Iznīcināt bugs ar rokām

Jūnijs 2019

Video: Gary Yourofsky's Speech: Q&A Session (Jūnijs 2019).

Anonim

sunaikinimas bedbugs - procesas yra gerai praleido ir šiuo metu ji yra prieinama, net asmeniui, niekada anksčiau susidūrė su būtinybe kovoti su visų buitinių vabzdžių.

Bedbugs specifika yra ta, kad jie visiškai abejingi sanitarinėms būklėms namuose. Štai kodėl net ir puikiai išvalyti apartamentai ir brangūs apartamentai gali tapti patogu namuose kaip studentų valgykla - už tarakonus.

Bet kur jie apsigyveno blakėmis, jų pačių rankose Šie parazitai su teise požiūris griauti - tai tik viena diena ir 1500-2000 rublių. Šiame moderniame insekticidų suteikti aukštą saugumo kovoti su blakėmis ir jos efektyvumą net tais atvejais, kai tokia veikla yra vykdoma pagal naudotojui pirmą kartą.

metodai susinaikinimo klaidų

Kovų klaidas labiausiai Bendruoju atveju gali pasireikšti dviem formomis: tiesioginio naikinimo juos ar tiesiog baidyti.

Jeigu mes kalbame būtent apie blakėmis sunaikinimo su savo rankas, dažniausiai šiandien yra šiais būdais:

 • naudojimas vidaus viešųjų insekticidai, kurie yra labai veiksmingas prieš bedbugs
 • kova su blakėmis naudojant žemos ar aukštos temperatūros
 • mechaniniai klaidų žudymo būdai.

Iš šių trijų variantų 90% atvejų pirmasis naudojamas siekiant norimų rezultatų. To priežastis yra jos universalumas ir veiksmingumas.

Jei temperatūros metodų taikymas namų sąlygomis gali būti naudojamas tik atskirų regionų gyventojams (su šaltu oru) ir ne visus metus, tada bet kuriuo metų laiku gali būti naudojamas bet kuris butas.

Mechaniniai kovos metodai yra tiesioginis vabzdžių sunaikinimas rankomis arba dulkių siurblys. Jie duoda daugiau ar mažiau patikimą rezultatą tik patobulinus patalpas, kai galima sunaikinti visus vabzdžius tam tikroje vietovėje.

Būtent todėl pirmiausia reikia susipažinti su prailginimo klaidų sunaikinimu rankomis su galingais insekticidais.

Nužudykite insekticidų klaidas

Nedelsdami bijokite insekticidų kaip toksinių cheminių medžiagų. Šiuolaikinių kovos su naminių vabzdžių įrankiais grožis yra tas, kad turi ryškų poveikį klaidoms, todėl žmonėms tai nėra nekenksmingi. Tačiau vis dėlto turėtų būti laikomasi tam tikrų saugumo priemonių.

Dauguma buitinių insekticidų yra purškimo arba skysto pavidalo, kurie turi būti purškiami patalpose naudojant įprastą buitinių cheminių medžiagų purškimą. Tokios priemonės yra tokios:

 • Executioner, šiandien laikomas geriausiu narkotiku, skirtu bedugnių sugadinimui. Jis tiekiamas skystuoju koncentratu ir reikalauja ištirpinti didesniu vandens kiekiu.

 • Klopomoras, dar efektyvesnis nei Executioner, bet ir toksiškesnis. Kai kuriais atvejais jo naudojimas yra nepageidautinas.

 • Kovos batalionas, gaminamas balionuose pagal oro gaiviklių tipą.

 • "Tetrix", brangiausias, įžeidžiantis ir sunkiai pasiekiamas, bet ir neįtikėtinai galingas narkotikas nuo blynelių.

 • Karbofosas, šiek tiek pasenęs morališkai, tačiau toliau aktyviai sunaikina klaidas, ypač kaimo vietovėse. Kartais tai suprantama kaip milteliai, kurie turi būti ištirpinti vandenyje, kad gautų darbo suspensiją …

… ir kai kurie kiti. Pagrindinis šių įrankių pranašumas yra sugebėjimas sunaikinti kilpelius jų pagalba savo rankomis.

Jiems tiesiog reikia paimti ir pabarstyti ant maksimalaus kambario paviršiaus, laukti kelias valandas, vėdinti kambarį ir atlikti šlapią valymą.

Rūpestingai tvarkymo vietose, kur galite paslėpti bedbugs - lovos, spintos, čiužiniai, kilimai, knygų lentynas - vienas gydymo užtenka visiškai nužudyti suaugusiųjų klaidas, lervas ir kiaušinius.

Svarbu!

Naudodamiesi visais purškimo produktais, kopėtojas turėtų naudoti medvilnės marlės padažą, pirštines ir kuo daugiau uždarą drabužius. Tokios priemonės padės išvengti alergijos ar poveikio veikliosioms insekticidų medžiagoms.

Preparatai, pagaminti iš miltelių ar pieštukų, taip pat yra gana veiksmingi. Pavyzdžiui, jie apima garsų Pyrethrum arba tradicinį pieštuką Mashenka.

Pirmasis turėtų būti išsibarsčiusios spūstyse ir judesiuose, o antrasis - išpjauti visus paviršius, ant kurių gali judėti sparneliai. Tokios priemonės, nors jos užtruks kriauklių sunaikinimą kelias dienas ar net savaites, bet leis atlikti be evakuacijos iš patalpų gyventojų.

Peržiūra

"… Šiek tiek praleido momento, tikėjosi, kad" ji išspręs sau ".Po mėnesio šie dalykai pradėjo gnuzti taip blogai, kad turėjo persikelti į savo tėvus. Butas yra tiesiog užtvindytas malationo, sofos ir lovos apibarstyti Budelis, tai yra labai brangu tvarkyti visą butą. Jis uždarė langus ir paliko. Po savaitės, valomas kelių kilogramų šių klaidų, papurtė iš lovos, nušluostė sveikiesiems audiniu butą, ir tuo labiau jie neatrodo. "

Jaroslavas Andrejaus, Briansko

terminio apdorojimo savo rankas

temperatūros metodai sunaikinimo bedbugs su savo rankas remiantis parazitų jautrumo į staigių temperatūros pokyčių ir gebėjimo išgyventi tik per siaurą temperatūros diapazonus vabzdžių pakankamai šių priemonių:.

 • šiauriniuose regionuose žiemą, kai oro temperatūra gatvėje žemiau minus 22 ° C iki palikti langus ir kelias dienas Šis temperatūros sumažinimas bus nužudyti klaidas, bet taip pat gali sukelti žalą į šildymo sistemą
 • Jei bus nustatyta, kad klaidų gyvena tik vieną sofą arba čiužinys ant lovos (kuris yra gana retas) -.. juos į kelias dienos gatvėje, o tada -. kruopščiai išsiurbti

 • pietiniuose regionuose - priešingai, patalynės reikmenys, čiužiniai ar pagalvėlės turėtų būti karštą dieną uždaryti automobilyje saulėje Jei temperatūra daro pakilti virš + 50 ° C, visų klaidų. apatinėje bus mirti.
 • Užterštus pagalvės ir patalynės skalbimo mašina temperatūroje, aukštesnėje nei + 50 ° C temperatūroje

Išskyrus pirmąjį metodą, tokie metodai neleidžia jums apdoroti viso buto. Todėl jie retai naudojami.

kartais populiariai praktikavo apdorojimas čiužiniai ir lovos verdančio vandens, tačiau tokios priemonės yra tik laikinas rezultatas: tie klaidas, kurios slepiasi butą Baldų ir grindjuoste įtrūkimų liks nepažeistas.

Jei apartamentuose randama lovų klaidų, daugeliu atvejų jie yra pasmerkti gedimui, juos mechaniškai sunaikinant naudojant mechanines kovos priemones (pvz., Sportinius slidinėjimus, dulkių siurblius). Praktiškai neįmanoma dulkinti erdvės už sienų, aprangos, kuriuose gali būti kiaušinių ir lervų, rozetės ir įvairios mažos įtrūkimų patalpoje.

Ir dar daugiau, nėra galimybės perduoti visų spyglių rankomis, ypač atsižvelgiant į mažiausią ankstyviausių amžiaus lervų dydį ir jų aptikimo sudėtingumą. Taip pat vargu ar bus surasti visi parazitų kiaušiniai.

Tradicinės kovos su tokiomis klaidomis kaip terpentinas, pastoliai ir actas nesunaikina vabzdžių, bet tik atgraso. Todėl jų naudojimas suteikia tik laikiną poveikį. Be to, jų naudojimas yra susijęs su rimtais nepatogumais, atsirandančiais dėl ryškių ir nemalonių kvapų išplitimo į kambarį.

Todėl, jei lova klaidų butas ar namas yra likviduojamas ir sunaikintas, jūs nusprendžiate savarankiškai, tada geriausia naudoti patikimus šiuolaikinius insekticidus.

5 Veiksmingi būdai žudyti lovelius

Patarimai ekspertams apie tinkamą klaidų sunaikinimą