Ko izmantot tautas aizsardzības līdzekļiem prusaku dzīvoklī

Jūlijs 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 4 - Lies in the textbooks [MULTISUBS] (Jūlijs 2019).

Anonim

Yra daug gana veiksminga priemonė atneš tarakonai nenaudojant cheminių insekticidų. Dažniausiai tai yra vadinamieji liaudies gynimo būdai. Labai svarbu, prieš taikant juos atnešti didžiausią įmanomą švarą bute ir jį palaikyti, siekiant apriboti prieigą prie maisto ir izoliuoti prieigą prie šiukšlių.

Kokie yra liaudies gynimo kontroliuoti tarakonai

labiausiai gerai žinomas ir gana veiksminga įtraukti:

Mūsų Readers 'Choice! Kovos su tarakonais metu mūsų skaitytojai pataria repeller Pest-Reject. 100% efektyvumo elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos susiduria su tarakonais, klaidomis ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau čia …

 • Namų ar buto atšildymas;
 • Boro rūgštis arba boraksas;
 • Augalai ir jų pagrindu pagamintos priemonės: karštasis lapelis, lauro lapas, pochopas ir kiti;
 • Stiprios ir ryškios kvapo medžiagos: amoniakas, žibalas, metilintas spiritas ir terpentinas;
 • Miltai kartu su gipsu arba alabastru;
 • Namų spąstai.

Liaudies tikslingos būdų kovoti su kai šeima turi gyvūnus ir mažus vaikus, už kurią apdorojimo chemikalai gali turėti neigiamą poveikį. Nedelsiant reikia paminėti, kad liaudies gynimo priemonės neturės tokio pat poveikio, kaip specializuotos chemijos.Tačiau su nedidele vabzdžių populiacija ar prevencine priemone yra pigesnis ir efektyvesnis būdas pašalinti arba apsaugoti butą nuo kenkėjų.

Be to, nacionalines priemones galima derinti kovojant, ty vienu metu naudojant kelis metodus.

Kambario atšildymas

Defrosting yra efektyviausia liaudies priemonė, žinoma net senovėje.

Tarakonai kilę iš atogrąžų platumų, todėl jie gali išgyventi tik santykinai siaurame temperatūros diapazone ir yra visiškai nepakankamai pritaikyti žemoms temperatūroms, net dar labiau šaltiems. Sunaikinti tarakonus pakankamai temperatūra -5 laipsnių, su ja per pusę vabzdžių miršta. Bet tai nereiškia, kad net mažiausias šalnas gali juos nužudyti, vabzdžiai nesėdės ir laukia mirties, bet persikels į šiltesnes vietas, grįš vėliau. Todėl kambario įsiskverbimo į temperatūrą -10 laipsnių poveikis daro didesnį poveikį, kai Prusakos mirtis įvyksta per 2 minutes.

Butelyje reikia sukurti juodraštį, kad šaltas oras pasiektų sunkiai pasiekiamas vietas ir visiškai užšaldytų visą kambario tūrį. Dėl to, gatvės temperatūra turėtų būti -12 laipsnių ir žemesnė, nes sienos vis dar išlaiko šilumą ir gauna dalį iš kaimynų. Butas su atvirais langais turėtų būti paliktas 3-5 valandas.

Šio metodo trūkumas yra galimas įrangos sugadinimas (atsiras kondensatas, kai butas bus sušilęs po apsvaiginimo) ir tapetai (gali "pop" ir nulupti sienas). Tačiau rimtesnės pasekmės gali kilti dėl šildymo sistemos ir vamzdžių. Jei butas turi individualų šildymą, jis turi būti išjungtas ir leisti vamzdžiai tam tikrą laiką atvėsti.Su centriniu šildymu galima suvynioti vamzdžius su skudurų, putplasčio ar kitų šilumos izoliatorių, tačiau tai yra gana rizikingas metodas, nerekomenduojama jį naudoti itin daug.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovos su tarakonais metu mūsų skaitytojai pataria repeller Pest-Reject. 100% efektyvumo elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos susiduria su tarakonais, klaidomis ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau informacijos čia …

Boro rūgštis arba boraksas

Boro rūgštis ir boraksas yra beveik identiškos medžiagos ir veikia panašiai. Vaistinėje galite nusipirkti boro rūgšties už mažą kainą, gręžtuvas yra naudojamas kaip srautas, skirtas litavimui, todėl jį galima rasti radijo rinkoje. Vartojant tarakonus, boro rūgštis blokuoja nervinius impulsus ir naikina nervų sistemą, dėl kurios užsikemša tarakonas paralyžius ir mirtis. Tai gana veiksmingas metodas, tačiau jo taikymo sudėtingumas yra tas, kad vabzdys turi jį valgyti. Pats milteliai neturi kvapo ar skonio, todėl Prusak gryna forma yra visiškai nepatrauklus.

Receptai, skirti naudoti boro rūgštyje :

 • Sumaišykite virtus kiaušinių trynius su boro milteliais, iš gauto mišinio sukuokite kamuoliukus ir sutvarkykite juos vabzdžių kaupimosi vietose;
 • Sumaišykite boro rūgštį su cukraus milteliais proporcijomis nuo 1 iki 1, įpilkite nedidelį vanilinio cukraus kiekį kvapui. Naudojamas mišinys yra patogesnis ant dangtelių ar kitų pamušalelių.
 • Padarykite tešlos rutulius, pridėdami boro rūgšties.

Naudojant boro rūgštį, svarbu ištrinti tarakonus iš vandens šaltinių, kitaip jo naudojimas neturės jokio poveikio.Taip pat pageidautina kuo labiau apriboti bet kokį kitą galimą maistą.

Kaip kovoti su tarakonais su augalais

Pyrethrum milteliai

Daugeliui augalų ir žolelių yra medžiagų, kurios atsipalaiduoja tarakudams. Šie metodai nėra tinkami jų sunaikinimui, bet padės pašalinti vabzdžius, jei jie nėra per daug kambario ir yra veiksmingi kaip prevencinės priemonės. Augalai, kurie gali būti naudojami kovojant su kenkėjais:

 • Pyrethrum. Tai gelsvi rugių ramunėlių milteliai. Sudėtyje yra medžiagų, labai nemalonių tarakonams. Pyrethrum milteliai yra paruošti vartoti, nereikia pridėti kitų medžiagų ar sukurti jokių sprendimų. Naudodamiesi piretru, būtina su ja apdoroti sunkiai pasiekiamas vietas, kuriose gali gyventi tarakonai, jų kaupimosi vietos ir galimos skverbimosi į butą būdai.
 • Įlanka. Sudėtyje yra natūralaus repelento (atstumiantis) - cineol. Jis naudojamas panašiai kaip Pyrethrum - perkrovimo vietose, įmanomas gyvenimas ir skverbimas į butą.
 • Elderių pumpurai taip pat veikiami tarakonai bauginančiu būdu.
 • Eteriniai aliejai, pagaminti iš kedro ir eukalipto. Norėdami juos naudoti, turite naudoti medvilninį tamponą. Apdorojant didelę plotą, aliejus gali būti įpilamas į vandenį, prausdamas grindis, sunkiai pasiekiamas vietas ir galimas vietas - su tamponu ir neskiestu aliejumi. Svarbu prisiminti, kad eterinio aliejaus kiekis turėtų būti mažas, nes per stiprus kvapas gali pakenkti nuomininkams.

Pavojingos kvapo medžiagos

Kraunasi …

Vienas iš labai radikalių "Prusak" liaudies priemonių yra medžiagų, tokių kaip amoniakas, žibalas, metanolis ir terpentinas, naudojimas.Šios medžiagos turi stiprią ir labai ryškią kvapą, apsaugančią nuo vabzdžių. Bet kvapas yra labai nemalonus žmonėms plauti grindis su šiomis medžiagomis to, dar gyvena bute su kvapas yra beveik neįmanoma, be to, ji gali sukelti reikšmingą žalą sveikatai, todėl šių medžiagų naudojimas nerekomenduojamas.

Gipsas arba alabastras

Šios medžiagos gali naikinti tarakonus tik nurijus ir užšaldžius skrandyje. Tokiu būdu kovoti yra gana žiaurus ir reikalaujantis gudrumo, nes neįmanoma įsivaizduoti, kad vabzdys vartoja šias medžiagas gryna forma. Jei norite naudoti gipso ar alabastro, jie turi būti sumaišyti su miltais ar kitomis medžiagomis.

Pitfalls tarakonai su savo rankas

Pitfalls tarakonai savo rankomis, gali būti 2 tipų - su augaliniu aliejumi ir emkosti ar lipnių gaudyklių naudojimo.

Pirmasis metodas apima bet kokio pajėgumo pasirinkimą, geriausiai tinka buteliukai su plačiu kakleliu ar skardais, kurių vidines sienas išpila saulėgrąžų aliejus. Tai neleis tarakonui vėl išeiti. Konteinerio viduje reikia lašinti medų arba naudoti bet kokį kitą masalą.

Klijavimo spąstus galima sukurti su kartono gabalėle ir škotišku arba nebalintu kliju. Prie jo paviršiaus lipnios juostelės reikia pritvirtinti taip, kad jos lipnios pusės būtų ant viršaus, arba kad kartono paviršius būtų apdirbtas specialiu ne džiovinimo klijais. Centre taip pat reikia įdėti masalas.

Trūksta spąstus pagaminti savo rankomis tai, kad po kurio laiko, atsikratyti vabzdžių, spąstai turės imtis rankoje, o ant jo bus tam tikrą gyvenimo, miršta ir jau nugaišę gyvūnai.Ši procedūra yra gana nemalonu ir neestetiška, todėl ji gali būti netinkama visiems.

Be to, tokiu būdu visiškai pašalinant tarakudus yra gana sunku, galite tik sumažinti jų skaičių.

Kova su "Prusak" žmonių metodais gali būti tik ankstyvose infekcijos stadijose. Be to, jų veiksmingumas gali būti skirtingas kiekvienu atskiru atveju.