Par nopulējiet māju prusaku un citu līdzekļu izmantošana

Jūlijs 2019

Video: Pokládání_vosků (Jūlijs 2019).

Anonim

Įvairūs priemones prieš tarakonus pasirodyti rinkoje su neįtikėtinu greičiu. Vienas vaistas skiriasi nuo kito. Kai kurie parduodami ilgą laiką, kiti išnyksta be pėdsakų. Vienam ne brangiai kainuojančiam, bet efektyviai ruošiant Rusijos gamybai, galima purkšti švarų namus iš tarakonų. Iš tarakonų šeima, su dideliu savisaugos, Dedame ištveria visas chemines atakas, ir toliau daugintis net daugiau.

Koks yra kliūtis tarakonų veisimui butas? Vaistų pavadinimai ir jų gamintojai gali sukelti painiavą. Todėl, neturėdama pakankamai informacijos apie šio vaisto poveikį, labai sunku pasirinkti tinkamą gelį. Patikrinkite jo poveikį galima tik po pritaikymo.

"Švarus namas" yra universalus vaistas, skirtas neutralizuoti namuose esančius parazitus. Jis tiekiamas aerozolių ir miltelių pavidalu. Siekiant didesnio kambario gydymo poveikio, rekomenduojama kartu naudoti abi preparatus.

Funkcijos statybos

įrankis yra prieinama aerozolių ir paruoštas naudojimui, tiesiog purtyti gali gerai. Aerozolio sudėtis susideda iš dviejų cheminių elementų: tetrametirino ir cipermetrino. Šie komponentai, naudojami kartu, sukelia nervų ir paralyžių poveikį vabzdžiams, kuriuose jie miršta.

Dėl patogios purškimo formulavimo Į nepatogu vietose įtrūkimų, specialieji antgaliai yra naudojami, kurie parduodami su aerozolio. Purškimas rekomenduojamas tik apsauginėmis guminėmis pirštinėmis ir būtinai respiratoriais. Produktas yra gana pavojingas žmonių sveikatai ir naminiams gyvūnėliams, todėl prieš naudojimą namuose turėtumėte atidžiai išnagrinėti jam prieinamą instrukciją.

Šio narkotiko poveikis ateina tiesiogiai liečiasi su ja tarakonas kūno, o tai reiškia, kad procesas turėtų būti visi tikėtinos vietos buveinių, tai yra cokolis, tarp baldų ir radiatorių, durų staktos viduje tarpas, sudarė sinusų atsilikėlius užsklanda. Norėdami tai padaryti, jums reikia naudoti miltelių "Švarus namas", išsklaidyti jį tose vietose, kur galite gyventi ir surinkti tarakonus. Tai padės sunaikinti išgyvenusius vabzdžius ir jų jaunus gyvūnus, kurie atsiras iš likusių anksčiau išdėstytų kiaušinių.

Preparato charakteristikos ir paskirtis

"Clean House Cleaner" yra Rusijos plėtra ir gaminama Rusijoje. Šioje purškiklyje yra 4 pavojingumo klasės, o tai reiškia, kad produktas yra toksiškas ir nekelia didelio pavojaus žmonių sveikatai. Todėl jis gali būti laisvai naudojamas kasdieniame gyvenime.

Jis gali būti naudojamas ne tik su tarakonų populiacija, bet ir su kitais jau gyvenančiais vabzdžiais. Tai lengvai naikina gulbėles, blusas, skruzdes ir kitus kenksmingus vabzdžius. Taigi, jis veiksmingai susidoroja su visais vietiniais kenkėjais.

Preparato poveikis

Šią priemonę sudaro du nuodingi junginiai - cipermetrinas ir tetrametrinas.Abi medžiagos turi nerviniu paralyžiuotą poveikį tarakonų ir kitų vabzdžių kūnui, papildantys vienas kitą. Jei tetrametrinas veikia nervų impulsus, kurie eina į raumenų pluoštus, tai blokuoja juos, todėl jie veikia staigiai nutraukus, sukelia paralyžius, o paskui - vabzdžių mirtį. Tas cipermetrinas veikia taip pat, kaip ir tetrametrinas, tačiau kartu padidina jo poveikį.

Purškalo, naudojamo tarakonams, sudėtyje yra piperonilo butoksido, kuris gali padidinti preparato veiksmingumą ir taip padidinti nuodų veiksmingumą.

Preparatų skirtumai

Priemonės Švarus miltelių namas stipriai ir greičiau veikia tarakulius nei aerozolis ar gelis, bet toksiškesnis. Manoma, kad jis yra toksiškesnis ir pavojingas asmeniui, kuris gali turėti tam tikrą negalavimą iš jo. Be to, milteliai yra mažiau patogu naudoti, nes jie turi būti atskiesti prieš gydant būstą, jiems nėra patogu užpildyti tarpo tarp baldų ir sienų.

Purškiamasis ir gelis yra mažiau toksiškas ir patogus naudoti. Tačiau, skirtingai nuo praskiestų miltelių, jų veikimo laikas nuo vabzdžių nėra pakankamai ilgas. Prieš pradedant vabzdžių užsikimšimą namuose, reikia apskaičiuoti narkotikų suvartojimą už m² būstą. Jei kyla klausimas dėl vabzdžių persekiojimo aerozoliais, vienam buteliui bus pakankamai apytiksliai 80 m² buto. Milteliai užtvindyti vandeniu ir ištirpinti skaičiuojant - 1 litras - 10 gramų.

Norėdami tarti tarakonus, labiausiai pageidautina naudoti aerozolį ar gelį, su jais lengviau išvalyti patalpas, o jų suvartojimas bus mažesnis nei reikalaujama bedugnių sunaikinimui.

Contra ir

Gamintojai šiuolaikinių narkotikų pavojus kenkėjų kontrolės glaudžiai susiję su dviem veiksniais - kontraindikacija ir pavojus. Šiandien žmonių saugumas yra iškeltas pirmoje vietoje. Todėl toksinų aerozolių balionėlių koncentracija apskaičiuojama taip, kad jis, kai taikoma teisingai, žmogus negalėjo duoti apčiuopiamos žalos. Tuo pačiu metu nuodų turėtų būti pakankamas, kad apsinuodytų tarakonus.

"Clean House" produktas turi ketvirtojo laipsnio pavojų, o jei jis pateks ant odos, gali atsirasti nemalonus dirginimas. Įkvėpus kvėpavimo takus, aerozolio lašai sukelia kosulį ar stiprų čiaudėjimą. Nurijus, gali pasireikšti bendras negalavimas, pykinimas ir silpnumas. Tendencija seansų alergijos, astmos ir kitų simptomų kvėpavimo takų ligomis, tai geriausia nebevykdyti sanitarinių įrenginių.

Nepamirškite, kad purškiamas į kambarį reiškia iš aerozolio, gali atsigulti ant maisto. Todėl, prieš prasidedant purškimui, jie turi būti supakuoti uždaroje pakuotėje ir saugiai paslėpti. Saugiausia vieta yra šaldytuvas, o kraštutiniu atveju - balkonas.

lėšų privalumai Švaraus House

Mes išvardyti visus spąstus, purškikliai naudą ir purškimo švarus namas.

  1. norimas spąsto efektyvumas jau matomas po pirmų būsto apdorojimo valandų. Tarakonai mirti per dvi dienas, o jei, be to, naudoti miltelius arba gelį, tada vėl atsirado anksčiau nustatytų kiaušiniai asmenims, negali ilgai išgyventi. Kadangi po jų kūno gimimo yra gana silpnas, jiems užteks net minimali nuodų dozė mirti.Visiškai atsikratyti tarakonų namuose gali būti per 14 dienų, tai yra geras barjeras vabzdžių veisimui.
  2. Gana prieinamas įrankis. Jį galima įsigyti bet kurioje buitinės chemijos parduotuvėje ir veterinarinėje vaistinėje. Yra galimybė užsisakyti internetu.
  3. Paprasta naudoti aerozolius ir spąstus. Kai kuriems vartotojams sunku veisti miltelius iki tam tikros koncentracijos, o naudojant purškimą arba gelį "Clean House" nėra jokių problemų, gamintojai juos iš anksto pasirūpino.
  4. Purškimo medžiaga gali būti apdorojama ir apmušti baldai, po sanitarinių sąlygų jos nepalieka pėdsakų.
  5. Nėra jokių nemalonių kvapų. Po trumpo vėdinimo greitai išgaruoja ir leidžia jaustis patogiai po sanitarijos.

Preparatų trūkumai Švarus namas

Sunkumai Švarus namas veikia trumpą laiką. Todėl po kurio laiko tarakonai, kurie išgyveno ar ateis iš kaimynų, gyvens ir daugės. Tai reiškia, kad pakartotinai reikės sanitarijos. Todėl, siekiant pašalinti šį trūkumą, purškimo ir gelio Švarus namas turėtų būti naudojamas su milteliais ar kitomis priemonėmis, kurios turi ilgalaikį poveikį vabzdžiams.

Profilaktikos tikslais geriausia po sanitarinių sąlygų naudoti specialius spąstus ar jaukus su boro rūgšties papildymu - tai yra gera kliūtis vabzdžių reprodukcijai. Tada gydytojai, išgyvenusieji, taip pat vabzdžiai, kurie grįžo iš kaimynų, žūsta spąstuose arba apsinuodijami nuodais. Geriausi vaistai tarakonams, išskyrus Spray Clean House, yra Taiga gaudyklė ir Exil gelis.

Taiga gaudyklėje yra specialus masalas su insekticidu. Vabzdžiai ruošiasi ten, valgo nuodus, tada grįžta į koloniją ir jau užkrėstų kitų vabzdžių grandinę. Spąstai "Taiga" veikia be galo ir iš karto tuomet gali nuodyti nuodai visą butą gyvenusių tarakonų koloniją.