Aerosoli blusām: sugu daudzveidība un novērtēšanas efektivitātes

Janvāris 2019

Video: Cum folosim un aparat de aerosoli – review nebulizator Trussa (Janvāris 2019).

Anonim

Apie blusas butas puikiai padeda įrankį, pvz aerozoliu į blusų bute puikiai padeda įrankį, pvz aerozolio. Šiuo atveju skiriama daug tokio tipo narkotikų. Visi jie gali greitai atsikratyti nemalonių vabzdžių namo.

Aerozolio tipo agentas dažnai naudojamas kartu su dulkių siurbliu ir kitais preparatais iš blusų. Pirmiausia reikia atlikti keturkojo draugo apdorojimą ir tik tada užsiimti butu. Iš blusų gyvūnai išsaugo apykakles, šampūnus, purkštukus ir lašus. Ir tik tada reikia aerozolio, su kuria po namo valymo naudojant dulkių siurblį kambarys yra apdorojamas. Produktas purškiamas per butą ir palieka namus porą valandų. tada jūs galite eiti atgal į butą ir gyventi taip, kaip įprasta, tik taisyklė, kad reikia būtinai klijuoti - ne plauti grindis 3 dienas, kad būtų išvengta naujų vabzdžių atsiradimą.

Pirmasis žingsnis yra apdoroti keturkojo draugo ir tada eiti butas

Privalumai ir trūkumai

aerozolinis preparatas nuo blusų turi daug privalumų. Jis turi didelio efektyvumo, o tai reiškia, kad parazitai mirs po poros valandų po gydymo. Profilaktinis poveikis trunka keletą savaičių. Kitas privalumas yra vertas:

 • ilgas galiojimo laikas;
 • naudojimo paprastumas.

Gydymas nuo vabzdžių turi tam tikrų trūkumų. Taigi, jis yra toksiškas ir netinka slaugos ir nėščių gyvūnų gydymui.

Mūsų skaitytojai rekomenduoja!

Norėdami atsikratyti blusų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai.

Skaitykite daugiau čia …

Populiariausias rūšis

Šiuolaikinių blusų gynimo būdų yra įvairios galimybės. Be visų žinomų "Dichlorvos", rinkoje yra daug saugesnių insekticidų.

Aerozolio preparatas yra didelio efektyvumo, o tai reiškia, kad parazitai mirs po poros valandų po gydymo

Rekomenduojamas aerozolis, pvz., "Raptor" . Geras poveikis yra preparatams "Reid" ir "Gauti". Pateikti vaistiniai preparatai yra palyginti saugūs žmonėms, bet vis dėlto yra veiksmingi nuo blusų.

Kokybiško produkto sudėtyje yra ypatingų plonų patarimų, kurie patogiai kontroliuoja vabzdžių tvarkymą, o purškiamos cheminės medžiagos patenka į net sunkiai pasiekiamas vietas, įskaitant įtrūkimus. Kai kurie preparatai turi ypatingą skonį su maloniu kvapu.

Naudojimo taisyklės

Naudokite blusų preparatą gumines pirštines ir respiratorių. Taigi neleiskite aktyvių ingredientų patekimo į nosį ir burną. Gydymo metu turėtų būti išleistas iš vaikų ir naminių gyvūnėlių.

Raptor aerozolis yra gana saugus žmonėms, bet vis dėlto veiksmingas nuo blusų

Veiksmų seka kovojant su blusomis yra toks:

 • Uždarykite duris langais;
 • perkelkite baldus nuo sienų, kad atidarytumėte grindjuostes;
 • purškite butą 27 centimetrų atstumu nuo paviršiaus, kur gyvena vabzdžiai;
 • būtina apdoroti gyvūnų buveines, sienas, griovius ir plyteles, grindis ir baldus;
 • Apdorojus butą kambarį paliekama 40 minučių, kad medžiagos dalelės turi laiko apsigyventi sunkiai pasiekiamose vietose;
 • Vėliau butu praleidžia vėdinimą 2 valandas ir skalbimo priemonių pagalba atliekamas šlapias valymas.Nusiplaukite tas vietas, į kurias dažniausiai liečiate: staliukas, kabineto rankenos, lentynos. Nestatykite grindjuoste.

Jus taip pat gali sudominti straipsnis, kuriame mes kalbame apie tai, ką daryti, jei yra alergija blusoms.

Kaip atsikratyti blusas bute (video)

atsargumo

buvo stebimas asmuo teisingai naudoti narkotikų šalutinis poveikis. Jei kažkas daroma neteisingai, gali sukelti apsinuodijimo simptomų: .. raumenų silpnumas, viduriavimas, pykinimas, ir tt Šiuo atveju, jūs turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Naudokite gyvūnų apsaugos nuo vabzdžių vaistus, jei jie serga, nėščia arba nesulaukėte 6 savaičių amžiaus.

PASTABA!

Jei norite greitai atsikratyti blusų, yra tik trys veiksmingos parinktys:

 • Dezinfekcijos tarnybos skambinimas (brangus);
 • Elektroninės repelento pirkimas (1390 rublių);
 • Cheminės medžiagos (abejotinas poveikis).

  Daugiau čia …

  Gydomosios priemonės pritaikymas bute, rekomenduojama dėvėti marlės tvarsčius ir gumines pirštines. Gėrimas, rūkymas, valgyti darbo metu neturėtų būti. Jei medžiaga pateko ant gleivinės ar odos, ją nedelsiant reikia nuplauti vandeniu.

  Baigę gydymą butu, turite praplauti burną ir plauti rankas ir veidą muilu, o pirštines reikia džiovinti. Nepurškite vaisto šalia atviros liepsnos ir šildykite galą virš 50 laipsnių. Taip pat negalima išardyti visų butelių. Tuščias talpyklas reikia įmesti į šiukšlių dėžę.

  Naudojant bute įrankiu, rekomenduojama stebėti atsargumo priemonių

  rūšinė įvairovė

  Preparatai nuo vabzdžių skirstomos į 2 grupes: už patalpų gydymo ir gyvūnams gydyti.Abiejų tipų aerozolių gaminiai pateikiami įvairiais būdais, kurių apžvalgos taip pat skiriasi.

  • Priekinė linija. Puikiai padeda nuo parazitų. Veiklioji medžiaga yra fipronilas. Mažas vaistas yra saugus gyvūnams ir žmonėms. Apsinuodijimas nesukelia, nes jis nėra absorbuojamas kraujyje.
  • "Adams". Efektyviai padeda apsaugoti gyvūnus nuo vabzdžių. Tinka gydyti 3 mėnesių amžiaus augintinius. Pagrindas yra piretrinas, kuris turi paralyžiantį poveikį vabzdžių nervų sistemai. Siekiant pašalinti visus parazitus, pakanka vieno gydymo.
  • Butuose galite naudoti tokį vaistą kaip "Grynumas". Jis turi platų veiksmų spektrą. Jis yra pagrįstas dėl veikliosios medžiagos, kaip antai permetrino, kuris kartu su izopronilovym alkoholio ir glicerino puikiai naikina parazitus.
  • "Norocliman Extra". Bute vaistas purškiamas esant 50 centimetrų atstumu nuo kilimų, baldų ir kitų vabzdžių buveinių. Purškiama medžiaga yra labai toksiška! Dėl šios priežasties po procedūros rekomenduojama atlikti šlapią valymą.

  Spray "Bolfo" suteikia apsaugą nuo parazitų 5 mėnesius

  • "Bolfo". Užtikrina apsaugą nuo parazitų per 5 mėnesius. Veiklioji medžiaga, esanti bazėje, yra propoksuras. Kvapas yra silpnas, 100 ml yra 0, 25 gramų proksura. Gydyti gyvūnus gerai vėdinamose vietose. Norėdami išvengti vabzdžių turėtų atlikti apdorojimo kilimų takelius, kilimėliai, antklodės ir kitus daiktus į kambarį.
  • Raptor. universalus produktas su daugeliu teigiamų atsiliepimų.Vienam buteliui pakanka 35 m2 patalpos. "Raptor" sudėtyje yra tetrametirino, cipermetrino, piperonilo butilo. Veikliųjų medžiagų sąlyčio veiksmas sukelia parazitų paralyžius. Žmonėms pavojus patekti į kvėpavimo takus, odą ir gleivines yra pavojingas. Preparatas išlaiko savo savybes 20 dienų, o tai turi įtakos ne tik suaugusiems vabzdžiams, bet ir lervoms.

  Mes taip pat siūlome jums sužinoti apie populiarus formas ir ypatumus, naudojant tepalus nuo blusų žmonėms.

  Kaip gydyti augintinį su purškimu (video)

  Aerozoliai gerai veikia kovojant su parazitais. Tačiau svarbu teisingai taikyti pasirinktą vaistą. Populiariausios rinkos galimybės yra "Raptor", "Dichlophos" ir "Reid". Kiekviena priemonė turi savo privalumų ir trūkumų, todėl vaistas turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į jo poreikius.