Spray prusaku: narkotiku veidi un izmantošanas noteikumi

Jūlijs 2019

Video: Calling All Cars: Curiosity Killed a Cat / Death Is Box Office / Dr. Nitro (Jūlijs 2019).

Anonim
Tarp kovos su pranašesnių tarakonų priemonių įvairovės vis dar priklauso cheminiai preparatai. Tarp jų yra nuodai spąstai, geliai ir pastos, milteliai, koncentruoti skysčiai ir purškalai - aerozoliai. Grupė turi galimybę suvaidinti ant vabzdžių akimirksniu, ir tiems, kurie turi ilgesnį poveikį ir nužudyti tarakonai už 10 - 14 dienas po gydymo. Purškalai yra efektyviausi, kai kambaryje yra labai užkrėsti tarakonais. Jie garantuoja, kad sunaikins visus suaugusiuosius, kurie įkvepia orą aerozolių dalelėmis.

Norint pasirinkti tinkamą įrankį savo bute, ką jums reikia žinoti apie visus privalumus ir trūkumus, taip pat galės jį naudoti tinkamai pasiekti maksimalių rezultatų.

Tarakano purškiklių privalumai

Greitas vabzdžių sunaikinimas - iškart po sąlyčio su insekticidu.

 1. Po apdorojimo pakanka pašalinti negyvus vabzdžius ir vėdinti kambarį.
 2. Beveik visi rinkoje esantys purkštuvai kainuoja už prieinamą kainą.
 3. Spray yra lengva valdyti sudėtinga sritis - iš kilimų apačia, galinis paviršius baldų, plyšių plytelių apdaila, grindjuostės, balkonų duris.
 4. Šiuolaikiniai purškalai neturi aštrių nemalonių kvapų, jie gaminami be kvapo arba su lengvu aromatiniu kvapu.
 5. Dėl galvos purkštuvo patogus naudoti vaistus.
 6. Po naudojant purškimo mesti į šiukšlių vamzdį arba konteineryje gali tai nėra pavojinga žmonėms ir gyvūnams.
 7. aerozolių produktų trūkumai - insekticidai

Trumpalaikė efektas kaip tik insekticidais koncentracija ore sumažėja, ji nustoja būti pavojingas tarakonai.

 1. Veiklioji medžiaga neturi įtakos vabzdžių kiaušiniams.
 2. Norint pasiekti purškimo efektą, kambarys turi būti paruoštas.
 3. purškalas, kaip ir bet kuri kita insekticidas, nuodingas, todėl prieš gydymą reikia evakuoti buto ir namų ūkio gyvūnai, ir pareikšti vazoninių augalų iš patalpų.
 4. Nenaudokite aerozolio iš tarakonų namuose, kur gyvena alerginis ar astma.
 5. Po apdorojimo grindys bus užmirštos mirusiais tarakojais, vaistas netinka ypač jautriems žmonėms.
 6. Kaip efektyviau naudoti purškimą?

Norint gauti purškimo procedūros poveikį, kambarys turi būti tinkamai paruoštas.

Paruošimas prasideda vakare, prasideda tamsa, tarakonai - naktiniai vabzdžiai. ant grindų, ant popieriaus lapų, turi būti išplėsta su patrauklia masalas už vabzdžiai kvapas - gabaliukais pyragai, mentalą grūdų su kvapnios alyvos, griežinėliais sūrio ar dešros. Galite išpilti nedidelę alaus talpyklą, tarakonus, kuriuos nori valgyti labai daug. Po parengimo kambario išjunkite šviesą ir eik prie miego, nustatę žadintuvą 2-3 valandas. Toliau mes priimsime balioną ranka, atidarykime duris į kambarį ir staigiai įjunkite šviesą. Dauguma suaugusiųjų eina į jauką, greitai ir protingai išpurkšti aerozolius kuo daugiau tarakonų. Be to, tai yra gera idėja išsiaiškinti vietas, kuriose jie skubėjo visomis kryptimis. turi būti sandariai uždarytas, kad vabzdžiai nereikia bėgti į paniką visame bute ir laukti 1 Po apdorojimo, durys į kambarį - 2 val. Tada atidarykite langus, gerai vėdinkite kambarį ir išvalykite negyvus tarakojus.

Įrankis nesiremdama vabzdžių kiaušiniai, geriau gydymas kartojamas po 10 - 14 dienų, kai jauni nimfos liukas.

Saugos priemonės purkšdami už tarakonus

Svarbu prisiminti, kad purškalai - toksiška medžiaga, kuri gali paveikti žmonių sveikatą. Naudojant aerozolių skardines kambarį reikia laikytis tam tikrų taisyklių:

Nerūkyti, nevalgyti ir negerti per apdirbimą.

 1. Vykdydami purškimą laikykitės nurodymų, laikydamiesi rekomenduojamo atstumo. Patartina nukreipti stresą į vabzdžius.
 2. Gerai purkškite, apsaugokite nuo purškimo ant akių ir burnos gleivinių patekimo. Jei taip atsitiks, nedelsdami plaukite dideliu kiekiu vandens. Jei atsiranda bet koks diskomfortas, kreipkitės į gydytoją.
 3. Jei odos bėrimas ar alergija atsiranda ant odos, po purškimo kreipkitės į gydytoją.
 4. Po apdorojimo rekomenduojama pasikeisti į švarius drabužius ir plauti su muilu visas atviras odos vietas, kurios pateko į purškiamą medžiagą.
 5. Skardinės yra spaudžiamos, jų negalima laikyti šalia šildymo prietaisų ir juos išmontuoti atskirai.
 6. Neišmeskite talpyklės vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 7. Kai purškalai nerekomenduojama naudoti

Y aerozolių - insekticidų turi savo kontraindikacijos:

Patartina nenaudoti šių vaistų, jei namas yra namo mažiems vaikams, pagyvenusiems žmonėms, šeimoms su lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis, ir sunkias alergines reakcijas.

 1. Nenaudokite šio produkto nėštumo metu ir žindymo metu.
 2. Negalima purkšti vaistų, jei maistas laikomas patalpoje be pakuotės, yra naminių gyvūnėlių dubenys, atviros akvariumai.
 3. Nepurškite vaisto kambariuose be durų, tai sumažins gydymo poveikį ir padės užkrėsti kitus kambarius vabzdžiais.
 4. Populiariausi purškikliai

Dauguma aerozolių yra paremti tais pačiais insekticidais. Štai kodėl neturėtumėte sutelkti dėmesį tik į purškalų kainą. Dažnai gamintojai reikalauja didelės prekės ženklo, kuris buvo reklamuojamas, kaina.

Kai kuriuose aerozoliuose yra tik viena nuodinga medžiaga, kitose yra dvi ar trys.

Pasak ekspertų, rekomenduojama naudoti sudėtingus purškalus, tarakonai greitai atsparios nuodams, kurie buvo atlikti keliomis procedūromis. Jei yra keli toksiškos medžiagos, tai tikimybė yra sumažinta iki nulio. Aptarkite populiariausius purškalus iš tarakonų Rusijoje, kurie, kaip teigia dauguma vartotojų, pasirodė esąs veiksmingi:

"Raptor" Kinija. Universalus vaistas, kurį sudaro trys veikliosios medžiagos - cipermetrinas, tetrametrinas ir peronilbutoksidas. Tarakūnai nesukuria pasipriešinimo tai net kelių gydymo ciklų metu. Jei po sąlyčio su aerozoliu vabzdys išgyvena, jis tampa nuodų nešėja kolonijoje. Taigi, pasiekiamas ilgalaikis vaisto poveikis.

 1. "Combat Super Spray Plus" Rusija. Patikimas ir labai efektyvus vaistas, pagamintas Vokietijos kompanijos Henkel Home filialuose. Tai yra moderniausių technologijų produktas, kuris be tarplasių naikina visus kenksmingus vabzdžius, kurie gyvena namuose.Veiklioji purškimo medžiaga gali išvalyti kambarį nuo bakterijų, taip pat slopina pelėsių grybų augimą. Kanale yra patogus purkštukas, su kuriuo galite susidoroti su įtrūkimais, įtrūkimais gipso ir kitose mėgstamos tarakonų buveinėse. Gamintojas tvirtina, kad aerozolio nuodai gali prasiskverbti į apsauginį kiaušinių lukštą ir sunaikinti vabzdžių mikrobus.
 2. "Barono" įrankis Rusija. Šio vaisto sudėtyje yra nervų paralyžiaus veiksmo nuodų, kuris yra mirtinas tarakūnams ir praktiškai saugus žmonėms. Purškiklis parduodamas patogia purškimo sistema, kuri leidžia apdoroti sunkiai pasiekiamas vietas - ventiliacijos grotelės, įtrūkimai grindjuostelėse, kampai už baldų. Produktas yra patrauklios vertės.
 3. "Reid" Rusija. Pagaminta Amerikos kompanijos "Johnson" technologijos. Aerozolio sudėtis apima piretroidų grupės nuodų derinį, kuris turi nervų paralyžiantį poveikį. Vabzdys įkvepia nuodingą orą ir miršta iš gyvybiškai svarbių organų paralyžiaus. Gamintojas tvirtina, kad produktas veiksmingai veikia tiek suaugusius, tiek ir prancūzų slaptus vardus. Apdorojant vaistą, vabzdžiai miršta iš karto, o tie, kurie išgyvena, tampa nuodų nuodais. Taigi vienas gydymas gali sugadinti tarakonus kelis mėnesius.
 4. "Tetrix" Nyderlandai. Šis produktas buvo sukurtas mokslinėje laboratorijoje, kurioje dalyvavo profesionalūs dezinfektoriai. Šiandien ji laikoma viena iš efektyviausių priemonių prieš vabzdžius. Pagrindinė veiklioji purškiamoji medžiaga yra nuodai cipermetrinas, iš kurio tarakonai miršta pirmąsias 48 valandas po gydymo.Produktas turi nemalonų kvapą, yra toksiškas.
 5. Kaip apsisaugoti nuo tarakonų atsiradimo po purškimo gydymo?

Nė vienas vaistas nėra panacėja prieš tarakonų atsiradimą. Tai atsparūs ir produktyvus vabzdžiai, kurie meistriškai įsisavina naujas erdves.

Po kelių gydymo ciklų purškiant, rekomenduojama:

Įdėti klijus ar nuodingas spąstus, apsaugančius nuo kaimyninių tarakonų.

 1. Laikykitės sanitarinių taisyklių - neleiskite į plauti nešvarius indus, visą šiukšliadėžę ir maistą.
 2. Mėsos keptukus geriausia nuplauti po kiekvieno valgio.
 3. Neleiskite vandens nutekėti - vienam lašeliui pakanka, kad pusė mirusio tarakonas atgytų.
 4. Jei reikia, atlikite kambario taisymą - pakeiskite seną tapetą ir plyteles, esančias už sienos, kur tarakonai nori gyventi ir veisti.
 5. Purškalai yra veiksmingi ir nebrangūs vaistai, skirti kovoti su tarakonais, todėl negalima garantuoti 100% jų mirties ir išvaizdos.