Kā noteikt mits matus un atbrīvoties no tiem?

Janvāris 2019

Video: Nuclear Power and Bomb Testing Documentary Film (Janvāris 2019).

Anonim

Plaukai yra labai nemaloni ir subtili problema. Ir ją išspręsti, jūs turite žinoti viską apie tokius parazitus. Ir kaip atsikratyti jų, ar jūs galite nužudyti, kaip jie atrodo? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus galite rasti straipsnyje.

Kas yra nets?

Devyni yra ne kažkokia parazitų, bet ožių kiaušiniai. Jas deponuoja suaugusios moterys. Vieną dieną subrendęs asmuo gali atlikti keletą sankabų (po kiekvieno šėrimo). Ji šiek tiek nusileidžia nuo galvos odos, perkelia plaukus. Šiuo metu kiaušinis per anijonį perkelia per oviductą, per kurį jis palieka. Kelyje jis praeina liaukomis, kurios gamina lipnią paslaptį. Medžiaga apklija kiaušinį, ji nedelsiant pritvirtinama prie plaukų ir sukietėja, užtikrinant patikimą ir labai stiprų fiksavimą.

dėl utėlių glindų etape plėtros trunka maždaug savaitę, bet tik ne optimalios temperatūros, kurios yra per 32 - 34 laipsnių. Jei temperatūra labai sumažėja arba pakyla, vystymasis sustoja. Tačiau mažėjant, jis taip pat gali sulėtinti, todėl plėtros laikotarpis padidės iki kelių mėnesių.

Kaip aptikti nitus?

kartais rasti nitų ir utėlių nėra lengva, nes jie yra mažas ir yra jų plaukai, kad tik apsunkina užduotį. Tačiau jei žinote parazitų išvaizdą ir jų galimą vietą, ankstyvoje stadijoje galite nustatyti pedikulozę.utėlių kiaušiniai atrodo kaip mažų baltų kapsulės, kurių suklio pailgos formos. Jie pritvirtinti prie plaukų su specialia klijų kompozicija, iš kurios susidaro korpusai. Apatinėje dalyje gali būti antspaudas, o viršutinėje dalyje yra dangtelis, uždengiantis angas, per kurį po brendimo lapai palieka lapelį. Vieno NIT matmenys yra maži. Tokiu būdu, ilgis paprastai yra apie 0 6-0 8 milimetrai. Skersmuo neviršija 0, 2 - 0, 4 mm.

Uosis kiaušiniai dažniausiai yra šalia galvos odos, būtent apie du ar tris centimetrus nuo plaukų šaknų. Juos rasti viduryje arba ties daugiau beveik neįmanoma patarimų, kaip parazitai padaryti mūro srityje, glaudžiai prie kūno, leidžianti jums sukurti optimalias sąlygas plėtrai, užtikrinti palikuonių saugumą. Krūtys taip pat nėra ant galvos odos, nes jie negyvena šiame vystymosi etape, ty arti maisto nėra svarbu.

Verta pažymėti, kad nitų gali parodyti, kaip vaikas ir suaugęs, bet vis tiek - po vaikų yra užsikrėtę dažniau, nes uždaryti kontaktus, kuriai esant parazitų perdavimo. Štai kodėl švietimo įstaigose kartais atsiranda tikros epidemijos.

Kaip išspręsti problemą?

Kaip atsikratyti nitų? Kartais tai labai sunku ir dar sunkiau, nei pašalinti utėlių. Faktas yra tas, kad kapsulė patikimai apsaugo lervą, todėl ne visada galima ją nužudyti net naudojant insekticidus. Be to, juostos yra pritvirtinamos prie plaukų su specialia lipnia kompozicija, ir ši fiksacija yra labai stipri, o tai taip pat apsunkina užduotį ir neleidžia paprasčiausiai pašalinti kenkėjų.Bet kokiu atveju jums reikės dėti pastangas. Bet jei pašalinimas yra teisingas, tada problema bus išspręsta. Veiksmingi įrankiai ir metodai bus aptarti toliau.

Mechaniniai metodai

Prieš kelis dešimtmečius populiarus ir praktiškai vienintelis būdas atsikratyti spenelių ir utėlių buvo radikalus metodas - skutimosi plaukus. Žinoma, kartu su jais buvo sunaikinti ir parazitai. Tačiau, laimei, šiandien viskas yra kitokia, nes yra įvairių pritaikymų, kurie padėtų lengviau atlikti užduotį.

Taigi, išimkite nius ir jausmus, kad padėtų ištraukti. Tačiau, norint išnykti visus parazitus, reikės dėti pastangas. Procesas yra gana kruopštus, ilgas ir daug laiko, todėl būkite kantrus. Procedūrai geriau naudoti specialią šuką, kurią galima įsigyti vaistinėje. Jis dažnai yra metalinių dantų, kurie užfiksuoja plaukus, padeda aptikti utėlių kiaušinius ir juos pašalina, pažeidžiant kapsulės vientisumą, taip pat jo ryšį su plaukais. Tačiau galite pasiimti įprastą šuką, bet dažnai esančius dantis (jei jie yra retai, jūs negalėsite atsikratyti visų dėmių).

Siekiant patogumo, plaukai turėtų būti padalyti į mažus siūlus ir juos atskirai sušukti, o geriau užkirsti kelią kiekvienam užraktui, kad būtų galima kuo daugiau parazitų. Tai turėtų būti daroma atsargiai, ypač jei garbanos yra ilgos ir storos. Jūs turite kasdien išspausti dantis, bet pageidautina du kartus per dieną, pavyzdžiui, vakare prieš miegą ir ryte. Norint galutinai atsikratyti minčių, reikia šveitimo per savaitę, o pageidautina du. Taip pat galima sujungti šį metodą su liaudies ar specializuotų priemonių naudojimu.

Norėdami šiek tiek palengvinti užduotį, galite sudrėkinti plaukus, tai yra drėkinti ar bent jau pabarstyti vandeniu.

  • Pirma, jis padarys nitus ir utmus labiau matomus, todėl nepraleiskite jų.
  • Be - antra, drėkinantis pagerina pasirinkimus, tai yra, kraigo bus judėti išilgai vijų lengviau, todėl procedūra yra neskausminga ir gali būti šiek tiek supaprastinta.

Patarimas: jei jūs norite atsikratyti vaiko nėščių ir utėlių, tada sėdėti žemyn ir padaryti jį stacionarus gali būti problemiškas. Todėl geriau atlikti procedūrą po aktyvių žaidimų, ty su lengvu nuovargiu. Taip pat pageidautina ką nors su vaiku imtis, kad tai nebūtų nuobodu (pvz., Įtraukti karikatūrą ar pasiūlyti knygą).

Specializuoti produktai

nužudyti nitų ir utėlių pagalba specializuotus produktus, pagamintus iš šampūnai, emulsijas, purškalai, sprendimus ir pan formą. Beveik visi juose yra insekticidinių komponentų, kurie parazitams daro neuroparalytinį poveikį, ty sukelia paralyžius ir mirtį. Be to, sudėtyje gali būti komponentų, kurie mažina kiaušinių tvirtinimui naudojamos medžiagos lipnumą ir taip pat sutrikdo kapsulių vientisumą.

A ypač veiksminga priemonė, pavyzdžiui, "Pedilin" "Pedikulen Ultra", "Veda", "Paranit" "Parazidoz" "Higiya" "Nydala". Bet jie visi sunaikina utukes, o po gydymo galūnės gali likti ant galvos. Ir ne tik nužudyti visus parazitus, bet ir atkreipti jų (jau miręs) ir plaukai turėtų būti šukuoti po gydymo vabzdžių. Ir pageidautina kasdien savaitę pakartoti procedūrą, kad sumažėtų pedikulozės pasikartojimo rizika.

Svarbu: renkantis tinkamą preparatą, apsvarstykite ne tik išleidimo formą, bet ir užkrėsto amžiaus ir būklę.Pavyzdžiui, norint pašalinti vaiką nuo kūdikių, turėtumėte naudoti švelnų vaiko, kurį leidžiama naudoti vaikystėje. Taip pat svarbu tinkamai atlikti gydymą, todėl atidžiai išnagrinėkite pridėtas instrukcijas.

liaudies gynimo

Atsikratyti glindų ir utėlių ir pašalinti juos padėti kai liaudies gynimo:

  • Norėdami nužudyti utėlių, taip pat greitai ir teisingai atsikratyti glindų, galite naudoti actą. Jis turi ne tik neigiamą poveikį parazitų, bet taip pat pažeidžia kapsulės kiaušinių vientisumą, taip pat sumažina medžiagos nelankstumą. Jei naudosite esmę, atskieskite ją viena ar dviem dalimis vandens. 9% acto galima naudoti gryna forma.
  • Spanguolių sultyse yra rūgščių, kurios padeda atsikratyti niežų ir utėlių. Tiesiog plaukite plaukus ir geriau palikite ištaisymo priemonę dvidešimt trisdešimt minučių, kad sustiprintumėte efektą.
  • Pašalinti utėlių ir padėti augalinis aliejus, ji ne tik sunaikinti parazitus, bet taip pat gerokai palengvinti savo šukavimas.
  • Greitai atsikratyti glindų bus čemerys vandenį, o tai yra įrodyta ir veiksmingas būdas naudojamas siekiant kovoti su įvairiomis kenkėjų.
  • Pabandykite naudoti dervos dervų muilą. Kiekvieną dieną plaukite plaukus.

Dabar žinote, kaip atsikratyti nitų, ir jūs galite išspręsti tokią delikačią problemą.