Kā ārstēt dzīvokli no prusaku?

Maijs 2019

Video: Suspense: 100 in the Dark / Lord of the Witch Doctors / Devil in the Summer House (Maijs 2019).

Anonim

Kai namas yra tarakonai, pirmasis pageidavimų - greitai atsikratyti nemalonių kenkėjų ir apsisaugoti nuo jų įsiskverbimo į ateitį. Gydymas tarakonai gali būti atliekamas rankiniu būdu, naudojant aerozolius, dulkių ar geliai - jis reikalauja tam tikro laiko, taip pat perviršinio pasibjaurėjimu trūkumą ir tvirtą alergija cheminėms medžiagoms. Jei visiškai atitiksite instrukcijų reikalavimus ir atliksite gydymą teisingai, šie fondai duos gerą ilgalaikį rezultatą.

Kai nėra gebėjimas ar noras, kad netvarka su nuodais, gali būti prijungtas prie ekspertų atveju, paskambinus dezinsekcijos namo įgulą. Šis metodas yra geras, nes privačios įstaigos užtikrina jų paslaugas ir naudojasi profesionaliais dezinfekantais. Profesinio apdorojimo minusas yra santykinai didelė kaina.

Dėl tarakonų bute

ir atnaujinimo procesas, chemijos pramonė gamina nuodus įvairių grupių, kurios yra prieinama keliomis patogus formų išleidimo įvairovė: aerozolis, milteliai, skystis, pasta, želė, kreida. Galite pasirinkti tiksliai parinktį, kurios naudojimas atrodo patogiausias.

Žinomiausi priemonės tarakonai yra taip:

 • Gett - pagamintas produktas pagal mikrokapsuliacijos technologija. Jis nesukuria, yra saugus žmonėms ir gyvūnams, gali būti taikomas bet kokiems namų paviršiams. Veiksmų principas yra toks: tarakonas praeina per užkrėstą paviršių ir užsikabinęs prie kietos mikrokapsulės su nuodais.Jis atneša ją į atskirtą vietą, kur gyvena kiti tarakonai, kur jie galiausiai taip pat susiduria su atneštu nuodais. Po kurio laiko prasideda paralyžius ir vabzdžių mirtis.

 • Raid - aerozolis, turintis riebią struktūrą, kuri nusėda ant lygių paviršių, turi gana sunkų ir aštrų kvapą. Efektyviai susidoroja su mažomis vabzdžių populiacijomis, tai yra patogu naudoti. Ši priemonė yra draudžiama alergiškiems žmonėms, po naudojimo būtina vėdinti.

 • "Raptor" yra aerozolis, kurio pagalba butas ankstyvosiose stadijose gydomas nuo tarakonų. Vaistas veikia gana efektyviai, tačiau turi išskirtinį dichlorvoso kvapą, reikalauja naudoti asmenines apsaugos priemones, draudžiama astma ir alergijai. Taip pat yra spąstų ir gelio Raptor.

 • "Sturm Paste" yra paruoštas naudoti insekticidinis gelis, įdėtas į švirkštą. Vabzdžių mirtis atsiranda po 12 valandų po sąlyčio su nuodumi. Per šį laiką tarakonas paprastai sugeba nuodus ir keletą savo giminaičių, su kuriais jis susisiekė. Produktas gaminamas profesionaliam naudojimui, jis turi daug veiksmų: jis žudo ne tik raudonus, bet ir juodus, amerikietiškus tarakonus, skruzdes ir skales.

 • Fas - gelis iš tarakonų, pagrįstas dviem veikliosiomis medžiagomis, turinčiomis skirtingą veikimo mechanizmą. Tai patogus naudoti, ekonomiškas, mažai pavojingas žmonėms ir gyvūnams. Po užpildymo gelis Fas veikia ant paviršiaus 1, 5 -2 mėnesius. Efektyvi net esant stipriam buveinės infekcijos su vabzdžiais.

 • Brownie yra insekticidinis gelis, kurio poveikis vabzdžiams yra žarnyno sąlytis. Patogiai pritaikyta, vabzdžių mirtis įvyksta per dieną ar dvi dienas.Produktas yra labai ekonomiškas, jis išlaiko savo savybes iki 2 mėnesių po naudojimo. Gelis Domovoi - tai nebrangus tarakonų problemos sprendimas, esant vidutiniam infekcijos lygiui.

 • Globolas - vokiškas gelis iš ilgai veikiančių tarakonų. Labai efektyvus net esant stipriam buveinės infekcijos su vabzdžiais. Kai perkate reikėtų nepamiršti, kad rinka yra suklastotų prekių daug šiandien, jums reikia ieškoti priemonių užrašais ant pakuotės visiškai vokiečių ir specialų holografinį lipduką.

 • Pyrethrum yra milteliai iš saugaus Kaukazo Kaukazo ar Dalmatijos ramunėlių. Susijęs su natūraliais kovos metodais, natūraliais insekticidais. Švieži milteliai yra purškiami vabzdžių kaupimosi vietoje gumelėmis kriauše. Tinka sunaikinti nedidelę tarakonų populiaciją arba užkirsti kelią jų įsiskverbimui į kambarį.

 • "Mashenka" yra nebrangi priemonė, tinkanti naudoti kreidoje. Melochka Mashenka puikiai tinka užkirsti kelią tarakonų įsiskverbimui, taip pat sunaikinti jų mažas populiacijas. Nepavyko būti pakankamai veiksmingas, kad užterštų butą su tarakonais.

Kiekvienas iš pirmiau minėtų narkotikų turi skirtingas išlaidas, jo privalumus ir trūkumus. Kaip gairės, galima teigti, yra tai, kad, kol per keletą tarakonų, galite su jais susidoroti liaudies gynimo priemonės, spąstai ar insekticidas kreida.

Tačiau kova su padidėjusia populiacija reikalauja naudoti insekticidinius aerozolius ar gelius.

apdorojimo instrukcija butas aerozoliai

Aerozoliai linkę įsikurti ant paviršių, todėl prieš kreipiantis jums reikia:

 • Rodyti visą maistą ir daiktus asmeniniam naudojimui.
 • Naudokite asmens apsaugos priemones, skirtus akių ir kvėpavimo takų gleivinėms: akinius, kaukę.
 • Sukratykite aerozolių galią ir purškite produktą vietose, kur sukaupė vabzdžių (1-2 sekundės viename taške), taip pat apie galimus jų judėjimo būdus.

Apdorojimas dažniausiai atliekamas du kartus per kelias dienas.

apžvalga

"Aš turiu tarakonai iš savo kaimynų komunalinių, jie medžiojo juos. Aš, ant kaimynų patarimų nusipirkau Reid ir purškiamas kambarį prie jų. Kvapas tada vyko labai stiprus, tačiau tarakonai dingo iš karto."

Ala, Dniepropetrovskas

Apdorojimo butas geliai

Procesų butas tarakonai naudojant gelis akimirksniu. Paprastai jie parduodami specialiu vamzdžiu arba švirkštu, o tai labai palengvina paraiškų pateikimą.

Gelis taikomas keliais centimetrais. Naudokite jį prie grindjuosčių, po kriaukle ir virtuvės spintelėmis šalia šiukšlių dėžės. Trumpai tariant, jums reikia padengti visas mėgstamiausias prisiminimų vietas.

Priklausomai nuo veikliosios medžiagos bazėje, gelis išlaiko savo savybes ant paviršiaus nuo savaitės iki dviejų mėnesių.

Milteliai ir kreida prieš tarakonų

milteliai, turintys bauda formą, ne tik veikia kaip nuodų, bet taip pat mechaniškai netikėtai kvėpavimo trakto vabzdžių. Tačiau tos pačios smulkios dulkės lengvai pakyla į orą ir gali patekti į žmogaus ar gyvūnų kūną, sukelia apsinuodijimą.

Naudojant miltelius, reikia naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones.

apžvalga

"Riazanės, Vladimiro prospektas. Mes gyvename sename name, tarakonai ten buvo ir tikriausiai visada bus. Mano žmona kartą per mėnesį nuosekliai dažai visas grindjuoste, sienos ir prietaisus kai Kinijos mažas ir tarakonai beveik niekada aplankyti mūsų butą.Kai užnuodytas jų kaimynai šiek tiek šlykščių mėšlą, todėl jie pabėgo pulkas pas mus, bet be bet kokių veiksmų, patys ir tada bėgo atgal. Apskritai, aš esu pieštukas. "

Vadimas, Riazanės

Kaip taisyklė, milteliai yra taikomas plonu sluoksniu tose vietose, kur vabzdžiai, pageidautina pilti ištisine linija. Purškimo patogumui, galite naudoti gumine kriauše.

Jei gydymas yra prieš tarakonai atliekamas insekticidai kreida (pieštukas), tai dar lengviau taikyti funkcijų ištisine linija, kuri būtinai turi kirsti tarakonas daroma tose vietose, kur tarakonai, taip pat tose vietose, judėjimo

Skambinimo kenkėjų naikinimas brigada: … parengti ir suderinti su kvorta ry "į

Profesionali perdirbimo įmonėje tarakonai tvarka - lengviausias būdas visam laikui nutraukti šių vabzdžių gali būti brangus, bet beveik kiekviena įmonė garantuoja Paprastai," kovotojai "dirba patikimai ir greitai -.. tai jų duona.> siekiant parengti paraišką perdirbimo butą, turite:

valyti indus, slėpti maistą;

 • uždaryti baką išjungdami oro padavimo
 • nuimti nuo buto žmonių ir naminių gyvūnų.
 • Kai specialistai baigia darbą, būtina:

gerai išvalyti patalpą, nuvalyti paviršius ir nuplauti indus;

 • Po poros dienų kruopščiai išvalykite butą ir iš karto išmeskite maišelio turinį;
 • nuvalykite drėgną patalpą, bet ne anksčiau, nei nurodė specialistai.
 • Visiškai išnykus parazitams, kai profesionaliai gydomas butas iš tarakonų, dažniausiai susidaro per kelias valandas ar dienas.

Tik buto savininkas gali pasirinkti būdą kovoti su vabzdžiais, įvertinti nelaimės mastą ir apskaičiuoti jų finansines galimybes.Savęs vabzdžių kontrolė bus biudžetas, bet ilgas ir galbūt neveiksmingas. Profesionali pagalba yra verta pinigų, bet gelbėk mus nuo vabzdžių ir tikriausiai ilgą laiką. Kaip ir kitais atvejais, vabzdžių sunaikinimas turės pasirinkti: laiką ar pinigus.

Sėkminga kova su tarakonais!

5 svarbios taisyklės atrankos tarnyba už tarakonų naikinimo

Palyginkite purškalai, spalvotieji pieštukai, įvairių spąstų ir tarakonas gelio veiksmingumą