Efektīva atbrīvoties no prusaku

Jūlijs 2019

Video: Jaunākās iespējas, kā efektīvi atbrīvoties no nevēlama apmatojuma ar lāzertehnoloģiju palīdzību (Jūlijs 2019).

Anonim

Būs sunku rasti žmogų, kuris bus laimingas, kad jo svetingumas svyruos. Žmonės daugelį metų ieško įvairių būdų, kaip atsikratyti tarakonų, pradedant populiarių receptų ir baigiant stipriausiu chemija. Ši kaimynystė tikrai nėra naudinga: į tarakonai abu slaugytojos, kad valgyti užsiliko ir antisanitarinės Lankymūsi kolektorius ir sąvartynus. Tai imago tampa įvairių rimtų ligų vežėjais.

Tarakonų išvaizdos priežastys

Yra daugybė priežasčių, kodėl butas atsiranda nemalonių savininkų. Pasirodžius ir pašalinus tik vieną iš jų, amžinai neįmanoma atsikratyti šios nelaimės. Šiai problemai reikia daugybė priemonių, skirtų infekcijos naikinimui.

Apsvarstykite pagrindines jų atsiradimo priežastis butu.

Nesąmoningas

Dažniausiai pasitaikanti priežastis. Ypač dažnai tokia situacija atsiranda virtuvėje, tačiau ji taip pat gali pasirodyti ir kitose patalpose. Pavyzdžiui, daugelis žmonių mėgsta įkąsti po to, kai skaitote savo mėgstamą knygą arba žiūri televizijos laidą. Natūralu, kad po tokių manipuliavimų lieka trupiniai, kurie pritraukia įvairius kenkėjus, ir nebūtinai yra tarakonai.

Siekiant pašalinti netvarką ir atsikratyti iš tarakonų invaziją, turėtų apibrėžti valgyti ir reguliariai šlapio valymo vietą bute. Nustokite vilkinti maistą prie televizoriaus, kompiuterio.Visi gaminiai turi būti laikomi talpykloje su sandariu dangčiu arba plastikiniuose maišuose.

Jei turite naminių gyvūnėlių, kruopščiai išvalykite vietą, kurioje jie valgo. Kiaulių, šunų ir kitų naminių gyvūnėlių išsiskyręs ant grindų pašaras yra puikus "tarša" tarakonams. Pašalinkite likusius maisto produktus iš grindų ir dažniau plaukite grindis. Galų gale nepakanka tik paviršiaus valymo iš trupinių - šiuo atveju tarakonams bus daug maisto.

Kiekvieną dieną turi būti ištuštinti šiukšlių dėžė, ypač ta, kurioje išmesti išmesti maisto produktai. Vieta aplink kibirą taip pat turėtų būti šlapio valymo. Šiukšlių maišelius reikia išmesti į šiukšlių išmetimą, o ne išgelbėti jų tonuose bute.

Perteklinis drėgnumas

Vanduo tarakonams yra svarbiausias veiksnys, o ne maistas. Be maisto, kenksmingi gyvenantys draugai gali saugiai gyventi maždaug mėnesį, o be vandens - ne ilgiau kaip savaitę. Esant ištekėjusiam maišytuvui, vandens vamzdžiams ir viskam, dažnai pasireiškia "kaimynai".

Kanalizacija tualetu yra viena iš mėgstamiausių tarakonų buveinių. Čia jie gali rasti maistą ir vandenį. Ir iš ten jie atneša įvairias pavojingas ligas. Norėdami neįtraukti jų įėjimo į butą per tualeto tualetą, turėtumėte įdėti specialų tinklą ant kaklo.

Įtrūkimai, įtrūkimai ir tarpai

Visa tai padeda parazitams patekti į butą ar namą. Norint išvengti "nusėdimo" į jūsų teritoriją, reikia patikrinti butą už įtrūkimus ir įtrūkimus. Pirkite kokybišką špaklevą ir padėkite visas su jais reikalingas vietas. Kita vieta, kur jie gali atakuoti, yra ventiliacijos angos. Specialios tinklelio įsigijimas apsaugo gyvenamuosius namus nuo nekviestų svečių.

Nešvarūs kaimynai

Nebuvo neįprasta, kad suaugusieji ateitų iš nesąžiningų kaimynų. Su šia kovų, žinoma, sunkiau, bet vis dar reikia. Visų pirma, būtina aptarti su kaimynais kovos su infekcija būdus ir veikti kartu. Priešingu atveju suaugusio srautas niekada nesibaigs.

Kenkėjų kontrolės metodai

Net jei jūs pašalinsite visas galimas tarakonų priežastis, tai nereiškia, kad problema yra visiškai išspręsta. Tada įvyks intensyvi kova, apimanti ir išbandytus nacionalinius metodus, ir stipriausias šiuolaikines chemines priemones. Būtina visiškai atsikratyti suaugusiųjų, jų kiaušinių ir lervų.

Dėl aplinkos lėšų šalininkų buvo išrastas metodas, pavyzdžiui, gaudyklių, kurios leidžia tarakonai patekti į jų teikimo vietos, bet grįžti jie negali. Pavyzdys yra įtaisas pagamintas iš įprasto plastikinio butelio. Būtina iškirpti viršutinį buteliuko trečdalį, pasukti jį aukštyn kojomis ir įdėkite atgal. Butelį reikia užpilti vandeniu vieną trečdalį.

Norėdami efektyviau sulaikyti spąstus, į vandenį galite įdėti duonos trupinius ar kitą maistą. Tarakonai nuskaitys viduje, bet daugiau nebebus galima išeiti. Šis metodas gali būti naudojamas tik tada, kai reikia atsikratyti mažos suaugusiųjų populiacijos.

Cheminės medžiagos

Cheminės medžiagos yra tikrai veiksmingesnės. Tačiau verta prisiminti, kad chemija ne visada kenkia tik nekviečiamiems svečiams. Kai kurios cheminės medžiagos yra pakankamai toksiškos, kad gali sukelti apsinuodijimą žmonėms. Prieš naudodamiesi būtinai atidžiai perskaitykite instrukcijas. Šios procedūros metu taip pat turėtumėte prisiminti asmeninę apsauginę įrangą. Negalima dėvėti guminių pirštinių ir respiratorių, jei tokių yra. Jei respiratoriaus nėra, įprasta marlės padažas ar medicininė kaukė. Atsargumo priemonės yra geriausias būdas apsisaugoti nuo apsinuodijimo.

Geriausias bus priemonė, apimanti fipronilą. Vykdydamas tokį narkotiką, tarakonas praleidžia savo brolių kenksmingas medžiagas ir užkrečia juos. Veiksmas taip pat apima kiaušinius. Todėl toks vaistas yra efektyvus ir greitai veikiantis. Kai kurios cheminės medžiagos veikia tik suaugusiems, nepažeidžiant palikuonių. Pasirodo, toks būdas atsikratyti parazitų bus veltui: suaugusieji tarakonai miršta, bet jų vietoje ateis palikuonys. Šiuo atveju kova tęsiasi amžinai.

Šiuo metu aerozoliai ir geliai, kurių sudėtyje yra insekticidų iš piretroido grupės, užima pirmaujančias pozicijas tarp cheminių preparatų. Jie padės greitai atsikratyti ne tik iš tarakonų, bet ir kitų parazitų, gyvenančių namuose. Dažnai yra didelis toksiškumas. Šio metodo taikymas numato, kad gydymo metu namuose nėra mažų vaikų ir gyvūnų.

Liaudies gynimo priemonės

Kaip atsikratyti tarakonų su boro rūgštimi yra saugus būdas žmonėms. Jis parduodamas vaistinėse tirpalo ir miltelių pavidalu. Jei norite mesti, jums reikės tiksliai miltelių. Jis turėtų būti išpiltas per apartamento perimetrą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas sienoms, įtrūkimams ir įtrūkimams. Norint juos apdoroti, geriausia paruošti tirpalą, sumaišant nedidelį miltelių kiekį vandens kibirėlyje.Galite pridėti boro rūgštį į spąstus.

Ar yra biudžeto būdas atsikratyti tarakonų? Labiausiai veiksmingi liaudies gynimo būdai: amoniakas, žibalas, terpentinas ir denatūruotas. Kiekvieno iš jų naudojimas yra tas pats: pridėti prie vandens ir plauti grindis ir visus paviršius. Tarkanas, jei ne miršta, tuomet juos tikrai atsikratysi. Būtinai rekomenduokite šį metodą savo kaimynams, kad suaugusieji negrįžtų į tave, bet išeitų. Galbūt šis metodas negali būti vadinamas veiksmingu, bet jis yra visiškai saugus žmonėms ir naminiams gyvūnams.

Yra biologinis kenkėjų kontrolės variantas. Norėdami greitai atsikratyti jų, jis negali, bet jo vaisiai duos 100%. Tokios kovos principas grindžiamas tarakonų smalsumu. Pakanka įdėti ryškų valgomieji masalas sumaišyti su nuodingos medžiagos, gerai matomoje vietoje, o po savaitės galite rinkti "apkarpyti". Kaip nuodai, gali pažinti pažįstama boro rūgštis. Žmonėms tai yra nekenksminga, tačiau tarakonai sukelia stiprų skausmą. Jei padaras negyvas, butas paliks tikrai. Vaizduokliai negali perduoti informacijos, todėl jaukas susidurs su savo ruožtu.

Tuo iš tarakonų naikinimo metu nepamirškite apie vaikų ir naminių gyvūnų, kurie gali netyčia bando nuodų. Būtų geriau, jei atsiųsite abu iš jų giminaičiams ir ramiai apdorosite kambarį. Po bet kokios procedūros nepamirškite drėgnais valyti visų paviršių. Tai beveik neįmanoma greitai atsikratyti tarakonų, tačiau negalima sėdėti ir tuščiąja eiga. Labai retais atvejais reikia kreiptis į kenkėjų kontrolės tarnybą.