Vai bugs spēj nokaut mājdzīvniekus (kaķus, suņus, cāļus)?

Maijs 2019

Video: Gary Yourofsky - The Most Important Speech You Will Ever Hear (Maijs 2019).

Anonim

Nakvynė klaidas mūsų namuose parazituoja tik nuo asmens - jų straublelio pritaikytose auskarų pakankamai plona ir minkšta oda. Tik labiausiai "sunkiais" už bedbugs kartus - kai žmonės palieka pakankamai ilgą laikotarpį kambarys - bedbugs įkandimo augintiniai.

Apskritai, tačiau jis yra nenatūralus dėl blakėmis elgesį - net suaugę parazitai su savo ilgas straubliukas vos pradurti gyvūnų odos ir mažų lervų daugeliu atvejų ir negali valgyti ne visi katėms ir šunims.

Nepaisant to, tam tikros klaidos su gyvūnais yra gana pajėgios pateikti klaidas.

apžvalga

"Aš negalėjau suprasti, kodėl mano žiurkės kūno atsiranda kraujavimo žaizdas. Aš maniau jis buvo Staph, bet jis paprastai tik sukelia pūliuojančiu opos. Ir čia jis įgėlimai, kad pati gyvūnų taip pat yra nulio. Tik po kelių savaičių aš sužinojau, kad man buvo kažkas pradėjo įkąsti paaiškėjo -. banali blakėmis tai buvo staigmena, kad jie turi žiurkių įkandimo, aš maniau, jie yra tik žmonės gerti kraują Matyt jie kažkur šalia ląstelių pradžių apsigyveno.. ir ji buvo arčiau jos, nei mano lova ".

Sasha Maskva

Galbūt tik augintiniai, kurie kenčia nuo klaidų, ne mažiau nei žmonės, - tai paukščiai (įskaitant vištų).

minkštu plona oda taip pat yra auskarų Proboscis klaidą, kaip žmogaus, ir parazitai, kurie sėkmingai naudojami.Ir jie gali gyventi vištienos kooperatyvus taip sėkmingai, kaip ir žmogaus būstas.

Paukščių klaidos: kokios yra pavojingos ir kaip su jais kovoti?

Vištienos klaidos gamtoje neegzistuoja. Qurei arba bedbugs bite, pulti žmogaus, ar kitų parazitų, kurie priimančiosios paukščiai gali būti lengvai supainiotas su bedbugs. Pavyzdžiui, blusos.

Žemiau esančioje nuotraukoje yra "vištienos klaidos", klijuojančios prie paukščio akių. Tiesą sakant, tai yra tipiškas vištienos blusų, pasižymi bedbugs mažo dydžio ir polinkis valgyti šviesiu paros metu:

Bedbugs turi vištos parazitai yra reti, bet jei jie pasirodys vištidėje, greitai kolonizuoti ją ir sukelti didelę žalą į paukščių odos. Sami kramtymas klaidas labai susirūpinęs apie paukščius ir masinių atakų metu sumažėjo kiaušinių vištų dedeklių, jie lėčiau priauga svorio, gali būti jauni Zamora. Be to, vištos nuolat skinti plunksnas ant žemės, ten, kur yra niežulys nuo įkandimų, ir kaip dekoratyvinių paukščių rezultatas prarasti reprezentatyvi išvaizda.

Kai kuriais atvejais, klaidas gali sukelti, kad dėl nuolatinių išpuolių vabzdžių višta palikti savo kiaušinių klojimas, net gana vėlai etapuose inkubacijos.

vištidėje klaidas paslėpti įtrūkimų ir jokių tamsių siaurose erdvėse: tarp ląstelių ir jų lentų sienos, pagal šiukšlių sluoksnis, ešerių ir lizdų. Paprastai jie naktį įkando paukščius, bet po pietų jie gali išeiti į medžioklę.

Per žiemą klaidų paprastai išgyventi temperatūrą, žemą kaip minus 10 ° C, todėl beveik visada praleisti žiemą ten ir tada.

Patarimas

Panašiai bedbugs gali parazituoti iš Kanarų į perlinių vištų bet kurie paukščiai. Tik vandens paukščiai (antys, žąsys) yra gerai apsaugoti nuo jų pakankamai tankios odos.

Norėdami atsikratyti bedbugs viščiukų, paukštis pašalinamas iš vištienos coop ir į kambarį, visi paviršiai apdorojami trichlorfonas arba malationo pačių koncentracijos, kurioje šie įrankiai yra naudojami gyvenamosiose patalpose.

Po to atliekamas nuodugnus valymas: išvežami šiukšlių ir šiukšlių, nuvalomi visi narvai ir krosnys, valomos sienos. Toks gydymas turėtų būti atliekamas du kartus per 10-14 dienų.

Katės ir šunys klaidos

Naktiniai klaidos labai dažnai įkando šiuos gyvūnus - katėms ir šunims yra per stora oda ir storas vilnonis dangalas.

Nepaisant to, klaidas įkąsti kates, kai per savaitę arba du žmonės išeiti iš kambario, o gyvūnų prižiūrimi kaimynų - už stokos dar šviežio kraujo šaltinį, bedbugs tiesiog priversti atakuoti gyvūnų.

Padėtis su klaidomis ir šunimis yra panašus - tik retkarčiais parazitai gali juos įkandyti dėl to, kad trūksta kito maisto šaltinio. Šiuo atveju lovos klaidos dažniausiai įkando šunis tik naktį, o tik kūno dalys su minkščia oda.

apžvalga

"Mūsų Toya pradėjo nuolat įkąsti kai parazitų. Maniau, kad tai buvo blakėmis, labai bijau, kad mes buvo perduota. Jo ausys visada buvo iškilimų ant įkandimų ant kaklo. Jie paėmė į kliniką, ten jie sakė, kad tai buvo ne bedbugs ir erkių, ir jis pagauna juos į gatvę. jie sakė, kad įsigyti specialų antkaklį ar tepinėlis jis nukrenta glebti, kad atstumti erkes. ir beje, veterinaras sakė, kad šuo blakėmis ne bite ne visiems. "

Viktorija Irkutskas

Jei "blakės" kačių arba šunų randama pietų, bet vis dar labai dideliais kiekiais - tai tikrai ne klaidas. Šansai yra parazitai ant gyvūno - erkės, turintys maždaug tokio paties dydžio, bet skirtingas skaičius kojų (nuo klaidų jų 6 erkės - 8), spalvos (erkutės, paprastai pilka, žalia ar juoda ir klaidas ruda) ir trūksta kryžminės juostelės ant kūno. Be to, šunyje esanti klaida, kai ji yra nustatyta, visada stengiasi atsitraukti, o erkė, pritvirtinta, yra nejudama ir atrodo kaip nedidelis augimas ant odos.

Norėdami supainioti klaidas su blusomis, labai sunku - blusos yra labai mažos ir gali šokti. Klaidos paleisti kaip tarakonai, ir jie negali šokti.

Specialios kačių ir šunų apsaugos nuo klaidų nėra reikalaujama: parazitai juos užpuolauja daug rečiau nei žmonėms. Todėl būtina sunaikinti klaidas kambaryje, kurioje jie yra, o ne naminiams gyvūnėliams.

Kas dar užkando klaidas?

Naktiniai klaidos iš pradžių buvo vabzdžiai, parazituojantys mažus žinduolius savo urvuose ir lizduose. Dažniausiai gamtos klaidos atsiduria pečių graužikų, goferių ir vabzdžių veislių nurkose. Čia jie nuolat turi prieigą prie maisto.

Tačiau tai yra daug patrauklesnė už šikšnosparnių kolonijų klaidas - bent jau dėl to, kad šie šikšnosparniai turi keletą kūno vietų, kurių nėra plaukai. Tokiose vietovėse yra klaidų ir įkandimų.

Be to, olos, kuriose gyvena šikšnosparnių kolonijos, turi stabilesnį mikroklimatą nei bet kurios kitos laukinės vietovės, netgi graužikų burys. Ir taip, čia gulbės yra tikras rojus: maisto gausa, nuolatinė temperatūra ir natūralių priešų minimalumas.

Tai įdomu

Garsiausios "klaidos" urvai yra urvai Turkmėnistane - čia yra žinomi didžiausi kai kurių retų rūšių šikšnosparnių kolonijos. Gulbės į juos taip daug, kad kartais jie sukelia masinį įšaldymą naujagimių šikšnosparnių.

Kurie gumbavaisiai yra pavojingi žinduoliams ir paukščiams?

Apskritai kalbant, yra daug skirtingų klaidų, kurios gali įkliuoti asmenį ar naminį gyvūnėlį.

  • Pvz., Vandenyje šuo gali atsitiktinai užsikratyti gladyscho ar vandens skorpiono - taip pat yra ir bedugnių.
  • Kartais gyvūnas užfiksuotas iš grobuonies įkandimo. Tačiau tokie atvejai pasitaiko tik tada, kai gyvūnas netyčia sutrikdyti klaidą, pavyzdžiui, didina savo letena ar kenkia, ulegshis ant žolės.

Klaidos, kurios nuolat parazituojamos, yra labiau pavojingos naminiams gyvūnėliams. Dauguma jų yra plėšriųjų klaidų šeimoje. Išskyrus retus atvejus, šie vabzdžiai neapsiriboja žmogaus būstu, tačiau jie gali užpulti gatvėje esantį gyvūną.

Mūsų platumose yra keletas plėšrūnų, ir jie nėra ypač pavojingi naminiams gyvūnams. Bet tropikuose, šie parazitai atlikti daug pavojingų ligų, įskaitant mirtiną Chagas liga, todėl keliaujant savarankiškai turėtų būti apsaugoti ir laikyti atokiau nuo jų savo keturkojo draugų.

Kaip atsikratyti bedbugs - praktiniai patarimai

Įdomybės Video: bedbugs ir jų lervos kanda vyras