Dažādi kļūdām - kā atbrīvoties no gultas bugs mājās

Maijs 2019

Video: CIA Archives: Buddhism in Burma - History, Politics and Culture (Maijs 2019).

Anonim

Bedbugs - tai vabzdys parazitas, kuris gyvena ant žemės ilgą laiką. Žmonija jau seniai daro viską, kad jų atsikratyti, bet prieš pradedant į kovą metodus, būtina įsigilinti į "veislės" tokių kenkėjų tema žinoti, kaip su jais elgtis.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

Visos klaidų nuotrauka ir pavadinimas rūšių

Bedbugs yra platus būrys poluzhostkokrylyh vabzdžiai. Pasaulyje yra daugiau nei 30 000 šių individų rūšių. Ne visi kenkėjai ir parazitai, yra nekenksmingas rūšys ir tie, kurie padeda žmogui valgyti kitų vabzdžių.

Pagal buveinių ir maisto galima suskirstyti į šias rūšis:

- kenkėjai žemės ūkio augalų;

- vandenyje gyvenantys vabzdžiai;

- nekenksmingas žmonėms;

- namų blužnies parazitai.

kenkėjams žemės ūkio augalų apima rūšių vabalų, kurie minta augalų sula auskarų stiebo ir žiedyno, grūdai, uogų.

Kopūstų klaidą - vabzdys parazitas, kuris gali sumažinti derlių ir kovos su ją nėra, dauginti koloniją ir sunaikinti visą derlių kopūstų, rapsų, cukrinių runkelių ir kitų augalų.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau čia …

Vabzdžių vėžlys, rūšis, kuri gavo savo pavadinimą dėl apvalkalo, myli žiemą ir sunkius pasėlius. Tai pavojinga ne tik suaugusiesiems, bet ir jos lervoms. Jie, kaip ir suaugęs, maitina grūdus ir turi uždarytą reprodukcijos ciklą.

žino visi vaikystės rūšies - Skydblakė, populiarus vardas - Re-skunk, su aviečių meilužis. Jei jis bus išvarytas, jis nuodųsi savo aštriu kvapu su uogomis.

Į rūšis, kuriose gyvena vanduo, yra tokios rūšys: vandens skaitikliai, gladys, rowers, milžiniški baltostiumai. Žmonėms jie yra saugūs. Visi šie žmonėms yra nekenksmingi.

Ne visi šie vabzdžiai yra parazitai ir kenkėjai. Taip pat yra ir tų, kurie nesukuria pavojaus ar žalos žmonėms. Šios veislės - linijos klaida (Graphosoma lineatum), kitas pavadinimas - italų, išoriškai panašus į Colorado vabalo spalvą. Jis maitina skėtinės augalus.

Kitas klaidą tipas - raudonblakės Besparnis (blakė kareivėlis), maisto naudoja sėklas ir lieka bestuburių.

Gulbukių nuotraukos, esančios butuose

Kraujo krešėjimo vabzdžiai yra labai pavojingi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Parazituoti namus ir apartamentus šalia žmogaus. Per dieną jie slepiasi, atakuoja naktį, kai jų aukos yra mažiau saugomos. Jų įkandimas sukelia ne tik alergijas, bet ir gali perduoti infekcijas. Labai sunku atsikratyti gulbių namuose.

Rūšys bedbugs nuotrauka

Žmonės yra trijų tipų namų bedbugs ( lova, patalynė, baldai ), bet iš tikrųjų tai yra vienas ir tas pats kenkėjas, apie savo buveinės yra labai lanksti.

A klaidų įvairovė - už atsiradimo ir plitimo buto

priežasčių vien namų bedbugs variantas, bet žmonės galvoja, kad yra - lova, baldai, lino. Tai vienas ir tas pats parazitas. Tokie liaudies vardai jiems buvo išleisti klaidos buveinėje.

Liemenė išvaizdą nuotrauką išsiplėtusio dydžio

Išvaizda primena erkes. Jie turi mažą, rudą, skaidrią kūną, alkanės būsenos ilgis yra 3 mm, o pilnas - 8 mm.

Kokios yra priežastys, dėl kurių buveinės gali pasirodyti namuose ir kur jie gali būti paimti:

  • gali būti iš kaimynų per ventiliacijos liuką.
  • Jei bent viename namuose esančiame bute jie likviduojami, galime manyti, kad į namus yra užkrėstas
  • gyvūnus galima nuvesti į butą;
  • Jūs arba vienas svečias, jūs galite jį atnešti iš bet kurios viešos vietos
  • iš darbo, bibliotekos, namų ir tt;
  • pirkti kartu su baldais, ne tik senais, bet ir naujais;
  • gali pasirodyti net visiškai švariuose butuose.

Vieno žmogaus pasirodymas jūsų butuose reiškia visą koloniją. Vienas iš pavojingiausių žmogaus parazitų yra lova.

Jų reprodukcija vyksta greitai. Nepriklausomai nuo kovos su gulbėmis namuose labai sunku.

Kovos su klaidomis būdai namuose

Yra trys būdai kovoti su klaidomis namuose: mechaniniai, fiziniai, cheminiai.

Veiksmingiausias būdas yra chemija.

Norėdami atsikratyti bedbugs namuose, pirmiausia turite rasti savo klaidą butą. Butai, namas, patalynė - tai siaura, tamsi, šilta vieta - balduose, sofoje, už kabineto, langų rėmuose, sienose, miegamosiose vietose,tt; lova parazitas slėps į siūles, jie gali gyventi ir daugintis net švarioje lovoje. Norėdami rasti lovų klaidas, jūs turite eiti per visą lino, net švarus spintoje.

Kai radote klaidą, pasirinkite cheminę medžiagą ir pradėkite kovą. Geriausias rezultatas pasiekiamas, jei vienu metu sujungsite tris metodus.

Kaip atsikratyti blakėmis namuose liaudies gynimo

populiarių metodų atsikratyti buitinių klaidų yra: žolių pelyno ir bitkrėslė naudojimą. Jie išsigąsta, bet neuždega, todėl kyla klausimas: kur kenkėjai palieka? Ar kitame kambaryje ar kitame bute?

Naudoti aštrių kvapo cheminę medžiagą - žibalui, naftaleno, terpentino Solutions, salicilo rūgštis, denatūruotas alkoholis, žibalo, aviacija skysčio ir acto. Šiais būdais jie apdoroja buveines, jas įkvepia ir patalpina į bute esančius konteinerius.

Visos cheminės medžiagos, namų gynimo priemonės yra labai toksiškos! Jeigu jų taikymas yra būtinas siekiant apsaugoti vaikus ir gyvūnus naudoti rankoms apsaugą (nes jie rūdyti pirštines) ir kvėpavimą.

Žmonės šilumos metodas atsikratyti blakėmis - padaryti baldus šalčio ar nusiplikyti verdančiu vandeniu ir garais.

Norėdami atsikratyti lovos, namų parazitų, rekomenduojama virti lova, kruopščiai geležies suvyniokite.

Įprastos kovos su krauju užsiėmimų klaidos yra neefektyvus cheminis medziagas arba nerodote visos kolonijos. Jie greitai priprato prie chemijos, todėl verta naudotis kartu su liaudies metodais.

Nuotraukos blakėmis

Patikrinta priemonė bedbugs - šiuolaikiniai metodai kovoje su

Kraunasi …

Nors daug įvairių liaudies praktika turi, reikia žinoti, kad jie yra veiksmingi tik nedideliu kiekiu kenkėjų atveju savo bute arba profilaktikai.Pavyzdžiui, išardykite žolės vėdinimo veleną, ant palangės, kur jie gali įeiti į namus, po to apdorodami actu.

Galite atsikratyti patikimų ir greitų namų, lova klaidų, galite naudoti tik šiuolaikinius kovos metodus. Jie turi bauginančią pavadinimą - insekticidus arba paskambina dezinfekcijos tarnybai.