų.

Kaip gydyti uosis?

Nepriklausomai nuo priežasčių gali priskirti utėlių išvaizdą - nervus ar iš tiesų per perkėlimo iš kito asmens - Gydymą reikia pradėti nedelsiant.

Be pažangiausių atvejais galvos odą, įkando ir niežti, galite tvarkyti raminantis balzamai ar losjonais.Tačiau pirmuoju užkrato užkrėtimo prioritetu reikia pačius parazitus sunaikinti. Jie išnyksta - ligos požymiai išnyks.

Kovos su utėlėmis yra gana varginantis, bet ne sunkus. Anksčiau užkrėstos galvutės buvo apdorotos žibalu ir uždėtos ją kelias valandas. Uros nuo to žūsta. Šiandien tam pačiam tikslui naudojami specialūs šampūnai su utėlių nuodais, toksiški vabzdžiams, bet nekenksmingi žmonėms.

Taip pat yra gana veiksmingos specialios šakų šakos, kurios yra šukuojamos suaugusių vabzdžių ir šakų. Tačiau, jei naudojant žibalą ar insekticidinį šampūną per kelias valandas gali atsikratyti utėlių, tada šukos turės kepti kelias dienas.

Specialūs tepalai ir šampūnai yra naudojami kovoti su galvos uogomis. Visais utėlių kontrolės atvejais plaukų sluoksnio skutimosi efektyvi priemonė, ypač vasarą, kai galva yra veikiama aktyvių saulės spindulių.

Kitas mitas apie utes

Mitas apie tai, kaip ertmės atsirado iš nervų, yra ne vienintelis, susijęs su šiais parazitais. Vis dar yra keletas išlikusių įsitikinimų, kai daug žmonių tiki labiau linkę nei faktai, kuriuos įrodė biologai. Pavyzdžiui, daugelis yra įsitikinę, kad uosis ir nitės yra skirtingi vabzdžiai. Tiesą sakant, "Nits" yra utėlių kiaušiniai specialiuose lukštuose.

Įrodydama, ar yra nervų utėlių, kai kurie ekspertai primena, kad utėlių atsirado iš purvo ant galvos ar namo. Šios teorijos yra artimi tiems, kurie pasirodė senovės Graikijoje, ir šiandien mokslas įtikinamai įrodo, kad įtvarai negali savaime išaugti iš nešvarumų.

Yra net teorija, kad uosis yra rūšis vėžinių ląstelių, kurios gali pasirodyti kūnui nervų dirvožemyje ir mirti tik su šeimininko organų mirtimi.Ši pasaka taip juokinga, nes ji yra baisi. Ir, pagaliau, žmonės yra labai populiarus su utėlėmis. Daugelis gydytojai yra įsitikinę, kad norint atsikratyti parazitų sergančio žmogaus, bus pakankamai specialių burtų. Akivaizdu, kad neatsižvelgiant į tai, kur kilmė ant kūno ar galvos yra įtvarų, jų neįmanoma išardyti tik burtais.

Kai kurie mitai apie utes, taip pat kovos su šiais parazitais ypatybės