Efektīva tiesiskā aizsardzība blusām kaķiem un suņiem,

Maijs 2019
Anonim

pasirinkti geriausias ir efektyviausias vaistas nuo blusų prie šuns ar katės, jums reikia, kad būtų aišku, apie sąlygas, kuriomis ši priemonė bus dirbti, žinoti savo augintinio savybes ir atsižvelgti į kiekvieno narkotiko specifiką. Tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai yra labai sunku: iš tikrųjų kiekvienu konkrečiu atveju jau seniai žinoma, kad tai geriausias būdas apsaugoti blusas.

Jei nustatyta siekiant apsaugoti augintinį nuo parazitų užduotį, pakanka naudoti šiuos nurodymus dėl atrankos ir pirkti tinkamiausią vaistą į naminių gyvūnėlių savininkas.

Pasirinkite norimą įrankį tipą

Įrankiai blusų visada parenkamas pagal konkrečią situaciją:

 • dėl infekcijos gyvūno tinkamų apvadai prevencijos ir lašai ant keteros. Šios kovos blusų priemonės turi gana lokalaus poveikio pačiai augintinį, retai sukelti šalutinį poveikį, tačiau jis yra patikimai atremti blusų.
 • Jei gyvūne nėra daug blusų, geriausia priemonė blusoms nuo jo yra apykaklė ar lašai.
 • Stiprios užsikrėtimo būtina griebtis specialių purškiklių blusų ar šampūnų naudojimo.
 • Gyvūnams, kurie reguliariai važiuoja gatvėje, bet kurie gyvena mieste, apykaklės daro puikiai. Namuose jie gali būti pašalinti, o gyvūno kaklelis ant odos nebus erzina.
 • Gyvūnams, kurie ilgą laiką eksportuojami į šalį, reikia lašinti ant kaklo.
 • Kačiukus ir šuniukus, esančius per mėnesį, galima nuplauti specialiais šampūnais. Augintą jauną galima gydyti lašais ir klijuoti prie jų blusų apykaklės.
 • Nerekomenduojama vartoti insekticidų laktacijos metu ir nėščioms katėms ir šunims. Tik jei per daug infekcijos, grasindama rimtus palikuonių pažeidimus, galite naudoti specialius lašus arba nuplauti gyvūną šampūnu.

Paprastai katėms geriausias būdas yra šampūnas. Aukštos veislės gyvūnų bruožas yra puiki plytelės išvaizda, o apykaklių ir lašelių naudojimas gali pablogėti.

Svarbu!

Šampūnai ir aerozoliai yra mažiausiai alergiški. Ant antkakliai ir lašai gali sukelti sunkų odos dirginimą iki dermatito. Aerozoliai ir šampūnai yra vieninteliai preparatai, todėl retai sukelia odos reakcijas. Šampūnai turi būti naudojami gyvūnams su ypač jautria oda.

Santrauka

 1. Aerozoliai yra veiksmingiausia priemonė blusoms. Tinka greitam vienkartiniam rimtai užkrėsto gyvūno parazitų šalinimui.
 2. lašai ant lašo - labiausiai universalus blusų sunaikinimo įrankis. Užtikrina šalinimą ir apsaugą nuo parazitų.
 3. Blusų šampūnai - tai priemonė atsikratyti blusų šuniukų, kačiukų ir gyvulių su labai jautria oda ir plaukuotu dangčiu.
 4. Blusų apykaklės - tai paprasta naudoti įrankiai blusų infekcijos prevencijai.

Ir tik dabar, kai yra aišku, kokio tipo įrankis yra reikalingas, galite pradėti pasirinkti konkretų produktą.

Blusų purškalai - greitis ir patikimumas

Purškalai yra naudojami kritinėse situacijose, kai gyvūnas yra per daug užkrėstas, ar nėra kitų priemonių.Beveik visada purkštukas yra efektyviausias vaistas nuo įvairių blusų. Bet jis reikalauja ypač atsargūs šiuos nurodymus: kai naudojamas netinkamai, galbūt apsinuodijimo gyvūnų.

Norint apdoroti katę ar šunį, pageidautina pirštines ir medvilnės-marlės tvarsčius. PET purškiamas visą kūną, išskyrus snukio, tai užima šiek tiek laiko (iki kelių valandų, priklausomai nuo lėšų) nereikia plauti duoti veikliosios medžiagos veikia. Šiuo metu jūs negalite leisti savo naminiams gyvūnams įbrėžti plaukus. Po to, kai gyvūnas turi būti atidžiai išpirktas.

Žymiausi blusų purškalai yra šie įrankiai:

 • Hartz, atstovaujamos daug linijų suaugusioms katėms ir šunims, taip pat kačiukams ir šuniukams.

 • Frontline - labai galinga priemonė blusoms, kuri vis dėlto sukelia daugiausiai šalutinių poveikių ir yra toksiška žmonėms. Atsižvelgiant į produkto tipą, "Frontline" kaina kainuoja nuo 600 iki 800 rublių.

 • Bolso aerozolis, kurį galima perdirbti, pats gyvūnas ir šiukšlinė, ant kurios jis miega.

Tinkamai naudojant aerozolius iš blusų, net ir po maudymosi, jie išsaugo apsauginį poveikį kelioms savaitėms.

apžvalga

"Aš urvinių šunų specifiką šios: jie dvi savaites sėdi kabinoje, o tada vieną dieną eiti į skylę, ir jei eiti, tada per galvą kulniukai Sukietėjęs su blusų Nėra nieko būti padaryta Mes su vyrų net bandė.. juos pirkti antkakliai, tačiau ji yra beverčiai. apkasas blusų tiek daug, kad jie nepastebi apykaklę., bet mano šunys yra įpratę, kad kitą dieną po to, kai medžioti, aš pabarstyti savo fronto linija. ir jų stendą, taip pat. Tada yra tik šluota šluoti blusas. "

Aleksandras, Petropavlovskas-Kamchatskas

lašai ant ketera

Pagrindiniai privalumai lašai ant keteros - Paprasta naudoti ir ilgalaikį poveikį.Lašai yra dedami į vieną vietą gyvūno galvutės pagrinde arba lašinami palei stuburo. Po to juos reikia įtrinti į odą, o jie patys palaipsniui pasklinda visame kūno paviršiuje.

Šiuo atveju iš blusų lašai tik išimtiniais atvejais sukelia alergiją ar odos pažeidimus.

Pritaikius lašus gyvūno bus apsaugotas nuo parazitų už iki dviejų mėnesių, priklausomai nuo vaisto prekiniu ženklu. Daugeliu atvejų lašai ant lašo yra geriausia (geriausia) priemonė, skirta blusoms augintiniams. Viena pipete kainuoja nuo 50 iki 300 rublių. Pakanka vieną kartą ir apie 1-2 mėnesius apsaugos.

Stronghold lašai yra labai populiarus. Ši eilutė reiškia, kad taip pat lašai šunims ir šuniukams nuo šešių savaičių amžiaus, kurie beveik niekada apsinuodyti.

eilutėje lašai Hartz ir Frontline yra per šunims ir katėms ketera lašas.

Visi blusų lašai negali būti naudojami nėščioms ar slaugančioms gyvūnų rūšims.

apžvalga

"Ką mes ne bandė gynimo blusų, lašas Hartz mums patiko labiausiai. Jie ne taip numalšino parazitus kaip visi purškalai rūšių, tačiau ji veikia ilgą laiką. Vienas pipetė apvarvėti, įtrinti ją ir mėnesį apskritai apie blusas Pamiršau. jie net lašai šuniukams, kad turėtų prašome rimtų augintojai. bet vaistinėje galite nusipirkti Hartz augintiniui su skirtingų svorių ir amžiaus pasirinkimas. Taigi nereikia imtis morochte ir įrodytas. "

Ilja, Sankt Peterburgas

Antkakliai kaip prevencijos prieš blusas

Specialūs apykaklės priemonėmis - turbūt labiausiai paplitęs Ištaisyti už blusas šiandien gyvūnams. Paprastai ji atlieka apsauginę funkciją, tačiau taip pat gali būti naudojama gyvūnams atsikratyti blusų su maža infekcija.

Pavyzdžiui, "Kiltix" apvadai yra labai veiksmingi (bet ir brangūs). Vienas daiktas kainuoja apie 600 rublių, bet jis apsaugo gyvulį 7 mėnesius - visą šiltą sezoną.

"Bollo" ir "Hartz" apykaklės yra šiek tiek pigesnės. Jų kaina yra iki 300 rublių, o nuo ankstesnio jie skiriasi eksploatavimo laikotarpiu, išnaudojantys du ar keturis mėnesius.

Pirkite šią kovos su blusomis priemonę galima beveik bet kurioje veterinarinėje vaistinėje.

Šampūnai, sulaikantys ir veiksmingas

Ir pagaliau, šampūnas, labiausiai subtilus ir tinka katėms, mažų žaislų šunims ir jaunikliams. Naudokite juos tiesiog, gyvūnas plaukia su juo, kaip su paprastu muilu ir vandeniu, o po plinta ir putų laikomi vonioje keletą minučių. Tada šampūnas nuplaunamas, o gyvūno plaukai plaunami švariu tekančiu vandeniu.

Fitoelitas yra gerai žinomas šampūnas, kuris apima ir vaistus. Jo insekticidinis komponentas yra Permetrinas. Šampūnas yra geras ir tik kaip maudymuisi gyvūnus, ir atsikratyti blusas su didina savo universalumo priemonėmis.

"Rolf-Club" šampūnas yra elitas ir veiksminga priemonė blusoms. Jis turi ryškių antialerginių savybių, skatina naminių gyvūnėlių odos minkštinimą ir įvairių žaizdų gijimą. Efektyviai naikina blusas, utukes ir nugarą.

apžvalga

"Mano vyras ir aš esame ne šykštus ir nusipirkau Rolf-klubas. Puikus įrankis. Geriau vieną kartą įsigyti kokerspanielis jį kaip penkis kartus su kai kuriais kitais. Padugne sunaikina ne vieną kartą, o žaizdos nuo įkandimų išgydyti dienų ".

Alla, Kijevas

p. Kiss yra itin subtilus preparatas, ypač elitiniams katėms ir šunims. Jis sunaikina blusas, gerina kailį ir minkština odą ir skatina greitą gijimą parazitų įkandimų.

Renkantis, kuri priemonė yra geriausia nuo blusų, visada turėtumėte atsižvelgti į jūsų augintinio savybes. Kai kurie gyvūnai yra linkę į alergiją, kiti maudymosi metu patiria stresą, kiti gali išeiti iš apykaklės. Optimaliu atveju, prieš pirkdami ir naudodami produktą, verta pasitarti su veterinaru.

Veiksmingumo ir saugos palyginimas įvairių rūšių kovos su blusomis