Bedbugs: atrast un neitralizēt

Novembris 2018

Video: 7 Things You Should Know About Bed Bugs (Novembris 2018).

Anonim

Iš lova klaidas namo išvaizda yra labai nemalonu visiems, bet niekas neapsaugotas nuo šio bedbugs - sergate kraujo čiulpti vabzdžių sukelia daug problemų. Norėdami juos sunaikinti, turite pritaikyti veiksmus, kurie leidžia jums atsikratyti parazitų lovos kartą ir visiems laikams.

Kodėl pasirodo lova klaidų

Nakvynė klaidų gyveno ilgą laiką šalia žmogaus. Anksčiau buvo manoma, kad jie gali pasirodyti tik nešvariuose butuose ar namuose. Dabar viskas yra šiek tiek sudėtingiau, jei namas yra atskirų butų daug, duomenų vabzdžiai yra neabejotinai vienas iš jų. Per įtrūkimus ir įtrūkimus jie keliauja po namus.

Ieškoti parazitų namuose, turėtumėte nedelsiant imtis savo sunaikinimo

Bedbugs gali grįžti namo net iš naujų baldų, nes baldų fabrikai kartais nėra tvarkomi medinis gabalas. Patalynė pasirodė labai sunku išstumti parazitai, nes jų lervos sugeba išgyventi pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Klaidų kiaušinius tose vietose, kur jie yra saugomi ilgą laiką - už į medinių baldų jungčių grindjuoste kampuose tapetai. Jei po specialaus gydymo kai kurie kiaušiniai išgyvena, tada potvynių invazija prasideda vėl ir vėl.

Mūsų skaitytojai rekomenduoja!

Norėdami atsikratyti klaidų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller.Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai.

Daugiau skaitykite čia …

Būtina suprasti, kad žmonės pinigus nėra visiškai atsikratyti vabzdžių, todėl jiems reikia naudoti sudėtingas chemines

Kaip nustatyti blakėmis

Aptikti vabzdžių pakankamai sunku, jei jie jie nerodo savęs, jei jų yra nedaug, tada užkandžiai paaiškinami uodų buvimu.

 • Vis dėlto pirmasis lovų klaidų išvaizdos ženklas - tai jų įkandimas, ypač jei tai vyksta šaltuoju metų laiku, kai nėra uodų.
 • Raudonieji taškeliai ant odos randami, naktį reikia staigiai įjungti šviesą, tada lovoje galite pamatyti gulbėles.
 • Net jei nematote klaidų, kai įjungiate šviesą, turėtumėte patikrinti visus kampus baldų viduje. Esant kiaušinėlių, mažos baltos spalvos sėklos dydžio ar suaugusių vabzdžių, mes galime teigti, kad namuose yra klaidų.
 • Kraujo dėmės ant lakštų taip pat gali parodyti, kad yra lovų klaidų išvaizda.

Šeimininkė turėtų atidžiai patikrinti visas vietas, kur gali būti vabzdžių gumulėlių.

Tai dar nežinoma, ar blakėmis vykdyti kokia nors liga, bet žala žmonėms, jie vis dar taikoma - po įkandimo atsiranda stiprus niežėjimas, yra raudonos dėmės ant odos, alerginės reakcijos galimos

Jie juos paslėpti už grindjuoste, spintoje, kartais netgi į drabužių raukšles. Būtina pažvelgti į įtrūkimus, per kuriuos gulbės išeina iš koridoriaus ar kaimyninio buto. Atrasta įtrūkimai padengti glaistai, po kurio galite būti tikri, kad iš kaimynų lova klaidų nebus.

PASTABA!

Yra trys veiksmingos galimybės greitai atsikratyti gulbės:

 • Dezinfekcijos tarnybos iškvieta (brangus);
 • Pirkimas nebrangios elektroninės repelerijos (1390 rublių);
 • Cheminės medžiagos (abejotinas poveikis).

  Daugiau skaitykite čia …

  Ieško baldus parduotuvėje ar privatiems asmenims reikia atidžiai išnagrinėti visas medinių dalių, nes tai, kur vabzdžiai mėgsta slėptis. Atrasti nieko įtartino, tai geriausia atsisakyti spinta arba sofa, arba net apdoroti visus insekticidas kampus.

  Nakvynė klaidas yra naktinės ir žmogaus įkandimas tik naktį Ką pasiimti su blakėmis

  • sugriauti klaidas pasirodė gana sunku. Galite, žinoma, juos mechaniškai nužudyti, tačiau, jei yra daug vabzdžių, šis metodas nepasieks norimo rezultato.
  • Beveik kiekviename mieste yra speciali tarnyba, kuri vykdo kenkėjų kontrolę apartamentuose. Šios organizacijos darbuotojai atvyks į paskirtą dieną ir tvarkys specialias medžiagas ir baldus, sieninius dangčius ir kitas potencialių grupių vietas.
  • Parduotuvėse dabar yra cheminių medžiagų, su kuriomis jūs galite atsikratyti gumbų. Norėdami tai padaryti, jums reikia atidžiai išnagrinėti namą, ir atrasti visas vabzdžių grupių, o tada juos tvarkyti nusipirkau cheminės medžiagos.

  Kiekvienas turėtų žinoti, kad nuodų ne prasiskverbti kiaušinio lukštas, todėl yra pavojus, kad naujos liukas blakėmis, ir vėl turės juos sunaikinti per du mėnesius. Norint to išvengti, patartina naudoti mikrokapsulinius vaistus, kurie kelis mėnesius negali prarasti savybių.Jie gali nuodyti naujos kartos lovų klaidas.

  Jei į tikrinimo dvarininkas atrado sename sofos ar kėdės procese yra labai didelis sankaupos blakėmis, tai geriausia išmesti senus baldus ir pirkti naują. Galite išmokti rasti ir sunaikinti butų blusas.

  Jei į tikrinimo dvarininkas atrado sename sofos ar kėdės procese yra labai didelis sankaupos blakėmis, tai geriausia išmesti senus baldus ir pirkti nauja

  Taip pat rekomenduojama po kruopštaus gydymo namuose padaryti remontą - Re-Stick tapetai, pakeisti grindjuoste, dažyti langus ir durys, tokiu būdu sumažinant pakartotinio užkrato riziką.

  Jūs galite susipažinti su medžiaga apie klaidą kareivis ir išmokti atsikratyti jos.

  Kaip įveikti klaidas (video)

  Prevencija

  • Jis visada lengviau išvengti atsiradimą blakėmis, nei jas sunaikinti. Didžiulė rizika yra į namus įtraukti vabzdžius su senais baldais, kurie buvo nupirkti rankomis. Todėl geriau pirkti nauja, arba bent jau atidžiai apžiūrėti ir gydyti jį su cheminių medžiagų, kol ji yra įrašytas į namus.
  • Periodiškai vykdykite šlapio valymo procedūrą ir nuvalykite vidinius durelių ir spintelių paviršius naudodami dezinfekavimo priemones. Švarumas namuose labai sumažina lovų klaidų riziką.
  • Po kiekvieno skalbimo patalynę reikia išlyginti karštu geležiu.

  Nakvynės klaidos yra nakties ir įkando žmogų tik naktį. Be to, jie turi specialų kanalą, per kurį jie tegul anestetikų fermentą, todėl žmogus beveik nejaučia skausmo, kai jie Užkandote. Tik ryte ant odos yra raudonos dėmės.Kartais klaida gali įkandėti žmogų iki 10 kartų, kad būtų pakankamai. Tačiau, jei vabzdžiai labai alkani ir yra daug jų, jie gali atakuoti apšvietimu. Rekomenduojame sužinoti, kaip surasti lizdų lizdą.

  Tai dar nežinoma, ar blakėmis vykdyti kokia nors liga, bet jie pakenkti žmonių vis dar taikomi - po įkandimo atsiranda stiprus niežėjimas, raudonos dėmės lieka ant odos, alerginės reakcijos. Todėl, atradę vabzdžius, jūs turite pabandyti juos pašalinti kuo greičiau. Medžiaga ant lovų utėlių taip pat gali būti naudinga.

  Perkant baldus iš parduotuvės, arba iš privačių asmenų turi atidžiai išnagrinėti visas medinių dalių, nes tai yra ten, kad patinka paslėpti vabzdžių

  Liaudies būdų, kaip spręsti su bedbugs

  • Dėl bitkrėslė ar šakelių rozmarino Gėlės, atlikti visi numatyti kampuose ir spintos gali išgąsdinti lovos klaidas iš namų.
  • renkami pelynas išdžiūti, sumalkite ir paketą marlės maišelį, ir tada įdėti juos skirtingose ​​vietose: tarp skalbinių krūvos į spintos kampuose, sofos, jūs netgi galite pabarstyti miltelius kartu grindjuoste. Daugiau informacijos apie šį metodą galite sužinoti skaitydami straipsnį, kaip naudojate lapuočius kartą ir visiems laikams, kad atsikratytumėte gulbių.
  • Jei specializuotų cheminių nėra po ranka, vabzdžių buveinė yra gydomi actas, žibalo ar terpentino.

  Iš lova klaidas namo išvaizda yra labai nemalonu visiems, bet niekas neapsaugotas nuo tai. Nustatydami parazitus savo namuose, turite nedelsdami kovoti su jų sunaikinimu. Būtina suprasti, kad liaudies gynimo priemonės visiškai neišnyks vabzdžių, todėl juos reikėtų naudoti kartu su cheminėmis medžiagomis.Mes rekomenduojame susipažinti su medžiaga apie tai, kaip tinkamai pašalinti poodinio riebalų.