Vaislas informācija gultas bugs

Maijs 2019

Video: Calling All Cars: Invitation to Murder / Bank Bandits and Bullets / Burglar Charges Collect (Maijs 2019).

Anonim

Kaip ir dauguma parazitinių vabzdžių, klaidos labai greitai atsinaujina. Tai prisideda prie žmogaus kraujo - jų vienintelio maisto produkto, taip pat komforto sąlygų, kuriomis jie gyvena, ir bendrosios vaisingumo - didelės maistinės vertės ir energijos vertės.

Tai įdomu: skirtingai nuo tarakonų, gulbės yra abejingos sanitarinėms sąlygoms kambaryje, kurioje jie gyvena. Jie vienodai sėkmingai užpildo ir madingus apartamentus, ir studentų bendruomenes, ir šalies būstus.

atgaminimas blakėmis - procesas yra tiesiog perkrautas ypatumus, todėl žinau, kaip atgaminti klaidas, bus ne tik naudinga, bendraujant su jais, bet tiesiog įdomu, kas žiūrovas.

biologijos tiek: atgaminimo klaidų mikroskopu

pagrindinis bruožas, kuris yra lova klaidas daugybos patraukė mokslininkų, entomologų susidomėjimą, yra vadinamasis trauminė apvaisinimas. Be trauminio apvaisinimas moters apvaisinimo vyksta ne abipusiu sutarimu, kaip ir vabzdžių poilsio, bet jėgos pobūdžio, kai vyrai pokes jo lytiniai organai sieną iš moterų pilvo, ir veda į vidaus ertmės jo palikuonims.

Daugeliui evoliucijos tūkstančių buvo būtent toks žiaurus poravimosi požiūris į žmonių reprezentacijas, kuris buvo labiausiai pageidaujamas dėl vidaus klaidų.Ji užtikrina, kad į ilgalaikis badavimas, kuris dažnai turi ištverti bedbugs atveju, kai jau pusė formavimo kiaušiniai bus naudojami kūno tiekti vabzdžių. Dažnai tai padeda išsaugoti visas vietinių gulbių populiacijas.

Moteriškos lovos klaidos draugai tik vieną kartą visą gyvenimą. Kad tai yra pakankamas, kad būtų ir toliau atidėti reikiamą kiekį kiaušinių: Vyras sėklų produktai bus saugomi specialiuose organuose ir kaip reikia suvartoti. Dėl to net viena apvaisinta motina gali tapti visiško parazitų gyventojų protėviu bute.

Vyro lizdų klaidos, kurias jie nori atgaminti, yra labai neįskaitomi pasirinkus seksualinį partnerį. Daugeliu atvejų jie puola kitus vyrus, nimfus ir net tarakonus. Pagal rezultatus atliktų entomologų tyrimas nustatė, kad beveik visų vabzdžių populiacijos, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties turėti pilvo sužalojimą, ty bent kartą per savo gyvenimą buvo užpultas suaugusiam vyrui.

Po tręšimo moteriškos lovos klaidos pradeda sudėti 4-10 kiaušinių per dieną. Šie kiaušiniai yra labai maži - ne daugiau kaip 1 mm ilgio.

Moteris palieka juos ten, kur ji valdo dienos šviesos valandas. Būtent beveik neįmanoma rasti kiaušinių klaidų ant lovos arba tiesiog išsibarsčiusios aplink butą.

Normaliam ir įprastam kiaušinių dėjimo moterims reikia reguliariai valgyti - tai yra pagrindinis veiksmingo dauginimo veiksnys. Norint valgyti iki 20 kiaušinių, užtenka vieno įprasto maisto. Apskritai, moterys bedbugs minta daugiau ir daugiau gausiai vyrų, ir jų gyvenimai turi laiko uždelsimas tarp 300 ir 500 kiaušinių kiekvienas.

Optimalūs sąlygos blakėmis reprodukcijai pasiekiamas miesto butų: gana didelė drėgmė, temperatūrų diapazonas 20-30 ° C, nėra temperatūros svyravimai, daug slėptuves ir, žinoma, nuolatinę prieigą prie maisto.

Iš klaidą vystymasis nuo kiaušinėlio iki suaugusio vabzdžio

nuo nešvarumų kiaušinių maždaug 3-4 dienas lerva, kuri yra panaši į suaugusiųjų klaidą miniatiūriniai. Entomologai skambinti šių lervas nimfa ir klaidas namuose jie skiriasi nuo suaugusiųjų vabzdžių tik dydžio ir nesugebėjimo atkurti.

Lerva nuolat auga ir yra priverstas išnyks kaip jos Chitinas "Shell" negali ištempti. Per vystymosi laikotarpį nymfa keičia savo dangą 5 kartus. Normaliam švelnumui, vabzdys turi bent kartą visiškai užpildyti skrandį krauju.

Esant normalioms aplinkybėms, nimfos nertis kas 6-7 dienas, ir tik po pusantro mėnesio po kiaušinio išleidimo į suaugusiųjų vabzdžių.

Kai temperatūra mažėja, lervos vystymosi laikas didėja. Tokiu būdu, esant temperatūrai žemiau 20 ° C lerva, transformuotas į suaugęs klaidų tik po to, kai tris mėnesius, ir žemesnėje kaip 15 ° C temperatūroje paprastai vpadot į žiemos miego.

lerva sunaudoja mažiau kraujo nei suaugęs vabzdys. Tačiau dėl didelio skaičiaus pavadinimų immatures pristatyti labiausiai nemalonus asmuo: naktį, šėrimo laiką, už suaugusiųjų blakė ant žmogaus kūno sudaro iki kelių dešimčių nimfos.

Iš vabalų lervos negali patekti į įkandimo anestetikų. Todėl jų įkandimai yra jautrūs, ir tie, kurie naktį trikdo žmones. Suaugusiųjų klaidų įkandimas pradeda niežti tik po kelių valandų po parazitų šėrimo.

kur blakėmis patinka gyventi, jų reprodukcija įvyks nuolat ir nepriklausomai nuo sezono. Todėl, jei jie atvyko į kambarį, beveik neabejotinai po šiek tiek laiko jie bus klestėti suma reikalaujama SES skambučius.

Gulbukų kopijavimas butuose: kur ir kaip greitai tai vyksta

Gulbės yra labai slapti vabzdžiai. Dauguma laiko jie praleidžia atskiroms prieglaudoms - įtrūkimai, įtrūkimai, ertmės pagal čiužinius, pagal kilimus ir už paveikslų, taip pat tarp knygų. Dieną labai sunku susidurti su klaidomis. Tose pačiose vietose, kur bedugniai praleidžia dienos šviesos valandas ir atsiranda jų dauginimasis.

Daug suaugusių vabzdžių ir lervų, nustatytas kiaušinių, lervų odos ir išmatomis iš bedbugs sudaro vadinamąjį lizdą, kuriame nėra jokios struktūros ar hierarchijos, bet atrodo labai netvarkinga. Būtent čia dienos metu poilsio moterys skiria kiaušinius, o lervos yra pašalinamos.

Viename bute gali būti keletas lizdų, todėl vieno iš jų, net didžiausio, sunaikinimas neatleidžia patalpų savininkų nuo parazitų.

Siekiant įvertinti, kaip greitai dauginasi blakėmis, pakanka apskaičiuoti palikuonių viena patelė metu: vieną mėnesį nuo jos kiaušiniai būtų rodomas maždaug 30-70 lervų, iš kurių dauguma išgyventi iki pilnametystės vidurkį.

Vieną moterį per vieną gyvenimo dieną sudaro apie 500 kiaušinių, o jos palikuonys per mėnesį gali atsikurti. Nenuostabu, dažniausiai užkrečiant butą su klaidomis primena invaziją: pažodžiui per savaitę dėl greito jų dauginimo gali daug kartų padidėti.

Didžiausi lizdai ir gumbų gumbai yra vietose, arčiausiai lovos ir sofos, o dažniausiai - patys. Čia bambukai jaučiasi patogiai ir gali būti maitinami be energijos sąnaudų.

junginiai ir vabzdžiai, kurie užkerta kelią bedbugs daugintis

Nepaisant vis besivystančių metodus, susijusius su bedbugs, puikus sprendimas sustabdyti parazitų dauginti nerastas dar.Dauguma narkotikų gali sunaikinti suaugusius paukščius ir jų lervas, tačiau dažnai jie neturi įtakos vabzdžių kiaušiniams. Tai reikalauja daugybės butų tvarkymo.

Tai žinoma, kad milteliai, pvz piretrumą ir pasenusių dulkių gali sutrikdyti reprodukcinę funkciją bedbugs. Tačiau jų gebėjimas paprasčiausiai sukelti apsinuodijimą vabzdžiams turi dar didesnį poveikį kovojant su parazitais.

natūraliose populiacijose, kurios parazitinės paukščiams ir graužikams kolonijų bedbugs reprodukcijai yra kontroliuojama vabzdžių superparazitami. Tokiems kenkėjams kyla keletas raitelių ir musių, dedančių kiaušinius kiaušiniuose.

išeinant iš kiaušinio lerva klaida yra užsikrėtę, ir jos kūnas superparazita virsti lervų, ir daugeliu atvejų nimfa miršta po pirmos antrojo MOLT. Jų kiaušidžių lervos, esančios kūne, ir tada suaugę vabzdžiai palieka jį.

Žinoma, namuose, pavyzdžiui biologinę kontrolę klaidų neįmanoma: nedaugelio gyventojų butų leidžia plaukioja spiečių uodų kambaryje, kurie gali būti reguliuojami tik tam tikrose ribose, kad klaidų skaičių.

Apskritai, efektyviausias būdas sustabdyti lovų klaidų atkūrimą yra tiesioginis jų sunaikinimas galingais ir veiksmingais insekticidais.

Ką svarbu žinoti apie blakėmis civilizuotas žmogus

Gimtadienis klaidą lervos iš kiaušinių