Efektīvs žurkām un pelēm ultraskaņas repelētājs, ko izvēlēties?

Maijs 2019

Video: Dārziņu augu aizsardzība. SIA “Baltic Agro" (Maijs 2019).

Anonim

Koks geriausias žiurkių ir pelių ultragarsinis repelentas?

Kenkėjai, pavyzdžiui, pelės ir žiurkės, gyvena netoli žmogaus. Yra beveik neįmanoma apsidrausti nuo jų išvaizdos. Ir jei atsirastų nemalonūs "kaimynai", klausimas, kaip atsikratyti jų, tampa aktualus.

Pasirinkite efektyviausią žiurkių vaistą - ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiandien toks graužikų, kaip ultragarso repelento, valdymas yra plačiai paplitęs. Ir jų pasirinkimas yra labai didelis, kurį geriau pasirinkti priklauso nuo jūsų finansinės padėties, to kambario ploto, kuriame planuojate naudoti kitus veiksnius.

Šių turto populiarumas dėl to, kad ultragarsas, plinta per didelių atstumų, todėl nemalonūs pojūčiai (jausmus paniką, baimę, o kartais ir skausmas) vabzdžių ir graužikų. Graužikas ar kitas kenkėjas priverstas palikti gyvenamąją vietą. Tuo pat metu prietaisas yra saugus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams.

Prieš jūs nuspręsite padaryti, kokios ultragarso prietaisus geriausiai atitinka jums verta sužinoti vartotojų atsiliepimų, skaityti įrenginių savybes.

Švaraus Namas Atšvaistai žiurkių ir pelių Ultragarsiniai - Atsiliepimai priemonių

Mascus Prekės Ženklo "Švarus namas" siūlo labai populiarus šiais laikais ultragarso atgrasymo žiurkėms ir pelėms.Šiame įrenginyje yra daug teigiamų atsiliepimų, kurie jį naudojo. Bet beveik toks pat negatyvių nuomonių skaičius. Padėjo ne visi šio prekės ženklo žiurkių ir pelių ultragarso repelentai. Jo efektyvumas priklauso nuo daugelio veiksnių:

  • vieta (ji veikia per 150 metrų spinduliu, tačiau gamintojas nenurodo, per kurį ultragarso gali prasiskverbti medžiagų pakankamo lygio atsikratyti graužikų);
  • griežtai laikytis naudojimo instrukcijose aprašytų priemonių;
  • sąlygos, kuriomis jis naudojamas.

Kai kurie vartotojai pastebi trapumą ir prastą prietaiso atsparumą drėgmei. Šis ultragarso prietaisas turi reikšmingą pranašumą. Tai yra tai, kad Atšvaistai gali dirbti net po atviru dangumi, sukelia žiurkėms ir pelėms palikti savo veiksmų teritoriją. Šis įrenginys, kai jis yra atvirame lauke, turėtų būti geriau izoliuoti nuo drėgmės patekimo.

Kenkėjų Repeller- ultragarsinis Reseller graužikų ir vabzdžių - atsiliepimai

Apie Riddex Įmonė siūlo tiek ultragarso Reseller graužikų bei vabzdžių kenkėjų Reppeler ir elektromagnetinį Reseller peles ir žiurkes Kenkėjų atmesti.

Tarp prietaiso prieš graužikų ir vabzdžių Atšvaistai Pest vartotojų, dauguma pažymėjo jos veiksmingumą. Tačiau daugelis atsiliepimai pasakyti, kad nepaisant deklaruojamų pažadų šio ultragarso Atšvaistai metu tampa girdimi žmogaus ausies, kuris neigiamai veikia nervų sistemą.

Ultragarsas yra labai nemalonus stimulas su aukštu dažnumu. Todėl geriau neleiskite naudoti šio repelento žmonėms su jautriu klausimu ir patalpose su mažais vaikais.

Ultragarsiniai Reseller pelių ir žiurkių Grad A 550uz - užsisakykite vadovas

Unikalūs ultragarso Reseller žiurkėms ir pelėms - vidaus gamybos Grad priemonę, modelis A-550UZ. Jo ypatumas slypi veiksmo spindulyje - ultragarsu plinta iki 550 kv.m. ploto. metrai. Įrenginys parduodamas su 2 savaičių garantija (jei per šį laiką pasirodys neveiksminga, tada galite grąžinti prekes). Gamintojai užtikrina, kad nėra priklausomybės poveikio.

Ultragarso atspaudėjas padeda kovoti su graužikais, taip pat su moliais ir krūmais.

Apžvalgos tų, kurie šį prietaisą naudojo žiurkėms ir pelėms, įrodė savo veiksmingumą prieš graužikus. Šis produktas tinka montuoti įvairiose patalpose, įskaitant po žeme.

Yra, žinoma, neigiamų atsiliepimų apie šį žiurkių, pelių ir kitų graužikų repelentą. Šis prietaisas yra gana brangus, palyginti su analogais. Vartotojams nėra jokių konkrečių pastabų. Kai kurie atsiliepimai rodo, kad jis yra mažas. Tai priklauso nuo to, kaip laikomasi naudojimo instrukcijų. Jei norite atsikratyti graužikų naudojant ultragarsu, geriausia prieš naudojimą atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas ir jų laikytis, kad pinigai nebuvo išmesti į vėjų.

Ultragarsinis Reseller žiurkėmis ir pelėmis Miestas 550uz veikia kaip iš elektros lizdo 220 vatų ir savarankiškai baterijų arba žiebtuvėlio. Jis gali būti montuojamas ant sienos. Norėdami naudoti įrenginį, tiesiog prijunkite jį prie maitinimo šaltinio ir įdiekite jį į kambarį, kuriame reikia atsikratyti graužikų. Geriau nejunkite ultragarso atšvaito į baterijas, nes energijos taupymas sumažina jo galios lygį.

Graužikų ir vabzdžių ultragarsinis repelentas "Ridex Plus"

Dar viena tokia pat populiari priemonė yra graužikų ir vabzdžių Riddex Plus ultragarsinis repelentas. Gamintojai įsitikina, kad prietaisas yra novatoriškas, o jo efektyvumas yra aukštas. "Ridex plus" nėra priklausomas nuo graužikų ir vabzdžių, o ultragarsas plinta 220 kvadratinių metrų spinduliu. metrai.

Šio įrenginio naudotojų atsiliepimai dažniausiai yra teigiami. Tačiau verta paminėti, kad jis veiksmingai veikia daugiausia nuo vabzdžių: tarakonų tarakonai. Tarp tų, kurie jį naudojo nuo graužikų, daugiausia neigiamos apžvalgos rodo, kad ji neveiksminga žiurkėms ir pelėms.

Ultragarsiniai Reseller graužikai Tornado 200

Atsiliepimai įrenginį, pavyzdžiui, ultragarso Reseller žiurkėms ir kitiems graužikams Tornado 200, daugiausia teigiamų. Tačiau ultragarsu iš šio prietaiso skleidžiami trumpi atstumai. Todėl prietaisas naudojamas mažose patalpose.

Kur veiksmingiau ir tolimais atstumais veikia "Tornado 400". Remiantis dauguma vartotojų, tai yra geriausias jų ultragarso repelentas. Tai veikia 60 kartų galingesni nei jo konkurentai. Daugeliu atveju kaimo turizmo savininkai palieka teigiamą atsakymą, nes šis įrenginys skirtas naudoti privačiame name ar šalyje. Butų geriau naudoti TORNADO 200.

Reseller Ultragarsinis graužikų Elektrokot Turbo

plotas priemonę iki 400 kvadratinių metrų. metrai. Ultragarso atspaudėjas Electrokot Turbo veikia skirtingai, priklausomai nuo darbo režimo: dieną ir naktį.Dienos režimu jis skleidžia signalą ultragarso diapazone. Nakties režimu - ultragarso ir garso diapazonuose.

Šiame prietaise yra labai mažai atsiliepimų. Tačiau tie, kurie naudojosi prietaisu savo bute ar šalyje, kalba apie jo efektyvumą.

Kaip elgtis su žiurkėmis privačiuose namuose liaudies gynimo

ne visuomet taiko ultragarso atsikratyti graužikų ir vabzdžių. Ultragarsas yra nekenksmingas naminiams gyvūnėliams, bet ne visiems. Tai taip pat daro neigiamą poveikį žiurkėms ir jūrų kiaulytėms. Šiuo atveju geriau naudoti pesticidus ar liaudies priemones.

Norėdami kovoti su kenkėjais namuose, yra daugybė liaudies metodų. Jei turite kotedžą ar privatus namas, kurio veisiami kenkėjų, bet dėl ​​kokių nors priežasčių nenorite naudoti ultragarso repelentai, tai geriausia atkreipti dėmesį į liaudies gynimo. Kai kurie iš jų yra taikomi apartamentuose. Tačiau verta paminėti, kad tokia kenkėjų kontrolė gali būti labai daug darbo jėgos procesas, reikalaujantis medžiagų paruošimo ir jų tinkamo taikymo. Be to, kenkėjai turi trumpą gyvenimo trukmę, bet daugėja labai greitai. Ateityje vis sunkiau atsikratyti jų.

Pirmasis būdas atsikratyti graužikų su pelenais. Tai tinka naudoti privačiuose namuose, geriausiai rūsyje. Būtina druskos pelenus malti į trupinius ir užpildyti jas graužikų išvaizda. Šarmas, kuris yra pelenų dalis, sugadina kenkėjų kojas ir neleidžia joms likti tarsi nepakeliamas.

Kviečių namuose taip pat galite atsikratyti kvietinių miltų ir alabastro.Šiuos ingredientus reikia sumaišyti nuo 1 iki 1 ir įdėti į talpyklą. Uždarykite indą su vandeniu. Šio metodo poveikis yra tas, kad kvietiniai miltai yra pelėms ar žiurkėms, o alebasto kvapas nėra jaučiamas. Valgydamas maistą, gyvūnas nori gerti, nes miltai sukelia sausumą. Išgėrus, graužikas patiria problemų su skrandžiu, nes laikui bėgant alebastras užkietėja į skrandį, tampa kaučiu iš cemento.

Formalinas ir žibalas taip pat yra raginami padėti atsikratyti kenkėjų. Šių lėšų kvapas jiems yra nepakeliamas. Šis metodas geriausiai naudojamas siekiant užkirsti kelią graužikų išvaizdai.

Kitas graužikų kovos būdas. Veiksmingiausias yra paragrafo paruošimas prieš laikant maistą. Būtina užpildyti visas pirštas stiklu arba betonu ir uždaryti ventiliacijos sistemas su metaline tinkleliu. Po savaitės dezinfekuokite kambarį. Po to jūs negalite bijoti graužikų išvaizdos jūsų namuose.

Taip pat galite naudoti specialius pesticidus. Populiariausias ir veiksmingiausias būdas kovoti su žiurkėmis ir pelėmis yra Goliatas.

Kuris būdas jums tinka, priklauso nuo daugybės kintamųjų. Geriau išbandyti metodus po žingsnis po žingsnio. Tada teigiamo poveikio tikimybė didėja.