Pie kāda temperatūra nogalināja raudas

Novembris 2018

Video: Thorium: An energy solution - THORIUM REMIX 2011 (Novembris 2018).

Anonim

augintinio tarakonas veikla dėl temperatūros sąlygomis aplinkai. Kad jų gyvenimas būtų sėkmingas, kambario temperatūra turėtų būti nuo +28 iki +30 ° C. Taip pat žinoma, kad tarakonai bijo šalčio. Kai termometras pažymėtas žemiau -1, prasideda masė mirčių vabzdžių. Ir šaltesnis oras kambaryje, tuo greičiau miršta tarakonai.

Kas temperatūra yra mirtina tarakonai

Tarakonai, nurodytų kaip šilumos mylintis vabzdžių, todėl jie bijo šalčio daugiau nei chemikalų. Labai sumažina vabzdžių per aukštą temperatūrą. Tai sunku pasiekti, nes karštas oras retai pastebimas centrinėje Rusijos dalyje. Todėl, drąsiai atsikratyti tarakonų yra daug lengviau. Yra žinoma, kad į aplinką tarakonai mirti šiomis sąlygomis:

Mūsų Readers 'Choice! Kovos su tarakonais metu mūsų skaitytojai pataria repeller Pest-Reject. 100% efektyvumo elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos susiduria su tarakonais, klaidomis ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Daugiau čia …

  • prie - 5 ° C mirtis įvyksta per 30 minučių.
  • prie - 10ºº tarakonai miršia po 2 minučių.

Siekiant išgyventi tarakonas gyventojus būtina šildyti. Visais atžvilgiais tobula buveinė tarakonams yra šildomas gyvenamasis kvartalas daugiabučiuose namuose.Be to, tarakonai patiria nuolatinį šilumos, maisto ir vandens poreikį, todėl jie gyvena kolonijose daugiausia virtuvėje, vonios kambaryje ir tualetuose.

Jei buveinės sąlygos tampa nepalankios, vabzdžių vystymosi ciklas sulėtėja. Dėl aštrių aušinamųjų priežasčių tarakonai mažina vystymosi ciklą. Vabzdžio kūno ląstelėse fiziologiniai procesai sulėtėja. Viduje esantis ląstelinis skystis tampa klampus, dar labiau mažėja temperatūra, o greitai užsikrečia vabzdys.

Namų terminis apdorojimas

Norėdami veiksmingai kovoti su vabzdžiais, galite šildyti namus. Šis metodas nereikalauja jokių finansinių ir fizinių pastangų. Jei viskas bus padaryta teisingai, tarakonai išnyks amžinai. Gyvenamųjų patalpų terminį apdorojimą galima atlikti dviem būdais:

  • supilkite kietą verdantį vandenį tarp grindų dangų.
  • užšaldyti gyvenamąsias patalpas.

Abu būdai yra visiškai saugūs žmonių sveikatai. Mėgstamiausios tarakonų buveinės yra ventiliacijos angos, plyšių plyšiai, už virtuvės spintelės vieta. Jei užpiliate lizdus tarakonas su kietu verdančiu vandeniu, jūs galite visam laikui atsikratyti šių vabzdžių. Šis metodas turi vieną reikšmingą trūkumą. Naudoti verdantį vandenį galima tik tada, jei žinote, kur yra tarakoninių lizdų vieta.

Jei kambario užšalimo, tarakonai gali pakenkti mikroklimatai. Šaldymo metodas yra pakankamai veiksmingas, jei jis atliekamas žingsnis po žingsnio. Užšaldymą daug lengviau praleisti privačiame namuose. Daugiabučiuose namuose pirmiausia reikia gauti kaimynų sutikimą, tada jie turės dalyvauti procese.Tam tikru metu reikia išjungti centrinį šildymą namuose.

Svarbu! Prieš procedūrą reikia ištekėti vandenį iš šildymo vamzdžių ir katilų, kad vanduo neužsikrėstų.

MŪSŲ SKAITYTOJAI REKOMENDUOJA! Kovos su tarakonais metu mūsų skaitytojai pataria repeller Pest-Reject. 100% efektyvumo elektromagnetinės ir ultragarsinės technologijos susiduria su tarakonais, klaidomis ir kitais vabzdžiais. Visiškai saugus, ekologiškas žmogus ir augintiniai. Skaitykite daugiau čia …

Negalima išimti baldų, nes jis nepasieks norimo rezultato. Taraganai nesudaro vidinių sofų ir lovų, jų baldai nėra pritrauktos kaip buveinė. Jis turėtų atidaryti visas kambario duris ir langus ir palikti kelias valandas. Paprastai 4 valandoms užtenka vabzdžių mirti.

Svarbu! Geriau užšaldyti patalynę per lietingą dieną, kai gatvėje temperatūra nėra aukštesnė kaip -15 ° C.

Praėjus kelioms valandoms, gyvi tarakonai nepasiliks gyvenamuosiuose namuose. Vabzdžių buveinių aušinimo būdas yra gana veiksmingas ir efektyvus. Tai turi tik vieną reikšmingą trūkumą: galima užšalti tik žiemą -8C ir žemiau.