Slazdus prusaku ar savām rokām - tas ir tikai

Jūlijs 2019

Video: Calling All Cars: Curiosity Killed a Cat / Death Is Box Office / Dr. Nitro (Jūlijs 2019).

Anonim

Kaip padaryti savo ranka spąstų tarakonus? Kodėl verta naudoti šią priemonę? Ar tai brangu? Yra daug klausimų, į kuriuos dar neatsakyta.

Tarp visų namuose įsibrovėlių labiausiai erzina, nemalonus ir svarbiausia pavojingas yra namų tarakonai. Šių kenkėjų pašalinimas iš jų namų yra laikomas gana sudėtingu. Norėdami tai padaryti, galite imtis įvairių priemonių:

 1. Paprasčiausias ir efektyviausias būdas yra vadinti kenkėjų kontrolės tarnybą. Šis metodas neabejotinai yra greičiausiai ir paprasčiausias, tačiau tam reikia papildomų finansinių investicijų.
 2. Galite savarankiškai naudoti įvairius insekticidus - cheminius preparatus, specialiai sukurtus tarakūnams naikinti. Šis metodas gerokai atpalaiduoja nuo pirmojo greičio ir efektyvumo, tuo pat metu pati žalos patiria pačius namų ūkio narius.
 3. Trečias būdas yra labiausiai rūpestingas, pigus, bet saugus, nes čia nėra cheminių produktų.

Jei jums tinka trečiasis metodas, tuomet šį klausimą turėtumėte iš anksto ištirti. Galite pasinaudoti interneto pagalba arba galite sugalvoti gaudyklę.

Gaudyklės tarakonai su savo rankas

Sugalvotas kelis variantus spąstus už tarakonus, kurie gali būti atliekama rankomis. Galimos tik kiekvieno vaizduotės galimybės. Yra keletas populiariausių spąstų.

Stiklo gaudyklė

Tokią spąstą lengva gaminti.Procesas gali užtrukti apie 10 minučių. Norėdami tai padaryti, jums reikės:

 • Stiklo bankas.
 • Popieriaus arba kartono lapas.
 • Saulėgrąžų aliejus arba vazelinas.
 • Nedidelis kiekis maisto produktų masalui.

Norint sukurti tokią spąstą, jums reikia stiklinio stiklainio. Jūs galite pasiimti stiklainį iš turimų atsargų, o tai nebus gaila. Svarbiausia, kad jo vientisumas neturėtų būti pažeistas saugumo sumetimais. Jo apimtis nesvarbi, bet pageidautina pasirinkti didesnį banką. Norint pritraukti vabzdį į banką, jame turi būti masalas. Bet kokį maistą galima naudoti kaip jauką, bet tai yra patogiau priimti sūriu ir jogurtu. Šie produktai turi stiprų kvapą, kuris, be abejo, pritraukia "nekviesto svečio" dėmesį.

Tam, kad tarakonas patektų į stiklainį, turėtumėte jam padėti. Dėl to geriau pritvirtinti popieriaus ar kartono lapą prie išorinio kanalo paviršiaus. Lakšto ilgis turi būti šiek tiek didesnis už galiuko aukštį, kad lapas palietų grindis iš išorės ir būtų pritvirtintas prie kaklo. Taigi, tampa tam tikras "kelyje" kelias. Jei naudojamas kartonas, jis yra montuojamas prie banko kampo, kaip tiltas. Taip pat galite naudoti popieriaus, suklijuoto kūgio pavidalu.

Tad tarakonas patenka į spąstus. Kad jis nebegalėtų išlipti, gamybos procese, vidinį indų paviršių reikia tepėti vazeliu arba saulėgrąžų aliejumi. Paviršius bus slidus, todėl vabzdys negali užlipti ir išeiti.

Siekiant didesnio efektyvumo, rekomenduojama įdiegti spąstus toje vietoje, kur dažniausiai atsiranda vabzdžių. Toks paprastas prietaisas gali surinkti daugiau nei keliasdešimt vabzdžių.Kas 3-4 dienas atnaujinkite gaudyklę.

Klijavimo gaudyklė

Norėdami įgyvendinti, jums reikės:

 • kartoninė dėžutė arba bet koks atviras konteineris.
 • Dvipusė lipni juosta.
 • masalas.

Norint gaminti šį prietaisą, geriau pasiimti kartoninę dėžę ar paprastą kartono lapą. Talpykla yra įklijuota dvipuse juosta per visą paviršių. Masalas yra centre. Kaip masalas, galite naudoti bet kokius produktus, pageidautina kvapnius ir ne skysčius.

Pasižiūrėdamas į jauką, tarkaikas skubėja į jį ir lipo ant lipo. Talpa taip pat atnaujinama kas 4 dienas. Šios galimybės trūkumas yra tas, kad spąstais įstrigę tarakonai yra akivaizdoje. Tai reiškia, kad spąstai neturi viršelio. Šią problemą galima išspręsti pritaikant dangtelį. Pvz., Galite iš dalies padengti dėžutės viršuje, tačiau palikti prieigą prie jo. Tada turėsite gaudyklę.

Yra dar vienas klijų sluoksnio variantas. Dvipusė juosta gali tiesiog klijuoti visus paviršius, kuriuose buvo pastebėti vabzdžiai. Dėl praktiškumo, būtina klijuoti tik tas vietas, kur žmonės ir gyvūnai neleidžia eiti. Tai gali būti grindjuostės, kambario kampai, erdvė už baldų.

buteliuko korpusas

Šiam variantui tinka paprastas plastikinis butelis su 2 arba 1,5 litrais. Kad tai padarytumėte, butelį reikia išpjauti į dvi dalis santykiu 2: 1. Viršelis su kakleliu turėtų būti mažesnis. Iškirpkite viršutinę dalį apversta ir įdėkite ją į apatinę. Butelis turi būti užpildytas pusiau vandens, o vidines sienas ir kaklą sutepti saulėgrąžų aliejumi. Vanduo turėsite įdėti plūduriuojančius produktus arba pakeisti jį skonio sultiniu.

Šis variantas nėra labai populiarus dėl jo mažo pajėgumo. Be to, butelio kaklelis yra pakankamai mažas ir praleidžia blogą kvapą.

Elektros gaudyklė

Gaudyklės taip pat yra labai veiksmingos. Parduotuvių lentynose galite susipažinti su elektroniniais spąstus. Tai sunku ir nesaugu tai padaryti savo rankomis, todėl geriau jį nusipirkti parduotuvėje. Elektrinės gaudyklės principas yra toks: vabzdys patenka į kvapo masalą prietaiso viduje, patenka į vidų ir miršta nuo elektros iškrovimo. Išoriškai prietaisas atrodo kaip paprastas dėžutė. Estetiniu požiūriu, šio tipo spąstai yra labiausiai naudingos, nes negyvi vabzdžiai yra išskirti nuo smalsių akių dangteliu. Elektros gaudyklė, žinoma, veikia iš tinklo. Todėl jis turi būti šalia elektros lizdo. Ir, žinoma, nepamirškite apie saugumą, jei namuose yra vaikų ir augintinių.

Jei mes kalbame apie spąstų efektyvumą savo rankomis, verta paminėti, kad jie nesuteikia 100% rezultatų. Taip, jų pagalba mažėja vabzdžių skaičius kambaryje, tačiau jie nebus visiškai pašalinti. Kaip mes žinome, tarakonai reprodukuojasi labai greitai. Kai kurie iš jų slepia savo ointecs į atskirtas, neprieinamas vietas žmonėms. Šis kenkėjų kontrolės metodas turi privalumų ir trūkumų.

Kalbant apie pranašumus, galite išskirti keletą:

 • Namų spąstai yra saugūs, nes juose nėra cheminių medžiagų.
 • Šis metodas yra gana pigus. Įrenginys gali būti pagamintas iš improvizuotų įrankių namuose, nieko nepirdamas.

Tačiau jei norite gauti greitą ir 100% rezultatą, rekomenduojama naudoti profesionalių kenkėjų kontrolės priemones.

 • Pirma, sutaupysite laiko. Procedūra yra gana greitai, galbūt valandą ar porą valandų.
 • Antra, tai saugu. Darbą atlieka kvalifikuoti specialistai, naudojantys specialias priemones. Praleidus kambarį, nėra cheminių medžiagų pėdsakų.