Ko cilvēki domā par bugs mājā?

Maijs 2019

Video: Marla Spivak: Why bees are disappearing (Maijs 2019).

Anonim

Vabzdžių išvaizda asmens namuose visada buvo susijusi su bėdomis ir purvu. Ir su bedbugs dauguma liaudies bus susiję daugiausia įvairių ligų ir nelaimių - bedbugs gali įsikurti ir švarios ir nešvarios namai, bet jie visada nešiotis su savimi neramus miegas ir diskomforto daug.

vyravo viduramžių Europoje ir Rusijoje, antisanitarinės sąlygos ir veiksmingų būdų kovoti su vabzdžių kenkėjų trūkumas patys išprovokavo į bedbugs ir persikėlimo jų namų tiek skurdžių ir turtingų piliečių gyventojų padidėjimą. Tuo pačiu metu už prieglaudų visada buvo nelaimių pasiuntinių gandas.

Ženklai priskiriami klaidoms dėl galimybės sukelti audras ir potvynius, naikina šeimas, prognozuoja stiprias ligas ir net mirtį. Labiausiai tikėtina, kad tokios neigiamos emocijos yra susijusios su bedabegų suvokimu apskritai - kaip labai nepatogūs parazitai.

Pavyzdžiui, Vokietijoje, 15-16 amžiuje, buvo manoma, kad su klaidomis atėjimas iš namų laimingą šeimos gyvenimą, užleidimas į rietenų ir barnių. Siekdami įtikinti neįtikėtiną sėkmę, jie bandė atsikratyti parazitų kuo greičiau. Tuo tikslu jie skaitė specialius sąmokslus, purvinas vietas, kuriose kaupiasi gulbės su verdančiu vandeniu ir garais.

Italijoje ir Prancūzijoje tikima, kad gyvename bedbugs namuose spardė gerus sapnus ir košmarus apie žadinti, ypač vaikus.

Rusijoje klaidos buvo traktuojamos kaip nuolatinis bausmė, kuri lydima kitų nesėkmių ir kliudo padaryti turtingą ir laimingą gyvenimą.Dėl plačiai paplitęs šių vabzdžių, kad jų išsiuntimo metu pasirodė specialūs ženklai ir ritualai.

Kokie yra namų klaidos?

Deja, gluosniai gyvena ne tik purviniose ir netvarkingose, bet ir visiškai moderniuose švariuose kambariuose. Žmonės nemalonių netikėtumų buvimas šių parazitų, ir jie dažnai ieško žmonių ženklus, kurie galėtų paaiškinti vabzdžių išvaizdą.

apžvalga: ". Mes gyvename visiškai nauja aukštybinių ir ne at vabzdžiai niekada matė vieną" Perfect "dieną miega įkando, tapo panikos ištiktas paieška visi kartu po lova nebuvo rasti bedbugs žolelių lizdą jie patinka.. gali, bet kraujasiurbiai Nepalikite ir mes kada nors, nes atrodė neteisingi dalykai nuėjo į namus - visą laiką keiksmažodžių pastaruoju mano vyrą automobilis sugedo … "

Sofija, Sankt Peterburgas

ženklai:.

Jei namuose prasidėjo klaidos, tai reiškia, kad kažkas išeis iš šio namo. Kai šis asmuo netampa, parazitai taip pat bus perkelti.

užtruks gali būti aiškinama įvairiai: į šeimos nario, skyrybų mirtį, o gal tiesiog judantys vaikai subrendo į savo namus.

Bedarbiai įeina į namą ašaroms, ginčams, prisiekdami.

Toks paaiškinimas yra suprantamas psichologų požiūriu. Labai sunku atsikratyti kraujo čiulpusių parazitų - tai didelis stresas žmogui.

Dažnai jis tampa drėkinamas, nėra gerai miega, tai sukelia jo sveikatos sutrikimus. Žinoma, sveikatos būklės pasikeitimas gali ne tik paveikti vidinius šeimos santykius.

Namuose, kur gyvena klaidos, gyventojai dažnai turės košmarų.

Žmonių ženklai nėra veltui, akcentuojantys dėmesį į svajones. Bedbugs daugiausia valgo naktį, kai žmonės miega. Dažnai nuramintas pabusti, pradeda šukti odą.Tai sulaužo miego ritmą ir įveda neigiamą konotaciją.

Pavyzdžiui, skausmas iš sapne įkandimo gali būti transformuota į monstras įkandimo, stab. Jei lovos randuos ant kūno, sapne taip pat gali atsirasti nemalonių vabzdžių vaizdai. Taigi košmarai, su kuriais labiausiai atsiduria vaikai.

Klaidos yra bute - blogas ženklas. Galbūt kas nors iš jūsų aplinkos yra energijos vampyras.

Šis ženklas yra gana šiuolaikiškas ir susijęs su žavesio ir ezoterizmo žmonių žaviu. Pagal Feng Shui mokymų, visų problemų ir nemalonių reiškinių namuose (įrangos gedimas, stogo srautas, vabzdžiai išvaizda) buvo paimti iš gyvenančių joje energijos žmonėms, todėl jie silpni ir mieguistas.

Ženklai į greito išvaizdą klaidų

Ženklai bedbugs, ne tik paaiškinti, kas užkrečia vabzdžių, bet taip pat gali nuspėti jų labai išvaizdą.

Jei į krosnies senas šluota dega gali būti savarankiškai vykdyti nemalonių įvykių: stichinės nelaimės, iš utėlių, tarakonų ar bedbugs invazija.

Šis ženklas gali būti reikalingi tik toje šalyje, arba privačiame sektoriuje, kaip ir butų neturite orkaitės.

Tai įdomu: Dažniausiai klaidos atsiranda viešose vietose - ligoninėse, kalėjimuose, geležinkelio stotyse, viešbučiuose. Tačiau pastaruoju metu mokslininkai atliko tyrimą dėl šių vabzdžių elgesio viename amerikiečių kalėjime.

Paaiškėjo, kad yra žmonių, kurie tiesiog ignoruoja bedugnius ir nemiedžia. Tai nėra susijusi su kraujo grupe ar Rh faktoriumi. Kaip paaiškėjo, vienas iš klaidų aukos pasirinkimo veiksnių yra paties asmens psichinė būklė. Taigi, žmonės, kurie yra linkę į neurozes ir isterija, depresija, daug dažniau skundėsi įkandimų, nei subalansuota ramus asmenybę.

Ekspertai mano, kad žmogus su sutrikusia psichine būkle keičia kraujo tėkmės intensyvumą, kuris yra pagrindinis gulbės masalas.

Grįžkime prie ženklų:

Brolių namuose pasirodo blyneliai.

Jūs tikrai galite atnešti Klopovų namus iš kitos nakties vietos ar su kažkieno daiktais. Todėl ženklas rodo vieną iš jų išvaizdos variantų.

Nenustatytoje situacijoje šalyje atsiranda klaidų ir tarakonų.

Žinoma, labai sunku pateikti šio sprendimo mokslinį pagrindimą. Kilpinių atveju tai nėra patvirtinta, bet tarakonai iš tikrųjų kartais tiesiog išnyksta iš visų būstų ir po kurio laiko jie atsiranda toje pačioje masėje.

Jei dažnai ginčiate artimus giminaičius, namuose yra gulbių.

Visoms pasaulio kultūroms būdingas šeimos židinio suvokimas kaip šventas. Todėl nesutarimai su artimaisiais yra laikomi blogais poelgiais.

Ženklai iš bedugnių pašalinimo iš namų

Nepriklausomai nuo to, kaip namuose atsiranda gulbė, pagrindinis uždavinys yra atsikratyti jų. Galite rasti žmonių ženklus, rodančius greitą vabzdžių išsiuntimą.

Žinoma, jūs neturėtumėte visiškai pasikliauti tokių duomenų patikimumu, nes specialius įrankius galite naudoti tik spuogus. Jie yra grynai informatyvūs ir gali būti laikomi tik priedais.

Jei kelias naktis iš eilės turi gerų spalvingų svajonių, netrukus vabzdžiai nebus namuose.

Kai vabzdžių skaičius sumažės, tada bus daug mažiau nakties įkandimų. Todėl, jei miego kokybė pagerėjo, tai yra pirmas parazitų pašalinimo ženklas.

Norėdami išmesti gulbėles, Velykų metu turite nulupti nešvarumus nuo slenksčio, sakydami: "Visos klaidos ir tarakonai - iš namų".

Neigiamumo, agresijos ir pykčio balansavimo ritualas buvo žinomas ilgą laiką ir naudojamas namuose naikinti viską blogai. Kadangi baldakiai atrodo tik tokia tamsi, bloga jėga, kuri neleidžia asmeniui, šis ritualas yra naudojamas prieš juos.

Jei vestuvių planuojama namuose ar vaiko gimimas, klaidos nebus tokioje namuose.

Bedbugs - prisilietimo personifikavimas, moralinis nestabilumas, ginčai. Kai tikimasi džiaugsmingo įvykio namuose, visi žmonės yra laimingi ir bendra psichologinė situacija gerėja. Pasak ženklų, netrukus iš to pateks gultai.

Nors žmonių ženklai suteikia gana daug informacijos apie gulbenes ir yra daugybė užgaulų, kad būtų galima atsikratyti parazitų, kovojant su jais reikia imtis išsamių ir veiksmingiausių priemonių.

Pvz., Neatsižvelgiant vien tik į sąmokslus ir požymius, naudokite galingus ir pakankamai saugius insekticidus, kurie gali padėti pašalinti klaidas ir išvengti jų atsiradimo.

Daugiau apie lovų klaidas: kaip jie maitina