Tautas veidi, kā atbrīvoties no bedbugs dzīvoklī

Maijs 2019

Video: Fastest Way To Lose Acne | Ātrākais veids, kā zaudēt pūtītēm #Orangehealth | Beauty Tips At Home (Maijs 2019).

Anonim

Žmonių būdai atsikratyti lovų klaidų padės tik ankstyvosiose epidemijos stadijose. Todėl būsto savininkai, kur atsiranda tokių parazitų, turėtų būti pasirengę naudoti efektyvesnį metodą (dažniausiai cheminį), kuris greitai sunaikins vabzdžius.

Kaip atsikratyti bedbugs tradiciniai metodai

Bedbugs ištvermingos, lengvai prisitaikyti prie naujų sąlygų, nes jie yra labai produktyvus, net kai yra kova su jais. Todėl jie turi būti sunaikinti naudojant veiksmingą metodą ar butą per trumpą laiką bus sužavėti juos.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovojant su klaidomis, mūsų skaitytojams patariama Pest-Reject repeller. Elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos, kurių efektyvumas 100%, susiduria su kilpomis, tarakonais ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau skaitykite čia …

Žmogus, matydamas, kad jis grįžo namo bedbugs turėtų įvertinti situaciją, tai yra, nustatyti pažeidimo etapą. Situacija gali būti tokia:

1. Aptiktas asmuo gali būti vienas asmuo, atsitiktinai įstrigęs būstu ant drabužių, kitaip. Šiuo atveju bute bus dezinfekuojamas asmuo, nenaudodamas jokių įgūdžių. Šiuo atveju taip pat reikės atlikti profilaktiką - ši liaudies gynimo priemonė veiks;

2.Butas tapo "prieglauda" vabzdžių šeimos, bet jie ne hit visą korpusą, tai yra, gyvenamasis lokalizuojasi vienoje vietoje. Blakėmis šioje situacijoje gali būti sunaikinti asmens naudojant populiarias šalinimo būdai, nes jie padės atlikti profilaktinę priežiūrą. Tačiau net ir efektyviausias iš šių metodų neleidžia užtikrinti šioje situacijoje, kad visiškai sugriauta namų gadintojas. Tai reiškia, kad daugeliu atvejų, parazitas tiesiog palieka namus, o tada grįžta ir jau padaugėjo ir butas bus "sugautas" daug greičiau;

3. Jei pėdsakai gyvenimo randama visuose kambariuose, vonioje, epidemija jau įsibėgėjo, ir liaudies metodai nebereikia bandyti taikyti čia. Efektyviai padeda esant tokiai situacijai gali tik cheminiai metodai, kurie gali būti naudojami atskirai arba paskambinus SES ekspertai.

populiariausių būdų atsikratyti bedbugs bute

Piliečiai, kurie mano, kad jie turi kaimynai blakėmis karto ieškantiems paprasto, greitai ir tikrai metodą atsikratyti jų. Ir jie nori labiausiai iš visų, kad ji buvo Liaudies šalinimo būdai, kaip "chemija" niekam nepatinka, bet mes turime suprasti, kad tarp šių metodų nėra universalus ir veiksmingas, kuri padės bet kokioje situacijoje.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Norėdami atsikratyti spuogų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau čia …

Populiariausi būdai yra tokie:

1. Mechaninis - dabar normalus smulkintuvas naudojamas šimtmečius, buvo pridėta dulkių siurblį, įrankis leidžia jums rinkti patalynė (apatiniai) klaidas.Sunaikinimas šį metodą yra vienintelis veiksmingas būdas, kai aptiko lokalizuota buveinių vabzdžių, kuri yra įsikūrusi baldų raukšlės, už tapetų ir pan. Reikšmingas epidemija negali būti sustabdytas dulkių siurbliu arba smulkintuvą, tai yra, tai nėra geriausias pasirinkimas siekiant kovoti;

2. Terminis apdorojimas. Nakvynės klaidos netoleruoja šaltų ir karštų temperatūrų. Todėl, skalbimo, žaislai temperatūroje, aukštesnėje nei 60 ° C, verdančio vandens gydymą paviršiai garo veda prie sunaikinimo vabzdžių ir jų lervų. Jei įmanoma, mes galime padaryti baldus ir kitus daiktus į šaltą, tačiau ši procedūra nėra greitas ir labai reikalingas žemos temperatūros. Pavyzdžiui, nuo -20 ° C per dvi dienas turės būti garantuojama klaidas sunaikinti. Šie metodai dažnai naudojami kartu su mechaniniais. Bet kiek tokių variantų kovoti nebuvo išbandyta siekiant užtikrinti parazitų tik vienas iš jų pašalinti - jei promorozit visas namas (butas gali būti taip elgiamasi). Ką jie padarė anksčiau, tačiau šiandien tai nėra geriausias būdas, nes yra daug mažiau darbo jėgos metodų;

3. Skandinavai. Klaidų turėti išvystytą uoslę, kuri įtakos priežasčių, kad butas nėra netaikant nuomones. Tačiau ši pergalė nėra - tiesiog parazitai žingsnį, kažkur kaimynystėje ir grįžo kaip tik jie nori, ir turi jų kvapas nebebus panika. Be to, jie gali tiesiog sustoti savo veiklos metu, ir aktyviai daugintis, ir kai vyras randa vėl jų padėtis bus daug sudėtingiau. Šie parazitai nepatinka šalavijų, terpentino, žibalo, bitkrėslė, transformatorinės alyvos kvapą. Tai yra, ir tai nėra geriausias būdas atsikratyti lovų klaidų.

Greitas būdas atsikratyti bedbugs

Tradiciniai metodai neatspindi galimybę greitai sunaikinti vabzdžius, jei butas jau ištiko juos. Jei nustatomas lokalizuotas jų gyvenamosios vietos dėmesys, tai padės dulkių siurblys, kurio maišelis po parazitų surinkimo geresnis. Tačiau tai negarantuoja, kad parazitai nebus vėl atsirasti, nes kiaušiniai gali būti dedami. Purškiamų cheminių medžiagų naudojimas yra daug veiksmingesnis metodas.

Veiksmingas būdas atsikratyti blakėmis ilgą laiką

vienintelis veiksmingas alternatyvus dezinfekcijos, užtikrinant, kad blakėmis nereikia grįžti netolimoje ateityje, yra SES ekspertų apdirbimas, kiek įmanoma šalia butų, esančių pažeidimo srityje. Tai tikrai geriausia pagalbos rūšis, jei yra toks kenkėjas.

Veiksmingiausias gydymas šiandien yra cheminis. Jis gali būti naudojamas atskirai, jo pranašumas yra tas, kad šiuolaikinis veiksmingas specialus vaistas gali sustabdyti invaziją per kelias minutes. Pažeidžiamo būsto savininkas turėtų žinoti - yra visiškai netoksiškų medžiagų, tai yra, jie nepakenks gyvūnams, vaikams, suaugusiesiems.

liaudies gynimo bedbugs bute ir namo

Kraunasi …

kenkėjais būsto išvaizda turėtų lemti privalomai objektyviai įvertinti situaciją, po kurios buvo įsiveržė žmogus, kurio butas, suprasti, kokių veiksmų reikia imtis, remiantis žiniomis. Nuo klaidingą rūšies kovos lems tai, kad vabzdžiai pasirodys naujas, pasirodė tarp kaimynų, kurie labai pablogintų situaciją, o jų skaičius sparčiai didėja. Ir visi nacionaliniai šalinimo būdai - tai iš esmės brangaus laiko švaistymas, o kartais ir pinigai.

Atsiliepimai apie liaudies būdus atsikratyti gulbių į butą

Bet kurios neprofesinės dezinfekcijos priemonės yra blogas pasirinkimas, kuris tik sustiprins situaciją. Taip pat atkreipė dėmesį ir į žmones, kurie nusprendė patys kovoti su lovelėmis liaudies gynimo priemonėmis.

Remdamasis peržiūromis, paaiškėja, kad liaudiškos rūšies šalinimas nesustabdė nė vienos rimtos epidemijos ir turėjo paskambinti profesionalioms paslaugoms gyvenamųjų ir negyvenamųjų patalpų dezinfekcijai. Tikrai. po to, kai populiariausi metodai davė vabzdžiams pradžią ir leido daugėti, kompanijos paslaugų kaina bus daug didesnė, nes kaina priklauso nuo gydomos teritorijos ir išleistų medžiagų kiekio. Plius į kainą įtraukiamas pats darbas, tačiau ši dalis yra fiksuota ir kiekviena įmonė turi savo.