Bed bugs: visu to struktūru un dzīves veidu

Novembris 2018

Video: Gary Yourofsky's Speech: Q&A Session (Novembris 2018).

Anonim

blakėmis - tik viena iš rūšių. Gamtoje yra daug rūšių šio vabzdžių blakėmis - viena iš labiausiai nemalonių parazitų namų. Iš jų atsikratyti sunku, ir jie kelia daug problemų. Fiziologija klaidas ir funkcijos jų reprodukcijai ir gyvenimo būdą reikia žinoti, norint sėkmingai kovoti su jais.

Išvaizda

blakė priklauso genčiai CIMEX lectularius ir minta šiltakraujų gyvūnų kraujo. Gamtoje gamtinių gėrybių gamtos protėviai buvo rasti Azijos urvuose. Manoma, kad būtent juose įvyko pirmasis žmonijos pažintis su šiais parazitais. Senieji graikai susipažino su jais dar prieš mūsų erą, o Europoje jie pasirodė XI amžiuje. Nuo tada bedbugs tapo tikra nelaimė žmonėms.

Problemos dydis yra 3-8 mm. Tai labiau priklauso nuo to, ar klaida yra alkanas ar pilnas. Girtas klaidas ištempiamas iki 8 mm. Parazito kūnas yra suplaktas ir pritaikytas maitintis krauju. Vyrai yra mažesni nei moterys.

Tai parazitai, kurie veda naktinį gyvenimą. Gimę klaidas išeiti tik vienu atveju - jei pablogėjo tiek, kad vabzdžiai yra priversti pradėti aktyvią paiešką maisto

gyvenimo sąlygos Spalva parazitai kinta nuo tamsiai rudos iki gelsvos. Girta problema turi tamsesnę kraujo spalvą. Sparnai vabzdžių negali judėti greičiau, jis negali, nes iš galūnių atsilikimo.Pilna problema yra mažiau mobili.

Šaknies galvutė yra ant galvos, tarnaujanti odai išstumti ir kraujui šerti. Ant žandikaulių yra šerelės, kurios sudaro kanalus: pirmoji seilėms, kurios turi būti skirtos įkandimui, o antras - kraujo surinkimui.

Mūsų skaitytojai rekomenduoja!

Norėdami atsikratyti klaidų, mūsų skaitytojai pataria Pest-Reject repeller. Prietaiso veikimas pagrįstas elektromagnetinių impulsų ir ultragarso bangų technologija! Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai.

Skaitykite daugiau čia …

Vabzdžiai turi lanksčią ir patvarią kūną. Jų smulkinimas yra labai sunkus, todėl mechaniniai kovos su vabzdžiais būdai nesėkmingi.

Naktiniai klaidos kiaušiniai balti, permatomi

Nakvilnės yra naktiniai gyvuliai ir negali išsilaikyti ultravioletinių spindulių.

Galite sužinoti, kaip sunaikinti gumbeles su karbofosais.

Kaip lerva atrodys

Lerva turi šiek tiek kitokią išvaizdą. Tai yra skirtingi:

 • šviesiai geltoną mygtuką
 • mažo dydžio (iki 3 mm)
 • Lipnus substrato, dengiantis kūną

kiaušiniai Bedbugs balta, permatomas.

Naktiniai loveliai tiekiami šiltų kraujo būtybių kraujo. Kraujas taip pat yra gyvybiškai svarbus lervų - tik po to, kai tampa prieinama, jie gali toliau plėtoti

Maitinimo parazitas

Bedbugs minta šiltakraujų būtybių kraujo. Kraujas yra gyvybiškai svarbus ir lervoms - tik po jų atvykimo jie gali toliau vystytis. Kiaušinėlių augimui ir augimui visada turi būti maistas su krauju. Kiaušinių laikymui moteriškasis parazitas reikalauja šviežio kraujo.

Suaugęs gėrė iki 7 ml kraujo, kuris yra dvigubai didesnis už parazito kūno svorį.

Reprodukcijos ypatumai

Gyvenamoji klaida gyvena vidutiniškai po pusantrų metų.Parazito lervos išsivysto į subrendusį individą per 45 dienas. Tačiau dėl nepalankių sąlygų ir maisto trūkumo vystymasis gali trukti 3 mėnesius.

PASTABA!

Yra trys veiksmingos galimybės greitai atsikratyti gulbės:

 • Dezinfekcijos tarnybos iškvieta (brangus);
 • Pirkimas nebrangios elektroninės repelerijos (1390 rublių);
 • Cheminės medžiagos (abejotinas poveikis).

  Daugiau čia …

  Reprodukcija vyksta savotiškai trauminio sėklinimo būdu. Tai reiškia, kad vyriškas moterio kūnas pritvirtintas specialiu erškėliu ir į jį įterpia spermą. Kiekviena moteris per visą savo gyvenimą išsidėsčiusi 200-500 kiaušinių. Kiekvieną dieną ji numato 1-12 kiaušinių. Dėl to sparčiai plinta baldakiai aplink butą ir trumpas laikotarpis, kuris prasideda nuo pirmojo aptiktų spąstų aptikimo iki smarkiai užteršto kambario, tampa suprantamas.

  Dauginimas vyksta bet kuriuo metų laiku, svarbiausia, kad kambarys yra šiltas.

  Suaugusysis išgėrė iki 7 ml kraujo, kuris yra dvigubai didesnis už parazito kūno masę

  gyvybiškai svarbūs požymiai

  parazitai negali atlaikyti šalčio. Bet jie gali prisitaikyti prie jo. Jei oro temperatūra kambaryje sumažėja iki +10 laipsnių, tuos paukščiai nustoja pašteti ir patenka į tam tikrą anabioszę. Jie gali gyventi tokioje alkanoje valstybėje 5 mėnesius. Lervos ir kiaušiniai gali gyventi iki vienerių metų. Taigi bedbugs gali laukti sunkių laikų ir laukti naujų aukų atsiradimo.

  Bet stiprus pakilimas ir kritimas temperatūroje žudo juos pakankamai greitai. Jau esant -17 laipsnių, lovų klaidos miršta per 24 valandas. Kai karšta temperatūra viršija +45 laipsnių, parazitai miršta po 45-60 minučių. Kapsulių kiaušiniai miršta ekstremaliomis sąlygomis kartu su suaugusiais.

  Todėl vienas iš seniausių būdų, kaip kovoti su klaidomis, yra užšaldyti kambarį žiemą, kai namas paliekamas atidaryti keletą dienų. Vasarą daiktus, kurie yra užkrėstų gulbėmis, kelias dienas galima palikti uždaroje patalpoje.

  Naktiniai klaidos yra vienas iš nemalonių namų parazitų.

  Nakvynės klaidos mūsų namuose (vaizdo įrašas)

  Gyvenimo būdas

  Tai parazitai, kurie veda naktinį gyvenimą. Vienu atveju atsiranda tik klaidos - jei gyvenimo sąlygos pablogėjo, kad vabzdžiai būtų priversti aktyviai ieškoti maisto.

  Bedbugs mėgsta kuo mažiau pastangų išgauti maisto. Todėl jie pasirenka kaip mėgstamiausia žmonių, turinčių trapią, subtilią odą, auka - pirmiausia yra vaikai, tada moterys, o tada vyrai su storesne ir storesnė oda.

  Parazitai gali rasti savo grobį dėl kvapo - klaidos turi gerai išvystytą kvapą. Kenkėjai gali aptikti aukas dideliu atstumu, todėl jie greitai išsidėsto visuose kambariuose, kuriuose jie yra. Jie taip pat lengvai perkelti per kambarius per kambarius per grindimis.

  Nakvynės klaida susijusi su Cimex lectularius genties maitinimu ir šeriamų kraujo krauju.

  Bedbugs rūšies įvairovė

  Naktiniai klaidos yra tik viena rūšis. Gamtoje yra daugybė šio vabzdžio rūšių. Tačiau siekiant teisingumo, reikia pasakyti, kad ne visi kraujo kraujo ir žmogaus parazitai.

  Vandens kibirai gyvena vandens telkiniuose ir maitinami vabzdžių ir vėžiagyvių lervomis. Jie gali pasiekti didelius dydžius - iki 1, 5 cm. Medžiagų spalvos, atitinkančios terpę, yra šiek tiek žalsvai rudos spalvos.Šie tvariniai gali įkandinėti žmones, o jų įkandimai yra gana skausmingi ir ilgai išgydomi.

  Augaluose randama miško klaidų. Jie nori valgyti augalų ir jų vaisių sultis. Vabzdžių spalva yra žalia. Jų rūšys yra sodo klaidos.

  Daugelis žmonių susipažino su tamsiuoju piktybiniu sunkumu, kuris nori gyventi uogose. Jie yra žalsvai pilkos spalvos ir turi nemalonų kvapą. Žmonės nemieguoja klaidų.

  Paukščių šeima apima raudonąją galvutę ar kiaušintaką ir daugybę panašių vabzdžių. Tačiau visos šios rūšys, rastos gamtoje, nėra parazitai, skirtingai nuo jų giminaičio, esančio lovos klaida.

  Jums gali būti įdomu straipsnis "Bedbugs-kareiviai: koks yra jų žala ir kaip juos atsikratyti".

  Žinios apie parazito fiziologiją ir gyvenimo būdą padeda pasirinkti tinkamą strategiją sprendžiant šią problemą.

  Turi būti naudojami silpni vabzdžių taškai, o tada taikomos priemonės bus veiksmingesnės.